Arbitraż detaliczny: kompletny przewodnik po Amazonie w 2023 r

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Arbitraż detaliczny: kompletny przewodnik po Amazonie w 2023 r

Chcesz dowiedzieć się, jak zarabiać na Amazon poprzez arbitraż detaliczny? W tym artykule dowiesz się wszystkiego, co trzeba wiedzieć o arbitrażu detalicznym i o tym, jak na nim zarabiać.

Jeśli kiedykolwiek chciałeś założyć firmę na Amazon, prawdopodobnie słyszałeś o tym terminie arbitraż detaliczny. Jest to dokładna metoda, którą ludzie stosują, próbując zarobić trochę pieniędzy na Amazon. To pewny proces, jeśli zastosujesz się do pewnych technik i włożysz trochę wysiłku w Amazon.

Podczas gdy wiele stron internetowych mówi ci, jak wspaniały jest arbitraż detaliczny, musisz pamiętać o kilku rzeczach. Jeśli chcesz teraz zarabiać dzięki arbitrażowi detalicznemu, jest to ciężka praca i wiąże się z ryzykiem.

Dlatego przejdziemy do sposobów zarabiania pieniędzy na arbitrażu detalicznym, zalet i wad oraz wskazówek dotyczących arbitrażu detalicznego jako zgiełk boczny.

Co to jest arbitraż detaliczny?

Arbitraż detaliczny ma miejsce, gdy kupujesz produkt po niskiej lub obniżonej cenie w sklepie detalicznym i sprzedajesz go online po wyższej cenie. Przerzucasz przedmioty z zyskiem na platformach handlowych, takich jak Amazon czy eBay.

Jaka jest różnica między arbitrażem detalicznym a regularną sprzedażą detaliczną? W przypadku arbitrażu detalicznego nie masz do czynienia ze sprzedażą hurtową. Kupujesz produkt od innego sprzedawcy, takiego jak Walmart lub Target. Możesz sprzedawać produkt online na platformach handlowych, takich jak AmazonkaeBay, Etsy, Facebook Marketplace, Craigslist i nie tylko.

Na przykład wchodzisz do celu i widzisz konkretny produkt przeceniony od 50 do 20 USD. Kupujesz produkt za 20 USD i wystawiasz go na eBayu za 45 USD. Ponieważ sprzedajesz produkt po cenie niższej niż cena pierwotna, ludzie chętnie go kupują, a Ty osiągasz niezły zysk.

Arbitraż w handlu detalicznym oszczędza ci bólu związanego z kontaktami z hurtownikami lub dostawcami i możesz osiągnąć niezły zysk.

Jak zarabiać na arbitrażu detalicznym?

Z arbitraż detaliczny, można kupować przedmioty w sklepach i sprzedawać je online. Sklepy pozbywają się produktów, które nie sprzedają się tak dobrze, jak oczekiwano, więc sprzedają je po obniżonej cenie. Im niższa cena zakupu, tym większy zysk możesz osiągnąć.

Najważniejszą rzeczą w arbitrażu detalicznym jest znalezienie produktu. Zajmie ci to najwięcej czasu, zwłaszcza na początku. Musisz dowiedzieć się, gdzie kupujesz swoje produkty, jakie produkty możesz sprzedawać online z zyskiem i jak je sprzedawać.

Jak zacząć z arbitrażem detalicznym?

Kiedy zaczynasz od arbitraż detalicznymusisz wykonać kilka kroków:

 1. Zarejestruj się na platformie takiej jak Amazon FBA i eBay.
 2. Odwiedź lokalne sklepy detaliczne.
 3. Sprawdź, czy wybrane produkty są opłacalne.
 4. Sprzedaj produkt.

Przyjrzyjmy się im bardziej szczegółowo!

Krok 1 – Zarejestruj się na platformie

Najpierw musisz wybrać platformę. Najpopularniejsze platformy to Amazon arbitraż detaliczny (FBA) i eBay. Na obu platformach możesz zobaczyć, kiedy robisz zakupy, ile sprzedają Twoje produkty.

Jeśli nie zarejestrowałeś się na żadnej z platform, utwórz konto. Za pomocą smartfona sprawdź, kiedy jesteś w sklepie, na której platformie cena jest najbardziej atrakcyjna.

W przypadku większości produktów korzystanie z Amazon FBA do sprzedaży produktów jest najbardziej opłacalne. Możesz zarejestrować się jako sprzedawca Amazon FBA, przechodząc do usługi.amazon.com.

Możesz wybrać ich profesjonalne lub indywidualne konto sprzedawcy. Z kontem profesjonalnego sprzedawcy płacisz 39,99 USD miesięcznie, niezależnie od tego, ile sprzedajesz. Z kontem indywidualnym płacisz 0,99 USD za sprzedany przedmiot. Jeśli sprzedajesz więcej niż 40 przedmiotów miesięcznie, potrzebujesz konta Professional.

Krok 2 – Odwiedź lokalne sklepy detaliczne

Po skonfigurowaniu kont możesz wędrować po różnych sklepach detalicznych. Pierwsze kilka wyjazdów to raczej sprawdzanie co mają i ile rabatu oferują inne sklepy.

Na początku zajmie to więcej czasu. Później dostaniesz rutynę i będziesz dokładnie wiedział, gdzie powinieneś iść i co powinieneś kupić.

Lokalne sklepy detaliczne, w których można znaleźć produkty to:

 • Walmart
 • Lowesa
 • klub Sama
 • Magazyn domowy
 • Kosztco
 • Cel
 • Magazyn biurowy
 • Zabawki R Us
 • Walgreens
 • CVS
 • Rossa
 • TJ Maxx
 • Craigslist
 • Wielkie losy
 • Sklepy outletowe

Krok 3 – Znajdź dochodowe produkty

Wkrótce znajdziesz rabaty, które możesz analizować za pomocą platform sprzedażowych. Amazon ma Aplikacja sprzedawcy Amazon, gdzie możesz skanować produkty, które potencjalnie chcesz sprzedać za pomocą ich kodu kreskowego. Aplikacja Amazon informuje, czy możesz sprzedać produkt i za ile możesz go sprzedać, ułatwiając podjęcie decyzji.

Na podstawie informacji w aplikacji możesz obliczyć, czy zakup i wysyłka produktu jest warta Twojego czasu. Na początku ten proces zajmie dużo czasu. Z czasem jednak będziesz wiedział, jakie produkty możesz sprzedawać i za jaką cenę.

Pro wskazówka: w aplikacji Amazon Seller możesz również zobaczyć ranking sprzedaży produktu. Ranking sprzedaży jest wskaźnikiem popularności produktu. Staraj się dążyć do produktów o randze sprzedaży 250 000 lub wyższej.

Kiedy obliczasz swój zysk, możesz dokładnie zobaczyć, jaki zysk możesz uzyskać z tego konkretnego przedmiotu po odliczeniu opłat. Zeskanuj jak najwięcej produktów na początku, abyś mógł wyczuć, co się sprzedaje.

Jeśli chcesz osiągać wysokie zyski, podstawową zasadą jest dążenie do:

 • 50% zwrotu z inwestycji
 • Minimalny zysk 3 USD.
🔥 Zalecana:  Kto oglądał moje filmy na Facebooku

Przy minimalnym zysku w wysokości 3 USD za sztukę minimalizujesz ryzyko. Gdy doświadczysz niewielkiego spadku ceny przy zysku w wysokości 3 USD, Twoje zarobki mogą całkowicie zniknąć.

Kiedy dodajesz co najmniej 50% zwrotu z inwestycji, koncentrujesz się na produktach, które są warte twojego czasu. Ta kombinacja jest złota, zwłaszcza na początku.

Jeśli nie masz jeszcze konta sprzedawcy Amazon, sprawdź Kalkulator przychodów Amazon aby uzyskać bezpłatne szczegóły produktu. W tym, jakiego zysku możesz się spodziewać i ile opłat do uiszczenia.

Krok 4 – Sprzedaj produkt

Kiedy przeanalizowałeś i znalazłeś produkty, które możesz sprzedać, nadszedł czas, aby je sprzedać! Możesz wystawiać przedmioty na platformach i sprawdzać, które platformy przyniosą Ci najwięcej pieniędzy. W większości przypadków przekonasz się, że Amazon FBA ma najwyższy zwrot z inwestycji.

Jedną z zalet Amazon FBA jest to, że nie musisz zajmować się wysyłką. Możesz wysłać swoje produkty do magazynu Amazon, aby obsłużyć wysyłkę do klientów. Nie musisz o tym myśleć. Oczywiście zapłacisz procent swoich zysków na rzecz procesu wysyłki.

To, ile zarobisz, zależy od liczby sprzedawanych produktów. Na początku znalezienie produktów, które są opłacalne w sprzedaży, zajmie trochę czasu. Im więcej czasu inwestujesz w swoje arbitraż detaliczny biznesu, tym szybciej narosną Twoje zyski.

Jeśli poświęcasz swój wolny czas i weekend na znajdowanie świetnych okazji, możesz szybko zbudować swój biznes arbitrażu detalicznego. Niektórzy ludzie zarabiają tysiące miesięcznie dzięki arbitrażowi detalicznemu!

Zalety arbitrażu detalicznego

Arbitraż detaliczny może być świetnym sposobem na zarobienie dodatkowych pieniędzy. Oto kilka zalet arbitrażu detalicznego.

Niski próg wejścia

Stosunkowo łatwo jest zacząć od arbitrażu detalicznego. Możesz zacząć od próby sprzedaży jednego lub dwóch produktów, idąc w górę. W ten sposób nie potrzebujesz dużo pieniędzy, aby rozpocząć arbitraż detaliczny.

Jeśli odsprzedajesz za pośrednictwem Amazon, nie musisz płacić miesięcznej opłaty, jeśli sprzedajesz mniej niż 40 przedmiotów miesięcznie. Po przekroczeniu progu 40 sprzedaży miesięcznie możesz przejść na konto płatne.

To wszystko razem zapewnia niską barierę wejścia, niski koszt i niskie ryzyko.

Użyj innej platformy

Podczas zakładania działalności związanej z arbitrażem detalicznym możesz założyć ją na innej platformie. Popularną platformą do rozpoczęcia jest Amazon. Używasz ich platformy do sprzedaży swoich produktów. Pojawią się produkty niedostępne na Amazon, które możesz sprzedawać jako sprzedawca zewnętrzny.

Dla Amazon korzystne jest, gdy ludzie oferują produkty, których nie mogą dostać. Ponieważ ludzie oferują dodatkowe produkty, ludzie będą przychodzić do Amazon częściej, gdy ich baza produktów się poszerzy.

Wspaniałą rzeczą w korzystaniu z innej platformy jest to, że mają już klientów. Nie musisz wychodzić i zakładać własnej strony internetowej oraz pracować nad znalezieniem jej przez ludzi. Korzystanie z bazy klientów innej platformy jest ogromną pomocą przy rozpoczynaniu arbitrażu detalicznego.

Odskocznia do prywatnego etykietowania

Kiedy zarabiasz na arbitrażu detalicznym, wiele osób przestawi się na sprzedaż za pośrednictwem własnej marki w usłudze Amazon FBA.

Dzięki arbitrażowi detalicznemu dowiesz się, jak korzystać z ich platformy, jak ustalać ceny produktów, najlepszy sposób wysyłki produktów i wiele innych rzeczy. Kiedy to wszystko rozgryziesz, nauczysz się kilku bardzo przydatnych na rynku umiejętności o wysokich dochodach.

Jeśli później zrobisz krok w kierunku stworzenia firmy pod własną marką, znajdziesz się w skalowalnym modelu biznesowym, który może jeszcze bardziej dostosować się do Twojego wzrostu.

Wady arbitrażu detalicznego

Oczywiście, gdy porównujemy, istnieją wady arbitraż detaliczny z niektórymi innymi najlepszymi pomysłami na pobocze.

Istnieje ryzyko

Rozpoczęcie działalności w zakresie arbitrażu detalicznego wiąże się z niskimi kosztami początkowymi, ale wiąże się z pewnym ryzykiem, gdy chcesz się skalować. Zawsze istnieje możliwość, że sprzedawcy detaliczni obniżą ceny produktów z powodów, których nie znasz.

Produkt może mieć wady lub wkrótce może pojawić się nowa wersja, co może negatywnie wpłynąć na Twój zysk. Z drugiej strony, produkt może zniknąć z magazynu, co może zwiększyć popyt, a tym samym cenę.

Kiedy myślisz o wejściu w arbitraż detaliczny, wiąże się to z ryzykiem. Ryzyko może pozytywnie lub negatywnie wpłynąć na Twoją działalność w zakresie arbitrażu detalicznego. Po prostu bądź świadomy przed rozpoczęciem!

Marki są chronione

W przypadku niektórych marek potrzebujesz pozwolenia na ich sprzedaż. Może tak być, zwłaszcza w przypadku Amazon. Kiedy próbujesz sprzedać określoną markę i nie możesz sprzedać produktu na Amazon, musisz poszukać innych miejsc do sprzedaży.

Sprzedając w serwisie eBay, Craigslist lub Facebook Marketplace, możesz zarobić mniej niż obliczono.

Musisz umieścić w czasie

Arbitraż detaliczny ma niską barierę wejścia i jest świetnym pobocznym zajęciem, aby zarobić trochę dodatkowej gotówki. Jednak musisz poświęcić czas, aby to zadziałało. Musisz znaleźć produkty, obsłużyć zamówienia, zająć się wysyłką i nie tylko.

Jakie są najlepsze produkty do arbitrażu detalicznego?

Jeśli dopiero zaczynasz i nie wiesz, które produkty są odpowiednie arbitraż detaliczny. Oto kilka sugestii, które warto sprawdzić.

Przedmioty z wyprzedaży

Pozyskiwanie produktów może być nieco czasochłonne. Dlatego zawsze najlepiej jest najpierw sprawdzić pozycje w regale wyprzedażowym, gdy szukasz produktów do sprzedaży. Pomoże Ci to wybrać idealne produkty, które możesz oferować i sprzedawać dla swojej firmy.

🔥 Zalecana:  Co to jest Ethereum (ETH) i jak działa? Przewodnik dla początkujących

Możesz je zdobyć po niskiej cenie i osiągnąć wysokie zyski ze sprzedaży. To świetny sposób na maksymalizację zysków, ponieważ początkowy zakup produktu odbywa się po najniższej możliwej cenie.

Ubrania i buty

Ubrania i buty są zawsze poszukiwanymi przedmiotami, ponieważ są to podstawowe potrzeby każdej osoby. Przedmioty te mają również długi termin przydatności do spożycia, więc nie będziesz się bać przeterminowanych produktów.

Zawsze możesz spróbować sprzedać te przedmioty, gdy tylko nadarzy się okazja. Więc upewnij się, że szukasz tych przedmiotów, ponieważ są to przedmioty bardzo opłacalne przez cały rok. Zwłaszcza ubrania lub buty popularnych marek, takich jak Nike, dobrze się sprzedają, ponieważ ludzie ufają tej marce.

Zabawki

Zabawki są również poszukiwanymi przedmiotami, zwłaszcza gdy sezon wakacyjny pojawia się. To pora roku, kiedy kieszenie się otwierają, a świąteczny i radosny nastrój ogarnia wszystkich. Poszukaj więc najbardziej poszukiwanych zabawek, które z pewnością przyciągną Twoich potencjalnych klientów.

Zabawki nie są już ograniczone do dzieci lub dzieci, ponieważ starszy przedział wiekowy może być Twoim rynkiem docelowym. Najlepiej sprzedają się zabawki kolekcjonerskie, zwłaszcza te rzadkie i trudne do zdobycia.

Zabawki mają wartość sentymentalną, ponieważ wydobywają z każdego dziecko. Tak długo, jak masz talent do zabawek, które mają wartość zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, jest to produkt, który możesz rozważyć, sprzedając na Amazon.

Produkty kosmetyczne i zdrowotne

Produkty kosmetyczne i zdrowotne to inne niezbędne elementy, które możesz wziąć pod uwagę. Przedmioty te przetrwały próbę czasu pod względem popytu na ich zakup. I nie jest to już ograniczone do płci żeńskiej. W dzisiejszych czasach mężczyźni są zainteresowani produktami kosmetycznymi i zdrowotnymi do spożycia.

Postaraj się poznać najnowsze trendy kosmetyczne i zdrowotne, aby zaoferować je potencjalnym klientom.

Artykuły sportowe

Artykuły sportowe stają się coraz bardziej poszukiwane, ponieważ obecnie ludzie w większości pracują z domu. Ludzie nadal muszą utrzymywać swoje ciała w formie, nawet w zaciszu swoich domów. Zamiast chodzić na siłownię, aby ćwiczyć, pozwól siłowni przyjść do ciebie, kupując artykuły sportowe, które pomogą Twojemu ciału nabrać formy.

Tak więc artykuły sportowe mogą być doskonałym produktem dla arbitraż detaliczny. Szukaj najlepszych przedmiotów, które mogą zapewnić najlepszą formę ćwiczeń, abyś mógł zarobić dodatkowe pieniądze.

Wystrój domu

Ponieważ ludzie chcą, aby ich domy były lepszym miejscem do życia i pracy podczas tej pandemii, potencjalnym przedmiotem, który możesz sprzedać, byłyby dekoracje do domów. Ulepszanie przestrzeni życiowej stało się hobby dla prawie każdego w ciągu ostatniego roku. Zapewnił ludziom drogę i rekreację, ponieważ wszyscy radzimy sobie z wyzwaniami związanymi z pandemią.

Dlaczego więc nie pójść z prądem i nie sprzedać niektórych przedmiotów, które ludzie mogą wykorzystać w swoich domach. Nie tylko pomagasz w ich hobby, ale także zarabiasz pieniądze, których potrzebujesz.

[Related Read: 13 Easy Things To Sell To Make Money Fast]

Jak zmaksymalizować swoje zyski?

Kiedy chcesz spróbować arbitraż detaliczny, kilka wskazówek może zmaksymalizować Twoje zyski. Oto kilka wskazówek dotyczących arbitrażu detalicznego na początek:

Sprawdź liczby

Jedną z kluczowych rzeczy jest znajomość swoich liczb. Amazon dba o wszystko, więc nie bądź zaskoczony opłatami Amazon, ceną, jaką możesz uzyskać za produkt online lub kosztami wysyłki. Musisz przeanalizować liczby, zanim kupisz swój produkt.

Możesz wyceniać swoje przedmioty na dowolną cenę. Ogólna zasada jest taka, że ​​im wyższa cena, tym dłużej trwa sprzedaż. Możesz zobaczyć cenę, jaką inni sprzedają na Amazon i dostosować do niej swoją cenę.

Najlepszą praktyką jest ustalanie ceny nieco wyższej niż obecna cena. Jeśli oferujesz produkt taniej niż ktokolwiek inny, możesz wywołać wojny cenowe, które mogą zniszczyć Twój zysk. To chyba nie jest to, czego chcesz.

Szukaj zniżek i wyprzedaży

Prawie każdy sklep ma sekcję wyprzedaży, w której sprzedaje produkty ze zniżką. Niektóre sklepy wystawiają swoje produkty na wyprzedaży, podczas gdy musisz ich szukać w alejkach w innych sklepach.

Możesz również spróbować uzyskać rabat na swoje zakupy poprzez:

 • Kupony – wielu hurtowników oferuje kupony, które możesz zastosować do swoich zakupów. Kupony mogą zaoszczędzić dodatkowe pieniądze, co zwiększy Twój zysk.
 • Cashback – zarabiaj dzięki cashback Rakuten, MiódLub Swagbucks na swoich zakupach. Zakupy z cashbackiem to łatwy i wygodny sposób na zwiększenie zysku z kupowanych produktów. Sprawdź naszą całość Recenzja Rakutena I Recenzja Swagbucksa tutaj, aby uzyskać więcej możliwości zaoszczędzenia pieniędzy.

Zapytaj pracowników

Świetnym sposobem na zdobycie większej liczby towarów, które są na odprawie, jest zapytanie pracowników. Pracownicy są często bardziej niż szczęśliwi, gdy otrzymują dla ciebie więcej przecenionych przedmiotów z tyłu, tylko po to, żeby się ich pozbyć.

Bądź otwarty

Bądź otwarty na sprzedaż dowolnego produktu. DOWOLNY produkt. Nie zakładaj, że produkt nie będzie opłacalny i nie warto go skanować. Ludzie są skłonni zapłacić podwójną kwotę za niektóre produkty, gdy nie są one dostępne w ich okolicy.

🔥 Zalecana:  Przewodnik po pozyskiwaniu klientów: co to jest i jaki jest proces?

Chociaż powinieneś być otwarty na każdy produkt, dobrze jest dokładnie sprawdzić produkt. Jaki jest stan, czy są jakieś uszkodzenia, czy wychodzi nowa wersja? Wszystko to może wpłynąć na cenę sprzedaży, a tym samym na Twój zysk.

Uzyskaj konkretne

Na początku dużo czasu zajmie Ci zorientowanie się, które produkty są opłacalne. Będziesz musiał zbudować wiedzę, doświadczenie i cierpliwość w tym procesie.

Na początku możesz spędzić wiele godzin w jednym sklepie. Skanowanie ich przedmiotów z wyprzedaży, sprawdzanie, za ile możesz je sprzedać i sprawdzanie, jakie opłaty płacisz.

Z biegiem czasu wiesz, co jest opłacalne, a co nie. Pozwala uzyskać bardziej szczegółowe informacje i wybrać niszę. Kiedy się wyspecjalizujesz, wiesz, jak znaleźć dobrą ofertę, dzięki czemu z czasem zarobisz więcej pieniędzy.

Nie spiesz się

Nie spiesz się w każdym sklepie. Efektywne jest spędzenie kilku godzin w sklepie A, sprawdzenie wszystkich pozycji z wyprzedaży i przejście do sklepu B. Kiedy nie poświęcasz czasu i musisz cały czas przenosić sklepy, nie robisz tego efektywnie.

Nie spiesz się, dowiedz się wszystkiego o tym jednym sklepie, a następnie przejdź do następnego. Możesz dowiedzieć się, gdzie umieszczają produkty objęte zniżką, kiedy odwiedzać te sklepy, jakie produkty umieszczają w wyprzedaży i nie tylko.

Często zadawane pytania – arbitraż detaliczny

Teraz omówiliśmy większość tego, o czym można się dowiedzieć arbitraż detalicznyprzejdźmy do kilku pytań.

Czy arbitraż detaliczny jest nadal opłacalny w 2022 r.?

Tak, arbitraż detaliczny jest nadal opłacalny w 2022 roku. Są tysiące ludzi, którzy zarabiają miliony dolarów na arbitrażu detalicznym. Ponieważ jest tak wiele różnych sklepów, do których możesz się udać, i obszarów, w których możesz sprzedawać geograficznie, nadal możesz zarabiać na arbitrażu detalicznym.

Czy na rynku arbitrażu detalicznego nie ma zbyt wielu ludzi?

Nie, na szczęście na rynku arbitrażu detalicznego nie ma jeszcze zbyt wielu ludzi. Chociaż wiele osób jest zainteresowanych arbitrażem detalicznym, nie oznacza to, że podejmują działania. Niewielki odsetek osób, które to przeczytają, zacznie szukać produktów. Spośród tych ludzi jeszcze mniej przepchnie się i zbuduje wokół tego biznes.

Ponieważ arbitraż detaliczny zajmuje dużo czasu, aby skonfigurować i dowiedzieć się, jakie produkty kupić, wiele osób uważa, że ​​jest to warte czasu i wysiłku. Na początku może to być bardzo frustrujące.

Podczas gdy duże firmy są aktywne na rynku arbitrażu detalicznego, nie jest za późno, aby wziąć swój kawałek tortu. Jest wystarczająco dużo produktów do sprzedaży z przyzwoitymi marżami zysku.

Dlaczego sklepy miałyby sprzedawać swoje produkty na wyprzedaży?

Dla większości sklepów ważne jest, aby sprzedawać swoje produkty, aby osiągać zyski. Gdy przedmioty się nie sprzedają, bardziej opłaca się zastąpić je produktem, który się sprzedaje. W przypadku tych sklepów produkty nie przynoszą zysku. Może to wynikać na przykład z odpowiedniej bazy klientów lub właściwego położenia geograficznego.

Dlaczego sklepy nie sprzedają swoich produktów online?

W przypadku dużych sklepów sprzedaż ich produktów online nie jest warta ich wysiłku. Produkty na wyprzedaży stanowią tak niewielką część ich zysków, że nie ma sensu sprzedawać ich online. Mają ograniczoną przestrzeń, co oznacza, że ​​muszą dokonywać wyborów.

Wszystko w sumie – arbitraż detaliczny

Arbitraż detaliczny jest łatwy do rozpoczęcia, trudny do zobaczenia pierwszego zysku, ale z czasem staje się łatwiejszy. Zajmuje to dużo czasu z góry, dlatego wiele osób rezygnuje na początku. Nie widzą od razu zysku i szybko dochodzą do wniosku, że to nie dla nich.

I czy widzisz w tym wszystkim złoty środek? Rynek arbitrażu detalicznego jest daleki od nasycenia! Jest wystarczająco dużo miejsca, aby wskoczyć! Po pokonaniu początkowego garbu osiągniesz swoje cele finansowe dzięki tej przygodzie.

Arbitraż detaliczny może być bardzo opłacalny, jeśli zostanie przeprowadzony prawidłowo. Jeśli jesteś gotów do pracy i rozumiesz ryzyko, to jest dla Ciebie! Postępuj zgodnie z tymi wskazówkami i miej tę zwycięską postawę, a będziesz w piekielnej przejażdżce.