Co oznacza tymczasowy zakaz publikowania na TikTok? (Jak uniknąć bana)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Co oznacza tymczasowy zakaz publikowania na TikTok? (Jak uniknąć bana)

Tymczasowy zakaz publikowania na TikTok oznacza że masz zakaz publikowania filmów na swoim koncie. Ten zakaz nie jest stały i zostanie zniesiony po X dniach.

Po ciężkiej nocy z TikTok decydujesz się otworzyć aplikację TikTok, aby opublikować post, a następnie zostajesz powitany tymczasowym zakazem publikowania lub gorzej. Jeśli chcesz wiedzieć, co oznacza tymczasowy zakaz postów na TikTok, a teraz, jak go uniknąć, przeczytaj.

Jeśli Twoje konto zostało tymczasowo zbanowane lub nie możesz komentować ani uzyskiwać żadnych wyświetleń filmów, oznacza to naruszyłeś Wytyczne społeczności TikTok.

W tym przewodniku dowiesz się co oznacza tymczasowy zakaz postów na TikToki wszystko, czego potrzebujesz, aby uniknąć zbanowania w aplikacji. A także dowiedz się, jak usunąć tymczasową blokadę ze swojego konta TikTok.

Dlaczego zostałem zbanowany na TikTok?

TikTok podejmuje surowe działania przeciwko kontom, które publikują nielegalne działania i ukryte treści, a także tym, które używają zakazanych elementów i słów.

Istnieją różne powody dlaczego TikTok zablokował konta.

Jeśli naruszyłeś ich wytyczne dla społeczności lub którykolwiek z warunków korzystania z usługi, TikTok zablokuje Twoje konto tymczasowo lub na stałe.

Publikowanie ukrytych treści, używanie zakazanych słów i zgłaszanie przez użytkowników Twojego konta może sprawić, że TikTok zablokuje Twoje konto tymczasowo.

Jeśli zachowasz otrzymanie wielu naruszeń na twoim koncie, zostanie trwale zbanowane.

1. Wrażliwe treści

Bycie zbanowanym na TikTok jest powszechne dla osób, które publikują ukryte treści. Ten typ postu narusza warunki korzystania z usługi TikTok i sposób, w jaki korzystasz z ich platformy.

Chcą, aby ich platforma była bezpieczna w użyciu i próbują ją wyczyścić, blokując konta, które publikują poufne treści.

Jeśli publikujesz poufne treści na TikTok, może to spowodować tymczasowe lub stałe zablokowanie platformy, jeśli będziesz wielokrotnie zawieszany.

Publikowanie nagości nie pomoże ci nic zyskać, poza tym, że zostaniesz zbanowany.

2. Problemy z prawami autorskimi na TikTok

Nawet jeśli publikujesz świetne treści, mogą one nie być twoje i może to być po prostu film zebrany z jednej platformy, który próbujesz ponownie opublikować na TikTok.

Spowoduje to tymczasowe zablokowanie konta TikTok.

Jeśli robisz to cały czas, publikując na swojej stronie wiele filmów chronionych prawem autorskim, konto może zostać trwale zbanowane.

Firma nie radzi sobie z filmami chronionymi prawami autorskimi, głównie wtedy, gdy ktoś zgłosił roszczenie do filmu.

3. Łamanie wytycznych społeczności

Jeśli złamiesz wytyczne społeczności TikTok, Twoje konto zostanie zbanowane.

Może to być tymczasowe lub stałe, w zależności od tego, ile razy otrzymałeś powiadomienie na TikTok o naruszeniu.

TikTok skanuje Twoje filmy, jeśli wystąpią jakiekolwiek problemy, a gdy wykryją coś takiego jak używanie zakazanych słów lub przedmiotów, wykonywanie nielegalnych działań, szerzenie nienawiści, zastraszanie w Twoim filmie lub nagość, Twoje konto otrzyma tymczasowy lub stały zakaz.

4. Zgłoszone filmy

Jeśli opublikujesz film, który narusza wytyczne dla społeczności lub jeśli Twoi obserwatorzy go nie polubią i zgłoszą ten film.

Film zostanie usunięty, a jeśli sytuacja będzie się powtarzać, będziesz mieć tymczasowy post-ban na TikTok.

Ale jednocześnie, nawet jeśli twoje treści są dobre, a ktoś spiskował, by masowo zgłosić twój film, możesz zostać zbanowany.

Nie każdemu podoba się to, co jest w Internecie, jeśli ludziom się to nie podoba, równie dobrze mogą zgłosić Twoje treści lub konto do TikTok.

Co oznacza tymczasowy zakaz publikowania na TikTok?

Tymczasowy zakaz publikowania na TikTok oznacza, że ​​Twoje konto zostało ograniczone do publikowania nowych filmów do odwołania.

Nie musi to oznaczać, że nie będziesz mógł ponownie publikować w aplikacji.

W rzeczywistości po 24 godzinach lub dłużej możesz znowu zacząć publikować.

Źródło obrazu: SocialTipster

Jeśli nie będziesz postępować zgodnie z wytycznymi społeczności TikTok i warunkami korzystania z usługi, łatwo dostaniesz shadowbanned, tymczasowy lub permanentny banlub prawdopodobnie nie możesz prowadzić transmisji na żywo (jeśli często z niej korzystasz).

Gdy otrzymasz tymczasową blokadę na TikTok, zawsze możesz wznowić publikowanie innym razem.

I nie przesyłaj zbyt wielu filmów w krótkim czasie.

Tymczasowe nie oznacza, że ​​nie będziesz mógł użyć ponownie, ma to na celu ograniczenie sposobu publikowania w aplikacji przez ograniczony czas

Jak działa zakaz TikTok?

Jeśli kiedykolwiek zostałeś zbanowany na innych platformach społecznościowych, założę się, że robisz coś złego, co jest sprzeczne z polityką firmy i wytycznymi społeczności mediów społecznościowych.

Jeśli nie zastosujesz się do wytycznych i warunków korzystania z usługi, rozpocznie się blokada TikTok.

Możesz zostać zbanowany za wiele rzeczy, patrz pierwszy nagłówek wiedzieć, dlaczego zostajesz zbanowany na TikTok. A oto jest jak uniknąć bana.

Jeśli TikTok tymczasowo zablokował Twoje konto z powodu jakiegokolwiek naruszenia, zobaczysz przyczynę.

Otrzymasz powiadomienie, jeśli jest to post-ban.

Zwykle dzieje się tak, gdy wykonałeś tę samą czynność, jak opublikowanie zbyt wielu postów w krótkim czasie.

🔥 Zalecana:  Dlaczego nie mogę publikować na Instagramie? 5 sposobów rozwiązania problemu 2023 (rozwiązany)
Źródło obrazu: Odwróć uwagę

Jeśli ty za dużo postów w aplikacji zostaniesz zbanowany. Za bardzo lubić spowoduje, że zostaniesz zbanowany w cieniu, a publikowanie nagości, nielegalnych przedmiotów i innych również spowoduje zbanowanie.

Przeczytać Wytyczne społeczności TikTok na wypadek, gdybyś chciał dużo na to wziąć.

Jak długo TikTok tymczasowo publikuje bana?

Jeśli otrzymałeś tymczasowy zakaz publikowania, oznacza to, że nadal możesz używać aplikacji do oglądania filmów i robienia innych rzeczy.

Tymczasowe blokady postów na Twoim koncie mogą trwać tylko 24 godziny.

Po tym czasie będziesz mógł ponownie publikować filmy na swojej stronie.

Czasami może to potrwać dłużej niż 24 godziny, określą czas, w którym Twój tymczasowy ban zostanie zniesiony.

Gdy ponownie publikujesz filmy na swojej stronie, zrób wszystko, co konieczne, aby zawsze przestrzegać wytycznych społeczności TikTok i ich warunków korzystania z usług.

Dzięki temu Twoje konto nie otrzyma tymczasowego lub najgorszego, stałego zakazu TikTok.

Jak długo trwa permanentny ban TikTok?

Uzyskanie stałego zakazu TikTok definiuje wszystko, możesz wiedzieć po nazwie. To jest trwałe.

To nie trwa długo, trwa wieczność, co oznacza, że ​​nie będziesz mógł ponownie korzystać z TikTok.

Z wyjątkiem tego, że TikTok zmienił zdanie, tylko wtedy możesz ponownie użyć zablokowanego konta (rzadko).

Mogą zdecydować o przywróceniu konta w ciągu jednej minuty, a następnie, gdy ponownie zrobisz coś złego lub naruszysz inne wytyczne, Twoje konto zniknie na zawsze.

Żadna ilość błagań nie przywróci twojego konta. Jeśli odzyskasz swoje konto, postępuj zgodnie z ich wytycznymi dla społeczności.

Jak poznać rodzaj zakazu TikTok, z którym zostałeś trafiony

Jeśli właśnie zostałeś zbanowany i chcesz dowiedzieć się, jaki rodzaj zawieszenia otrzymał Twój TikTok, sprowadza się to do trzech.

Może to być tymczasowe, trwałe lub TikTok ogranicza wykonywanie określonych działań w aplikacji.

1. Zdobycie Shadowbana

Jest to najczęstszy zakaz, jaki TikTok daje użytkownikom w aplikacji, a ostatnio wydaje się, że wiele osób go otrzymuje, dzieje się tak po naruszeniu kilku wytycznych i robieniu pewnych rzeczy zbyt często, na przykład publikowaniu.

Jeśli właśnie utworzyłeś swoje konto TikTok i lubisz wszystkie posty i komentujesz każdy film, możesz otrzymać shadowban na swoje konto.

A kiedy to się stanie, twoje konto zostanie ograniczone i nie będziesz więcej widoczny, dopóki zakaz nie zostanie zniesiony.

Twój widok zostanie splądrowany i na razie nie będziesz już pojawiać się na stronie Dla Ciebie.

A jeśli spróbujesz przesłać nowy film, będzie on sprawdzany, co może spowodować, że film nie uzyska wyświetleń na TikTok.

Możesz również otrzymać shadowban, jeśli skomentujesz za dużo, kiedy to się stanie, nie będziesz mógł komentować aplikacji, dopóki zakaz nie zostanie zniesiony.

Mogą to być dni lub tygodnie, w zależności od przewinienia.

Aby usunąć shadowban TikTok, unikaj spamowania i postępuj zgodnie z wytycznymi społeczności, a następnie poczekaj na zniesienie zakazu.

Zakaz transmisji na żywo

Zakaz transmisji na żywo na Twoim koncie TikTok to shadowbanning.

Jeśli nie zastosujesz się do wytycznych społeczności TikTok i ich warunków korzystania z usługi, nie będziesz mógł transmitować na żywo przez następne 24 lub 48 godzin.

Jeśli użyjesz zakazanych słów lub elementów, które są zabronione przez TikTok, ograniczą one Twoje konto i nie będziesz mógł transmitować na żywo przez następne 2 dni.

TikTok zbanuje Twoje konto, jeśli opublikujesz szkodliwe komentarze, użyjesz zakazanego słowa, użyjesz zakazanych przedmiotów, dopuścisz się oszustwa i zrobisz pewne rzeczy wielokrotnie w krótkim czasie.

Ten zakaz nie jest trwały, ponieważ odzyskasz tę funkcję, a kiedy już to zrobisz, będziesz musiał przestrzegać ich warunków i wytycznych.

2. Uzyskanie tymczasowego bana

Jeśli zostałeś zbanowany na swoim koncie TikTok i nie możesz wyświetlić swojego profilu, oznacza to, że Twoje konto zostało zawieszone.

Dzieje się tak, gdy naruszasz wytyczne społeczności TikTok i ich warunki. A jeśli ludzie również zgłoszą twoje konto.

Kiedy zostaniesz zawieszony na TikTok, Twoje konto będzie tymczasowo niedostępne, nie będziesz mógł zobaczyć swoich Obserwowanych i Obserwowanych.

I zamiast, zostanie wyświetlony znak kreski, który wygląda dokładnie tak, jak ten „—”.

Dzięki temu dowiesz się, że Twoje konto jest tymczasowo zbanowane, otrzymasz również powiadomienie, że „To konto jest obecnie zawieszone.

Ale to nie znaczy, że nie możesz oglądać filmów w aplikacji, możesz oglądać dowolne wideo w aplikacji, nawet własne.

Będziesz także mieć dostęp do innych funkcji, które nie działają, ale Twoje konto zostało tymczasowo zablokowane.

Wszystkie Twoje filmy nie będą mogły uzyskiwać wyświetleń i dotrzeć do większej liczby ani nawet próbować pojawiać się na stronie Dla Ciebie.

3. Uzyskanie stałego bana

Stały zakaz TikToka jest szeroki. Jeśli wielokrotnie naruszyłeś wytyczne społeczności TikTok.

Korzystając z publikowanego przez Ciebie filmu, komentarzy lub zbyt wielu zgłoszeń od innych, firma podejmie surowe działania w celu zablokowania Twojego konta.

🔥 Zalecana:  Jak reagować na wiadomości na Instagramie 2023 (ZOBACZ, jak to zrobić)

Nie będziesz mógł odzyskać swojego konta.

Gdy tak się stanie, nie będziesz mógł ponownie zobaczyć swojego konta w aplikacji, Twoi obserwatorzy i obserwujący nie będą wyświetlani.

Kiedy otworzysz TikTok i przejdziesz do swojego profilu, zobaczysz informację, że zostałeś trwale zbanowany.

Monit napisz „Twoje konto zostało trwale zbanowane z powodu wielokrotnych naruszeń Wytycznych dla społeczności”.

Jak usunąć tymczasowy ban z konta TikTok?

Jeśli zostałeś tymczasowo zablokowany w TikTok, są rzeczy, które możesz zrobić, aby szybko odzyskać swoje konto.

Aby szybciej wyciągnąć swoje konto z tymczasowej blokady, zrób to.

To nie jest trwałe rozwiązanie, aby usunąć tymczasową blokadę z twojego konta, będziesz musiał czekać i nic nie robić, jeśli chcesz szybko odzyskać swoje konto.

Poczekaj, aż tymczasowy zakaz zostanie zniesiony

Najlepszym sposobem na usunięcie tymczasowego zakazu na koncie TikTok jest poczekanie, aż zniosą zakaz.

Jest to jeden ze sposobów odzyskania konta, tylko jeśli zostało zawieszone. Jeśli jest trwały, odzyskanie konta nie będzie możliwe.

Jeśli masz zakaz komentowania lub rozpoczynania transmisji na żywo na swoim koncie, możesz poczekać dzień lub dwa, aby przywrócić konto.

Różni się to w zależności od wytycznych, które złamiesz.

Umożliwi to TikTok przywrócenie twojego konta, być może po tym, jak to zrobisz nauczył się twojej lekcji.

Nie rób nic na swoim koncie

Gdy zostaniesz zbanowany na swoim koncie, najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, jest nic nie robić. Po prostu spal czas i poczekaj, aż tymczasowy zakaz zostanie usunięty.

Jeśli masz tymczasowy post-ban na TikTok, film mógł już zostać usunięty z Twojego konta, nie musisz nic więcej robić, poza „poczekaj”.

Jeśli film nie został jeszcze usunięty, możesz się odwołać.

Skontaktuj się z TikTok w sprawie tymczasowego zakazu

Czasami TikTok może popełnić błąd, tymczasowo blokując twoje konto, możesz spróbować apelując do nich o ponowne sprawdzenie zablokowanego konta.

Jeśli otrzymałeś bana, możesz skontaktować się z TikTok w celu uzyskania odwołania z sekcji skrzynki odbiorczej.

Otwórz aplikację TikTok na urządzeniach z systemem Android i iPhone > Stuknij w Skrzynka odbiorcza w prawym dolnym rogu > Następnie stuknij w wiadomość o zakazie lub powiadomienie z TikTok > Następnie dotknij opcji Prześlij odwołanie w prawym dolnym rogu. I postępuj zgodnie z podanymi instrukcjami, aby przesłać odwołanie do TikTok.

Możesz także spróbować skontaktować się z nimi przez Zgłoś problem Sekcja. Na swoim koncie TikTok stuknij trzy poziome linie > Ustawienia i prywatność > W sekcji Wsparcie stuknij w Zgłoś problem. Wyjaśnij TikTokowi swój problem dotyczący zakazu.

Jeśli zbanowani nie mogą uzyskać dostępu do Twojego konta TikTok, możesz skontaktować się z nimi za pośrednictwem jednego z ich e-maili.

Możesz się z nimi skontaktować pod adresem [email protected] Lub [email protected].

Po przesłaniu odwołania do TikTok poczekaj na odpowiedź. Nie wysyłaj wielokrotnie apelacji, bo możesz skończyć ze łzami w oczach o swoje konto.

Gdy otrzymasz odpowiedź od TikTok, możesz stamtąd kontynuować.

Notatka: Zanim prześlesz odwołanie do TikTok, nie usuwaj treści. Jeśli to zrobisz, TikTok nie będzie mógł usunąć naruszenia rekordu z Twojego konta.

Jak uniknąć bana na TikTok

Jeśli chcesz uniknąć zbanowania na TikTokpowinieneś robić te rzeczy.

Jeśli zamierzasz utworzyć nowe konto TikTok i zacząć od nowa, będziesz również potrzebować tego przewodnika.

1. Nie naruszaj wytycznych społeczności TikTok

Wiele rzeczy podlega wytycznym społeczności TikTok, których nie powinieneś robić.

A jeśli to zrobisz, Twoje konto może zostać tymczasowo lub na stałe zablokowane.

nie publikować treści dla dorosłych, które pokazują Twoje ciało lub ciało innej osobymoże to spowodować natychmiastowe zablokowanie konta.

Jeśli użyjesz Zakazany ? słowa na Twoim filmie. Zostaniesz zbanowany, więc unikaj tego.

Używanie broni, przeklinanie? do kogoś, zażywanie narkotyków lub promowanie tego, a spamowanie na platformie jest nie-nie.

I na koniec, nie używaj hashtagów, które nie są związane z Twoimi filmami.

2. Nie używaj filmów chronionych prawem autorskim

Używanie filmu chronionego prawami autorskimi jest złe, a jeśli używasz również czyichś duetów w swoich filmach, TikTok może usunąć go z Twojego konta i po prostu dać Ci ostrzeżenie ⚠️.

Dlatego przed użyciem dowolnego filmu na swoim koncie upewnij się, że jest on bezpłatny i nie podlega prawom autorskim podczas korzystania z niego.

3. Nie twórz nowego konta na tym samym urządzeniu

Jeśli zostaniesz zbanowany na swoim koncie i chcesz zacząć od nowa, możesz to zrobić, ale zrobienie tego na tym samym urządzeniu spowoduje ponowne zablokowanie konta, a być może nawet nie będziesz mógł utworzyć konta.

I będzie powiedz, że Twoje konto jest tymczasowo zawieszone.

Aby utworzyć nowe konto, użyj nowego urządzenia i nowego adresu e-mail. Jeśli tego nie zrobisz, nie będziesz mógł utworzyć nowego konta.

🔥 Zalecana:  Jak zmodyfikować GTA 5 na Xbox One [You Need A PC Too]

Wniosek

Co oznacza tymczasowy zakaz zamieszczania postów na TikTok? Nie będziesz mógł publikować przez następne 24 godziny.

Omówiliśmy również, dlaczego TikTok zbanował twoje konto, różnicę między zakazami na TikTok i jak się dowiedzieć, czy twoje konto zostało zbanowane w tle, tymczasowe lub na stałe.

Jeśli zostałeś tymczasowo zablokowany w TikTok, możesz odczekać 24 godziny, aby ponownie zacząć publikować.

A jeśli usunięcie blokady trwa dłużej niż oczekiwano, możesz skontaktować się z nimi i spróbować odwołać się za pomocą ich adresu e-mail lub zgłosić problem za pośrednictwem aplikacji.

Aby uniknąć ponownego zbanowania na TikTok, upewnij się, że nie robisz tych rzeczy na swoim filmie.

  • Publikuj filmy przedstawiające nagość lub pornografię.
  • Stosowanie przemocy w filmie.
  • Używanie broni.
  • Używanie zakazanych słów i przedmiotów.
  • Promocja narkotyków lub zażywania narkotyków.
  • Robienie spamerskich komentarzy.
  • Publikowanie wielu filmów w ciągu godziny.
  • Konta, które publikują nieistotne hashtagi.

Jeśli to zrobisz, zostaniesz zbanowany, ale kiedy będziesz unikać tego typu postów i tworzyć świetne treści.

TikTok nie będzie mógł zbanować Twojego konta i nikt, przynajmniej nie wszyscy, nie będzie chciał Cię zgłosić. Pamiętaj, aby zawsze postępować zgodnie z ich Wytycznymi dla społeczności.

Często Zadawane Pytania

Dlaczego moje konto jest tymczasowo zawieszone?

Jeśli Twoje konto zostało tymczasowo zawieszone, oznacza to, że naruszyłeś wytyczne społeczności TikTok. Może to oznaczać, że opublikowałeś zbyt wiele filmów w bardzo krótkim czasie lub opublikowałeś nagość lub film chroniony prawem autorskim.

Jak długo trwa tymczasowy zakaz publikowania TikTok

Tymczasowe blokady postów na Twoim koncie mogą trwać 24 godziny. Może to również trwać do 2 tygodni, ale zwykle jest to jeden dzień. Jeśli nadal będziesz otrzymywać bany, zawieszenie może być dłuższe.

Jak długo trwa tymczasowe zawieszenie TikTok?

Tymczasowa blokada na TikTok uniemożliwi korzystanie z konta, a zawieszenie to może trwać od 24 godzin do 7 dni lub dłużej. Możesz nawet otrzymać trwałe zawieszenie.

Jak długo trwają zakazy w tle TikTok

Shadowbanned TikTok może trwać od 24 godzin do miesiąca, w zależności od tego, ile otrzymałeś shadowbanów, a jeśli nadal będziesz otrzymywać to naruszenie, Twoje konto może zostać zablokowane tymczasowo lub na stałe.

Jak pozbyć się shadowbana

Jeśli chcesz pozbyć się shadowbanna na swoim koncie TikTok, wystarczy, że poczekasz, aż TikTok usunie bana z Twojego konta.

Ile wytycznych dla społeczności obowiązuje

TikTok nie podaje liczby wytycznych dla społeczności, które otrzymasz przed tymczasowym lub stałym zablokowaniem konta.

Ale jeśli naruszysz wiele wytycznych społeczności TikTok, Twoje konto zostanie zawieszone lub trwale zbanowane. To oni decydują, czy warto dać ci szansę, czy nie.

Jak skontaktować się z TikTokiem?

Jeśli chcesz wysłać wiadomość do pomocy technicznej TikTok w sprawie zawieszenia konta, możesz skorzystać z opcji Zgłoś problem na swoim koncie lub skorzystać z ich adresu e-mail. Możesz się z nimi skontaktować pod adresem [email protected] Lub [email protected].

Jak długo trwa apelacja TikTok?

Odwołanie TikTok nie ma ustalonego czasu, ale może zająć od 24 godzin do tygodnia lub dłużej. Po otrzymaniu odpowiedzi wystarczy kontynuować.

Czy mogę utworzyć kolejne konto po zawieszeniu mojego konta przez TikTok

Nie, nie możesz utworzyć kolejnego konta na tym samym urządzeniu, na którym TikTok zawiesił Twoje konto. Jeśli Twoje stare konto zostanie zbanowane, a próbowałeś utworzyć nowe na tym samym urządzeniu, otrzymasz wiadomość z informacją, że Twoje konto zostało tymczasowo zawieszone.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie