Co oznacza „program beta jest pełny”? – Wszystko co musisz wiedzieć

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Co oznacza „program beta jest pełny”? – Wszystko co musisz wiedzieć

Sklep Google Play to największy sklep z aplikacjami dla aplikacji na Androida. Sklep Google Play zapewnia zarówno płatne, jak i bezpłatne opcje pobierania oraz wersje beta aplikacji, zanim staną się one ogólnie dostępne dla wszystkich użytkowników.

Program beta tych aplikacji przypomina wersje testowe, ponieważ nie są one oficjalnymi wersjami oprogramowania i są dostępne dla kilku użytkowników, którzy mogą wypróbować nowe funkcje. Popularne aplikacje w sklepie Google Play, które mają programy beta, to Facebook, Messenger, YouTube, WhatsApp i Instagram.

Czasami możesz otrzymać wersję beta aplikacji od jej twórców, aby wypróbować wszystkie nowe funkcje. Ponieważ jest to tylko program beta (wersja testowa) oprogramowania, może być zawodny i nieskuteczny, dlatego programiści rozpowszechniają go tylko dla ograniczonej liczby użytkowników. Ci nieliczni użytkownicy mogą wypróbować nieoficjalną wersję aplikacji i przesłać opinię, jeśli znajdą jakieś problemy lub napotkają błąd. Wersje beta aplikacji są świetne, ponieważ dają programistom jasny wgląd przed wydaniem aplikacji, wcześnie identyfikują błędy i poprawiają komfort użytkowania.

Aby dołączyć do programu beta dowolnej aplikacji, musisz przejść do Sklepu Play i kliknąć swój profil w prawym górnym rogu aplikacji. Następnie idź do Zarządzaj aplikacjami i urządzeniami I Zainstalowane i kliknij aplikację, którą chcesz pobrać w wersji beta. Następnie otwórz jego stronę szczegółów i kliknij Dołączyć obok Dołącz do Bety.

Należy pamiętać, że aplikacja musi być zainstalowana na telefonie, zanim będzie można uzyskać wersję beta. Jeśli nie widzisz Dołącz do Betywersja beta aplikacji jest w tym czasie niedostępna dla użytkowników końcowych.

Wersja beta aplikacji brzmi fajnie i prawie każdy może chcieć ją wypróbować; Czy jest jednak jakiś haczyk? Co znaczy „Bprogram eta jest pełny” mieć na myśli, i czy istnieje sposób na rozwiązanie tego problemu? Czytaj dalej o tym, co „Bprogram eta jest pełny” oznacza.

Co jest program beta ma pełne znaczenie? – Wszystko co musisz wiedzieć

Podczas próby pobrania aplikacji ze sklepu Google Play możesz zostać poinformowany, że program Beta jest pełny. Prawdopodobnie napotkałeś ten problem i masz trudności z pobraniem lub zainstalowaniem aplikacji, więc zastanówmy się teraz, co „Program beta jest pełny” oznaczający Jest.

🔥 Zalecana:  Jak zarabiać na budowaniu zestawów LEGO (12 legalnych sposobów)

Wersja Beta aplikacji jest ograniczona do niewielkiej grupy użytkowników, ponieważ program jest w fazie testów i wciąż jest niestabilny. Dlatego podczas próby pobrania wersji beta aplikacji możliwe jest otrzymanie komunikatu „program beta jest pełny”.

„Program beta jest pełny” dla tej aplikacji oznacza, że ​​twórcy programu obecnie nie zezwalają na żadne dodatkowe pobrania. Innymi słowy, osiągnięto maksymalną liczbę użytkowników, którzy mogą przetestować tę konkretną aplikację, a zespół programistów aplikacji nie będzie już przyjmował nowych testerów.

Załóżmy na przykład, że do korzystania z programu beta komunikatora WhatsApp Messenger potrzeba 120 użytkowników końcowych. W takim przypadku oznacza to, że tylko 120 osób może pobrać tę wersję. Jeśli spróbujesz pobrać po 120 beta testerach, otrzymasz komunikat o błędzie, że program beta jest pełny.

Jak to naprawić, jeśli program beta jest pełny

Należy pamiętać, że komunikat o błędzie, który pokazuje, że program beta jest pełny, nie jest trwały i można go naprawić.

Jeśli nie możesz pobrać wersji beta w określonym czasie, być może będziesz musiał uzbroić się w cierpliwość do wydania ostatecznej wersji aplikacji, aby móc korzystać z nowych funkcji. Możesz też poczekać, aż zwolni się miejsce dla nowych użytkowników wersji beta, i możesz mieć szczęście, jeśli zobaczysz wakat, jeśli beta tester opuści program beta.

Opuść program beta

Jeśli potrzebujesz pilnie skorzystać z aplikacji, inną opcją jest opuszczenie programu beta i pobranie standardowej wersji dostępnej dla wszystkich. Oto jak opuścić program beta:

Przejdź do Sklepu Play i kliknij ikonę profilu aplikacji w prawym górnym rogu. Następnie przejdź do Zarządzaj aplikacjami i urządzeniami, Beta i kliknij aplikację, którą chcesz pozostawić w wersji beta. Następnie otwórz jego stronę szczegółów i kliknij Wyjechać pod Jesteś beta testerem.

Dołączanie przez przeglądarkę

Chociaż istnieją inne sposoby na ominięcie programu beta: pełny komunikat o błędzie. Nawet jeśli pojawi się komunikat „Program beta jest pełny”, możesz dołączyć za pośrednictwem przeglądarki, co czasami umożliwia wejście. Kroki są wymienione poniżej:

 1. Odwiedź google.com za pomocą dowolnej przeglądarki.
 2. Wyszukaj program beta żądanej aplikacji. Na przykład możesz wpisać „Facebook Beta Program”.
 3. Wybierz link do wersji Beta Sklepu Play z wyników i poczekaj na załadowanie strony Beta.
 4. Uzyskiwać Zostań testerem i dołącz do programu beta.
🔥 Zalecana:  Recenzja Metricool 2023: Jak dobre jest to narzędzie mediów społecznościowych?

Korzystanie z aplikacji innej firmy

Inną metodą jest wyszukiwanie aplikacji beta w APKMirror, jednej z największych i najbardziej renomowanych bibliotek aplikacji innych firm. Aplikacje na APKMirror można pobrać bezpłatnie. Oto kroki, aby znaleźć aplikacje w wersji beta za pomocą APKMirror:

 1. Odwiedź witrynę APKMirror za pomocą preferowanej przeglądarki.
 2. Poszukaj aplikacji w ikonie wyszukiwania. Gdy go wyszukasz, APKMirror uporządkuje wyniki według najnowszych.
 3. Wybierz żądaną wersję oprogramowania z listy wyników wyszukiwania.
 4. Określ architekturę procesora, a następnie zainstaluj program zgodnie z nią. Możesz użyć CPU-Z do określenia swojej architektury.
 5. Na koniec pobierz i zainstaluj wersję Beta APK żądanej aplikacji. Pamiętaj, że musisz zezwolić na instalację z nieznanych źródeł w ustawieniach telefonu.

Dlaczego program Beta jest pełny w Messengerze?

Otrzymujesz wiadomość „Program beta jest pełny” na komunikatorze Facebook, gdy program jest teraz w pełni przepustowy, i nie uzyskasz dostępu do korzystania z tej wersji beta. Aby zaprzestać korzystania z wersji beta programu Messenger dla systemu Android:

 1. Kliknij Opuść program w Sklepie Play, aby wyjść z programu beta.
 2. Odinstaluj lub usuń wersję beta Messengera ze swojego urządzenia mobilnego.

Po wykonaniu tych dwóch kroków nie będziesz testerem wersji beta aplikacji. Standardową wersję aplikacji Messenger dla publiczności można następnie pobrać ze Sklepu Play i korzystać z niej bez komunikatu „program beta jest pełny”.

Możesz też przewinąć aplikację Facebook w dół i powinieneś zobaczyć przycisk z napisem Opuść betę. Wyjdź z programu beta i uzyskaj wersję standardową.

Dlaczego program Beta jest pełny na Whatsapp?

Jak wspomniano wcześniej, na Whatsappie pojawia się komunikat „Program beta jest pełny”, ponieważ programiści nie zezwalają na więcej próbnych pobrań aplikacji.
Gdy okaże się, że program beta jest obecnie pełny dla tej wiadomości aplikacji w Sklepie Play, możesz to naprawić, ale pamiętaj, że musisz najpierw pobrać aplikację na swoje urządzenie. Następnie wykonaj następujące kroki.

 • Przejdź do Google Chrome lub preferowanej przeglądarki i wpisz „Dołącz do Whatsapp w wersji beta” w pasku wyszukiwania. Następnie kliknij pierwszy link, który przekieruje Cię do Sklepu Play; może być konieczne zalogowanie się przy użyciu tego samego konta Google, którego używasz w aplikacji Sklep Play.
 • Zostaniesz przekierowany na stronę programu testów beta i klikniesz Zostań testerem. Zobaczysz również opcję, że możesz w każdej chwili zrezygnować z programu beta i korzystać z publicznej wersji aplikacji.
 • Możesz teraz wrócić do Sklepu Play, aby zainstalować aplikację w wersji beta i mieć na to pozwolenie.
🔥 Zalecana:  Czym jest marketing afiliacyjny? Plusy i minusy oraz sposoby zarabiania

Przeczytaj także: Co oznacza rysowanie na innych aplikacjach?

Dlaczego program Beta jest pełny w serwisie Netflix?

Pojawienie się komunikatu „Program beta jest pełny” w serwisie Netflix oznacza, że ​​próbujesz pobrać wersję beta aplikacji, aw programie nie ma dostępnego miejsca.

Chociaż aby ominąć ten komunikat o błędzie, możesz użyć instalatora APKMirror, jak wspomniano wcześniej. Ale jeśli zrezygnujesz z programu, powinieneś przejść do Beta testy Netflixa stronę programu i wyjść. Następnie możesz odinstalować aplikację Netflix w wersji beta ze swojego urządzenia mobilnego i zainstalować wersję standardową dostępną publicznie.

Dlaczego program Beta jest pełny w YouTube?

YouTube ogranicza również liczbę beta testerów, których potrzebują do swojej aplikacji. Widzisz więc komunikat „Program beta jest pełny” w YouTube, ponieważ osiągnął maksymalną liczbę użytkowników i nie możesz już korzystać z wersji beta. Ale jeśli obecni testerzy odejdą, możesz ponownie skorzystać z programu beta.

Ponieważ nie możesz mieć jednocześnie zwykłej i beta wersji aplikacji YouTube, kiedy program beta jest pełny, możesz zdecydować się na opuszczenie programu. Następnie należy odwiedzić tzw strona programu testów betazaloguj się na swoje konto Google i zrezygnuj z programu.

Niewątpliwie odkryłeś, że satysfakcjonujące odpowiedzi na większość pytań z twojego programu beta to pytania o pełnym znaczeniu. Mam nadzieję, że to Ci pomoże.