Co oznacza kropkowane kółko na Instagramie DM

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Co oznacza kropkowane kółko na Instagramie DM

Czy spotkałeś się z kropkowane kółko w bezpośredniej wiadomości na Instagramie i zastanawiasz się, co to znaczy?

Może to być dla Ciebie nowość jako użytkownika Instagrama, który nie był aktywny w aplikacji od jakiegoś czasu, ponieważ co miesiąc do aplikacji wprowadzane są nowe funkcje.

Kropkowane kółko oznacza, kiedy funkcja jest włączona na czacie. Jeśli nie wiesz, co to robi, ten przewodnik pokaże ci, co to znaczy i jak możesz z niego korzystać.

W tym artykule dowiesz się co oznacza kropkowane kółko na czacie na Instagramie. Dowiesz się również, jak korzystać z funkcji kropkowanego koła na Instagramie.

PRZECZYTAJ TEŻ: Dlaczego Instagram mówi, że Twój post nie może zostać udostępniony Proszę spróbuj ponownie?

Znaczenie kropkowanego koła na Instagramie DM

Kropkowane kółko na Instagramie DM oznacza, że ​​rozmowa jest w trybie znikania. Dlatego każda wyświetlona wiadomość zostanie usunięta po zamknięciu czatu.

Kiedy zobaczysz kropkowane kółko na czacie na Instagramie, powinieneś wiedzieć, że po otwarciu wiadomości w wiadomości bezpośredniej zniknie ona po jej wyświetleniu.

Kropkowane kółko Instagram DM ma pokazać, że wiadomość, którą widzisz, jest w trybie znikania, a po jej otwarciu nie możesz jej już zobaczyć.

Funkcja trybu znikania na Instagramie została dodana do aplikacji, a przerywana wiadomość na Instagramie to jedna z części funkcji, która pokazuje, że wiadomość wysłana do Ciebie jest w trybie znikania i powinieneś to zrobić przed wyświetleniem wiadomości.

PRZECZYTAJ TEŻ: Co oznacza ikona osoby na Instagramie ze znakiem plus?

Jak korzystać z DM z kropkowanym kółkiem na Instagramie?

Aby korzystać z kropkowanego koła na czacie na Instagramie, musisz włączyć tryb znikania, aby móc wysłać prywatną wiadomość, która może zostać usunięta po wyświetleniu jej przez osobę.

🔥 Zalecana:  Jak korzystać z FaceTime na Chromebooku [See What To Do]

Czasami musisz zachować prywatność niektórych wiadomości i dlatego wiadomość bezpośrednia na Instagramie z kropkowanym kółkiem jest bardzo przydatna.

Postępuj zgodnie z wytycznymi, aby wiedzieć, jak korzystać z trybu znikania na Instagramie.

Krok 1: Zaktualizuj aplikację Instagram

Dla Android: Przejdź do aplikacji Google Playstore na swoim urządzeniu z Androidem. Wyszukaj aplikację Instagram na pasku wyszukiwania. Stuknij „Aktualizuj”, aby go zaktualizować. Uruchom aplikację po zakończeniu, aby potwierdzić, że została zaktualizowana.

Dla iphone: Przejdź do aplikacji Appstore na swoim iPhonie. Wyszukaj aplikację Instagram na pasku wyszukiwania. Stuknij „Aktualizuj”, aby go zaktualizować. Uruchom aplikację po zakończeniu, aby potwierdzić, że została zaktualizowana.

Krok 2: Otwórz aplikację Instagram na urządzeniu z Androidem lub iPhonie.

Na stronie głównej Instagram stuknij ikonę Messengera [it can also be the airplane icon] aby przejść do wiadomości bezpośredniej na Instagramie. Znajdź użytkownika, którego wiadomość bezpośrednią chcesz zmienić na tryb znikania.

Stuknij nazwę użytkownika i otwórz rozmowę użytkownika. Przesuń palcem w górę od dołu rozmowy, aby włączyć funkcję znikania dla użytkownika.

Wniosek

Jeśli widziałeś kropkowane kółko na dowolnym czacie na Instagramie w DM i zastanawiasz się, dlaczego to widzisz.

Powinieneś wiedzieć, że wiadomość jest w trybie znikania i możesz ją zobaczyć tylko raz po jej wyświetleniu.

Oznacza to, że dana osoba włączyła tryb znikania rozmowy, a wszystkie wysłane i wyświetlone wiadomości znikną po zamknięciu czatu.

Jeśli chcesz widzieć kropkowane kółko na wszystkich czatach osobistych, możesz włączyć funkcję znikania na Instagramie.

PRZECZYTAJ TEŻ: Co oznacza „NFS” na Instagramie?

Często zadawane pytania

Co oznacza kropkowane kółko na Instagramie?

Kropkowane kółko na Instagramie oznacza, że ​​czat jest w trybie znikania, a każda wysłana i wyświetlona wiadomość zostanie usunięta po zamknięciu czatu.

Skąd wiesz, że ktoś ignoruje Twoją wiadomość na Instagramie?

Instagram nie powiadamia Cię, gdy Twoja wiadomość jest ignorowana w aplikacji. Dlatego nie możesz wiedzieć, czy ktoś ignoruje Twoją wiadomość na Instagramie, mimo że osoba ta jest aktywna i nadal nie odpowiada na Twoją wiadomość.

🔥 Zalecana:  Miami City uruchamia projekt NFT we współpracy z Mastercard i magazynem TIME

Jak możesz stwierdzić, czy ktoś robi zrzuty ekranu z Twojego Instagram DM?

Nie, nie możesz stwierdzić, czy ktoś zrobił zrzut ekranu z Twojej wiadomości na Instagramie. Ale jeśli włączysz tryb znikania, a osoba wykona zrzut ekranu czatu, zobaczysz obok niego małe kółko. To informuje, że wiadomość została zrzut ekranu.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie