Brak połączenia z Internetem na szpulach na Instagramie? 8 sposobów rozwiązania problemu (rozwiązany)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Brak połączenia z Internetem na szpulach na Instagramie? 8 sposobów rozwiązania problemu (rozwiązany)

Do napraw Instagram Reels Błąd „Brak połączenia z Internetem”.przełącz połączenie internetowe między Wi-Fi a komórkową transmisją danych lub skorzystaj z usług innego dostawcy internetu itp.

Większość użytkowników skarży się, że nie może załadować Instagram Reels ani obejrzeć żadnego z filmów z powodu brak błędu połączenia internetowego.

Jeśli wcześniej korzystałeś z aplikacji, a teraz nie możesz, ponieważ masz problem z aplikacją Instagram, możesz to łatwo naprawić.

W tym artykule dowiesz się jak naprawić Instagram Reels bez połączenia z Internetem. Dowiesz się również, dlaczego Instagram wyświetla komunikat o błędzie w Reels.

PRZECZYTAJ TEŻ: Brak połączenia z Internetem na Instagramie? 7 sposobów rozwiązania problemu (rozwiązany)

Co zrobić, gdy bębny nie mają połączenia z Internetem?

Jeśli zobaczysz komunikat o błędzie na Instagram Reels, który mówi, że nie masz połączenia z Internetem, może to być czasami frustrujące.

Jeśli w Reels pojawia się problem „Brak połączenia z Internetem”, nie będziesz mógł oglądać filmów.

Czasami nawet gdy masz stabilny połączenie z Internetem, nadal będzie wyświetlany komunikat o błędzie braku połączenia z Internetem.

Jeśli widzisz błąd, musisz najpierw sprawdzić, czy inne osoby też go widzą.

Naprawić Instagram Reels nie ma połączenia z Internetem błąd w aplikacji, musisz przełączać się między różnymi sieciami internetowymi i dostawcami, aby je wypróbować.

Ty też chcesz wyczyścić pamięć podręczną i zaktualizuj aplikację do najnowszej wersji z Apple App Store lub Google Play Store.

PRZECZYTAJ TEŻ: Przepraszamy, nie mogliśmy zrealizować Twojej prośby na Instagramie? 7 sposobów, aby to naprawić (rozwiązany)

Dlaczego Instagram Reels mówi o braku połączenia z Internetem?

Jeśli zastanawiasz się, dlaczego Instagram Reels mówi, że tak brak połączenia z internetemoznacza to, że nie masz komórkowej transmisji danych, która umożliwiłaby połączenie aplikacji z internetem.

Jeśli nie masz stabilne łącze internetowezobaczysz błąd, jeśli spróbujesz użyć aplikacji.

W niektórych przypadkach może być tak, że Reels mogą być w dół w Twojej lokalizacji lub dla wszystkich, lub ma błąd w aplikacji.

Nawet jeśli masz połączenie z Internetem, nadal możesz zobaczyć komunikat o błędzie „Brak połączenia z Internetem” na Reels.

Ten błąd nie pozwala na korzystanie z Reels i musisz go naprawić, jeśli chcesz nadal oglądać filmy.

PRZECZYTAJ TEŻ: Wystąpił problem z zalogowaniem się na Instagram? 7 sposobów, aby to naprawić

Jak naprawić Instagram Reels Brak połączenia z Internetem

Ponieważ znasz powód, dla którego Instagram Reels mówi w aplikacji „brak połączenia z Internetem”, możesz teraz to naprawić za pomocą tego przewodnika.

Poprawka 1: przełącz sieć internetową

Głównym problemem powodującym wyświetlanie błędu w Reels jest twoje połączenie internetowe.

🔥 Zalecana:  Nowa firma Crypto VC Credibly Neutral uruchamia fundusz na wczesnym etapie budowy z wybitnymi współzałożycielami Blockchain jako komandytariuszami

Może wystąpić przerwa w zasięgu. Aby to naprawić, musisz zmienić sieć komórkową.

Przełącz na inny Internet sieć i sprawdź, czy komunikat o błędzie Reels zniknie.

Sprawdź prędkość swojego internetu za pomocą fast.com i zobacz czy jest wolno. Włącz i wyłącz komórkową transmisję danych i spróbuj ponownie.

Możesz także spróbować przełączyć się między połączeniem Wi-Fi a komórkową transmisją danych, jeśli nie masz innego operatora sieci.

Jeśli wcześniej korzystałeś z Wi-Fi jako połączenia internetowego, zmień je na swoją sieć komórkową.

Naprawi to błąd Reels „brak połączenia z Internetem” i ponownie zaczniesz oglądać krótkie filmy.

Poprawka 2: Wyloguj się i zaloguj

Najbardziej podstawową rzeczą, jaką możesz zrobić, jeśli widzisz brak połączenia internetowego na Reels, jest wylogowanie się i ponowne zalogowanie na swoje konto.

Jeśli wylogujesz się z konta i zalogujesz ponownie, umożliwi to odświeżenie Instagram Reels.

Do Wyloguj się swojego konta na Instagramie zarówno na Androidzie, jak i na iPhonie.

Otwórz aplikację > Stuknij ikonę swojego profilu w prawym dolnym rogu > Stuknij trzy poziome linie w prawym górnym rogu > Stuknij w Ustawienia > Przewiń w dół i stuknij Wyloguj.

Poczekaj kilka sekund, a następnie zaloguj się ponownie na swoje konto. Będziesz mógł ponownie korzystać z tej funkcji.

Poprawka 3: Uruchom ponownie urządzenie

Jeśli w aplikacji Reels nie pojawia się błąd połączenia internetowego, a próbowałeś zmienić sieć, ale to nie działa, możesz ponownie uruchomić telefon, aby rozwiązać problem.

Aplikacja może mieć po prostu drobną usterkę, która powoduje jej nieprawidłowe działanie i nie ładuje Reels zgodnie z oczekiwaniami.

Raz ty uruchom ponownie urządzenie i otwórz Instagram Reels, błąd zostanie naprawiony i będziesz mógł ponownie korzystać z Reels.

Ponowne uruchomienie iPhone’a lub urządzenia z Androidem może rozwiązać problem.

Dla Android: Stuknij przycisk zasilania i stuknij opcję restartu. Możesz go wyłączyć i odczekać kilka minut przed włączeniem.

Dla iphone: Możesz miękko lub wymusić ponowne uruchomienie iPhone’a, to usunie usterki i przestanie działać aplikacje w tle.

Możesz także dotknąć i przytrzymać przycisk zasilania, aby go wyłączyć, a następnie włączyć.

PRZECZYTAJ TEŻ: Przepraszamy, ale coś poszło nie tak” Na Instagramie? 7 sposobów, aby to naprawić

Poprawka 4: Wyczyść pamięć podręczną aplikacji Instagram Reels

Jednym z najlepszych sposobów rozwiązania dowolnego problemu z aplikacjami jest wyczyszczenie pamięci podręcznej.

Jeśli używasz urządzenia z Androidem i masz problem z jakąkolwiek aplikacją, możesz wyczyścić pamięć podręczną aplikacji.

Aby naprawić brak połączenia internetowego na Instagram Reels, musisz wyczyścić pamięć podręczną aplikacji.

Otwórz ustawienia telefonu z systemem Android > Stuknij w Aplikacje i powiadomienia > Stuknij w Informacje o aplikacji > A następnie znajdź aplikację Instagram > Stuknij w Pamięć i pamięć podręczna > Stuknij w Wyczyść pamięć podręczną.

🔥 Zalecana:  PhotoVogue współpracuje z Voice, aby wypuścić NFT i pokazać je na festiwalu fotografii

Możesz także wyczyścić pamięć podręczną na ekranie głównym, stuknąć i przytrzymać aplikację Instagram, stuknąć ikonę Informacje o aplikacji, stuknąć Pamięć i pamięć podręczna, a następnie stuknąć Wyczyść pamięć podręczną.

W przypadku użytkowników iPhone’a nie można bezpośrednio wyczyścić pamięci podręcznej w ustawieniach aplikacji na iPhone’a ani nawet w aplikacji Instagram Reels.

Ta funkcja nie jest dostępna na urządzeniach iPhone, jedyne, co możesz tutaj zrobić, to odciążyć aplikację z telefonu.

Ponieważ nie możesz bezpośrednio wyczyścić pamięci podręcznej w aplikacji Instagram ani w ustawieniach iPhone’a, musisz odciążyć aplikację.

Otwórz ustawienia iPhone’a > A następnie stuknij Ogólne > Stuknij Pamięć iPhone’a > Następnie znajdź aplikację Instagram i otwórz ją > I stuknij przycisk Odciąż aplikację.

Po wyładowaniu aplikacji z iPhone’a musisz ponownie zainstalować ją z Apple App Store, dotykając ikony aplikacji.

Poprawka 5: Zaktualizuj aplikację Instagram

Jeśli od dłuższego czasu nie aktualizowałeś aplikacji Instagram, aktualizacja aplikacji teraz to dobry moment na rozwiązanie problemów.

Stara wersja aplikacji Instagram może nie działać poprawnie, powodując awarię aplikacji.

Musisz zaktualizować do najnowszej wersji.

Do zaktualizuj aplikację Instagram na swoim urządzeniu przejdź do sklepu Google Play Store lub Apple App Store, gdy zobaczysz aktualizację, kliknij ją, aby od razu ją zaktualizować.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak zdobyć notatki na Instagramie

Poprawka 6: Odinstaluj i ponownie zainstaluj aplikację

Jeśli próbowałeś zaktualizować aplikację, a Reels nadal nie wyświetla się błąd połączenia z Internetem.

Musisz usunąć aplikację z urządzenia i odczekać około 3 minuty przed jej ponowną instalacją.

To naprawi brak połączenia internetowego na Reels. Aby odinstalować aplikację z telefonu.

Dla Android: Dotknij i przytrzymaj aplikację Instagram, a zobaczysz opcję odinstalowania u góry, przeciągnij i upuść, a aplikacja zostanie usunięta na Androida.

Dla iphone: Stuknij i przytrzymaj aplikację Instagram, a następnie w małym wyskakującym menu stuknij Usuń aplikację. Aplikacja zostanie usunięta z Twojego urządzenia.

Po usunięciu aplikacji z telefonu musisz odczekać około 3 minuty, a następnie ponownie uruchomić telefon przed ponowną instalacją aplikacji.

Poprawka 7: Poczekaj, aż zostanie rozwiązany

Jeśli Reels nadal mówi, że „nie masz połączenia z Internetem”, może to dotyczyć całej aplikacji lub tylko określonej lokalizacji.

A ponieważ jest to problem techniczny, nic nie można zrobić, aby go rozwiązać. Wszystko, co możesz zrobić, to po prostu czekać.

Jeśli występuje ten problem, może to oznaczać, że Instagram Reels może nie działać w tym konkretnym regionie i nie będziesz w stanie nic zrobić, aby to naprawić.

Co możesz zrobić, to odczekaj 24-48 godzinw tym czasie błąd „brak połączenia z Internetem” naprawi się, a następnie zniknie.

PRZECZYTAJ TEŻ: Instagram 60 Seconds Story nie działa? 9 sposobów, aby to naprawić (rozwiązany)

🔥 Zalecana:  Sprawdzanie online na Instagramie, aby wiedzieć, kto jest online

Poprawka 8: Użyj innego urządzenia

Jeśli próbowałeś już wszystkiego i nic nie działa, spróbuj użyć inne urządzenie i sprawdź, czy błąd pojawi się na innym urządzeniu.

Aby naprawić „Brak połączenia z Internetem” w Reels, zaloguj się na swoje konto na Instagramie za pomocą innego telefonu.

Po zalogowaniu się na konto sprawdź, czy na urządzeniu pojawi się komunikat o błędzie.

Wniosek

Jeśli widzisz błąd „Brak połączenia z Internetem” na Reels dla swojego konta, pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to sprawdzić, czy serwer Reels nie działa.

Warto również sprawdzić połączenie internetowe i router, jeśli korzystasz z Wi-Fi.

Jeśli masz dobre połączenie internetowe i nadal widzisz błąd.

Oznacza to, że serwery Reels najprawdopodobniej nie działają lub wystąpiła usterka.

Aby naprawić błąd, przełącz się między komórkową transmisją danych a Wi-Fi lub odwrotnie.

Możesz także spróbować użyć innej karty SIM, jeśli ją masz, aby upewnić się, że dostawca nie ponosi winy.

PRZECZYTAJ TEŻ: Kołowrotki na Instagramie się nie ładują? 8 sposobów rozwiązania problemu

Często Zadawane Pytania

Dlaczego nie mam połączenia z Internetem na Reels?

Jeśli nie masz stabilnego połączenia internetowego, przy próbie skorzystania z tej funkcji zobaczysz komunikat o błędzie. W niektórych przypadkach może się zdarzyć, że serwer Reels może być wyłączony w Twojej lokalizacji lub dla wszystkich lub ma błąd w aplikacji.

Dlaczego Reels nie łączy się, gdy mam internet?

Nawet jeśli masz połączenie z Internetem, na Reels nadal możesz zobaczyć komunikat o błędzie „Brak połączenia z Internetem”. Może to być spowodowane serwerami Reels lub dostawcą sieci.

Jak naprawić brak połączenia internetowego w Reels?

Aby naprawić błąd, przełącz się między komórkową transmisją danych a Wi-Fi lub odwrotnie. Możesz także spróbować użyć innej karty SIM, jeśli ją masz, aby upewnić się, że dostawca nie ponosi winy. I zaktualizuj aplikację Instagram.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie