Co oznacza podkreślenie na iPhonie?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Co oznacza podkreślenie na iPhonie?

Czy próbowałeś użyć funkcji podkreślania na iPhonie, ale nie wiesz, co to jest? Jeśli się zastanawiasz co oznacza nacisk na Twój iPhoneten artykuł jest dla Ciebie.

Wyróżnienie to jedno z wyrażeń dostępnych na iPhonie i innych urządzeniach Apple. Podkreślone powiadomienie to wyrażenie zwrotne w aplikacji iMessage.

Użytkownicy iPhone’a nie wiedzą, co oznaczają symbole w iMessage i jak mogą z niego korzystać. Na szczęście możesz dalej czytać ten przewodnik, aby wiedzieć, co to znaczy.

W tym artykule będziesz poznaj znaczenie wyróżnienia na iPhonie. Poznasz również zastosowania funkcji podkreślania i jej szeroki zakres możliwości.

PRZECZYTAJ TEŻ: Co oznacza „Nie znaleziono lokalizacji” na iPhonie?

Co oznacza podkreślenie na iPhonie?

Emphasize to funkcja iPhone’a, która pozwala użytkownikom reagować na wiadomości za pomocą emotikonów z podwójnymi wykrzyknikami. Jest to wbudowana funkcja, którą mają wszystkie iPhone’y.

Nie musisz robić nic specjalnego aby aktywować to powiadomienie. Jest to po prostu emoji, które wskazuje zainteresowanie lub podniecenie w odpowiedzi na wysłaną lub otrzymaną wiadomość.

Otrzymanie wyróżnionego powiadomienia oznacza, że ​​osoba, która widziała Twoją wiadomość, zareagowała, używając emoji z podwójnym wykrzyknikiem.

Za każdym razem, gdy podkreślasz otrzymaną lub wysłaną wiadomość, symbol ! ! ikony wyświetl obok wiadomości aby wskazać wykonaną reakcję.

Ta funkcja to świetny sposób na wyrażenie odpowiedzi na wiadomość tekstową, którą do kogoś wysłałeś.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jeden AirPod jest głośniejszy od drugiego? Zobacz, jak to naprawić

Dlaczego ludzie używają podkreślenia na iPhonie?

Podkreślenie to łatwy i skuteczny sposób dostarczyć odpowiedź używając emoji z podwójnym wykrzyknikiem. Zwykle jest używany w następujących sytuacjach:

Po pierwsze, zwykle jest do tego przyzwyczajony wyrazić zgodę na otrzymaną wiadomość. Użytkownicy iPhone’a używają funkcji podkreślenia, aby pokazać, że zgadzają się z podanymi informacjami.

🔥 Zalecana:  Co oznacza „nie jest już brany pod uwagę” w podaniach o pracę?

Innym powodem, dla którego jest używany, jest okazywać podekscytowanie lub entuzjazm w kierunku podanego tekstu.

Gdy przesłana treść jest ekscytująca, funkcja podkreślenia wskazuje, że odbiorca jest naprawdę zainteresowany wiadomością.

Ponownie użytkownicy iPhone’a regularnie korzystają z funkcji podkreślania gdy są zbyt zaniepokojeni lub zbyt zajęci, aby odpowiedzieć ale potwierdzili wysłaną wiadomość.

Czasami, gdy dana osoba jest bardzo zajęta i wysyłasz jej wiadomość, zamiast ją zignorować, reaguje na nią za pomocą funkcji podkreślenia, aby wskazać, że wiadomość została Zanotowano.

Łatwiej jest wysłać ikonę podkreślenia niż wpisać cały tekst, aby tylko odpowiedzieć.

PRZECZYTAJ TEŻ: AirPods łączą się w przypadku? 12 najlepszych sposobów naprawy (ROZWIĄZANE)

Jak odpowiedzieć na wiadomość z naciskiem na iPhone’a

Jak wskazano powyżej, możesz użyć funkcji podkreślania w dowolnym momencie bez instalowania dodatkowej aplikacji lub narzędzia.

Ten proces jest dość prosty, a gdy nauczysz się, jak to zrobić, możesz go użyć do podkreślenia otrzymywanych lub wysyłanych wiadomości tekstowych.

Pamiętaj, że ta funkcja może nie działać poprawnie, jeśli osoba, do której piszesz, nie ma iPhone’a. Aby odpowiedzieć na wiadomość z podkreśleniem w iMessage

Krok 1: Otwórz iMessage

Na swoim iPhonie zlokalizuj plik iMessage aplikację i otwórz ją.

Krok 2: Przejdź do wiadomości

Otwórz konkret rozmowa zawierający wiadomość tekstową, którą chcesz podkreślić.

Krok 3: Naciśnij i przytrzymaj

Naciśnij i przytrzymaj określoną wiadomość tekstową, aż pojawi się menu emotikonów.

Krok 4: Wybierz !! emotikony

W menu emoji wybierz !! Emoji (podwójny wykrzyknik) z listy reakcji, które możesz dołączyć do wiadomości.

Spowoduje to automatyczne zastosowanie funkcji wyróżnienia do określonej wiadomości tekstowej, którą wybrałeś.

Gdy zrobione poprawnie, ikonę podwójnego wykrzyknika (wyróżnienia). powinien stać się widoczny w wybranej wiadomości, co również spowoduje, że osoba, do której wysyłasz wiadomość, zobaczy tę samą ikonę w wiadomości.

🔥 Zalecana:  Krypto-ciekawy start-up Land Life przypadkowo podpala 35 000 akrów lasów

Wniosek

Funkcja podkreślenia na iPhonie służy do reagowania na wiadomości tekstowe za pomocą emoji z podwójnym wykrzyknikiem. Powyższy przewodnik zawiera szczegółowe informacje na temat jego celu i sposobu jego efektywnego wykorzystania.

PRZECZYTAJ TEŻ: Dlaczego moja ładowarka do iPhone’a jest gorąca? Zobacz, jak to naprawić

Często Zadawane Pytania

Czy mogę używać „Podkreśl” na Androidzie?

Wyróżnienie to funkcja używana na iPhonie i innych urządzeniach Apple. Dlatego nie można go używać na Androidzie, ponieważ nie jest dostępny w ekosystemie Androida.

Jak znaleźć „podkreślenie” w iMessage?

Ilekroć chcesz użyć podkreślenia w iMessage, wybierz ikonę podwójnego wykrzyknika, wskazującą, że podkreśliłeś wiadomość.

Co to znaczy, gdy ktoś podkreśla tekst na iPhonie?

Oznacza to, że dana osoba widziała i potwierdza otrzymanie wiadomości.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie