Co oznacza WTM na Snapchacie? 2023 (wszystkie media społecznościowe)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Co oznacza WTM na Snapchacie? 2023 (wszystkie media społecznościowe)

Co oznacza WTN na Snapchacie? Właśnie tego próbujemy się dowiedzieć. Jeśli masz dużo WTM na Snapchacie i chcesz wiedzieć, co to znaczy, zobacz znaczenie.

WTM to akronim, który stał się częścią internetowego slangu. Chociaż „WTM” może oznaczać różne rzeczy w zależności od tego, jak jest używany w danej sytuacji.

Więc w zależności od tego, co osoba mówi przed lub po „WTM”, poznasz znaczenie. Dotyczy to nie tylko Snapchata, ale także innych mediów społecznościowych.

W tym artykule dowiesz się co oznacza WTM, jak jest używany i jak możesz go używać podczas rozmowy.

PRZECZYTAJ TEŻ: Co to jest szybkie dodawanie na Snapchacie?

Co oznacza skrót WTM?

WTM ma trzy różne znaczenia, w zależności od sytuacji lub tematu, który omawiasz. WTM oznacza „What’s The Move?”, „What’s The Matter?” lub „Cokolwiek to znaczy”.

Te znaczenia są takie same we wszystkich serwisach społecznościowych i rozmowach SMS-owych. Tak więc nie dotyczy to tylko Snapchata, te znaczenia są takie same na Instagramie, WhatsApp, TikTok, Facebooku itp.

WTM oznaczają te trzy różne znaczenia i są używane w różnym podejściu podczas wysyłania SMS-ów ze znajomymi w mediach społecznościowych.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak zrobić czat grupowy na Snapchacie

Co oznacza WTM, gdy jest używany?

Istnieją trzy znaczenia, gdy są używane, w zależności od sytuacji i sposobu użycia ich w aplikacji społecznościowej.

A spośród tych trzech slang „What’s The Move” jest najczęściej używany jako WTM na Snapchacie. To z powodu imprez i wydarzeń.

Akronimy oznaczają różne rzeczy w zależności od tego, jak są używane. Więc nawet jeśli jesteś na Instagramie lub Snapchacie, oto jak WTM jest używany i co oznacza w mediach społecznościowych.

🔥 Zalecana:  Samsung Latam wkracza do metaverse z „House of Sam” w Decentraland

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak usunąć wiadomości Snapchata i wyczyścić czat

Jaki jest ruch

W zależności od sytuacji możesz użyć WTM jako slangu What’s The Move. Prawdopodobnie pyta cię, czy jest jakaś wycieczka lub wydarzenie, na które się wybierasz.

WTM jest zwykle używany, jeśli jest jakieś wydarzenie lub osoba pyta, czy jest jakaś impreza, na którą można pójść w ten piątek lub sobotę wieczorem.

Weźmy na przykład;

Ty: Hej Tim, WTM w ten piątek?
Ja: Idziemy na imprezę Kim.

Możesz go używać do zadawania pytań o to, co się dzieje, wydarzenia, imprezy i wszystkie wycieczki. Jak Jim „WTM dziś wieczorem?

PRZECZYTAJ TEŻ: Co oznacza wyczyść pamięć podręczną na Snapchacie?

O co chodzi

WTM oznacza również „What’s the Matter”. Ten slang jest używany do zadawania pytań, gdy jesteś w sytuacji lub masz do czynienia z problemem.

Może byłeś zimny lub nie byłeś aktywny jak kiedyś, ktoś może cię zapytać; Hej Jim, o co chodzi? Można to również wykorzystać w rzeczywistych rozmowach.

Weźmy na przykład;

Ty: Tim, wszystko w porządku, WTM?
Ja: Nie, po prostu przechodzę przez ciężki okres.

Możesz więc także używać WTM do zadawania ludziom pytań online, jeśli mają problemy lub po prostu są smutni.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak dodawać i usuwać kogoś z grupy Snapchat

Cokolwiek to znaczy

WTM można również użyć, gdy ktoś jest zdezorientowany lub sfrustrowany czymś lub niektórymi Instrukcjami, których nie może zrozumieć lub wykonać.

What’s That Means może być wykorzystany do wyładowania frustracji lub czegoś, na czym mniej ci zależy. Mogą go używać jako; Jim poprosił mnie o użycie formuły WTM.

Weźmy na przykład; Zapytał, gdzie mieszkam, a ja powiedziałem, że następne skrzyżowanie, WTM

🔥 Zalecana:  Jak znaleźć grupy na Snapchacie? (Dołączyć)

Możesz więc użyć WTM, aby wylać swoją frustrację lub coś, czego nie lubisz lub nawet nie możesz zrozumieć.

Wniosek

W mediach społecznościowych jest tak dużo slangu, że przyspiesza to, gdy czytasz wiadomość i ją rozumiesz.

Zanim dowiesz się, o czym mówi dana osoba, musisz wiedzieć, co oznacza slang, taki jak WTM.

WTM jest popularny, używany głównie podczas wycieczek i imprez, ale ma inne znaczenie. WTM jest używany w różnych mediach społecznościowych, nie tylko w Snapchacie.

Więc w zależności od tego, o czym mówi dana osoba, WTM może oznaczać „Jaki jest ruch?”, „O co chodzi?” i „Cokolwiek to znaczy”.

Najczęściej używanym znaczeniem tych trzech jest „What’s The Move”. Zapoznaj się więc z kontekstem tekstu, zanim potwierdzisz znaczenie i to, co dana osoba mówi w rozmowie.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak naprawić jakość aparatu Snapchata (co musisz zrobić)

Często Zadawane Pytania

Czy WTM oznacza różne rzeczy na Snapchacie, Instagramie i SMS-ach?

Nie, WTM nie oznacza różnych rzeczy w mediach społecznościowych, takich jak Snapchat, Instagram, WhatsApp itp. Znaczenie WTM jest takie samo we wszystkich tych samych kanałach mediów społecznościowych.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie