Brak połączenia z Internetem na Instagramie? 7 sposobów rozwiązania problemu (rozwiązany)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Brak połączenia z Internetem na Instagramie? 7 sposobów rozwiązania problemu (rozwiązany)

Do naprawić błąd „Brak połączenia z Internetem” na Instagramieprzełącz połączenie internetowe między Wi-Fi a komórkową transmisją danych lub skorzystaj z usług innego dostawcy internetu itp.

Większość użytkowników skarży się, że nie może załadować Instagrama ani korzystać z żadnej z funkcji z powodu brak błędu połączenia internetowego.

Jeśli wcześniej korzystałeś z aplikacji, a teraz nie możesz, ponieważ masz problem z aplikacją Instagram, możesz to łatwo naprawić.

W tym artykule dowiesz się jak naprawić brak połączenia internetowego na Instagramie. Dowiesz się też, dlaczego Instagram mówi „Brak połączenia z Internetem”.

PRZECZYTAJ TEŻ: Instagram 60 Seconds Story nie działa? 9 sposobów, aby to naprawić (rozwiązany)

Co zrobić, gdy Instagram nie ma połączenia z Internetem?

Jeśli zobaczysz komunikat o błędzie na Instagramie, który mówi, że nie masz połączenia z Internetem, może to być czasami frustrujące. Ale możesz to naprawić.

Jeśli na Instagramie pojawia się błąd „Brak połączenia z Internetem”, nie będziesz mógł nic zrobić za pomocą aplikacji Instagram.

Czasami nawet gdy masz stabilny połączenie z Internetem, nadal będzie wyświetlany komunikat o błędzie braku połączenia z Internetem.

Jeśli widzisz błąd, musisz najpierw sprawdzić, czy inne osoby też go widzą.

Aby naprawić błąd połączenia internetowego na Instagramie w aplikacji, musisz to zrobić przełączać się między różnymi sieciami internetowymi I dostawcy aby je wypróbować.

Będziesz także chciał wyczyścić pamięć podręczną i zaktualizować aplikację do najnowszej wersji z Apple App Store lub Google Play Store.

PRZECZYTAJ TEŻ: Nie można załadować użytkowników na Instagramie? 2 najlepsze sposoby naprawy błędu (rozwiązane)

Dlaczego Instagram mówi „Brak połączenia z Internetem”?

Jeśli zastanawiasz się, dlaczego Instagram mówi, że nie masz połączenia z Internetem, oznacza to, że go nie masz Dane mobilne który połączy aplikację z Internetem.

Jeśli nie masz stabilnego połączenia internetowego, przy próbie użycia aplikacji zobaczysz komunikat o błędzie.

W niektórych przypadkach może tak być Instagram może nie działać w Twojej lokalizacji lub dla wszystkich, lub ma błąd w aplikacji.

Nawet jeśli masz połączenie z Internetem, nadal możesz zobaczyć komunikat o błędzie „Brak połączenia z Internetem” w aplikacji Instagram.

Ten błąd nie pozwala na korzystanie z Instagrama i musisz go naprawić, jeśli chcesz nadal widzieć zdjęcia i filmy w swoim kanale lub cokolwiek robić.

PRZECZYTAJ TEŻ: Tagowanie na Instagramie nie działa? 10 sposobów rozwiązania problemu (rozwiązany)

Jak naprawić „Brak połączenia z Internetem” na Instagramie?

Ponieważ znasz powód, dla którego Instagram mówi „brak połączenia z Internetem” w aplikacji, możesz teraz napraw to za pomocą tego przewodnika.

🔥 Zalecana:  Text-to-Product: Jak ChatGPT pozwala tworzyć własne produkty

Poprawka 1: Zmień dostawcę Internetu/sieć

Głównym problemem powodującym wyświetlanie błędu w aplikacji Instagram jest połączenie internetowe.

Może to być przełom w ich zasięgu. Aby rozwiązać ten problem, musisz zmienić sieć komórkową.

Przełącz się na inną sieć internetową i sprawdź, czy błąd Instagrama zniknie.

Sprawdź prędkość swojego internetu za pomocą fast.com i zobacz czy jest wolno. Włącz i wyłącz komórkową transmisję danych i spróbuj ponownie.

Możesz także spróbować przełączyć się między połączeniem Wi-Fi a komórkową transmisją danych, jeśli nie masz innego operatora sieci.

Jeśli wcześniej korzystałeś z Wi-Fi jako połączenia internetowego, zmień je na swoją sieć komórkową.

Naprawi to błąd „brak połączenia z Internetem” na Instagramie i ponownie zaczniesz korzystać z aplikacji.

Poprawka 2: Uruchom ponownie urządzenie

Jeśli w aplikacji Instagram nie pojawia się błąd połączenia internetowego, a próbowałeś zmienić sieć, ale to nie działa, możesz ponownie uruchomić telefon, aby rozwiązać problem.

Po ponownym uruchomieniu urządzenia i otwarciu aplikacji Instagram błąd zostanie naprawiony i będziesz mógł ponownie korzystać z Instagrama.

Aplikacja może mieć po prostu drobną usterkę, powodującą nieprawidłowe działanie i nie ładowanie Instagrama zgodnie z oczekiwaniami.

Ponowne uruchomienie iPhone’a lub urządzenia z Androidem może rozwiązać problem.

Dla Android: Stuknij przycisk zasilania i stuknij opcję restartu. Możesz go wyłączyć i odczekać kilka minut przed włączeniem.

Dla iphone: Możesz miękko lub wymusić ponowne uruchomienie urządzenia, co usunie usterki i zatrzyma działanie aplikacji w tle.

Możesz także dotknąć i przytrzymać przycisk zasilania, aby go wyłączyć, a następnie włączyć.

PRZECZYTAJ TEŻ: Muzyka na Instagramie nie działa? 10 sposobów rozwiązania problemu (rozwiązany)

Poprawka 3: Wyczyść pamięć podręczną aplikacji Instagram

Jednym z najlepszych sposobów rozwiązania dowolnego problemu z aplikacjami jest wyczyszczenie pamięci podręcznej.

Jeśli używasz urządzenia z Androidem i masz problem z aplikacją, możesz wyczyścić pamięć podręczną aplikacji.

Aby naprawić brak połączenia internetowego na Instagramie, musisz wyczyścić pamięć podręczną aplikacji.

Otwórz ustawienia telefonu z systemem Android > Stuknij w Aplikacje i powiadomienia > Stuknij w Informacje o aplikacji > A następnie znajdź aplikację Instagram > Stuknij w Pamięć i pamięć podręczna > Stuknij w Wyczyść pamięć podręczną.

Możesz także wyczyścić pamięć podręczną na ekranie głównym, stuknąć i przytrzymać aplikację Instagram > stuknąć ikonę Informacje o aplikacji > stuknąć Pamięć i pamięć podręczna > i stuknąć Wyczyść pamięć podręczną.

W przypadku użytkowników iPhone’a nie można bezpośrednio wyczyścić pamięci podręcznej w ustawieniach aplikacji na iPhone’a, a nawet w aplikacji Instagram. Instagram nie obsługuje jeszcze tej funkcji.

Ta funkcja nie jest dostępna na urządzeniach iPhone, jedyne, co możesz tutaj zrobić, to odciążyć aplikację z telefonu.

🔥 Zalecana:  Film na Instagramie utknął podczas przesyłania? Zobacz, jak to naprawić

Ponieważ nie możesz bezpośrednio wyczyścić pamięci podręcznej w aplikacji Instagram ani w ustawieniach iPhone’a, musisz odciążyć aplikację.

Otwórz ustawienia iPhone’a > A następnie stuknij Ogólne > Stuknij Pamięć iPhone’a > Następnie znajdź aplikację Instagram i otwórz ją > I stuknij przycisk Odciąż aplikację.

Po wyładowaniu aplikacji z iPhone’a musisz ponownie zainstalować ją z Apple App Store, dotykając ikony aplikacji.

A następnie sprawdź Instagram, aby zobaczyć, czy komunikat o błędzie zniknął z aplikacji, a aplikacja znów działa.

Poprawka 4: Zaktualizuj aplikację Instagram

Jeśli od dłuższego czasu nie aktualizowałeś aplikacji Instagram, aktualizacja aplikacji teraz to dobry moment na rozwiązanie problemów.

Stara wersja aplikacji Instagram może nie działać poprawnie, powodując awarię aplikacji. Musisz zaktualizować do najnowszej wersji.

Aby zaktualizować aplikację Instagram na swoim urządzeniu, przejdź do sklepu Google Play lub Apple App Store. Gdy zobaczysz aktualizację, kliknij ją, aby od razu ją zaktualizować.

PRZECZYTAJ TEŻ: Historie na Instagramie nie działają? 11 sposobów rozwiązania problemu (rozwiązany)

Poprawka 5: Odinstaluj i ponownie zainstaluj aplikację

Jeśli próbowałeś zaktualizować aplikację i Instagram, błąd braku połączenia z Internetem nadal jest wyświetlany.

Musisz usunąć aplikację z urządzenia i odczekać około 3 minuty przed jej ponowną instalacją.

To rozwiąże problem braku połączenia internetowego w aplikacji i będziesz mógł ponownie korzystać z aplikacji.

Aby odinstalować aplikację z telefonu.

Android: dotknij i przytrzymaj aplikację Instagram, a zobaczysz opcję odinstalowania u góry, przeciągnij i upuść, a aplikacja zostanie usunięta, dla Androida.

W przypadku iPhone’a: ​​dotknij i przytrzymaj aplikację Instagram, a następnie w małym wyskakującym menu dotknij opcji Usuń aplikację. Aplikacja zostanie usunięta z Twojego urządzenia.

Po usunięciu aplikacji z telefonu musisz odczekać około 3 minuty, a następnie ponownie uruchomić telefon przed ponowną instalacją aplikacji.

Poprawka 6: Poczekaj na rozwiązanie (od 12 do 48 godzin)

Jeśli Instagram nadal mówi, że „nie masz połączenia z Internetem”, może to dotyczyć całej aplikacji lub tylko określonej lokalizacji.

A ponieważ jest to problem techniczny, nic nie można zrobić, aby go rozwiązać. Wszystko, co możesz zrobić, to po prostu czekać.

Jeśli występuje ten problem, może to oznaczać, że Instagram może nie działać w tym konkretnym regionie i nie będziesz w stanie nic zrobić, aby to naprawić.

To, co możesz zrobić, to poczekać 24-48 godzin, w tym czasie błąd „brak połączenia z Internetem” naprawi się, a następnie zniknie.

PRZECZYTAJ TEŻ: Brak połączenia z Internetem na szpulach na Instagramie? 8 sposobów rozwiązania problemu (rozwiązany)

Poprawka 7: Użyj innego urządzenia

Jeśli wypróbowałeś już wszystko i nic nie działa, spróbuj użyć innego urządzenia i sprawdź, czy błąd pojawi się na innym urządzeniu.

🔥 Zalecana:  14 urzekających sposobów zarabiania na oglądaniu Harry'ego Pottera

Wniosek

Instagram ma wiele błędów, które pojawiają się od czasu do czasu i musisz je naprawić, jeśli chcesz dobrze korzystać z aplikacji.

Jeśli widzisz błąd „Brak połączenia z Internetem” na swoim koncie, pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to sprawdzić, czy serwer Instagrama nie działa.

Warto również sprawdzić połączenie internetowe i router, jeśli korzystasz z Wi-Fi.

Jeśli Twoje połączenie internetowe jest dobre i nadal widzisz błąd, oznacza to, że serwery Instagrama najprawdopodobniej nie działają lub wystąpiła usterka.

Aby naprawić błąd, przełącz się między komórkową transmisją danych a Wi-Fi lub odwrotnie.

Możesz także spróbować użyć innej karty SIM, jeśli ją masz, aby upewnić się, że dostawca nie ponosi winy.

PRZECZYTAJ TEŻ: Wystąpił problem z zalogowaniem się na Instagram? 7 sposobów, aby to naprawić

Często Zadawane Pytania

Dlaczego nie mam połączenia z Internetem na Instagramie?

Jeśli nie masz stabilnego połączenia internetowego, przy próbie użycia aplikacji zobaczysz komunikat o błędzie. W niektórych przypadkach może się zdarzyć, że Instagram może nie działać w Twojej lokalizacji lub dla wszystkich lub ma błąd w aplikacji.

Dlaczego Instagram nie łączy się, gdy mam internet?

Nawet jeśli masz połączenie z Internetem, nadal możesz zobaczyć komunikat o błędzie „Brak połączenia z Internetem” w aplikacji Instagram. Może to być spowodowane serwerami Instagrama lub dostawcą sieci.

Jak naprawić brak połączenia internetowego na Instagramie?

Aby naprawić błąd, przełącz się między komórkową transmisją danych a Wi-Fi lub odwrotnie. Możesz także spróbować użyć innej karty SIM, jeśli ją masz, aby upewnić się, że dostawca nie ponosi winy. I zaktualizuj aplikację Instagram.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie