Co to jest przeglądarka Instagrama? Jak przeglądać Instagram anonimowo?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Co to jest przeglądarka Instagrama? Jak przeglądać Instagram anonimowo?

Od początku sierpnia 2016 r. Instagram umożliwił funkcję relacji, w której przez dwadzieścia cztery godziny można dzielić się wspomnieniami. Wszyscy wiemy, że jeśli masz konto prywatne, tylko Twoi obserwatorzy będą mogli zobaczyć historie. Jednak każda osoba znająca Twoją nazwę profilu może zobaczyć Twoje historie, jeśli posiadasz konto publiczne.

Gdy klikniesz czyjąś historię, ta osoba zobaczy, że ją odwiedziłeś. Teraz, jeśli chcesz uniknąć tej sytuacji i mieć oko historie z insta Lub rolki swojego partnera, byłego chłopaka, kolegów z pracy lub członka rodziny, chcesz to zrobić anonimowo.

Powszechnie uważano, że nie można przeglądaj anonimowo historie na Instagramie bez konta lub z kontem. Jednak wraz z postępem technologii ludzie znaleźli rozwiązania w postaci Przeglądarka i narzędzie do pobierania historii na Instagramie aplikacje.

Jak anonimowo oglądać historie na Instagramie online

Ludzie mogą stać się naprawdę kreatywni, gdy chcą czegoś, co na pierwszy rzut oka wydaje się niemożliwe. Na przykład, ponieważ Instagram nie pozwala zobaczyć historii bez poinformowania osoby, ludzie wciąż znajdowali na to wiele sposobów.

Jeden z wielu sposobów widzenia Najważniejsze na Instagramie Lub historie jest stworzenie Aplikacja do przeglądania historii na Instagramie na iOS, Androidalub PC. Jednak niektórzy ludzie nie są fanami pobierania wielu aplikacji na swoje telefony. W rezultacie przedstawiamy Ci następujące proste sposoby oglądania historii innych osób bez informowania ich o tym.

1. Tryb samolotowy

Tryb samolotowy pozwala między innymi na wyłączenie internetu i lokalizacji w telefonie. W rezultacie, jeśli oglądasz historie innych osób w trybie samolotowym, jesteś bezpieczny i nie zostaniesz złapany.

Aby to zrobić, musisz najpierw otworzyć osobę, której historię chcesz zobaczyć, a następnie zrobić krótką pauzę. Jest to niezbędne, ponieważ pozwolisz historii załadować się w Internecie. Tryb samolotowy na telefonie lub komputerze należy włączać dopiero po kilku sekundach. Możesz zobaczyć historię z powodzeniem, a osoba nie będzie wiedzieć.

Pro wskazówka: Przed kliknięciem historii włącz tryb samolotowy

2. Fałszywe konto

Utworzenie fałszywego konta to druga rzecz, która pozwala anonimowo przeglądać historie innych osób. Fałszywe konto to najłatwiejsza opcja dla osób z odpowiednią wiedzą na temat tworzenia różnych profili. Co więcej, fałszywe konto jest najlepsze, jeśli chcesz, aby proces stalkingu trwał przez długi czas.

🔥 Zalecana:  Czy czas reakcji 1 ms jest dobry w grach?

Będziesz mógł mieć oko na swoją sympatię, dzieci, przyjaciół i konkurentów, a oni nigdy się o tym nie dowiedzą. Jedyną rzeczą, którą musisz upewnić się przed utworzeniem fałszywego profilu, jest sprawdzenie, czy dana osoba ma profil publiczny, czy nie. Jeśli osoba, którą chcesz anonimowo obserwować, ma konto prywatne, ta metoda nie zadziała.

Porada profesjonalisty: Jeśli osoba, którą prześladujesz, jest blisko Ciebie, bądź kreatywny w ustawianiu fałszywej nazwy profilu i mediów.

Co to jest przeglądarka Instagrama?

Anonim Instagram Viewer to przeglądarka online platforma lub aplikacja na Androida i iOS, która pozwala oglądać historie bez mówienia o tym drugiej osobie. Takie przeglądarki historii są pomocne dla osób, które chcą wglądu w życie swojej sympatii, dzieci, kolegi lub byłej dziewczyny. Główną zaletą takich usług jest to, że pozwalają one kontynuować anonimowe prześladowanie tak długo, jak potrzebujesz.

Jak wybrać niezawodną przeglądarkę Instagram Viewer?

Poniżej znajduje się krótka lista sugestii do przejrzenia i pobierz historie z Instagrama, prywatne i anonimowy.

Instagram Viewer Instastories – Najlepsza przeglądarka i narzędzie do pobierania historii na Instagramie

Instastories oferuje jedną z najlepszych anonimowych usług przeglądania historii na Instagramie. To idealna platforma dla osób, które chcą nie tylko oglądać, ale także anonimowo pobierać historie. Nie musisz pobierać żadnej aplikacji, aby korzystać z Instastories. Co więcej, nie musisz nawet logować się na swoje konto, aby korzystać z usługi. Kolejną wspaniałą cechą Instastories jest to, że pozwala oglądać i pobierać IGTV oraz transmisję na żywo osoby, którą obserwujesz.

Jak używać:

Korzystanie z Instastories jest dość proste i łatwe. Wszystko, co musisz zrobić, to dodać nazwę użytkownika profilu lub adres URL, aby uzyskać dostęp. Zostaniesz przekierowany do profilu, gdzie będziesz miał dostęp do anonimowego oglądania i pobierania historii i postów. Kliknij posty lub historie i dotknij opcji pobierania u dołu.

Anonimowe historie widzów na Instagramieig – Najlepsza przeglądarka historii na Instagramie, która zapewnia anonimowość

Następna sugestia, StoriesIG, umożliwia przeglądanie i pobieranie Najważniejsze na Instagramie (archiwa), historie, publikacje i rolki bez informowania profilu. Witryna zachowa anonimowość wszystkich Twoich danych. Co więcej, możesz uzyskać dostęp do historii innych osób bez logowania się na swoje konto.

🔥 Zalecana:  Prognoza sprzedaży| Znaczenie prognozowania sprzedaży| Korzystanie z maszyny… – W stronę sztucznej inteligencji

Jak używać:

Wszystko, co musisz zrobić, to uzyskać dostęp do linku profilu lub nazwy użytkownika osoby, którą chcesz prześladować. Dodaj te informacje do paska wyszukiwania witryny, który przeniesie Cię do strony profilu. Gdy wejdziesz na stronę profilu za pośrednictwem StoriesIG, uzyskasz dostęp do anonimowego przeglądania i pobierania historii i multimediów.

Bigsta.net – najlepszy dla osób, które nie mają konta na Instagramie

BIGSTA.NET to jedna z niewielu platform do przeglądania Instagrama online, które są bezpłatne. Za pomocą tej platformy możesz szybko i potajemnie przeglądać i pobierać dane innych osób. Nie musisz nawet mieć aktywnego konta na Instagramie. Co więcej, korzystając z usług Instastories, możesz być spokojny również o swoje dane osobowe.

Jak używać:

Podobnie jak inne platformy do przeglądania historii wymienione na naszej liście, korzystanie z Instastories jest również stosunkowo łatwe. Wszystko, czego potrzebujesz, to dostęp do nazwy użytkownika profilu osoby, którą chcesz potajemnie mieć na oku. Ponieważ Instastories obsługuje wszystkie zaawansowane urządzenia, możesz pobrać dowolny post na telefon komórkowy, komputer, laptop lub tablet.

Jak anonimowo pobierać historie z Instagrama, najciekawsze momenty, rolki i IGTV

Załóżmy, że podoba Ci się pierścionek i chcesz zabezpieczyć zdjęcie do przyszłych rekomendacji. Lub jest zdjęcie wspaniałej grafiki, którą chcesz zapisać, ale zrobienie zrzutu ekranu psuje jakość. Dzieje się tak, gdy denerwujesz się na Instagramie za to, że nie zezwala na opcję pobierania obrazu.

W tej sytuacji możesz albo zrobić zrzut ekranu złej jakości, albo zaufać naszej najlepszej sugestii, która pozwala pobierać zdjęcia i filmy z Instagrama. Jeśli obawiasz się, że Twój konkurent dowie się o Twoim działaniu, nie martw się. Usługa, którą zamierzamy omówić, umożliwia anonimowe śledzenie i pobieranie profili na Instagramie.

InstaSaver.App – najlepsze do pobierania multimediów w formatach .JPEG, .PNG i .MP4

Instasaver to internetowa usługa online, która pozwala ci potajemnie poznać historie swojego byłego, dzieci, przyjaciół lub współpracowników. Platforma nie pobiera od Ciebie ani grosza i możesz łatwo i potajemnie oglądać i pobierać bębny i transmisje na żywo.

🔥 Zalecana:  11 najlepszych miejsc do sprzedaży używanego sprzętu sportowego

Co więcej, jedną z najbardziej wyróżnianych funkcji Instasaver jest to, że możesz pobierać multimedia w wielu opcjach. Możesz zapisywać posty w formatach .JPEG, .PNG, .MP4 itp. Instasaver nie wymaga również żadnych danych osobowych ani danych logowania.

Jak używać:

Możesz łatwo korzystać z usługi Instasaver w czterech prostych krokach. Pierwszy krok wymaga dodania nazwy użytkownika profilu, który chcesz śledzić, a drugi krok po prostu przeniesie Cię do strony internetowej zawierającej wszystkie media linków do profilu.

Teraz wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć zdjęcie, które chcesz pobrać, a u góry zdjęcia lub filmu znajdziesz przycisk pobierania. Kliknij przycisk pobierania, aby pobrać plik na komputer lub telefon komórkowy.

Wniosek

Kiedy Instagram początkowo wprowadził funkcję relacji, ludzie nie mogli anonimowo prześladować kogoś. Jednak z czasem znaleźliśmy rozwiązania. Teraz możesz łatwo przeglądaj anonimowo historie na Instagramie, skróty, rolki i IGTV nie dając się złapać. Jedyny mankament tego całego anonimowego stalkingu

Wiele opcji może być dostępnych online, ale najlepsze z nich to Instastories i StoriesIG. Za pomocą tych dwóch opcji możesz łatwo znaleźć pożądaną osobę, używając jej nazwy użytkownika lub adresu URL profilu. Historie IG a Instastories umożliwiają śledzenie i pobieranie multimediów z wybranych profili nawet bez konta na Instagramie.

Powiedz nam, czy kiedykolwiek prześladowałeś osobę i jakie były twoje doświadczenia? Czy zostałeś złapany? Co więcej, czy ten artykuł był dla ciebie użyteczny!