Co oznacza „Ta historia nie jest już dostępna” na Instagramie?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Co oznacza „Ta historia nie jest już dostępna” na Instagramie?

Jeśli kiedykolwiek otrzymałeś komunikat o błędzie „Ta historia nie jest już dostępna” na Instagramie podczas próby oglądania relacji znajomych lub przypadkowych kont, będziesz chciał wiedzieć, co to oznacza.

Wyświetlenie komunikatu o błędzie „Ta historia nie jest już dostępna” podczas próby oglądania relacji na Instagramie może być dość frustrujące, zwłaszcza jeśli nie wiesz, co to znaczy.

W tym artykule będziesz poznaj znaczenie komunikatu o błędzie „Ta relacja nie jest już dostępna” na Instagramie.

Co oznacza „Ta historia nie jest już dostępna” na Instagramie?

Komunikat o błędzie „Ta historia nie jest już dostępna” ma kilka znaczeń, gdy klikasz historię do obejrzenia na Instagramie. Oto niektóre znaczenia:

Usunięto/zatwierdzono 24

Jeśli widzisz ten komunikat o błędzie na Instagramie, oznacza to, że historia, którą kliknąłeś, aby obejrzeć, została usunięta przez użytkownika lub przekroczyła granicę dwudziestu czterech godzin.

Historie na Instagramie trwają dwadzieścia cztery godziny, zanim zostaną automatycznie usunięte przez serwer, ale użytkownik, który je publikuje, może je usunąć przed tym czasem.

Jeśli kliknąłeś historię zaraz po tym, jak użytkownik ją usunął lub została usunięta przez Instagram, wszystko, co się pojawi, to czarny ekran z komunikatem o błędzie „Ta historia nie jest już dostępna”.

Zostałeś zablokowany

Po drugie, jeśli konto zablokowało Cię na Instagramie, za każdym razem, gdy oglądasz ich historię, powinieneś zobaczyć komunikat o błędzie „Ta historia nie jest już dostępna”.

Zwykle, jeśli użytkownik zablokował Cię na Instagramie, nie będziesz mógł przeglądać niczego związanego z jego kontem, w tym jego historii.

Ale w rzadkich przypadkach pojawi się komunikat o błędzie.

Aby sprawdzić, czy zostałeś zablokowany przez użytkownika, wyszukaj jego nazwę użytkownika na Instagramie, jeśli nie pojawią się żadne wyniki, oznacza to, że zostałeś zablokowany.

🔥 Zalecana:  Jak znaleźć filmy na żywo na Instagramie (2 sposoby, aby się dowiedzieć)

Naruszenie

Ponownie, niektóre historie naruszają wytyczne społeczności i kodeksy postępowania Instagrama.

Wytyczne dla społeczności Instagramu to zestaw zasad i protokołów, które służą do kontrolowania zachowania użytkowników w Internecie.

Jeśli historia użytkownika zostanie oznaczona jako zawierająca nagość, przemoc itp., zostanie usunięta.

Ponadto, jeśli wielu użytkowników zbierze się, aby zgłosić określoną historię, Instagram ją usunie, a gdy spróbujesz ją wyświetlić, zobaczysz komunikat o błędzie „Ta historia nie jest już dostępna”.

Niektóre historie mogą nie naruszać wytycznych dla społeczności, ale są przypadkowo usuwane przez Instagram.

Problemy techniczne

Komunikat o błędzie „Ta historia nie jest już dostępna” na Instagramie, gdy próbujesz obejrzeć relację, może oznaczać usterkę techniczną lub błąd.

Gdy występuje usterka na serwerach Instagrama, ma to wpływ na funkcje, takie jak aktualizacje historii, chociaż nie ma w tym nic złego.

Jak sprawdzić, czy użytkownik zablokował Cię na Instagramie

Krok 1: Otwórz Instagram

Otwórz aplikację Instagram na swoim urządzeniu mobilnym i zaloguj się na swoje konto, wprowadzając swoją nazwę użytkownika i hasło.

Nawiguj po szukaj menu i wprowadź nazwę użytkownika żądanego konta. Z listy wyników znaleźć ich konto. Jeśli zostałeś zablokowany, ich konto nie pojawi się na liście wyników.

Wniosek

Teraz, gdy zobaczysz komunikat o błędzie „Ta historia nie jest już dostępna” na Instagramie, gdy próbujesz oglądać historie, o których wiesz, że nie panikują.

Wszystkie znaczenia, dlaczego widzisz komunikat o błędzie, zostały szczegółowo opisane w tym artykule.

Często zadawane pytania na temat tego, co oznacza „Ta historia nie jest już dostępna” na Instagramie?

Dalsza lektura

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie