Co najlepiej sprzedaje się w Poshmark, aby zarobić najwięcej pieniędzy?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Co najlepiej sprzedaje się w Poshmark, aby zarobić najwięcej pieniędzy?

Jeśli chcesz zarabiać na sprzedaży na Poshmark, zdecydowanie warto wiedzieć, co najlepiej sprzedaje się na Poshmark.

W ten sposób ustawiasz się tak, aby zarobić jak najwięcej pieniędzy.

Obejmuje to sprawdzenie, które marki najlepiej sprzedają się na Poshmark (w tym najlepsze marki męskie), a które marki nie sprzedają się tam tak dobrze.

Wszystkie te informacje są szczególnie przydatne, jeśli planujesz zamienić sprzedaż na Poshmark w poboczną zgiełk, chociaż prawdą jest, że mogą one również pomóc w podjęciu decyzji, co sprzedawać na stronie, jeśli czyścisz własną szafę. Dzięki informacjom o tym, co działa, a co nie, będziesz dokładnie wiedzieć, czego szukać, przeszukując lokalny sklep z używanymi rzeczami w poszukiwaniu przedmiotów do odsprzedaży.

Co najlepiej sprzedaje się na Poshmarku?

Warto zacząć od zauważenia, że ​​to, co najlepiej sprzedaje się na Poshmark, będzie się nieznacznie różnić w zależności od sezonu.

To znaczy, nie jest niespodzianką stwierdzenie, że kostium kąpielowy, który właśnie wymieniłeś w zimie, prawdopodobnie będzie sprzedawany dużo szybciej latem.

Ale w oparciu o aktualne dane, poniższa lista zawiera najlepiej sprzedające się kategorie na Poshmark w czasie, gdy została napisana – z informacjami dostarczonymi przez samego Poshmark.

1.

Bluzki

Niezależnie od tego, czy są to bluzki z długimi rękawami, czy bardziej letnia wersja bez rękawów, bluzki są obecnie jednymi z najlepiej sprzedających się artykułów na Poshmark.

To jedne z niewielu bestsellerów, które nie są tak zależne od pory roku.

Ponieważ bluzki można dostosować do różnych temperatur, przekonasz się, że są one jednymi z bestsellerów na Postmark przez cały rok.

2.

Legginsy

Jeśli chodzi o trendy na Poshmark, legginsy zawsze wygrywają.

Obejmuje to nie tylko legginsy używane do ćwiczeń, ale także te wygodne do noszenia w domu, a także bardziej stylowe, które można nosić.

Na podstawie aktualnych aukcji wygląda na to, że dwa pierwsze typy są obecnie najczęściej spotykanymi na Poshmarku.

Prawdopodobnie nie jest to zaskakujące, ponieważ ludzie spędzają więcej czasu w domu niż zwykle, ale należy o tym pamiętać, dopasowując swoją szafę Poshmark.

3.

Koszulki z krótkim rękawem

Zapewne każdy ma w szafie koszulkę z krótkim rękawem, której już nie nosi.

Na szczęście, jako jeden z najlepiej sprzedających się przedmiotów na Poshmarku, możesz z łatwością zarobić na tym kilka dolarów.

Dobrym pomysłem jest również zwracanie na nie uwagi podczas wędrówek po lokalnych sklepach z artykułami używanymi.

Koszulki są częstym elementem, który ludzie rozdają na sprzedaż w tego rodzaju sklepach, oferując idealną okazję, aby je obrócić, aby uzyskać więcej pieniędzy na Poshmark.

4.

Podkoszulki

Asortyment podkoszulków w Poshmark obejmuje zarówno odzież sportową, jak i bardziej swobodne topy do noszenia i noszenia, dzięki czemu możesz dostosować swoją szafę Poshmark do jednego z tych (lub obu!)

Chociaż kupujący mają możliwość noszenia tego pod kurtką, prawdopodobnie będzie to jeden z przedmiotów, które sprzedają się lepiej w okresie poprzedzającym lato.

Oznacza to, że najlepiej jest pomyśleć o swoim czasie pod kątem tego, kiedy chcesz to wystawić.

5.

Mini sukienki

Sukienki mini są popularne przez cały rok, czy to latem z klapkami, czy z rajstopami i kozakami jesienią i zimą.

Dzięki temu łatwo zrozumieć, dlaczego są to jedne z produktów, które najlepiej sprzedają się na Poshmark, ponieważ ta wszechstronność może pomóc Ci zarobić tutaj świetne pieniądze.

6.

Bluzy i bluzy z kapturem

Nie jest niespodzianką stwierdzenie, że bluzy i bluzy z kapturem będą sprzedawać się lepiej w chłodniejszych miesiącach, ale oznacza to, że możesz wykorzystać cieplejsze pory roku, aby zebrać dowolne z nich, które znajdziesz z drugiej ręki.

W ten sposób będziesz gotowy do sprzedaży łupu, gdy temperatura zacznie spadać.

7.

Obcisłe dżinsy

Chociaż witryna potwierdziła, że ​​obcisłe dżinsy należą zdecydowanie do listy tego, co najlepiej sprzedaje się na Poshmark, jak zobaczysz nieco dalej, niektórzy ludzie uważają, że dżinsy są nieco trafione podczas sprzedaży.

Oznacza to, że niektórzy sprzedawcy zgłaszają całkiem niezłe sukcesy w sprzedaży dżinsów, podczas gdy inni uważają, że ich klienci są nieco niezdecydowani, biorąc pod uwagę różne rodzaje krojów.

Oznacza to, że możesz nie chcieć kupować dziesiątek par dżinsów do odsprzedaży.

Zamiast tego zacznij od kilku i zobacz, jak Ci idzie.

8.

Trampki

Na liście najlepiej sprzedających się produktów Poshmark znajdują się nie tylko ubrania, ale także trampki.

Przy tak wielu różnych stylach i markach możesz łatwo zarobić świetne pieniądze, sprzedając je w Poshmark, zwłaszcza w przypadku bardziej popularnych marek – jak omówimy poniżej.

9.

Sukienki Midi

Jeśli nie lubisz sukienek mini, zamiast tego spójrz na sprzedaż sukienek midi – lub też! Podobnie jak ich nieco krótsze odpowiedniki, sukienki midi sprzedają się dobrze przez cały rok.

Różne opcje stylizacji mogą pasować do różnych pór roku.

Oznacza to, że szukając elementów do odsprzedaży, powinieneś zwracać uwagę na różne style, zwłaszcza z różnymi długościami rękawów, aby zaspokoić różne temperatury, których mogą doświadczać Twoi kupujący.

10.

Kardigany

Swetry rozpinane, będące podstawą dla wielu z nas, gdy temperatura nie jest wystarczająco niska lub wystarczająco ciepła, są jednymi z najlepiej sprzedających się artykułów na Poshmark przez większą część roku.

Pomaga również fakt, że rozmiar niekoniecznie musi być dokładnie taki, aby kardigan dobrze wyglądał, co oznacza, że ​​ludzie często chętniej kupują je przez Internet bez wcześniejszego przymierzania.

Jakie marki najlepiej sprzedają się na Poshmarku?

Jeśli chodzi o to, która marka sprzedaje się najlepiej na Poshmark, strona od czasu do czasu publikuje te informacje, aby dać ci wyobrażenie o tym, co najlepsi sprzedawcy Poshmark przepychają przez swoje szafy.

Obejmują one:

 1. lululemon lekkoatletyka
 2. Nike
 3. Wolni ludzie
 4. sekret Wiktorii
 5. American Eagle Outfitters
 6. RÓŻOWY Victoria’s Secret
 7. Załoga J
 8. Trener
 9. Antropologia
 10. Zara

Będą one znacznie mniej sezonowe niż najlepiej sprzedające się przedmioty na Poshmark.

Pomaga również fakt, że marki te mają na ogół ogromny asortyment ubrań, co oznacza, że ​​łatwiej jest znaleźć rzeczy, które ludzie chętnie kupują z drugiej ręki.

Oznacza to, że nie jest jednym z największych sekretów sprzedaży na Poshmark powiedzieć, że sprzedaż elementów z tej listy marek będzie dobrym pomysłem, aby pomóc Ci szybko sprzedać rzeczy.

Jak podkreśla większość recenzji Poshmark, udoskonalanie szafy Poshmark tak, aby zawierała głównie elementy, które się sprzedają, sprawi, że Twoja szafa będzie znacznie bardziej popularna wśród potencjalnych klientów.

Powiązany: 24 Najlepsze oferty pracy online w niepełnym wymiarze godzin, aby zarabiać pieniądze w domu

Najlepsze marki męskie do sprzedaży na Poshmark

Ponieważ zdecydowana większość użytkowników Poshmark to kobiety, może to pomóc w określeniu najlepszych męskich marek do sprzedaży w Poshmark na podstawie dostępnych danych.

Obejmują one:

 1. Nike
 2. adidasy
 3. Polo od Ralpha Laurena
 4. W zbroi
 5. NBA
 6. Jordania
 7. Levi’s
 8. lululemon lekkoatletyka
 9. Samochody dostawcze
 10. NFL

Jak widać, z kilkoma wyjątkami, te marki generalnie różnią się od tych najlepiej sprzedających się w całej witrynie.

Jest tak, jak wspomniano, ponieważ ogólnie najlepsze marki odzwierciedlają bazę klientów Poshmark, w której przeważają kobiety.

Gwoli wyjaśnienia, nie oznacza to, że nie możesz odnieść sukcesu w sprzedaży artykułów męskich na Poshmark, ponieważ są tu zdecydowanie dobre obroty.

Możesz jednak chcieć skupić się na markach wymienionych bezpośrednio powyżej, biorąc pod uwagę, że udowodniono, że dobrze sprzedają się wśród męskich klientów Poshmark.

Co szybko się sprzedaje na Poshmark?

Przedmioty, na które jest duże zapotrzebowanie ze względu na sezon lub popularny w danym momencie określony styl, będą szybko sprzedawać się na Poshmark.

Oznacza to, że nauczenie się, jak szybko sprzedawać na Poshmark, może sprowadzać się do połączenia logiki i obserwowania tego, co jest teraz.

Na przykład w tym Raport trendów Poshmark od połowy 2020 r.

dyskutują o wpływie niektórych osób na to, co najlepiej sprzedaje się na Poshmarku.

Jednym z przykładów jest sytuacja, w której Meghan Markle nosiła parę szpilek Aquazzura, co odnotowało wzrost sprzedaży tej marki o 151%.

Co ważniejsze, partnerstwo Cardi B z Fashion Nova przyczyniło się do 210% wzrostu liczby artykułów tej marki kupowanych na Poshmark w okresie jednego roku.

Chociaż po części może to zależeć od szczęścia (nie jestem pewien, ilu z was ma w szafie parę szpilek Aquazzura czekających na sprzedaż), można to również do pewnego stopnia przewidzieć, zwłaszcza jeśli chodzi o części które są bardziej sezonowe.

Powiązany:

Marki, które nie sprzedają się na Poshmark

Jeśli chodzi o marki, które nie sprzedają się na Poshmarku, użytkownicy Reddita mają na ten temat pewne opinie.

W szczególności patrząc na wątki komentarzy Reddit, takie jak te Tutaj I Tutajmożemy zaobserwować pewne trendy, które wskazują marki, które niekoniecznie są najlepiej sprzedającymi się na Poshmarku:

 1. Anna Taylor
 2. Mający szczęście
 3. STRYCH
 4. Republika bananowa
 5. Michael Kors
 6. Zawsze 21
 7. Levi’s
 8. BCBG

Zabawne jest to, że komentatorzy w różnych wątkach Reddit nie zawsze są konsekwentni, a niektórzy ludzie zgłaszają, że nie mieli szczęścia w sprzedaży niektórych przedmiotów, podczas gdy inni widzą ogromny sukces z tym samym.

Sugeruje to, że nie powinieneś koniecznie odpisywać tych marek jako całkowitych niepowodzeń w sprzedaży, zwłaszcza jeśli masz bardziej wyjątkowy przedmiot jednego z nich.

Warto również zauważyć, że nawet jeśli coś nie wydaje się sprzedawać na Poshmark, istnieją inne witryny, w których przedmiot może sprzedawać się lepiej.

Sprawdź następujące artykuły, aby uzyskać więcej informacji na temat możliwych alternatywnych witryn sprzedaży:

Jakie rozmiary najlepiej sprzedają się na Poshmark?

Rozmiary, które najlepiej sprzedają się na Poshmark, będą odzwierciedlać średni rozmiar ogólnej populacji, ponieważ więcej osób będzie miało ten rozmiar, co prowadzi do większego popytu.

Oznacza to, że przeciętna Amerykanka w rozmiarze 16-18 prawdopodobnie będzie się najlepiej sprzedawać.

Konkretnie, to badanie stwierdzili, że te rozmiary są aktualną średnią w USA, co jest nieco zaskakujące, biorąc pod uwagę, że powszechna opinia jest taka, że ​​rozmiar 14 jest najbardziej powszechny.

W każdym razie, co to oznacza dla Twojej szafy Poshmark, będzie się różnić w zależności od marek lub rodzajów ubrań, na których się skupiasz.

W szczególności rozmiar 16 w jednej marce będzie się różnił od rozmiaru 16 w innej, więc warto sprawdzić przeliczenie rozmiarów między markami lub przedmiotami, które planujesz sprzedawać, aby zobaczyć, gdzie wypada „przeciętna Amerykanka” w skali każdej marki.

Powiązany: 29 szybkich wskazówek, jak szybko zarobić 300 $

Ostatnie przemyślenia na temat tego, co najlepiej sprzedaje się na Poshmarku

Chociaż istnieją pewne wyraźne trendy pod względem tego, co najlepiej sprzedaje się na Poshmark, wiele z nich sprowadza się do sezonu, aktualnych trendów i odrobiny szczęścia.

Nie ma wątpliwości, że sprawdzenie ostatniego raportu trendów Poshmark pod kątem tego, które marki najlepiej sprzedają się w Poshmark, może być świetną wskazówką, co może również działać dla Ciebie. Dzieje się tak zwłaszcza wtedy, gdy sprzedaż na Poshmark jest dla Ciebie dodatkowym zajęciem, więc już wiesz, że jest to jedna z najlepszych witryn do sprzedaży lokalnej.

Oznacza to również, że prawdopodobnie spędziłeś godziny w sklepach z artykułami używanymi, próbując dowiedzieć się, co będzie się dla ciebie sprzedawać, a co nie.

Ale intuicja też tu pomaga.

Jeśli spojrzysz na najlepsze szafy poshmark w dowolnym momencie, większość z nich nie przestrzega informacji na tych listach co do joty.

Zamiast tego, gdy już poczują, czego chcą ich klienci, zwłaszcza gdy przyjmą bardziej społeczne aspekty Poshmark, zaczynają odpowiednio dostosowywać swoją ofertę.

Aby więc mieć pewność, że budujesz jedną z najlepszych szaf Poshmark, nie wspominając o zarabianiu jak największej ilości pieniędzy, połączenie dostępnych informacji i tego, co działało specjalnie dla Ciebie w przeszłości, prawdopodobnie przyniesie najlepsze rezultaty.

🔥 Zalecana:  Jak zarobić 10 000 w tydzień – 9 realistycznych pomysłów do wypróbowania