Aplikacja gotówkowa dla dzieci: jak z niej korzystać z nieletnimi poniżej 18 roku życia

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Aplikacja gotówkowa dla dzieci: jak z niej korzystać z nieletnimi poniżej 18 roku życia

Jedna z moich ulubionych stron, Swagbucks, oferuje mnóstwo sposobów zarabiania prawdziwych pieniędzy online. Jeśli jeszcze nie jesteś członkiem, spróbuj! Oto pięć rzeczy, które możesz zrobić, aby łatwo zarobić pieniądze na stronie:

 • Grać w gry (do 110 USD za sztukę)
 • Testuj aplikacje (do 150 USD za sztukę)
 • Prześlij rachunki (łatwa gotówka)
 • Kupuj w swoich ulubionych sklepach (do 10% zwrotu)
 • Odpowiadaj na ankiety i ankiety (szybka gotówka w kilka minut!)

Nigdy nie jest za wcześnie, aby zacząć uczyć dzieci o pieniądzach. Muszą wiedzieć, jak jest ona ważna, jak mogą ją oszczędzać i jak odpowiedzialnie ją wydawać. Aplikacja Cash App umożliwiła nauczanie dzieci i nastolatków dokładnie tych lekcji, wprowadzając nowe funkcje dla nieletnich.

Chociaż ważne jest, aby uczyć dzieci odpowiedzialności, ważne jest również monitorowanie nastolatka, dopóki nie będzie wystarczająco duży, aby samodzielnie zarządzać swoimi finansami. Aplikacja Cash App niedawno udostępniła tę dostępność nieletnim za pomocą narzędzi do nadzoru osób dorosłych.

Pomóż swojemu dziecku nauczyć się cennej lekcji życia i bądź przy nim, aby poprowadzić je po drodze. Ustaw je z zasiłkiem i pozwól im trochę przejąć stery w ich niezależności, pozwalając im wykorzystywać pieniądze w sposób, jaki uznają za stosowny.

Jeśli Ty lub Twoje dziecko dopiero zaczynacie korzystać z aplikacji Cash App, zarejestruj się za darmo i otrzymaj premię pieniężną za samo użycie darmowego kodu pieniężnego Cash App. Cash App to nie tylko wydawanie pieniędzy, ale także znajdowanie sposobów, aby Twoje pieniądze pracowały dla Ciebie i Twojej przyszłości.

Używać Aplikacja gotówkowa darmowy kod pieniężny NMXPRV7, aby otrzymać NATYCHMIASTOWY bonus gotówkowy! Po prostu wymień 5 $ ze znajomym za pośrednictwem aplikacji, aby się zakwalifikować.

Kliknij, aby skopiować 👇🏻

Nasze popularne oferty zarabiania pieniędzy

Zarejestruj się w każdej z poniższych firm, aby zmaksymalizować swój potencjał zarobkowy.

 • 10 $ premii za rejestrację
 • Płaci za wypełnianie ankiet, wypełnianie ofert, zakupy online i wiele więcej
 • 100 innych płatnych zadań
 • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
 • Dołącz i otrzymaj 10 $
 • 5 $ premii za rejestrację
 • Płaci za granie w gry, oglądanie filmów, odpowiadanie na ankiety i nie tylko
 • 100 innych płatnych zadań
 • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
 • Dołącz i otrzymaj 5 $

Jak korzystać z aplikacji Cash poniżej 18 roku życia

Pierwszą rzeczą, o której należy wiedzieć, jest to, że niezależne konto Cash App nie może być prowadzone wyłącznie przez osobę nieletnią. Posiadacz konta głównego musi mieć ukończone 18 lat, aby założyć konto. Jednak z nowego autoryzowanego konta użytkownika aplikacji Cash App mogą korzystać osoby niepełnoletnie za zgodą rodzica lub opiekuna. Jest to jedyny legalny sposób korzystania z Cash App dla nastolatków poniżej 18 roku życia.

Krok 1: Pobierz aplikację Cash

Jako rodzic musisz być pierwszą osobą, która pobierze i skonfiguruje Cash App na swoim telefonie, tablecie lub laptopie.

Nowi użytkownicy Cash App mogą otrzymać premię pieniężną za wprowadzenie kodu polecającego Cash App.

Zdobądź BEZPŁATNE bonusy gotówkowe z kontem Cash App

* Poproś znajomego lub członka rodziny, aby wymienił z tobą 5 $ za pośrednictwem aplikacji Cash App, aby aktywować bonus za rejestrację w wysokości 5 $.

**Zdobądź do 15 $ za każdego znajomego, który dołączy za pomocą Twojego kodu polecającego.

*** Depozyty muszą wynosić co najmniej 300 USD w ciągu 30 dni, aby aktywować doładowanie gotówkowe o wartości 100 USD.

Powiązany: Jak rozliczać podatki za pomocą aplikacji Cash

Krok 2: Podłącz konto bankowe

Możliwe jest korzystanie z aplikacji Cash App bez łączenia konta bankowego, ale spowoduje to ograniczenie funkcjonalności aplikacji. Najłatwiejszym sposobem połączenia konta jest chwycenie karty debetowej i wpisanie jej numeru. Zrobisz to tylko raz, a w każdej chwili możesz usunąć swoją kartę z aplikacji.

🔥 Zalecana:  Czy Media Rewards jest legalne czy oszustwo? (Moja szczera recenzja!)

Krok 3: Poproś swoje dziecko (dzieci) o pobranie aplikacji

Osoby niepełnoletnie mogą pobierz aplikację Cash tutaj i poprosić o zgodę rodzica lub opiekuna za pośrednictwem aplikacji. Każde nowe dziecko może otrzymać bonus pieniężny za użycie kodu NMXPRV7. Aby aktywować bonus na wszystkich nowych kontach użytkowników, pamiętaj, aby wysłać 5 $ do iz każdego konta. Możesz nawet odbijać te same 5 $ między każdą osobą, dopóki bonusy pieniężne nie zostaną aktywowane dookoła.

Krok 4: Poproś dziecko o zaprojektowanie i zamówienie bezpłatnej karty gotówkowej

Karta Cash App dla dzieci to jeden z głównych powodów, dla których warto korzystać z aplikacji. Działa jak przedpłacona karta debetowa, a wszystkie transakcje mogą być śledzone przez konto rodzica. Każde dziecko może zaprojektować niepowtarzalną Kartę Aplikacji Gotówkowej i złożyć zamówienie na darmową kartę, która przyjdzie pocztą.

Jeśli Twoje dziecko wprowadzi kod NMXPRV7, jego konto zostanie zasilone 5 $ w gotówce bonusowej, gdy po raz pierwszy użyje swojej karty Cash App Card.

Używać Aplikacja gotówkowa darmowy kod pieniężny NMXPRV7, aby otrzymać NATYCHMIASTOWY bonus gotówkowy! Po prostu wymień 5 $ ze znajomym za pośrednictwem aplikacji, aby się zakwalifikować.

Kliknij, aby skopiować 👇🏻

Kontynuuj czytanie naszej pełnej recenzji aplikacji Cash App dla nastolatków, aby poznać wszystkie funkcje tej nowej opcji.

Powiązany: Jak zarabiać pieniądze jako 13-latek

Co to jest aplikacja gotówkowa dla nieletnich i jak działa

Cash App dla dzieci to bezpłatna funkcja w popularnej już aplikacji. Jest przeznaczony dla nieletnich w wieku od 13 do 17 lat i jest obecnie dostępny tylko w Stanach Zjednoczonych. Cash App rozumie znaczenie zaangażowania rodziców, jeśli chodzi o finanse dla młodej osoby. Aby zapewnić im bezpieczeństwo, rodzic lub opiekun musi zatwierdzić prośbę osoby niepełnoletniej o korzystanie z konta Cash App jako upoważnionego użytkownika.

Po zatwierdzeniu wniosku rodzic lub opiekun może doładować Kartę Gotówkową pieniędzmi i śledzić całą aktywność na koncie za pomocą wyciągów. Ponadto rodzic lub opiekun może w dowolnym momencie zamknąć lub wstrzymać konto, kontaktując się z obsługą aplikacji Cash App.

Więcej popularnych ofert zarabiania pieniędzy

Zarabiaj więcej pieniędzy w wolnym czasie dzięki tym renomowanym firmom.

 • Darmowa gotówka PayPal
 • Płatne ankiety i wyszukiwania w sieci
 • Zarabiaj łatwy zwrot gotówki
 • Otrzymuj płatności bezpośrednio na konto PayPal
 • Dołącz i zarabiaj
 • PayPal, Visa, Amazon itp.
 • Płaci ci za NIC (z SJ Pulse)
 • Wystarczy zainstalować oprogramowanie
 • Weź udział w płatnych ankietach i badaniach
 • Dołącz i zdobądź gotówkę

Środki bezpieczeństwa

Ze względów bezpieczeństwa aplikacja Cash App dla dzieci wprowadziła ograniczenia dotyczące funkcji, z których mogą korzystać osoby niepełnoletnie, ilości pieniędzy, które mogą przelać w określonym czasie oraz stopnia kontroli rodzica/opiekuna nad kontem.

Możesz również zapewnić bezpieczeństwo konta, ustawiając kod PIN, włączając powiadomienia i ustawiając ograniczenia dotyczące próśb o pieniądze tylko do kontaktów.

Wysyłaj / odbieraj pieniądze od przyjaciół i rodziny

Twój nastolatek będzie mógł wysyłać i odbierać pieniądze od przyjaciół i rodziny do 1000 USD co 30 dni. Limit ma na celu zapewnienie, że nie wystąpią żadne nadmierne wydatki, i uczy dzieci planowania budżetu. Możesz dodatkowo ograniczyć, ile Twoje dzieci mogą wydać na swój koniec, jeśli nie chcesz pozwolić im osiągnąć limitu 1000 USD.

Powiązany: Rzeczy, które dzieci mogą sprzedawać w szkole

Wypłaty gotówkowe i bankomatowe

Nastolatki mogą wypłacać gotówkę z bankomatu za pomocą kart gotówkowych za opłatą w wysokości 2 USD. Cash App oferuje zwrot opłat bankomatowych użytkownikom, którzy co miesiąc otrzymują bezpośrednie wpłaty na swoje konta w wysokości co najmniej 300 USD.

Funkcje aplikacji gotówkowej dla dzieci

Cash App ma sposób na spersonalizowanie konta każdego użytkownika. Funkcje rodzinnej aplikacji Cash App sprawiają, że dzieci chcą korzystać ze swoich kont jeszcze bardziej ekscytująco.

Wybierz unikalny $ Cashtag

Jedną z zabawnych części tworzenia konta Cash App jest utworzenie unikalnego $ Cashtag. $Cashtag jest jak nazwa użytkownika, którą możesz wysłać innym, aby poinformować ich, na które konto mogą wysyłać pieniądze. Twój nastolatek może stworzyć zabawną, głupią i kreatywną nazwę Cash App, która jest dla niego wyjątkowa.

🔥 Zalecana:  Czy moderatorzy Twitcha otrzymują wynagrodzenie? – Prawda o byciu modem Twitcha

Zaprojektuj niestandardową kartę

Niestandardowa karta to miejsce, w którym zaczyna się prawdziwa zabawa. Twój nastolatek może narysować lub stemplować własny projekt na swojej karcie. Istnieje nawet opcja, aby karta świeciła w ciemności. Pomyśl o zabawnych projektach i pomóż swojemu nastolatkowi dopasować wizytówkę do jego osobowości. Dodatkowo mogą znaleźć inspirację od innych, jak zaprojektować swoją kartę.

Korzystaj z natychmiastowych premii gotówkowych

Natychmiastowe premie pieniężne to natychmiastowe oszczędności gotówkowe. Wybierz z listy dostępnych ulepszeń w aplikacji Cash, aby zastosować je do swojej karty. Oszczędności są natychmiast stosowane, gdy tylko karta zostanie przesunięta w celu dokonania zakupu.

Cash App Boosts są jak możliwości zwrotu gotówki, z tą różnicą, że nie musisz czekać, aż pieniądze zostaną zastosowane z powrotem na koncie dzień lub dwa później. Nagrody są natychmiastowe. Niezależnie od tego, czy wybierasz się do ulubionej kawiarni, kupujesz fast food, czy kończysz cotygodniową przekąskę / zakupy spożywcze, Cash App Boosts to świetny sposób na zarabianie na zakupach.

Opcje bankowe

Cash App to własna opcja bankowa. Zamiast otwierać zupełnie nowe konto w tradycyjnym banku, nastolatek może korzystać z dostępu do aplikacji Cash App jako własnego banku. Wykonuj przelewy do nich, aby mieć dostępne środki. Karta Gotówkowa sprawia również, że posiadanie konta bankowego staje się jeszcze mniej ważne, a wygodniejsze jest posiadanie konta w aplikacji Cash App.

Polecaj znajomym darmowe pieniądze

Cash App oferuje również premię za polecenie, dzięki której Twój nastolatek może zarobić do 30 $ za znajomego, którego zaprosi do aplikacji. Niech zarabiają za polecanie znajomych, co daje im przedsmak tego, jak to jest zarabiać własne pieniądze. Następnie mogą zdecydować, czy wolą je wydać, czy zaoszczędzić.

Powiązany: Najlepsze ankiety dotyczące aplikacji gotówkowych za pieniądze

Więcej powodów, dla których warto używać aplikacji Cash dla nastolatków

Jeśli szukasz jeszcze więcej powodów, aby wybrać Cash App dla dzieci, oto kilka innych do rozważenia.

Łatwo wypłacaj zasiłek

Wysyłaj swoje drobne pieniądze za pomocą Cash App, kiedy tylko chcesz. To świetny sposób na ustalenie tygodniowego zasiłku, aby nauczyć się kontrolować swoje fundusze. Mogą wybrać, w jaki sposób chcą wydać te pieniądze lub je zaoszczędzić, a Ty możesz monitorować te wybory. Zamiast iść do banku, aby wypłacić gotówkę za zasiłek, po prostu wyślij im pieniądze bezpośrednio przez Cash App.

Naucz zarządzania pieniędzmi

Ważne jest, aby nastolatek zrozumiał, że pieniądze nie rosną na drzewach. Jeśli chcą coś kupić, muszą podjąć decyzję na podstawie tego, ile mają pieniędzy i jakie mają plany na przyszłość. Będą musieli zdecydować, czy warto kupić tę koszulkę teraz, czy lepiej zaoszczędzić pieniądze na wyjazd na obóz letni.

Płace bezpośrednie

Jeśli masz nastolatka, który pracuje, masz możliwość otrzymania wypłaty bezpośrednio na jego konto Cash App. Zaoszczędzi to czas zamiast konieczności wpłacania gotówki lub wpłacania wypłaty, a następnie dokonywania przelewu z konta bankowego. Jeśli środki znajdują się już na ich koncie Cash App, mogą zacząć robić ze swoimi pieniędzmi, co im się podoba (oczywiście za Twoją zgodą).

Powiązany: Miejsca, które zatrudniają w wieku 15 lat

Funkcje aplikacji Cash niedostępne dla nieletnich

Chociaż limit wiekowy Cash App został obniżony, osoby poniżej 18 roku życia nie mają możliwości:

Powiązany: Najlepsze alternatywy dla aplikacji gotówkowych

Więcej pytań, które rodzice zadają na temat aplikacji Cash dla nastolatków

Jeśli nadal masz wątpliwości, czy pozwolić swoim dzieciom na korzystanie z Cash App, rozważ poniższe pytania, które zadają inni rodzice.

🔥 Zalecana:  Wspieranie odpowiedzialnego wykorzystania sztucznej inteligencji w usługach finansowych – w kierunku sztucznej inteligencji

Ile trzeba mieć lat, aby mieć Cash App?

Posiadacze konta Cash App muszą mieć co najmniej 18 lat, aby mieć konto. Aplikacja Cash App dla dzieci jest dostępna dla osób w wieku od 13 do 17 lat jako autoryzowani użytkownicy na koncie osoby dorosłej.

Co się stanie, jeśli skłamiesz na temat swojego wieku w Cash App?

Jeśli skłamiesz na temat swojego wieku, nie będziesz mógł zweryfikować swojej tożsamości w Cash App. Nakłada to na Twoje konto ograniczenia, takie jak kwota, jaką możesz wpłacić/wypłacić tygodniowo. Zasadniczo Twoje konto będzie traktowane jako konto drugorzędne, jeśli nie możesz zweryfikować swojego wieku i tożsamości.

Czy istnieje lepsza alternatywa Cash App dla nieletnich?

Zielone światło to karta debetowa dla dzieci. Rodzice doładowują kartę, a dziecko może używać jej jako karty debetowej do robienia zakupów wszędzie tam, gdzie akceptowana jest karta MasterCard. Dzięki Greenlight rodzice mogą zarządzać pieniędzmi swoich dzieci. Jest dostępny dla nieletnich w każdym wieku.

Dzieci mogą zarobić 1% zwrotu gotówki za zakupy dzięki Greenlight. Oferuje nagrody za oszczędności, w ramach których rodziny mogą uzyskać do 2% swoich oszczędności. Rodzice mają większą kontrolę dzięki Greenlight, np. ustalają limity wydatków i otrzymują natychmiastowe powiadomienia, gdy karta jest używana.

Powiązany: Przegląd zielonego światła

Aplikacja gotówkowa dla nieletnich pozwala zarówno nieletnim, jak i rodzicowi na kontrolę

Znalezienie sposobów nauczania i ochrony dzieci nie jest łatwe. Jako rodzice, niektórzy z nas mają tendencję do kontrolowania rzeczy, zamiast oddawania władzy naszym dzieciom. Nie wynika to z naszego pragnienia kontrolowania wszystkiego w ich życiu, ale bardziej z chęci zapewnienia im ochrony. Nie chcemy, żeby ponieśli porażkę, więc jeśli to my mamy kontrolę, oni nie mają na to szans.

Bez względu na to, jak duże lub małe może się wydawać, aby aktywować aplikację Cash App dla nieletnich dla własnego nastolatka, decyzja nie powinna być podejmowana lekko. Zastanów się nad rozmową z nastolatkiem o znaczeniu pieniędzy, o tym, jak być bezpiecznym, aby uniknąć oszustw i oszustw podczas korzystania z aplikacji Cash App, i pozwól mu mieć pewną kontrolę nad swoim życiem.

Aplikacja Cash App poczyniła postępy, aby zapewnić bezpieczeństwo i wygodę mniejszych kont. Spróbuj i sprawdź, czy ta opcja działa dla Ciebie i Twojej rodziny. Jako rodzic wiem, że rozważasz jak najwięcej opcji, jeśli chodzi o finanse Twojego dziecka. Aplikacja Cash App mnie nie zawiodła i wiem, że Ty również znajdziesz w niej wartość.

Powiązany: Najlepsze gry pieniężne na pieniądze