9 szybkich sposobów zarabiania na CDL

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 9 szybkich sposobów zarabiania na CDL

Jedna z moich ulubionych stron, Swagbucks, oferuje mnóstwo sposobów zarabiania prawdziwych pieniędzy online. Jeśli jeszcze nie jesteś członkiem, spróbuj! Oto pięć rzeczy, które możesz zrobić, aby łatwo zarobić pieniądze na stronie:

 • Grać w gry (do 110 USD za sztukę)
 • Testuj aplikacje (do 150 USD za sztukę)
 • Prześlij rachunki (łatwa gotówka)
 • Kupuj w swoich ulubionych sklepach (do 10% zwrotu)
 • Odpowiadaj na ankiety i ankiety (szybka gotówka w kilka minut!)

Aby zwiększyć swoją wartość jako pracownika dla wielu firm, uzyskanie CDL (zawodowego prawa jazdy) może zapewnić wzrost dochodów. Istnieje wiele firm transportowych, które chcą zatrudnić pracowników posiadających CDL. CDL zapewnia większą wartość, ponieważ możesz prowadzić duże, ciężkie lub oznakowane pojazdy do transportu materiałów niebezpiecznych. Jeśli chcesz otrzymać CDL, upewnij się, że rozumiesz, że faktycznie możesz otrzymać zapłatę za CDL.

CDL to cenna rzecz, więc sensowne jest, aby firmy wykorzystywały możliwość płacenia pracownikom za uzyskanie tej licencji. Ponadto możesz wymyślić inne sposoby zarabiania pieniędzy podczas uzyskiwania licencji.

Jeśli zastanawiasz się nad tym, jaki jest dla ciebie najlepszy następny krok w karierze, uzyskanie CDL może być dla ciebie właściwym krokiem. Nie pozwól, aby myśl o dodatkowej szkole cię powstrzymywała. CDL można uzyskać w ciągu kilku krótkich tygodni. Skorzystaj ze sposobów zarabiania na CDL.

Nasze popularne oferty zarabiania pieniędzy

Zarejestruj się w każdej z poniższych firm, aby zmaksymalizować swój potencjał zarobkowy.

 • 10 $ premii za rejestrację
 • Płaci za wypełnianie ankiet, wypełnianie ofert, zakupy online i wiele więcej
 • 100 innych płatnych zadań
 • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
 • Dołącz i otrzymaj 10 $
 • 5 $ premii za rejestrację
 • Płaci za granie w gry, oglądanie filmów, odpowiadanie na ankiety i nie tylko
 • 100 innych płatnych zadań
 • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
 • Dołącz i otrzymaj 5 $

9 sposobów zarabiania na CDL

Poniższe pomysły to sposoby zarabiania na CDL przez inne firmy. Włącz jeden lub wszystkie z tych pomysłów w zależności od stylu życia.

1. Zapytaj swojego pracodawcę

Zapytaj swojego pracodawcę, czy w Twojej firmie są wolne stanowiska dla kierowców CDL. Jeśli tak, zapytaj o możliwość zarobienia pieniędzy na pójście do szkoły dla twojego CDL. Może to wyglądać tak, jakby Twój pracodawca zarejestrował Cię i zapłacił za kurs w Twoim imieniu. Może to również wyglądać tak, jakbyś zapisał się na kurs i złożył wniosek o zwrot czesnego.

Wiele firm chce pomóc swoim pracownikom rozwijać się i odnosić sukcesy. To przynosi im jeszcze większą wartość jako biznesowi. Nie bój się prosić o to, czego chcesz. Jeśli chcesz uzyskać CDL, uzyskaj odpowiednie informacje o tym, jak możesz otrzymać zapłatę za CDL.

🔥 Zalecana:  Gdzie poddawać recyklingowi plastikowe butelki za gotówkę w pobliżu: 10 najlepszych stanów do zarabiania pieniędzy

2. Poproś o podwyżkę

Prawdopodobnie nauczyłeś się już, że większość firm nie zaoferuje ci po prostu więcej pieniędzy. Chcą zachować jak najwięcej pieniędzy w kieszeniach. Biorąc to pod uwagę, jeśli masz już CDL i wiesz, jaką wartość może to przynieść Twojej firmie, poproś o podwyżkę.

Możesz to zrobić również jako pracownik, który nadal uczestniczy w kursie. Kurs CDL nie jest zbyt długi, więc będziesz chciał mieć pewność, że podwyżka zacznie obowiązywać natychmiast po ukończeniu kursu. Nie wykonuj „darmowej” pracy; poprosić o podwyżkę, zanim zaczniesz wykonywać obowiązki CDL.

Powiązany: Jak zarabiać na prowadzeniu samochodów w całym kraju

3. Znajdź płatne firmy CDL

Istnieje kilka możliwości zarobienia pieniędzy w celu uzyskania CDL poprzez złożenie wniosku w firmach transportowych, takich jak USA Truck, Roehl Transport, Knight Transportation i Swift Transportation. Nawet jeśli nie masz doświadczenia, takie firmy zapłacą, abyś nauczył się tej umiejętności i został członkiem ich zespołu. Szukaj firm oferujących wspaniałe korzyści, takie jak konkurencyjne wynagrodzenie, ubezpieczenie zdrowotne, dopasowanie 401 000 i premie za rejestrację.

4. Skorzystaj z aplikacji OnMyWay

Jeśli nie słyszałeś o najlepszej aplikacji, która płaci Ci za jazdę, tracisz wiele. Wypróbuj aplikację OnMyWay, aby otrzymać płatność za CDL. Jednym z wymogów uzyskania prawa jazdy jest posiadanie określonej liczby godzin za kierownicą dużego pojazdu. Teraz możesz używać tej aplikacji, aby zarabiać podczas jazdy.

OnMyWay płaci 0,05 USD za przejechaną milę. Niezbędnym haczykiem jest to, że nie możesz wysyłać SMS-ów ani korzystać z rozpraszających uwagę aplikacji podczas jazdy. Mapy Google i Mapy Apple mogą nadal działać. Ta aplikacja płaci Ci za to, abyś nie rozpraszał się za kierownicą. Po prostu zarejestruj konto, potwierdź informacje o prawie jazdy i zabierz ze sobą telefon podczas ćwiczeń do CDL. Aplikacja uruchamia się automatycznie, gdy tylko osiągniesz 10 mil na godzinę.

Powiązany: Najlepsze aplikacje dla kierowców dostarczających, aby zarobić jak najwięcej pieniędzy

Więcej popularnych ofert zarabiania pieniędzy

Zarabiaj więcej pieniędzy w wolnym czasie dzięki tym renomowanym firmom.

 • Darmowa gotówka PayPal
 • Płatne ankiety i wyszukiwania w sieci
 • Zarabiaj łatwy zwrot gotówki
 • Otrzymuj płatności bezpośrednio na konto PayPal
 • Dołącz i zarabiaj
 • PayPal, Visa, Amazon itp.
 • Płaci ci za NIC (z SJ Pulse)
 • Wystarczy zainstalować oprogramowanie
 • Weź udział w płatnych ankietach i badaniach
 • Dołącz i zdobądź gotówkę

Więcej sposobów zarabiania na CDL online

Jeśli chcesz poznać jeszcze więcej sposobów zarabiania na CDL, rozważ następujące opcje online. Możesz zrobić pasywny strumień pieniędzy, korzystając z poniższych pomysłów.

🔥 Zalecana:  20 sposobów zarabiania na udzielaniu porad (które ludzie chcą usłyszeć)

5. Uruchom kanał YouTube CDL

Załóż własny kanał YouTube o swojej drodze do uzyskania CDL. Zabierz swoich widzów na przygody, aby pokazać im pojazd, którym będziesz ćwiczyć, podziel się wskazówkami, których nauczyłeś się po drodze, i zachęć ich do zdobycia prawa jazdy. Nigdy nie wiadomo, kto może potrzebować Twojej zachęty, zanim zdecyduje się również na CDL.

Dziel się wskazówkami i ofertami pracy oraz zarabiaj, aby uczyć innych, jak stać się lepszymi kierowcami ciężarówek, budując własne doświadczenie. Twój kanał nie musi się kończyć po otrzymaniu CDL.

Dzięki kanałowi YouTube możesz umieszczać reklamy w swoich filmach. Oznacza to, że możesz zarabiać za każde wyświetlenie Twoich filmów i kliknięcie reklamy przez widza. Ponadto możesz umieszczać linki partnerskie w swoich filmach i otrzymywać prowizję za każdym razem, gdy ktoś dokona zakupu za pomocą specjalnego linku.

6. Utwórz witrynę niszową CDL

Założenie niszowej witryny może zapewnić dobre miejsce do udokumentowania Twojej podróży do uzyskania CDL. Zacznij od pierwszego dnia i napisz artykuł o każdej przeszkodzie, którą pokonasz. Możesz nawet posunąć się do nauczenia innych tego, czego się nauczyłeś, aby pomóc im rozpocząć własną podróż do uzyskania tej licencji.

Korzystając ze swojej niszowej witryny, możesz zarabiać, umieszczając reklamy i linki partnerskie w swoich postach. Zarabiaj na wyświetleniach i kliknięciach reklam, jednocześnie otrzymując prowizję za zakupy dokonane za pośrednictwem Twoich linków partnerskich. Poleć wygodne ubranie do noszenia podczas jazdy, butelki z wodą, słuchawki, muzykę i wszystko inne, czego możesz użyć w swoim większym pojeździe. Połącz się z nimi, aby inni również mogli wypróbować produkty.

Powiązany: Najlepsze poboczne zgiełki dla mężczyzn

7. Utwórz eBook o swojej podróży CDL

Książki elektroniczne są dla wielu doskonałym źródłem informacji, ponieważ są przenośne i ogólnie niedrogie w zakupie. Możesz wziąć udział w kursach CDL i zgłosić te, które poleciłbyś. Istnieje również możliwość dokumentowania swojej podróży z tygodnia na tydzień w eBookach, tworząc wiele eBooków przez cały czas. Może to być tekst bardziej rozrywkowy lub czysto informacyjny.

Piękno polega na tym, że możesz wybrać, jak chcesz napisać swoją podróż CDL. Sprzedawaj swoje eBooki czytelnikom i zarabiaj na CDL. Nie ma lepszego sposobu na zarabianie pieniędzy niż dzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi.

8. Uruchom TikTok, aby dokumentować podczas nauki

Filmy TikTok są bardzo popularne i jest to popularna platforma do udostępniania filmów. Możesz założyć własne konto TikTok i nagrywać filmy o głupich błędach popełnianych podczas zdobywania CDL lub zrobić sobie przerwę taneczną między sesjami treningowymi. Cokolwiek wybierzesz, będąc jednocześnie bezpiecznym, możesz zarabiać na TikTok, otrzymując CDL.

🔥 Zalecana:  Sztuczna inteligencja przewiduje szybsze i dokładniejsze prognozy pogody — w kierunku sztucznej inteligencji

Konta TikTok zarabiają dzięki TikTok Creator Fund. Twoje konto musi mieć co najmniej 10 000 obserwujących i 100 000 wyświetleń wideo w ciągu ostatnich 30 dni, aby się zgłosić. Twórz te filmy, aby zwiększyć swoje szanse na zatwierdzenie do Funduszu dla twórców i zarabiać na CDL.

Powiązany: Jak zarabiać na TikTok, oglądając filmy

9. Zostań influencerem

Influencerzy zarabiają, wpływając na decyzje ludzi na kontach w mediach społecznościowych. Może to dotyczyć produktów do włosów, odzieży sportowej, makijażu, butelek z wodą itp. Zasadniczo możesz mieć wpływ na prawie wszystko. Możesz zostać influencerem dla firm, które potrzebują sterowników CDL i otrzymać premie za polecenie każdej osoby, która się zarejestruje.

Influencerzy zazwyczaj dołączają do platform takich jak Instagram czy Facebook, aby zaprezentować wszystkie produkty lub usługi, które promują. Publikuj często i podawaj szczegółowe opisy, dlaczego uważasz, że te produkty są tego warte. Możesz publikować zdjęcia i filmy przedstawiające siebie na kursie CDL, aby pokazać widzom, jak dobrze się bawisz, podzielić się statystykami, których dowiedziałeś się o kierowcach CDL, i zachęcić ich do wzięcia udziału w kursie, aby uzyskać prawo jazdy.

Powiązany: Programy krótkich certyfikatów, które dobrze się opłacają

Twój CDL może Ci zapłacić na więcej niż jeden sposób

Nie musisz ograniczać się tylko do prowadzenia dużych pojazdów, aby zarabiać pieniądze z CDL. Jak widać, istnieje kilka opcji do wyboru, aby otrzymać zapłatę za CDL. Wszystko polega na znalezieniu odpowiednich sposobów, które działają dla Ciebie i Twojego stylu życia.

Od blogowania po otrzymywanie wynagrodzenia przez pracodawcę, a nawet zostanie influencerem, zdobywanie CDL nie musi być nudne. Dokonaj drastycznej zmiany w swoich dochodach już teraz i zastosuj jeden lub więcej sposobów wymienionych tutaj.