BookNook Learning Review – Ile zarabiają korepetytorzy BookNook?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: BookNook Learning Review – Ile zarabiają korepetytorzy BookNook?

Jeśli lubisz pracować z uczniami jako korepetytor i chcesz zarobić dodatkowe pieniądze, korepetycje online są niesamowitą opcją.

Jako korepetytor online możesz zarabiać świetne pieniądze, pracując w zaciszu własnego domu. I zwykle możesz stworzyć harmonogram, który Ci odpowiada, więc pracujesz, kiedy chcesz.

BookNook, jedna nowsza firma w przestrzeni edukacji online, jest doskonałym przykładem. Płaci do 22 USD za godzinę, tworzy plany lekcji dla nauczycieli i ma elastyczne opcje harmonogramu.

Nasza recenzja BookNook obejmuje dokładnie sposób działania platformy, sposób składania wniosków oraz zalety i wady, które pomogą Ci dokonać właściwego wyboru.

Co to jest BookNook?

BookNook to internetowa firma oferująca korepetycje, która współpracuje z okręgami szkolnymi z całych Stanów Zjednoczonych. Firma została założona w 2016 roku i pomogła dziesiątkom tysięcy uczniów ze środowisk defaworyzowanych rozwinąć umiejętności uczenia się.

Firma koncentruje się głównie na okręgach szkolnych z większą populacją uczniów znajdujących się w niekorzystnej sytuacji, aby pomóc tym dzieciom w uzyskaniu dodatkowego wsparcia. Specjalizuje się również w korepetycjach z matematyki i języków oraz opracowuje treści edukacyjne i lekcje do wykorzystania przez swoich korepetytorów.

Setki szkół używają obecnie BookNook ze swoimi uczniami, aby pomóc im uzyskać dodatkowe wsparcie. Koncentrując się na klasach K-8, BookNook używa Zoom, a także własnej platformy internetowej do korepetycji online.

Dla korepetytorów BookNook zapewnia doskonałą okazję do zarabiania pieniędzy w Internecie, ucząc języka i matematyki w małych grupach uczniów. Jeśli chcesz elastycznej pracy dodatkowej, która pozwala również pomagać dzieciom w nauce, może to być idealna praca jako korepetytor.

Wymagania nauczyciela BookNook

The wymagania, aby być korepetytorem w BookNook są dość proste i oczywiste. Kandydaci muszą posiadać jedno z następujących uprawnień w celu uzyskania wcześniejszego doświadczenia:

 • Dwa lata doświadczenia w nauczaniu online lub osobiście LUB
 • Licencjat (lub wyższy) z dowolnego przedmiotu i rok doświadczenia w nauczaniu LUB
 • Kandydaci, którzy są na ostatnim roku zdobywania uprawnień nauczycielskich lub stopnia naukowego, a także mają roczne doświadczenie w nauczaniu lub korepetycjach, również będą brani pod uwagę

Aby zostać korepetytorem BookNook, musisz również przejść weryfikację i posiadać umiejętności niezbędne do zarządzania klasą online. Kandydaci muszą również być rezydentami Stanów Zjednoczonych w tym czasie, ponieważ BookNook nie zatrudnia międzynarodowych korepetytorów.

Ponieważ jest to stanowisko zdalne, musisz również zapłacić i zapewnić własną elektronikę, aby uczestniczyć i uczyć na platformie BookNook. Oznacza to, że będziesz potrzebować tabletu, laptopa lub komputera stacjonarnego z przeglądarką internetową Safari lub Chrome. Potrzebujesz również niezawodnego, szybkiego łącza internetowego do prowadzenia korepetycji.

Jednak oprogramowanie do nauczania BookNook może działać w przeglądarce, więc nie potrzebujesz supermocnego komputera do prowadzenia korepetycji.

Wszystkie sesje korepetycji odbywają się online, więc korepetytorzy BookNook muszą mieć komfort nauczania za pośrednictwem platform internetowych i korzystania z technologii na swoich zajęciach.

Płatność korepetytora BookNook

Według BookNook ich korepetytorzy to niezależni kontrahenci, którzy zarabiają od 15 do 22 dolarów za godzinę. Wynagrodzenie nauczyciela BookNook zależy od kilku różnych czynników, w tym doświadczenia i kwalifikacji. Tak więc, jeśli masz wcześniejsze doświadczenie w udzielaniu korepetycji z języka angielskiego lub matematyki, prawdopodobnie możesz zarabiać więcej, niż gdybyś dopiero zaczynał.

BookNook płaci korepetytorom za pośrednictwem bezpośredniego przelewu co dwa miesiące. Podobnie jak w przypadku innych pobocznych pozycji, które są również niezależnymi kontrahentami, jesteś odpowiedzialny za płacenie własnych podatków i otrzymasz formularz podatkowy 1099 na koniec roku.

BookNook oferuje sezonowe i całoroczne korepetycje. To sprawia, że ​​jest to świetna praca jako korepetytor online dla studentów lub absolwentów, którzy spełniają wymagania i chcą elastycznego harmonogramu.

Jak wyglądają lekcje i harmonogram?

Jedną z zalet korepetycji w BookNook jest to, że nie musisz tworzyć planów lekcji — program tworzy wszystkie plany lekcji za Ciebie. Firma oferuje ponad 950 różnych lekcji, które spełniają standardy akademickie i są częścią programów nauczania od przedszkola do 8 klasy.

🔥 Zalecana:  50 dolarów za godzinę to ile kosztuje rok? Oszczędzaj i maksymalizuj swoje dochody

Sesje korepetycji koncentrują się głównie na czytaniu i matematyce, ale mogą obejmować inne przedmioty. Mspotkania z uczniami trwają zwykle 30 minut i są umawiane według stałego harmonogramu. Daje to możliwość poznania i nawiązania relacji z uczniami, aby lepiej im pomóc.

Jako nauczyciel BookNook pracujesz z uczniami w grupach do 4 osób z ich partnerów w okręgu szkolnym. Dzieci są rezerwowane razem według poziomu umiejętności na sesje korepetycji. W tych grupach możesz uczyć dzieci w różnym wieku, ale wszystkie będą na tym samym poziomie umiejętności edukacyjnych.

Nauczyciele mogą zapisywać się na sesje z poziomem umiejętności, który najbardziej im odpowiada. Możesz także wybrać daty i godziny, które najbardziej Ci odpowiadają.

BookNook udostępnia również dostępne korepetycje z harmonogramu po zatrudnieniu i pomaga znaleźć najlepsze dopasowanie. Ta elastyczność jest jedną z głównych zalet rejestracji w BookNook.

Aby otrzymać następną lekcję dla swoich uczniów, wystarczy się zalogować. System korepetycji BookNook przeniesie Cię na odpowiednią lekcję na następną sesję, której potrzebują Twoi uczniowie.

Będziesz mieć również dostęp do informacji zwrotnych w czasie rzeczywistym, które poinformują Cię, czy Twoi uczniowie są gotowi, aby przejść dalej, czy też potrzebują więcej praktyki.

Jak zarejestrować się w BookNook?

Proces ubiegania się o korepetycje BookNook składa się z dwóch części.

Pierwsza część aplikacji to wypełnienie wniosku internetowego. Ta część procesu zajmuje tylko około 10 minut i zawiera kilka krótkich pytań dotyczących Twojego doświadczenia, kwalifikacji, dostępnego harmonogramu i preferencji nauczania.

Po przesłaniu aplikacji BookNook rozpatrzy ją iw ciągu kilku dni wyśle ​​do Ciebie wiadomość e-mail z informacją, czy kwalifikujesz się do zostania korepetytorem, czy nie, i czy możesz przejść do drugiej części procesu aplikacji.

Druga część zostania nauczycielem BookNook polega na nagraniu jednokierunkowej rozmowy wideo. Na potrzeby tego wywiadu musisz nagrać odpowiedzi na kilka pytań w filmie, a także przeprowadzić krótką, trwającą maksymalnie 3 minuty, przykładową sesję dydaktyczną.

Zastanawiasz się, jakie pytania zadaje się podczas wywiadu BookNook? Oto kilka pytań, o które możesz zostać poproszony:

 • Opowiedz mi o sobie.
 • Jak radzisz sobie z uczniami, którzy nie zwracają uwagi?
 • Jakie znasz sposoby motywowania uczniów?

Nagranie tej sesji jest łatwe i wystarczy kliknąć łącze, aby rozpocząć nagrywanie z mikrofonu i kamery komputera. Po przesłaniu filmu odpowiedź na pytanie, czy zostałeś zaakceptowany, zazwyczaj otrzymujesz w ciągu około 5 dni roboczych.

Kiedy zostaniesz zaakceptowany, niekoniecznie gwarantuje to natychmiastową lub regularną pracę korepetycji. Jednak będziesz mógł dołączyć do staży korepetycji, gdy będą one dostępne.

Podobnie jak w przypadku wielu dodatkowych zajęć, praca może być sezonowa lub na żądanie. Nie zaszkodzi mieć inne sposoby na zarobienie dodatkowych pieniędzy na wypadek, gdyby korepetycje nie były łatwo dostępne.

Za I przeciw

Podobnie jak w przypadku większości korepetycji online, korepetycje BookNook mają zarówno zalety, jak i wady. Oto zestawienie tego, co obecni korepetytorzy lubią, a czego nie lubią w tym programie.

Zalety:

 • Wyższe wynagrodzenie niż wiele innych korepetycji online
 • Łatwy proces aplikacji
 • Żadnego planowania lekcji, ponieważ BookNook sprawdza dla Ciebie plany lekcji
 • Konsekwentny grafik z spotkaniami w tym samym czasie co tydzień
 • Zamiast wykształcenia można zastosować doświadczenie
 • Otrzymujesz satysfakcjonującą pracę i zarabiasz, odpowiadając na pytania i pomagając uczniom
 • Wybierz swój własny harmonogram
 • Pracuj z dowolnego miejsca, gdzie masz komputer z Chrome lub Safari i dostęp do Internetu

Cons:

 • Wnioskodawcy muszą być rezydentami USA
 • Wymagane są sesje grupowe, które mogą nie być odpowiednie dla wszystkich nauczycieli
 • Stanowiska wymagają od kandydatów wcześniejszego wykształcenia lub doświadczenia w nauczaniu, co może wyeliminować niektórych kandydatów

Ogólnie rzecz biorąc, wynagrodzenie BookNook i elastyczne możliwości planowania to dwie ogromne zalety tego koncertu. Tylko upewnij się, że spełniasz wymagania dotyczące korepetycji przed złożeniem wniosku!

Jakie są alternatywy dla BookNook?

Jeśli korepetycje z BookNook nie są dla Ciebie, dobrą wiadomością jest to, że istnieje wiele alternatyw! Wiele różnych firm zatrudnia korepetytorów online, a niektóre oferują nawet możliwość zarabiania na odrabianiu lekcji lub sprzedawaniu notatek z pracy domowej za pieniądze.

🔥 Zalecana:  Recenzja WriterZen: czy jest to dla Ciebie najlepsze narzędzie do blogowania typu „wszystko w jednym”?

Inne firmy oferujące korepetycje online to m.in:

 • Korepetytor
 • TutorMe.com
 • basen do nauki
 • TutorOko
 • Przygotuj teraz
 • Chegg
 • Skooli
 • Wstępnie

Możesz również zapoznać się z możliwościami korepetycji ESL w firmach takich jak QKids i VIPKid. Jednak wiele firm z siedzibą w Chinach nie zatrudnia obecnie międzynarodowych korepetytorów.

Oczywiście zawsze możesz wypróbować inne sposoby zarabiania pieniędzy w Internecie, jeśli potrzebujesz szybkiej gotówki. Na przykład strony z płatnymi ankietami i różne mikrozadania umożliwiają szybkie zarabianie pieniędzy bez doświadczenia. Możesz też spróbować sprzedawać umiejętności online jako wolny strzelec w innych dziedzinach, takich jak pisanie, projektowanie graficzne lub bycie wirtualnym asystentem.

Dodatkowe czytanie — najlepsze legalne oferty pracy online, które codziennie płacą.

Czy BookNook jest legalny i wart swojej ceny?

Tak, BookNook jest legalną firmą i współpracuje z okręgami szkolnymi w całym kraju, aby pomóc uczniom znajdującym się w niekorzystnej sytuacji w nauce. Pomogli dziesiątkom tysięcy uczniów w niekorzystnej sytuacji w całych Stanach Zjednoczonych i oferują nauczycielom legalne możliwości korepetycji online. Dobrze płaci również korepetytorom i pozwala im stworzyć elastyczny harmonogram, który odpowiada ich potrzebom.

Podczas wyszukiwania informacji do tej recenzji BookNook wydaje się, że ta usługa korepetycji online jest wysoko oceniana przez pracowników i kandydatów, uzyskując średnio 4,2 z 5 gwiazdek w Glassdoor.

Chociaż istnieją pewne skargi, że wynagrodzenie może być wyższe i trudności związane z pracą w środowisku zdalnym, zazwyczaj korepetytorzy są zadowoleni z tej usługi.

Końcowe przemyślenia

Korepetycje online to świetny sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy i pomoc innym w nauce. BookNook i inne podobne witryny to dodatkowy sposób na zarabianie pieniędzy w Internecie i doskonały dodatek.

Po zbadaniu tego pracodawcy do tej recenzji BookNook Learning, jeśli szukasz korepetycji online, BookNook jest odpowiednią witryną do aplikowania. Zatrudniają korepetytorów jako niezależnych wykonawców, a wynagrodzenie jest konkurencyjne dla tych stanowisk.

Podczas gdy niektóre firmy oferujące korepetycje zatrudniają studentów lub osoby bez doświadczenia na otwarte stanowiska, BookNook szuka osób z wcześniejszym wykształceniem lub doświadczeniem. Wymóg ten zawęża liczbę osób, które mogą się ubiegać.

Jeśli jednak nie spełniasz wymagań korepetytora BookNook, istnieje wiele innych miejsc, w których możesz znaleźć inne możliwości korepetycji online.

Mamy nadzieję, że nasza recenzja BookNook pomoże Ci zdecydować, czy ten korepetytor jest dla Ciebie tego wart, czy nie!

Aplikuj na korepetycje BookNook już dziś!

Szukasz jeszcze więcej pomysłów na zarabianie pieniędzy? Wymeldować się:

Recenzja nauczyciela BookNook

Nazwa: BookNook

Opis: BookNook to internetowa platforma edukacyjna, która pozwala korepetytorom uczyć uczniów matematyki i czytania w środowiskach nauki zdalnej. Korepetytorzy BookNook zarabiają od 15 do 22 dolarów za godzinę i mogą pracować z domu.

System operacyjny: Chrome, Safari

Kategoria aplikacji: Praca dla korepetytorów online

Autor: Kim Ritter

 • Potencjał zarobkowy

 • Stawka godzinowa

 • Wymagania

 • Stosowanie

 • Plany lekcji

 • Zarabianie

span, .wp-review-17084.wp-review-percentage-type .review-list li > span { display: inline-block; pozycja: absolutna; indeks z: 1; góra: 23px; po lewej: 45 pikseli; rozmiar czcionki: 14px; wysokość linii: 1; kolor: #ffffff; -webkit-touch-callout: brak; -webkit-user-select: brak; -khtml-user-select: brak; -moz-user-select: brak; -ms-user-select: brak; wybór użytkownika: brak; } .wp-review-17084.wp-review-point-type .wpr-user-features-rating .review-list li > span, .wp-review-17084.wp-review-percentage-type .wpr-user- cechy-ocena .review-list li > span { kolor: dziedziczenie; } .wp-review-17084.wp-review-point-type .wpr-user-features-rating .review-list li .wp-review-input-set + span, .wp-review-17084.wp-review- procent-typ .wpr-funkcje-użytkownika-ocena .review-list li .wp-review-zestaw-wejściowy + rozpiętość, .wp-review-17084.wp-review-point-type .wpr-user-features-rating . lista recenzji li .wp-review-user-rating:hover + span, .wp-review-17084.wp-review-percentage-type .wpr-user-features-rating .review-list li .wp-review-user -rating:hover + span { kolor: #fff; } .wp-review-17084.review-wrapper.wp-review-star-type .review-list li:nth-child(2n+1) { clear: left; obramowanie po prawej: 1 piksel pełny #dfdaea; } .wp-review-17084 .review-links {wypełnienie: 30px 30px 20px 30px; } .wp-review-17084.review-wrapper.wp-review-point-type .review-result, .wp-review-17084.review-wrapper.wp-review-percentage-type .review-result, .wp- recenzja-17084.review-wrapper .review-point .review-result-wrapper, .wp-review-17084.view-wrapper .view-percentage .review-result-wrapper { wysokość: 28px; } .wp-review-comment-17084 .wp-review-comment-rating .review-point .review-result-wrapper .review-result, .wp-review-comment-17084 .wp-review-comment-rating .review -procent .review-result-wrapper .review-result { wysokość: 22px; } .wp-review-17084.review-wrapper .review-result-wrapper i { rozmiar czcionki: 18px; } .wp-review-17084.review-wrapper .review-plusy-cons { wyczyść: oba; wypełnienie: 0; obramowanie na dole: 1 px stałe #dfdaea; } .wp-review-17084.review-wrapper .review-pros-cons .review-pluss { dopełnienie: 30px; rozmiar pudełka: ramka-pudełko; } .wp-review-17084.review-wrapper .review-pros-cons .review-cons { dopełnienie: 30px; rozmiar pudełka: ramka-pudełko; } .wp-review-17084.review-wrapper .review-plusy-cons .review-plusy .mb-5, .wp-review-17084.review-wrapper .review-plusy-przeciw .review-cons .mb-5 { grubość czcionki: pogrubiona; obramowanie na dole: 1 px stałe #dfdaea; margines dolny: 10px; wypełnienie dna: 8px; } .wp-review-17084.review-wrapper .mb-5 {transformacja tekstu: wielkie litery; } .wp-review-17084.review-wrapper .wpr-user-features-rating { margin-top: -1px; oba czyste; pływak: lewy; szerokość: 100%; } .wp-review-17084 .user-review-area {wypełnienie: 18px 30px; górna granica: 1 px pełny; górny margines: -1px; pływak: lewy; szerokość: 100%; } .wp-review-17084.review-wrapper .review-title { odstępy między literami: 1px; grubość czcionki: 700; wypełnienie: 15px 30px; transformacja tekstu: brak; tło: #558eaa; kolor: #fff; } .wp-review-17084.review-wrapper .review-total-wrapper {szerokość: 40%; margines: 0; wypełnienie: 42px 0; kolor: #fff; wyrównanie tekstu: środek; } .wp-review-17084.review-wrapper .review-list { wyczyść: brak; szerokość: 60%; } .wp-review-17084.review-wrapper .review-list .review-star, .wp-review-17084.review-wrapper .review-list .wp-review-user-feature-rating-star { float: left ; Blok wyświetlacza; margines: 10px 0 0 0; } .wp-review-17084.review-wrapper .review-list .wp-review-user-feature-rating-star + span { clear: left; Blok wyświetlacza; } .wp-review-17084.review-wrapper .review-list .wp-review-user-rating.wp-review-user-feature-rating-star, .wp-review-17084.review-wrapper .review-list .wp-review-user-rating.wp-review-user-feature-rating-star .review-star { margines: 0; } .wp-review-17084.review-wrapper .review-list .wp-review-user-rating.wp-review-user-feature-rating-star .review-result-wrapper {margin-left: -5px; margines-dolny: 6px; } .wp-review-17084.review-wrapper .review-list .wp-review-user-feature-rating-star .review-result { odstępy między literami: -2.2px; } .wp-review-17084.review-wrapper.wp-review-circle-type .review-total-wrapper { dopełnienie: 20px 0; } .wp-review-17084.review-wrapper.wp-review-circle-type .review-total-wrapper .review-circle.review-total { margines: 0 auto; wyściółka górna: 10px; oba czyste; } .wp-review-17084 .review-total-wrapper .review-point.review-total, .wp-review-17084 .review-total-wrapper .review-percentage.review-total { szerokość: 70%; wyświetlanie: blok liniowy; margines: 20px auto 0 auto; } .wp-review-17084.review-wrapper.wp-review-circle-type .review-total-wrapper > .review-total-box { display: block; } .wp-review-17084.review-wrapper.wp-review-circle-type .review-total-wrapper > .review-total-box > div { display: none; } .wp-review-17084.review-wrapper .review-total-wrapper .review-total-box { float: left; wyrównanie tekstu: środek; wypełnienie: 0; kolor: #4e565b; wysokość linii: 1,5; } .wp-review-17084.review-wrapper .review-total-wrapper .review-total-box h5 {margines górny: 6px; kolor: dziedziczyć; } .wp-review-17084.review-wrapper.wp-review-point-type .review-total-wrapper .review-total-box, .wp-review-17084.review-wrapper.wp-review-percentage-type .review-total-wrapper .review-total-box, .wp-review-17084.review-wrapper .wpr-user-features-rating .review-list, .wp-review-17084.review-wrapper.wp-review -thumbs-type .review-list {szerokość: 100%; } .wp-review-17084.review-wrapper .wpr-user-features-rating .review-list li { border-right: 0; } .wp-review-17084.review-wrapper .review-star.review-total { color: #fff; górny margines: 10px; } .wp-review-17084.review-wrapper .user-review-title { kolor: dziedziczenie; dopełnienie: 18px 30px 16px; margines: 0; obramowanie na dole: 1 px stałe; górna granica: 1 px pełny; } .wp-review-17084.review-wrapper .user-total-wrapper .user-review-title { display: inline-block; kolor: dziedziczyć; transformacja tekstu: wielkie litery; odstępy między literami: 1px; wypełnienie: 0; granica: 0; górny margines: 3px; } .wp-review-17084.review-wrapper.wp-review-circle-type .user-total-wrapper h5.user-review-title { margines-górny: 12px; } .wp-review-17084.review-wrapper.wp-review-circle-type .user-total-wrapper span.user-review-title { margines-górny: 4px; } .wp-review-17084.review-wrapper .reviewed-item { dopełnienie: 30px; } .wp-review-17084.review-wrapper.wp-review-circle-type .review-total-wrapper > .review-total-box { display: block; } .wp-review-17084.review-wrapper .user-review-area .review-percentage, .wp-review-17084.review-wrapper .user-review-area .review-point { szerokość: 20%; pływak: prawy; górny margines: -2px; } .wp-review-17084.review-wrapper .review-embed-code {wypełnienie: 10px 30px 15px; } .wp-review-17084.review-wrapper, .wp-review-17084 .review-title, .wp-review-17084 .review-list li, .wp-review-17084 .review-list li:ostatnie-dziecko , .wp-review-17084 .user-review-area, .wp-review-17084 .reviewed-item, .wp-review-17084 .review-links, .wp-review-17084 .wpr-user-features-ocena , .wp-review-17084.review-wrapper .user-review-title, .wp-review-17084.review-wrapper .review-total-wrapper, .wp-review-17084.review-wrapper .review-desc { kolor obramowania: #dfdaea; } .wp-review-17084 .wpr-rating-accept-btn { tło: #3a5d7c; margines: 10px 30px; szerokość: -moz-calc(100% – 60px); szerokość: -webkit-calc(100% – 60px); szerokość: -o-calc(100% – 60px); szerokość: calc(100% – 60px); promień obramowania: 3px; } .wp-review-17084.review-wrapper .user-review-area .review-circle, .wp-review-17084.review-wrapper .review-list .review-circle, .wp-review-17084.review- wrapper .review-circle .review-result-wrapper { wysokość: 32px; } .wp-review-17084.review-wrapper .review-list .wp-review-user-rating .review-krąg { wysokość: 50px; } @ekran multimediów i (maks. szerokość: 570 pikseli) { .wp-review-17084.review-wrapper .review-list { width: 100%; } .wp-review-17084.review-wrapper .review-total-wrapper {szerokość: 100%; obramowanie na dole: 1 px stałe #dfdaea; granica-lewo: 0; dopełnienie: 15 pikseli 0; } .wp-review-17084.review-wrapper.wp-review-star-type .review-list li:nth-child(2n+1) { clear: none; obramowanie w prawo: 0; } } @ekran multimediów i (maks. szerokość: 480 pikseli) { .wp-review-17084.review-wrapper .review-title, .wp-review-17084.review-wrapper .reviewed-item, .wp-review-17084 .review-wrapper .review-desc, .wp-review-17084.review-wrapper .user-review-area, .wp-review-17084.review-wrapper .review-embed-code, .wp-review-17084. recenzja-wrapper .review-plusy-cons .review-plusy, .wp-review-17084.review-wrapper .review-plusy-cons .review-cons { dopełnienie: 15px; } .wp-review-17084.review-wrapper .review-plusy-cons > div > div { dopełnienie: 15px; wyściółka: 0; } .wp-review-17084.review-wrapper .review-list li, .wp-review-17084.review-wrapper .user-review-title { dopełnienie: 12px 15px; obramowanie w prawo: 0; } .wp-review-17084.review-wrapper .ui-tabs-nav {wypełnienie: 0 15px; } .wp-review-17084.review-wrapper .review-links {wypełnienie: 15px 15px 5px; } .wp-review-17084.review-wrapper .user-total-wrapper { maksymalna szerokość: 60%; rozmiar czcionki: 14px; } .wp-review-17084.wp-review-point-type .review-list li > span, .wp-review-17084.wp-review-percentage-type .review-list li > span { top: 12px; po lewej: 30px; } } ]]>