Co to jest fałszowanie pingów? – Co to oznacza dla graczy

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Co to jest fałszowanie pingów? – Co to oznacza dla graczy

Czy grałeś w grę online dla wielu graczy, taką jak Minecraft, i wydaje się, że jeden z graczy ma wyjątkowo wolne łącze internetowe? Powiedzmy, że ciągle mają opóźnienia lub ciągle się wyłączają? Zdarzyło się to każdemu z nas. Jeśli kiedykolwiek miałeś do czynienia ze słabą prędkością Internetu podczas grania, zauważysz, że Twój ping jest bardzo wysoki, a im szybszy internet, tym niższy. Co to jest fałszowanie pingów? Co to oznacza dla graczy? Te i inne zostaną omówione w tym artykule.

Co to jest fałszowanie pingów? – Co to oznacza dla graczy

Ping odnosi się do twojego połączenia z serwerami gry, lub po prostu, czasu potrzebnego na przebycie sygnału z twojego komputera do iz serwera. Podszywanie się pod ping oznacza więc, że Ty lub inny gracz udajecie opóźnienia, symulując wysokie fluktuacje pingu.

Ludzie używają fałszowania pingów jako sposobu na oszukiwanie i utrudnianie innym graczom atakowania ich, podczas gdy w rzeczywistości mają stabilne połączenie z serwerami; więc uzyskują przewagę nad innymi graczami, ponieważ mogą cieszyć się super płynnym połączeniem i rozgrywką, podczas gdy przeciwnicy są stawiani w niekorzystnej sytuacji.

Podszywanie się pod ping może być bardzo trudne do wykrycia przez większość graczy, ponieważ tak naprawdę możemy nie być w stanie stwierdzić, czy dana osoba faktycznie fałszuje ping lub czy naprawdę ma zły odbiór internetu, chyba że jesteśmy w tym samym internecie co oni i w tym samym lokalizacja, więc większość gier i serwerów w chmurze po prostu nie popada w skrajności, blokując wszelkiego rodzaju pingi, które wyglądają na zawyżone.

Jednak najlepszym sposobem lub najbliższym możliwym sposobem wykrycia fałszowania ping jest sprawdzenie, czy nadawca opóźnia dane, czy nie. Jeśli dane nie są opóźnione, ponieważ składają się z danych o wysokim pingu, prawdopodobnie trudno jest wykryć fałszerstwo. Aby to wykryć i uzyskać wynik zbliżony do dokładnego, naprawdę możesz potrzebować wykrywacza fałszowania pingów, ponieważ większość fałszowania pingów odbywa się za pomocą oprogramowania do fałszowania pingów.

🔥 Zalecana:  Co oznacza „Ta historia nie jest już dostępna” na Instagramie?

Przeczytaj także: Jakiej myszy, podkładki pod mysz, zestawu słuchawkowego i klawiatury używa Tfue

Co to jest fałszowanie pingów?

Spoofer ping to program, który wysyła pakiety o wysokim pingu, tak jakby pochodziły z adresu komputera użytkownika. Ten system, który odbiera pakiet, wysyła odpowiedzi ping do serwerów, a jeśli uda ci się uzyskać wystarczająco wysoką liczbę, serwerowi uda się otrzymać setki, jeśli nie tysiące odpowiedzi, o które nie prosiłeś, z różnych źródeł. Powoduje to przeciążenie kanału, a ponieważ te wysokie pakiety nie są wysyłane z twojego adresu, atakowany serwer nie będzie mógł umieścić cię na czarnej liście.

Dlatego większość serwerów i graczy w chmurze korzysta z wykrywaczy fałszywych pingów, aby wiedzieć, którzy gracze fałszują ping. Jak wspomnieliśmy wcześniej, może to być trudne do wykrycia, ale jest to bardzo możliwe.

Przeczytaj także: Jakiej klawiatury, myszy, podkładki pod mysz, przełączników i zestawu słuchawkowego używa Mongraal