Co się stanie, jeśli cofniesz wysłanie wiadomości na Instagramie?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Co się stanie, jeśli cofniesz wysłanie wiadomości na Instagramie?

Z pewnością zdarzyło Ci się, że po wysłaniu wiadomości na czacie Instagram Direct chcesz ją usunąć. Usunięcie bezpośredniej wiadomości na Instagramie może mieć różne przyczyny. Na przykład możesz chcieć usunąć swoją wiadomość z powodu błędu ortograficznego lub możesz zrezygnować ze swojej decyzji po wysłaniu wiadomości. W tym artykule dowiesz się, jak wzajemnie usuwać swoje bezpośrednie wiadomości.

Jak cofnąć wysłanie bezpośrednich wiadomości na Instagramie?

Należy zauważyć, że mamy dwie metody usuwania wiadomości w sekcji Instagram Direct Massaging. Pierwsza metoda polega na tym, że chcemy usunąć wiadomość, którą wysłaliśmy tylko z naszego bezpośredniego okna czatu. Podczas gdy drugą metodą jest próba całkowitego usunięcia wiadomości z okna czatu bezpośredniego, aby nikt ich nie widział. W pierwszym kroku nauczymy Cię tylko opcji usuwania w Twoim własnym oknie czatu, aw następnym kroku możesz nauczyć się ogólnego usuwania. Wykonaj kolejno następujące kroki.

 1. Najpierw powinieneś otworzyć aplikację Instagram i przejść do ikony rakiety po prawej stronie ekranu, gdzie możesz znaleźć bezpośrednie wiadomości między tobą a twoimi obserwującymi i obserwującymi.
 2. Kliknij na niego i jesteś aktualnie zalogowany do sekcji Direct Messaging.
 3. Teraz wybierz masaż, który chcesz usunąć, dotknij wiadomości i przytrzymaj ją przez sekundę.
 4. Teraz możesz zobaczyć wyskakującą kartę składającą się z opcji „usuń”.
 5. Jeśli klikniesz „usuń”, twoja wiadomość zostanie usunięta z sekcji czatu, ale dzieje się tak tylko dla ciebie, a nie dla innych osób na czacie.

Jak usunąć swoją wiadomość z wiadomości bezpośredniej drugiego partnera?

Aby wykonać ogólne usunięcie i usunąć wszystko, co chcesz dla wszystkich na czacie, powinieneś wykonać poprzedni krok dokładnie tak, jak wspomniano powyżej, ale w ostatnim kroku powinieneś wybrać opcję „unsend” zamiast opcji usuwania.

🔥 Zalecana:  Twoja rozmowa nie może zostać zakończona w tej chwili — prawdopodobne przyczyny, rozwiązania robocze

Kiedy cofniesz wysłanie wiadomości, zniknie ona całkowicie z sekcji czatu.

Teraz, jeśli wykonałeś wymienione kroki, udało Ci się anulować wiadomość z wybranej sekcji czatu.

Jak usunąć wiadomości z prośbami na Instagramie?

Prośby o wiadomości to wiadomości, które ludzie wysłali do nas po raz pierwszy. Aby odpowiedzieć na ich wiadomości, powinniśmy najpierw zaakceptować je w naszej sekcji wiadomości bezpośrednich. Ale czasami nie chcemy kogoś przyjąć lub możemy otrzymać fałszywe wiadomości z kont, których nie znamy, więc na wypadek konieczności ich usunięcia. Jeśli chcesz wiedzieć, jak usunąć wiadomość bezpośrednią, o którą prosi Instagram, wykonaj poniższe czynności:

 1. Po otwarciu sekcji Masaż bezpośredni, w prawej górnej części ekranu zobaczysz opcję „Poproś” napisaną pogrubionym niebieskim kolorem.
 2. Kliknij na niego, a zobaczysz wiadomości, o które prosiły inne osoby. Pamiętaj, że pole Prośba może zawierać wiadomości wysłane od Twoich obserwatorów po raz pierwszy lub od osób, które nie są Twoimi obserwatorami.
 3. Jeśli chcesz usunąć wszystkie wiadomości w polu Żądanie, na dole ekranu znajduje się opcja „usuń”. Jest napisane na czerwono. Kliknięcie tej opcji spowoduje trwałe usunięcie wszystkich wiadomości w tej sekcji.
 4. Ale jeśli chcesz usunąć wybrane wiadomości, najpierw powinieneś otworzyć wiadomość, a następnie zobaczysz opcję „usuń” na dole sekcji czatu. Klikając opcję usuwania, tylko ten bezpośredni komunikat zostanie całkowicie usunięty.

Co się stanie, jeśli cofniesz wysłanie wiadomości na Instagramie?

#odbiornik otrzyma podgląd powiadomienia na ekranie

Gdy wyślesz wiadomość na swoim czacie bezpośrednim na Instagramie, ta osoba może otrzymać powiadomienie w postaci Twojego masażu. Jeśli cofniesz wysłanie wiadomości, zanim zobaczą powiadomienie, zamiast wiadomości wiadomość „Ta wiadomość nie została wysłana” pojawi się na ekranie ich telefonu, a jeśli ją klikną, nie będą mogli zobaczyć usuniętej wiadomości.

🔥 Zalecana:  Metryki oceny analizy danych — rozwikłanie algorytmów — w kierunku sztucznej inteligencji

Z drugiej strony, jeśli przeczytali powiadomienie o wiadomości, zanim zdążysz je usunąć, nie będzie ono dla nich dostępne, nawet jeśli otworzą okno czatu bezpośredniego. Osoba stuka w powiadomienie, wchodzi na stronę czatu i nic nie widzi i wygląda na to, że nic nie zostało wysłane.

#Wiadomości bezpośrednie nie zostaną usunięte, jeśli usunę swoje konto

Nie, usuwając konto, nasze wiadomości nie zostaną usunięte z bezpośredniej skrzynki naszych obserwujących. Aby usunąć swoje wiadomości z wiadomości bezpośrednich innych osób, użyj drugiej metody, którą opisaliśmy wcześniej w tym artykule.

#członkowie grupy nie będą mogli zobaczyć mojego masażu

Jeśli cofniesz wysłanie wiadomości na czacie grupowym na Instagramie, żadna z osób nie będzie mogła jej zobaczyć. Niewysłane wiadomości nie będą archiwizowane, te wiadomości zostaną całkowicie usunięte z okna czatu Ciebie i innych osób.

Pamiętaj, że usunięcie grupy nie powoduje całkowitego usunięcia, to znaczy, jeśli usuniesz grupę na swoim telefonie, ta grupa nie zostanie usunięta z telefonów innych członków, a czaty nadal będą działać.

Dlaczego nie mogę cofnąć wysłania wiadomości z Instagram Direct?

Jeśli nie możesz cofnąć wysłania wiadomości na czacie bezpośrednim na Instagramie, może się to zdarzyć z kilku powodów:

 1. Twoja aplikacja Instagram nie została zaktualizowana.
 2. Twoje połączenie internetowe jest niestabilne. Możesz zmienić źródło Internetu lub użyć VPN, a następnie spróbować ponownie.

Jak możemy się dowiedzieć, że ludzie już czytali nasz masaż na Instagramie Direct?

Jeśli ludzie zobaczą Twoje wiadomości po wysłaniu do nich wiadomości, pod wysłanymi wiadomościami pojawi się termin „widziano”.

W dzisiejszych czasach Instagram jest bardzo potężnym i popularnym narzędziem do komunikacji w mediach społecznościowych. Możesz śledzić swój ulubiony boysband lub sprawdzać codzienne zajęcia ludzi. Możesz zaprzyjaźnić się z różnymi krajami i zapoznać się z strojami i kulturami innych krajów. Możesz mieć nieograniczone możliwości komunikowania się z innymi, wysyłając im bezpośrednie wiadomości. Konieczne jest jednak uporządkowanie zasad Instagram Direct Massaging.

Table of Contents

🔥 Zalecana:  10 najlepszych darmowych i płatnych aplikacji do blokowania połączeń spamowych na iPhone'y i telefony z Androidem