Co oznacza „WTW” na Snapchacie? (Zobacz inne znaczenie)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Co oznacza „WTW” na Snapchacie? (Zobacz inne znaczenie)

Wiele osób uwielbia dziś używać Snapchata do komunikowania się ze znajomymi. Możesz uwielbiać używać wielu krótkich tekstów, takich jak lol, smh i ikr podczas czatowania na Snapchacie.

Ale czy trafiłeś „WTW” na Snapchacie zanim? I zastanawiasz się, co to oznacza w aplikacji i jak używany jest slang.

W tym artykule dowiesz się co oznacza WTW na Snapchacie. Dowiesz się również, jak używać go w swoich SMS-ach i jak odpowiedzieć na wiadomość za pomocą „WTW”.

PRZECZYTAJ TEŻ: Dlaczego Snapchat usunął moje konto? (Zobacz, co robić)

Co oznacza „WTW” na Snapchacie?

„WTW”, podobnie jak wiele innych, to prosty skrót, który jest dość powszechnie używany na Snapchacie. Ma głównie dwa znaczenia i zależy od tego, jak go używasz.

WTW oznacza „Jakie jest słowo”

What’s the Word” służy do pytania, jak się masz lub jak się sprawy mają. To tak, jakby powiedzieć Co słychać? Jeśli znajomy wyśle ​​Ci WTW na Snapchacie, najprawdopodobniej sprawdza, co u Ciebie.

WTW oznacza „Co, co!”

Chociaż można go użyć, aby zapytać, jak ktoś się czuje, można go również użyć do wyrażenia zdziwienia.

Ktoś może wysłać WTW w odpowiedzi na szokującą wiadomość lub wiadomość, którą mu wysłałeś. Jest dość podobny do wyrażeń takich jak What The Hell, OMG i innych.

Ale jak powiedzieć różnica pomiędzy „Jakie jest słowo” i „Co, co!” właściwie jest to całkiem proste. Będziesz musiał spojrzeć na kontekst rozmowy ze znajomym na Snapchacie.

Na przykład, jeśli dopiero zacząłeś rozmawiać i już powiedziałem Cześć, WTW sugerowałoby „What’s The Word” jako sposób sprawdzać na siebie.

Jeśli otrzymasz wiadomość WTW na wczesnych etapach rozmowy, najlepiej jest odpowiedzieć, jak sobie radzisz i co robisz w tej chwili.

🔥 Zalecana:  Rewolucja AI dopiero się zaczyna: czy GPT-5 osiągnie sztuczną inteligencję ogólną?

Z drugiej strony, jeśli wyślesz SMS-a, który może być zaskakujący dla twojego przyjaciela, WTW najprawdopodobniej zasugeruje What The What, pokazać niespodziankę.

PRZECZYTAJ TEŻ: Istnieje znaczenie Bitmoji mapy SnapChat (Actionmoji)

Kiedy używać WTW podczas korzystania ze Snapchata

WTW to fajny skrót, którego możesz używać podczas czatowania ze znajomymi na Snapchacie, aby pokazać, że śledzisz najnowsze trendy. Ale musisz wiedzieć, jak go używać i kiedy go używać podczas rozmów na Snapchacie.

Kiedy używać WTW [What’s The Word]

Możesz użyć WTW, aby sprawdzić swojego przyjaciela i zapytać, jak się czuje. Możesz również użyć go, aby dowiedzieć się, czy mają jakieś plany lub coś robią w tej chwili. To może być świetny sposób na planowanie z przyjaciółmi.

Kiedy używać WTW [What the What]

Możesz to wykorzystać do pokazania zaskoczyć lub zszokować czymś. Więc następnym razem, gdy twój znajomy wyśle ​​ci coś szokującego, zamiast wysyłać OMG, możesz równie dobrze wysłać WTW.

PRZECZYTAJ TEŻ: Co oznacza WTM na Snapchacie?

Wniosek

Snapchat to świetna przestrzeń dla miłośników mediów społecznościowych do spotkań, czatowania i udostępniania zdjęć i filmów.

W Snapchacie używanych jest wiele krótkich terminów lub skrótów, a jednym z nich jest WTW.

WTW może oznaczać „What’s The Word”, jak sprawdzanie kogoś. Może również oznaczać „What The What”, które jest używane do wyrażenia zdziwienia lub szoku.

Można ich używać na Snapchacie na różne sposoby, aby Twoje czaty były ciekawsze i niepowtarzalne.

Następnym razem, gdy zobaczysz WTW na Snapchacie, wiesz, co to znaczy i wiesz, jakiej odpowiedzi udzielić.

PRZECZYTAJ TEŻ: Co oznacza „YK” na Snapchacie? (Zobacz inne znaczenie)

Często Zadawane Pytania

Jak reagujesz na WTW?

WTW oznacza What’s The Word, sposób na sprawdzenie, czy masz jakieś plany. Możesz odpowiedzieć, mówiąc, jak sobie radzisz i czy masz jakieś plany.

🔥 Zalecana:  Dlaczego Snapchat usunął moje konto? (Zobacz, co robić)

Co oznacza WTW?

Jest to po prostu skrócona forma „What’s The Word”

Czy WTW oznacza spotkanie?

WTW może oznaczać, że twój przyjaciel chce wiedzieć, co robisz i czy możesz poczynić pewne plany, takie jak wyjście. Więc tak, WTW może oznaczać spędzanie czasu.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie