Bezpłatny Chromebook dla studentów — jak go zdobyć

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Bezpłatny Chromebook dla studentów — jak go zdobyć

Chromebook spotkał się z początkowym sceptycyzmem po premierze w 2011 roku. Jednak wątpliwości te znacznie się zmniejszyły, ponieważ dwa lata po premierze Chromebooki sprzedały się w blisko 2 milionach egzemplarzy na amerykańskim rynku business-to-business.

Jak zdobyć bezpłatnego Chromebooka dla studentów

Jako student, posiadanie Chromebooka może zwiększyć Twoje możliwości uczenia się i produktywności. Studentom w Japonii Google oferuje pomoc edukacyjną i bezpłatne Chromebooki. Parametry uzyskania bezpłatnego Chromebooka obejmują następujące obszary:

  • Wdrożenie programu nauczania na odległość dla szkół zamkniętych z powodu pandemii.
  • Zarejestrowani studenci w kwalifikujących się instytucjach edukacyjnych otrzymają Chromebooka bezpłatnie
  • Uczniowie zostaną zarejestrowani w nowym G Suite dla Szkół i Uczelni.
  • Studenci będą mieli bezpłatny dostęp do treści online z dowolnego miejsca na świecie.

Istnieją również bezpłatne Chromebooki dla uczniów, którzy mogą nie mieć dostępu do cyfrowego środowiska edukacyjnego. Oprócz bezpłatnych Chromebooków uczniowie otrzymają bezpłatnie terminale Chromebook LTE (z kartą SIM) lub Chromebook Wi-Fi. Jeśli należysz do tej kategorii, możesz otrzymać swoją, korzystając z danych kontaktowych Tutaj.

Chromebooki są hitem, ponieważ są wyposażone w wiele znakomitych funkcji, które zwiększają produktywność użytkowników. Funkcje te obejmują:

system operacyjny Chrome

System operacyjny Chrome (OS) to prosty i łatwy w obsłudze system operacyjny, na którym działa Chromebook. System operacyjny jest zasadniczo darmowym oprogramowaniem o otwartym kodzie źródłowym, przystosowanym do uruchamiania aplikacji internetowych i surfowania po Internecie.

Przeczytaj więcej: Najlepsze Chromebooki z obsługą aplikacji na Androida

Długi czas pracy na baterii

Chromebook pozwala użytkownikom pracować do dwunastu godzin bez konieczności zasilania urządzenia z zewnętrznych źródeł. Ta cecha przekłada się na większą produktywność i mniejszy stres.

Możliwość offline

Uczniowie nie muszą żałować braku połączenia z Internetem podczas korzystania z Chromebooka. Urządzenie oferuje możliwość synchronizacji w trybie offline, dzięki czemu dokumenty, wiadomości e-mail i arkusze kalkulacyjne są dostępne w trybie offline.

🔥 Zalecana:  Narzędzie „Zaplanuj ten post” nie jest dla wszystkich na Instagramie!

Wszechstronna kompatybilność

System operacyjny Chromebooków umożliwia użytkownikom płynny dostęp do oprogramowania biurowego, takiego jak pakiet biurowy Microsoft.

Przeczytaj więcej: Najlepsze Chromebooki z ekranem dotykowym i rysikiem

Automatyczne tworzenie kopii zapasowych najważniejszych plików i folderów

Użytkownicy nigdy nie będą musieli obawiać się utraty ważnych dokumentów z powodu awarii urządzenia. Aktualizacje Chromebook OS w arkuszach Dysku Google i innych dokumentach są zapisywane automatycznie, gdy urządzenie jest połączone z internetem.

Bezpieczeństwo gwarantowane

Chromebooki są wyposażone we wbudowaną ochronę przed szkodliwym działaniem wirusów i innego złośliwego oprogramowania. Użytkownicy przekonają się, że nie ma potrzeby instalowania ochrony antywirusowej innej firmy.

Łatwe do uruchomienia Chromebooki ożywają w mgnieniu oka, gdy użytkownik naciśnie przycisk Start. Ta funkcja oznacza, że ​​użytkownicy mogą przystąpić do wykonania zadania lub wziąć udział w zajęciach online za naciśnięciem jednego przycisku.

Przeczytaj więcej: Najlepsze Chromebooki i laptopy z odłączaną klawiaturą i ekranem