Certyfikaty online dla 8 najlepszych konsultantów ds. snu dziecka

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Certyfikaty online dla 8 najlepszych konsultantów ds. snu dziecka

Noworodki nie przychodzą na świat z umiejętnością samodzielnego spania. Po miesiącach spędzonych w łonach matek, nagle zostały wepchnięte do jasnego, przerażającego, zimnego i nieznanego świata. Przyzwyczajenie się do wszystkich nowych wrażeń zajmuje im trochę czasu. Nic dziwnego, że ich rodzice często mają problemy ze spaniem, żonglując karmieniem, zmianą pieluch, kolką, pracą, codziennym życiem – i dziećmi, które po prostu nie chcą spać. Możesz być ich zbawienną łaską, po prostu biorąc udział w kursie online konsultanta ds. snu.

Konsultanci ds. snu są uzbrojeni w wiedzę i narzędzia, aby uczyć nowych rodziców, jak sprawić, by ich dzieci zasypiały samodzielnie. Każde dziecko jest wyjątkowe, ale konsultanci ds. snu dysponują arsenałem narzędzi, które można dostosować do różnych potrzeb. Rodzice są gotowi zapłacić za ich sen i zdrowie psychiczne, a Ty możesz być osobą, która pomoże im w końcu zasnąć.

Szkolenie konsultanta ds. snu online jest świetne zarówno dla profesjonalistów, którzy już pracują z dziećmi, jak i dla matek pozostających w domu, które chcą zarobić dodatkowe pieniądze. Jeśli kochasz pracę z dziećmi i lubisz pomagać innym, nadszedł czas, aby znaleźć kurs treningu snu, który jest dla Ciebie idealny.

Nasze popularne oferty zarabiania pieniędzy

Zarejestruj się w każdej z poniższych firm, aby zmaksymalizować swój potencjał zarobkowy.

  • 10 $ premii za rejestrację
  • Płaci za wypełnianie ankiet, wypełnianie ofert, zakupy online i wiele więcej
  • 100 innych płatnych zadań
  • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
  • Dołącz i otrzymaj 10 $
  • 5 $ premii za rejestrację
  • Płaci za granie w gry, oglądanie filmów, odpowiadanie na ankiety i nie tylko
  • 100 innych płatnych zadań
  • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
  • Dołącz i otrzymaj 5 $

Koszt, dochód i zwrot z inwestycji w szkolenie konsultantów ds. snu

Większość wysokiej jakości szkoleń kosztuje, a certyfikacja treningu snu nie jest wyjątkiem. Ważne jest, aby dowiedzieć się, ile będziesz musiał zapłacić, jakiego dochodu możesz się spodziewać i jak szybko możesz odzyskać swoją inwestycję (i zacząć zarabiać).

Ile kosztuje zostanie konsultantem ds. snu?

Na podstawie średniego kosztu ośmiu najlepszych programów szkoleniowych dla konsultantów ds. snu można spodziewać się zapłaty około 3363 USD, aby zostać certyfikowanym konsultantem ds. snu. Każdy kurs online ustala własną cenę i oferuje własny, unikalny program nauczania. Im wyższa cena, tym więcej praktycznego wsparcia i dogłębnego szkolenia prawdopodobnie otrzymasz.

Ile możesz zarobić jako konsultant ds. snu?

Według ZipRecruiter średnia roczna pensja certyfikowanego konsultanta ds. snu wynosi 65 338 USD. Może to wzrosnąć nawet do 107 500 USD lub wynosić zaledwie 19 500 USD. Zadania konsultanta ds. snu mogą obejmować proste, jednorazowe spotkanie telefoniczne lub rozszerzyć je do dwutygodniowych planów strategicznych. Twój dochód będzie w dużej mierze zależał od oferty usług i struktury cenowej, a także strategii, których używasz do promowania swoich usług i łączenia się z potencjalnymi klientami.

Jak szybko możesz odzyskać swoją inwestycję?

Jak w przypadku każdego startupu, prawdopodobnie napotkasz okres rozpędzania się. Jeśli pobierasz średnio 600 USD od klienta, powinieneś być w stanie spłacić inwestycję w kurs już po sześciu klientach, w ciągu jednego do sześciu miesięcy, w zależności od planu marketingowego.

🔥 Zalecana:  Czy Walmart bierze Apple Pay, Google Pay, Samsung Pay, PayPal, Venmo i czeki?

Powiązany: Najlepsze oferty pracy dla mam w domu

8 legalnych kursów online dla konsultantów ds. snu

Przygotuj się do założenia własnej firmy konsultingowej, sprawdzając następujące programy treningu snu. Wybierz ten, który najlepiej pasuje do Ciebie, Twojego budżetu i Twojego stylu życia.

1. Centrum Zarządzania Snem Dziecięcym

The Centrum zarządzania snem u dzieci (CPSM) to najlepsza internetowa opcja szkolenia konsultantów ds. snu ze względu na wszystko, co ma do zaoferowania studentom. CPSM koncentruje się na usypianiu dzieci w sposób, który odpowiada indywidualnym potrzebom każdej rodziny. Zamiast dawać konsultantom snu tylko jedną metodę treningu snu, kurs uczy metod, które zdejmują ograniczenia z wyboru każdej rodziny.

Sprawdź bezpłatne szkolenie wg Centrum zarządzania snem u dzieci aby dowiedzieć się więcej o życiu konsultanta ds. snu i o tym, czego możesz się spodziewać podczas pełnego kursu.

Jako student konsultant ds. snu w CPSM uzyskasz dostęp do pełnego programu nauczania online, wspierającego środowiska online i twórcy kursu. Założycielka CPSM, Jayne Havens, jest certyfikowaną konsultantką ds. snu, która założyła własną firmę zajmującą się doradztwem w zakresie snu o nazwie Snooze Fest. Obecnie pomaga innym konsultantom łączyć się z rodzinami, które potrzebują wsparcia snu.

The Centrum zarządzania snem u dzieci kurs można ukończyć w swoim czasie. Kosztuje 2300 USD przy użyciu kodu kuponu PAYATHOMEPARENT250 za 250 USD zniżki (z opcją ustawienia planu płatności). Cena ta jest znacznie niższa niż średnia w branży.

Chcesz zostać certyfikowanym konsultantem ds. snu? Użyj kodu rabatowego PAYATHOMEPARENT250 przy kasie, aby otrzymać 250 $ zniżki!

Kliknij, aby skopiować 👈🏻

Ten kurs nie tylko szkoli studentów, jak trenować ze snem; koncentruje się również na rozwoju biznesu. Twoja inwestycja obejmie dożywotni dostęp do kursu i wszelkich aktualizacji, a także oficjalny certyfikat po ukończeniu.

Możesz przeczytać więcej o tym kursie w mojej pełnej recenzji Center for Pediatric Sleep Management.

2. Instytut Snu Dziecięcego

The Instytut Snu Dziecięcego i RodzicielstwaProgram treningu snu to całkowicie wszechstronne doświadczenie, które obejmuje edukację dotyczącą biologii niemowląt i snu. Poznasz techniki treningu snu, a także metody radzenia sobie ze snem, który jest przerywany przez ząbkowanie, skoki wzrostu i inne kamienie milowe dziecka.

Po ukończeniu programu otrzymasz certyfikat potwierdzający gotowość do przyjmowania klientów. Institute of Pediatric Sleep and Parenting został stworzony przez Violet Giannone, RN, członkinię kilku krajowych stowarzyszeń zajmujących się rodzicielstwem, dziećmi i konsultantami ds. snu. Ten kurs jest dostępny za jednorazową opłatą w wysokości 3300 USD, planem płatności od 400 USD do 850 USD miesięcznie.

3. Stowarzyszenie Profesjonalnych Konsultantów Snu

The Stowarzyszenie Profesjonalnych Konsultantów Snu organizacja zrzeszająca konsultantów ds. snu z całego świata. Uczestniczący konsultanci ds. snu mają możliwość nawiązania kontaktów i ukończenia kursów kształcenia ustawicznego. Opłata członkowska w wysokości 170 USD zapewni dostęp do kursów po cenie członkowskiej lub skorzystanie z nich po wyższej cenie dla osób niebędących członkami.

🔥 Zalecana:  Czy mogę ulepszyć kartę graficzną mojego laptopa?

Członkostwo w Association of Professional Sleep Consultants jest dostępne dla tych, którzy już odbyli zatwierdzone certyfikowane kursy konsultacji snu lub dla konsultantów, którzy mają ponad 500 godzin doświadczenia w pracy z rodzinami. To stowarzyszenie to świetna opcja do doskonalenia swoich umiejętności, znalezienia dodatkowych zasobów i stworzenia bardziej satysfakcjonującego biznesu dla siebie jako konsultanta ds. snu.

Powiązany: Jak zostać doulą i wspierać rodzące kobiety

4. Mój słodki śpiący

Mój słodki śpioch oferuje sesje szkoleniowe na żywo i nagrane dla studentów konsultantów ds. snu, aby dowiedzieć się, jak najlepiej służyć rodzinom. Weź udział w cotygodniowych sesjach na żywo, aby uzyskać najbardziej aktualne informacje i zadać pytania, które mogły pojawić się podczas niezależnej nauki.

Program nauczania jest poparty nauką i uczy uczniów, jak pomóc rodzicom w określeniu profili snu ich dziecka. To unikalne podejście pomaga konsultantom ocenić, jak pomóc rodzinom w uzyskaniu snu, którego tak bardzo potrzebują.

My Sweet Sleeper została stworzona przez Rachel Mitchell, mamę siedmiorga dzieci, która od ponad dekady jest konsultantem ds. snu. Zaprojektowała swój program, aby umożliwić studentom zapisanie się na wersję kursu online we własnym tempie lub zapisanie się na następną rundę na żywo, aby uczyć się w czasie rzeczywistym. Kurs we własnym tempie kosztuje 3000 USD, które można wypłacić między dwoma planami płatności. Potencjalni studenci muszą złożyć wniosek, zanim zostaną zaakceptowani do wersji na żywo.

5. Instytut Snu Rodziny

Instytut Snu Rodziny to dogłębny program, który dostarcza informacji na temat zdrowych nawyków związanych ze snem, wskazówek dotyczących bezpiecznego snu, wspierania matki karmiącej piersią i wielu innych.

Ten kurs jest podzielony na trzy sekcje. Pierwsze cztery miesiące poświęcone są na ukończenie zajęć i zdobywanie wiedzy. Następny krok, pięciotygodniowy kurs, pokazuje studentom, jak założyć własną firmę. Wreszcie, uzyskaj dostęp do programu dla absolwentów, który umożliwia mentoring i wskazówki dotyczące twoich spraw, gdy zaczynasz nową podróż.

Ponad 12 instruktorów programu jest uzbrojonych w specjalizacje w zakresie snu, rozwoju i kamieni milowych, które pomogą ci w nauce, aby zostać konsultantem ds. snu. Po ukończeniu programu otrzymasz certyfikat i dostęp do członkostwa FSI. Całkowity koszt inwestycji to 4800 USD.

Powiązany: Jak zostać Microbladerem i założyć domowe biuro

6. Akademia trenerów Cradle

Akademia trenera Cradle to samodzielny kurs online, prowadzony przez ekspertów od snu, który można ukończyć w dogodnym dla siebie czasie. Kurs zawiera ponad 200 godzin informacji opartych na badaniach naukowych, aby pomóc uczniom zdobyć pewność potrzebną do udzielania wsparcia rodzinom pozbawionym snu.

Ten kurs oferuje wsparcie na żywo i dożywotni dostęp, w tym udział w prywatnej społeczności na Facebooku. Studenci otrzymują również certyfikat po ukończeniu kursu. Zaoszczędź 500 USD, płacąc za kurs w całości za 3497 USD lub wybierz opcję planu płatności.

7. Trener łagodnego snu

The Trener łagodnego snu to międzynarodowy program doradztwa w zakresie snu, który koncentruje się na pełnych szacunku, inkluzywnych i opartych na dowodach informacjach. Program szkoleń i certyfikacji jest prowadzony na żywo przez założyciela Kim West, LCSW-C, który stworzył filozofię snu dziecka, która wpłynęła na świat. Kim ma ponad 25-letnie doświadczenie i stała się autorką bestsellerów.

🔥 Zalecana:  Centroidowa sieć neuronowa do tworzenia klastrów za pomocą Numpy – w kierunku sztucznej inteligencji

Ten program zapewnia wsparcie grupowe, mentoring i ustawiczne kształcenie. Ponadto otrzymasz wsparcie biznesowe i marketingowe, które pomoże Ci założyć firmę i znaleźć klientów. Istnieje proces aplikacji, aby dostać się do programu.

Certyfikat GSC przyznawany jest po ukończeniu programu, który można ukończyć w ciągu zaledwie czterech miesięcy. Całkowita inwestycja wynosi 5995 USD i obejmuje zaawansowany program mentorski o wartości 1000 USD.

Powiązany: Jak zostać zastępczą matką za pieniądze w USA

8. Szkolenie w zakresie opieki nad niemowlęciem

The Akademia Szkoleniowa Opieki nad Niemowlakiem to najlepszy internetowy program szkoleniowy dla konsultantów ds. snu, który oferuje certyfikację dla noworodków, rodziców i specjalistów ds. opieki nad dziećmi. Zostań certyfikowanym konsultantem ds. snu dziecka, zapisując się na kurs Certyfikacji Trenera Snu Niemowląt.

Poznaj 10 kroków do mistrzostwa w treningu snu, wskazówki dotyczące snu dziecka, bezpieczne praktyki snu i nie tylko z tego programu, który został zatwierdzony przez International Newborn & Nanny Care Association. W biznesie od ponad dekady, Infant Care Training zapewnia wsparcie studentom i renomowane certyfikaty, które są uznawane przez wiele organizacji i agencji. Ten kurs kosztuje łącznie 697 USD.

Powiązany: Jak zostać nianią

Zostań konsultantem ds. snu, korzystając z renomowanego kursu

Jeśli Twoim marzeniem jest zostać konsultantem ds. snu i pomagać rodzinom w trudnej sytuacji, wystarczy, że wybierzesz odpowiednie szkolenie online. Wybierz jeden w oparciu o styl kursu, który najbardziej Ci odpowiada, budżet i filozofię, której chcesz się nauczyć.

Wszystkie powyższe kursy oferują własną, unikalną kulturę i edukację. Od Ciebie zależy, który z nich będzie zgodny z Twoimi wartościami. polecam Centrum zarządzania snem u dzieci ze względu na udowodniony sukces twórcy kursu, praktyczne wsparcie i dogłębne szkolenie na temat rozwoju firmy zajmującej się doradztwem w zakresie snu. Cena jest nie do pobicia za ilość pomocy i szkoleń, które zapewnia swoim uczniom.

Wybierz kurs, który pasuje do Twojego harmonogramu i wybierz wszystko, od szkolenia osobistego po wcześniej nagrane lekcje. Jeśli jesteś gotowy, aby pomóc rodzinom wydostać się z mgły braku snu, firma zajmująca się doradztwem w zakresie snu może być dla Ciebie odpowiednia.

Powiązany: Jak założyć firmę konsultingową