Bezpłatne wyszukiwanie numeru telefonu według nazwy

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Bezpłatne wyszukiwanie numeru telefonu według nazwy

Nikt nie lubi odbierać telefonów z nieznanych numerów. Większość z nich po prostu przestaje odbierać połączenie, jeśli pochodzi ono z numeru, który nie jest przypisany do kontaktu. Niestety, wraz ze wzrostem popularności zakupów online, zachowanie własnego numeru w tajemnicy jest prawie niemożliwe. Jeśli wskażesz go na dowolnej stronie podczas rejestracji na szkolenie online lub składania zamówienia, zostanie on przeniesiony z jednej firmy do drugiej.

Jeśli masz dość rozmów, podczas których ktoś ciągle próbuje coś sprzedać lub po prostu chce wiedzieć, kto do Ciebie dzwoni, z pomocą przyjdą Ci specjalne aplikacje i strony. Mówimy o darmowym wyszukiwaniu numerów telefonów według nazw aplikacji. Sprawdzają numer dzwoniącego w swojej bazie danych i pokazują wszystkie dostępne na nim informacje. To da ci lepsze wyobrażenie o tym, czy odebrać połączenie, czy nie. Poniżej znajdziesz 5 najlepszych stron i aplikacji, które pomogą Ci być zawsze świadomym, z kim masz do czynienia.

5 najlepszych witryn i aplikacji do wyszukiwania numeru telefonu według nazwy

Na które witryny i aplikacje należy zwrócić uwagę? Obecnie istnieje wiele narzędzi, które pomogą Ci odkryć, kto do Ciebie dzwonił. Poniżej znajdziesz listę najlepszych narzędzi, które Ci w tym pomogą. Nawiasem mówiąc, jeśli masz jakiekolwiek problemy z aplikacjami mobilnymi, zawsze możesz poprosić pomoc z aplikacją mobilnąod specjalistów na oficjalnej stronie Howly.

1. NumLooker

Jeśli potrzebujesz aplikacji do użytku osobistego, aby dowiedzieć się, kto do Ciebie dzwonił, możesz użyć tej aplikacji. Dzięki temu narzędziu możesz zaoszczędzić czas na uzyskanie szczegółowych informacji zamiast uzyskiwania ich z różnych źródeł. Zaletą jest to, że można zidentyfikować nawet anonimowe połączenie.

Kluczowe zalety

● Łatwość korzystania z serwisu.

● Wiarygodność informacji dzięki obszernej bazie danych.

🔥 Zalecana:  Wskazówki dotyczące nagrywania w Call Center w celu zwiększenia prywatności i wydajności

Kluczowe wady

● Witryna może wolno przetwarzać zapytania wyszukiwania.

2. CocoFinder

To kolejne proste narzędzie do zrozumienia, kto do ciebie dzwoni. Wystarczy wpisać numer i uzyskać informacje o właścicielu. Następnie otrzymasz raport dotyczący Twojego zapytania. Ta strona jest najlepszą opcją do użytku osobistego.

Warto zaznaczyć, że informacje o użytkowniku będą prawdziwe, jeśli ten numer należy do osoby, a nie do firmy zajmującej się spamowaniem połączeń. W związku z tym, jeśli spróbujesz zidentyfikować prawdziwą osobę, możesz uzyskać więcej informacji.

Kluczowe zalety

● Rzetelne informacje o użytkownikach.

● Łatwość korzystania z witryny w celu uzyskania informacji o użytkowniku.

Kluczowe wady

● Potrzeba trochę więcej czasu, aby otrzymać szczegółowy raport.

3. Wyszukiwarki osób

Jeśli szukasz idealnej aplikacji do identyfikacji dzwoniącego do celów biznesowych, ta aplikacja jest zdecydowanie warta sprawdzenia. Ta aplikacja pozwoli Ci uzyskać informacje o firmie, sieciach społecznościowych, adresach e-mail i tak dalej.

W rzeczywistości to narzędzie jest podobne do katalogu online, co pozwala nie szukać informacji o konkretnej firmie w różnych witrynach. Oprócz podstawowych informacji, aplikacja pozwala uzyskać więcej informacji dodatkowych.

Kluczowe zalety

● Dostępność bezpłatnego planu.

● Baza danych działa zarówno lokalnie, jak i globalnie.

● Rozbudowana baza danych pozwala na uzyskanie szczegółowych informacji o firmach.

Kluczowe wady

● Nadaje się wyłącznie do celów biznesowych. Nie będzie tu informacji o osobach.

4. Inteliusz

Jeśli szukasz narzędzia, które pozwoli Ci nie tylko dowiedzieć się, kto do Ciebie dzwoni, ale także zapewni bezpieczeństwo Twoich danych, Intelius jest właściwym wyborem. Jest to jedna z najlepszych aplikacji na rynku, która pozwala dowiedzieć się, kto do Ciebie dzwonił. Baza danych tej aplikacji jest obszerna i ma wiarygodne źródła w kontekście bazy klientów.

Jak to działa? Gdy wpiszesz numer telefonu, system automatycznie przeskanuje bazę danych, aby udzielić Ci właściwych informacji. Otrzymasz informacje dotyczące imienia i nazwiska użytkownika, adresu, wieku, ewentualnych krewnych i typu telefonu użytkownika. Oznacza to, że ta aplikacja oferuje dość szczegółowe informacje dotyczące użytkownika.

🔥 Zalecana:  Przełamywanie stereotypów i uprzedzeń w obecności kobiet w branżach

Zaletą jest to, że korzystanie z aplikacji jest anonimowe. Warto również zauważyć, że korzystanie z tej aplikacji nie narusza prawa. Możesz wypróbować tę aplikację za darmo, jednak wszystkie funkcje narzędzia będą dostępne przy zakupie planu taryfowego.

Kluczowe zalety

● Szybkie przetwarzanie żądania wyszukiwania.

● Szczegółowy raport dotyczący użytkownika.

● Wiadomość dotycząca poziomu prywatności i poziomu bezpieczeństwa.

● Nieograniczone wyszukiwanie.

Kluczowe wady

● Aplikacja nadaje się tylko do wyszukiwania w Stanach Zjednoczonych. Baza danych nie jest globalna.

● Aby korzystać z pełnej funkcjonalności, musisz korzystać z wersji płatnej.

5. Wyszukiwarka prawdy

Ta aplikacja jest częściowo darmowa, więc darmowa wersja jest bardziej odpowiednia dla tych, którzy potrzebują aplikacji do użytku osobistego. Narzędzie dostarczy obszerny raport dotyczący użytkownika, profili w mediach społecznościowych, edukacji, akt sądowych i tak dalej. To jednak nie wszystkie funkcje oferowane przez tę aplikację. Dlatego jeśli potrzebujesz możliwości uzyskania jak największej ilości informacji o osobie, to narzędzie może być najlepszą opcją.

Wśród interesujących funkcji jest to, że aplikacja oferuje funkcję samokontroli, która pozwoli Ci śledzić swoją reputację online. Tę aplikację można przetestować za darmo, koszt planu taryfowego tej aplikacji jest niższy niż w przypadku poprzedniej. Bezpłatna wersja próbna oferuje nieograniczoną liczbę wyszukiwań.

Kluczowe zalety

● Szczegółowy raport dotyczący zapytania wyszukiwania.

● Dostępność raportów dotyczących prywatności i bezpieczeństwa.

● Dostępność dodatkowych informacji o użytkowniku.

Kluczowe wady

● Dostępne tylko dla użytkowników ze Stanów Zjednoczonych. Aplikacja nie posiada bazy danych na poziomie globalnym.

● Mała szybkość przetwarzania zapytań wyszukiwania.

Podsumowanie

Teraz masz listę najlepszych aplikacji, których możesz użyć, aby zawsze wiedzieć, kto do Ciebie dzwoni. Wybierz najbardziej odpowiednie narzędzie i bądź na bieżąco. Większość aplikacji ma ograniczoną funkcjonalność w ramach bezpłatnego planu taryfowego, ale nadal będzie wystarczająca do użytku osobistego.

🔥 Zalecana:  Jak długo trwa przeniesienie numeru?

Autor

Christine Tomas jest ekspertem technicznym, konsultantem i początkującym pisarzem. Pisze dla różnych portali informacyjnych i blogów tematycznych dla ekspertów technicznych, co pomaga jej pozostać w sercu programowania i nowinek technologicznych.