9 sposobów zarabiania pieniędzy na czytaniu e-maili

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 9 sposobów zarabiania pieniędzy na czytaniu e-maili

Jedna z moich ulubionych stron, Swagbucks, oferuje mnóstwo sposobów zarabiania prawdziwych pieniędzy online. Jeśli jeszcze nie jesteś członkiem, spróbuj! Oto pięć rzeczy, które możesz zrobić, aby łatwo zarobić pieniądze na stronie:

 • Grać w gry (do 110 USD za sztukę)
 • Testuj aplikacje (do 150 USD za sztukę)
 • Prześlij rachunki (łatwa gotówka)
 • Kupuj w swoich ulubionych sklepach (do 10% zwrotu)
 • Odpowiadaj na ankiety i ankiety (szybka gotówka w kilka minut!)

Kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży, zrobiłam wszystko, co mogłam, żeby zacząć zarabiać w internecie i pozwolić sobie na bycie mamą-siedzącą w domu. Nie było pytania; moje dziecko mnie potrzebowało i nie wyobrażałam sobie posłać go do żłobka jako niemowlę. Podczas moich poszukiwań znalazłem sposób na zarabianie na czytaniu e-maili.

To było proste zadanie, które mogłem wykonać w czasie drzemki i po naszej rutynie przed snem. I tak codziennie spędzałem czas na czytaniu własnych e-maili. Pomyślałem, że mogę zarabiać na otwieraniu e-maili, ponieważ już to robię.

Chociaż nie było to wystarczające pieniądze, aby zastąpić moje dochody, był to początek i dokładnie tego potrzebowałem w tej chwili, aby utrzymać napływ pieniędzy, gdy zostałem w domu.

Zarabianie na czytaniu e-maili jest możliwe, gdziekolwiek jesteś, ale tylko Ty możesz zdecydować, czy płatność jest warta wysiłku. Dla mnie to nie praca jako mama pozostająca w domu zaspokoiła długoterminowe potrzeby mojej rodziny, ale pomogła nam wypełnić luki w dochodach, podczas gdy ja budowałem solidny biznes w domu.

Nasze popularne oferty zarabiania pieniędzy

Zarejestruj się w każdej z poniższych firm, aby zmaksymalizować swój potencjał zarobkowy.

 • 10 $ premii za rejestrację
 • Płaci za wypełnianie ankiet, wypełnianie ofert, zakupy online i wiele więcej
 • 100 innych płatnych zadań
 • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
 • Dołącz i otrzymaj 10 $
 • 5 $ premii za rejestrację
 • Płaci za granie w gry, oglądanie filmów, odpowiadanie na ankiety i nie tylko
 • 100 innych płatnych zadań
 • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
 • Dołącz i otrzymaj 5 $

Legalne sposoby zarabiania na czytaniu e-maili

Czytanie wiadomości e-mail jest tak proste, jak logowanie się na konto w ciągu dnia i otwieranie ich. W zależności od tego, ile czasu spędzasz w swojej skrzynce odbiorczej, możesz zarobić więcej i zarabiać na otrzymywaniu e-maili.

1. Skrzynka odbiorczaDolary

Skrzynka odbiorczaDolary to internetowy program nagród. Łatwo dodaj go do swojej listy jako sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy, zakładając darmowe konto. Nowi użytkownicy otrzymują premię rejestracyjną w wysokości 5 USD, gdy aktywują swoje konto.

Czytanie e-maili z Skrzynka odbiorczaDolary obejmuje wysyłanie do Ciebie wiadomości oznaczonych marką. Zarabiaj, otwierając e-maile i dowiadując się o nowych produktach, promocjach lub wyprzedażach. To wygrana-wygrana.

Powiązany: Jak zarabiać na czytaniu książek

Przykładowy e-mail, który płaci 40 USD, jeśli wypełnisz ofertę:

Przykładowy e-mail, który płaci 50 USD, jeśli wypełnisz ofertę:

Nawet jeśli nie jesteś zainteresowany produktem lub czymkolwiek reklamowanym w e-mailu, nadal zarabiasz pieniądze za otwarcie e-maila. Wymień swoje zarobki na PayPal, gotówkę lub inne znane karty podarunkowe.

Jeśli nie lubisz e-maili, nadal możesz zarabiać grając w gry, oglądając filmy lub wypełniając krótkie ankiety za pomocą InboxDollars. Minimalna kwota wypłaty wynosi 10 USD, zanim będzie można ją wymienić. Użytkownicy konta muszą mieć ukończone 18 lat, aby się zakwalifikować i posiadać aktywny adres e-mail, aby otrzymywać wiadomości.

Zarejestruj się za pomocą Skrzynka odbiorczaDolary aby otrzymać darmowy bonus w wysokości 5 USD i zacząć zarabiać na czytaniu e-maili.

Powiązany: Najlepsze bezpłatne narzędzia do tworzenia ścieżek e-mail

2. Swagbucks

Popularny program nagród online w Ameryce, Swagbucks generuje dodatkowe pieniądze dla wielu użytkowników. Za każde wykonane zadanie użytkownicy są nagradzani punktami na swoje konto. Punkty można wymieniać na gotówkę za pośrednictwem systemu PayPal lub kart podarunkowych Visa, Amazon i kilku innych znanych sprzedawców detalicznych.

🔥 Zalecana:  Zegarek Apple utknął na logo Apple (6 sposobów, aby to naprawić)

Dzięki Swagbucks użytkownicy mają wiele możliwości zarabiania pieniędzy. Zarabiaj na czytaniu wiadomości e-mail w tej witrynie, ustawiając powiadomienia na swoim koncie, aby otrzymywać powiadomienia e-mailem o nowym zadaniu do wykonania.

Zadania obejmują zakupy online, oglądanie zabawnych filmów, wypełnianie ankiet i znajdowanie świetnych okazji. Podobnie jak wszystkie legalne witryny, które płacą za otwieranie wiadomości e-mail, Swagbucks nie wymaga posiadania żadnych kart kredytowych, co umożliwia zarabianie na czytaniu e-maili bez inwestycji.

Rejestracja darmowego konta zapewnia premię w wysokości 10 USD. Wartości odkupienia wahają się w zależności od wybranej nagrody. Mieszkańcy Stanów Zjednoczonych i Kanady muszą mieć co najmniej 13 lat, aby założyć konto.

Powiązany: Jak zarabiać na opowiadaniu książek

3. MojePunkty

MojePunkty to internetowa społeczność członków, którzy zdobywają darmowe nagrody, wykonując zadania. Jednym z tych zadań jest czytanie płatnych e-maili. Możesz także zarabiać, oglądając filmy, robiąc zakupy online i polecając platformę znajomym.

Dzięki MyPoints członkowie zdobywają punkty, które można wymienić na gotówkę. Opcje wykorzystania obejmują bezpłatne karty podarunkowe dla ponad 70 sprzedawców detalicznych, gotówkę za pośrednictwem systemu PayPal lub kartę podarunkową Visa lub dodawanie mil podróżnych do konta United Mileage Plus.

Zarabiaj na czytaniu e-maili za pośrednictwem ich ofert BonusMail. Wiele e-maili, które przychodzą, daje pięć punktów za samo kliknięcie e-maila. Dodatkowe punkty są również dostępne w wiadomościach e-mail.

Nowi użytkownicy mogą utworzyć konto, o ile ukończyli 13 lat i posiadają ważny adres e-mail. Zdobądź premię w wysokości 5 USD, gdy wypełnisz pięć ankiet na MojePunkty.

Dowiedz się więcej o firmie w naszej pełnej recenzji MyPoints.

4. InboxPays

Skrzynka odbiorczaPays to firma internetowa, która gromadzi badania rynku od użytkowników i płaci im za poświęcony czas. Platforma nie tylko oferuje rekompensatę, ale także daje szansę na udział w konkursach i otrzymanie zniżek i kuponów.

InboxPays oferuje użytkownikom dodatkowe możliwości zarabiania pieniędzy za czytanie e-maili. Jednak maksymalna wypłata wynosi 25 USD.

Aby uzyskać jeszcze większe szanse na otrzymanie darmowych pieniędzy z InboxPays, możesz polecić znajomym założenie konta i otrzymać premie za polecenie.

Wypłaty są realizowane pierwszego i piętnastego każdego pieniądza. Każda wypłata odbywa się przez PayPal.

Do założyć kontomusisz być rezydentem USA i mieć ukończone 18 lat. Uruchom swoje konto, odwiedzając InboxPays i podając swój ważny adres e-mail.

5. Funty skrzynki odbiorczej

Funty skrzynki odbiorczej to brytyjska wersja InboxDollars. Jest to internetowy program nagród pieniężnych, przeznaczony wyłącznie dla mieszkańców Wielkiej Brytanii. Głównym sposobem nagradzania użytkowników jest przekazywanie ich przychodów od reklamodawców. Rejestracja konta daje Ci jeden funt, który zostanie zaksięgowany na Twoim koncie.

Użytkownicy mogą zarabiać na czytaniu e-maili. Najlepsze oferty od firm będziesz otrzymywać bezpośrednio na swój adres e-mail. W zamian za czytanie e-maili otrzymujesz zapłatę. Dodatkowo możesz zarobić więcej, wypełniając oferty w wiadomościach e-mail.

Istnieją dodatkowe sposoby szybkiego zarabiania pieniędzy, takie jak przeszukiwanie sieci w witrynie InboxPounds. Im więcej czasu poświęcisz na szukanie, tym więcej zarobisz.

Wymień swoje nagrody na gotówkę PayPal, karty podarunkowe Amazon lub karty podarunkowe dla innych sprzedawców. Aby poprosić o gotówkę, musisz mieć na koncie co najmniej 20 funtów. Aby założyć konto na platformie z działającym adresem e-mail, musisz mieć ukończone 18 lat.

Powiązany: Jak zdobyć darmowe kody Steam

6. Codzienne nagrody

Codzienne nagrody to kanadyjska wersja InboxDollars. Jest to strona, która oferuje użytkownikom możliwość zarabiania na czytaniu e-maili. Witryna łączy marki z konsumentami w celu uzyskania opinii na temat produktów, promocji i innych badań rynkowych.

Przez ich systemu płatnych e-maili, Daily Rewards płaci użytkownikom za przeglądanie ofert za pośrednictwem wiadomości e-mail. Zarabiaj na otwieraniu wiadomości e-mail i nic więcej lub postępuj zgodnie z instrukcjami zawartymi w wiadomości e-mail, aby zwiększyć potencjał zarobkowy.

🔥 Zalecana:  Jak uzyskać dostęp do wiedzy naukowej za pomocą Galactica – Towards AI

Dodatkowo platforma oferuje sposoby zarabiania pieniędzy w domu, grając w gry i uczestnicząc w specjalnych ofertach. Po aktywacji do Twojego konta zostanie dodany bonus w wysokości 5 USD.

Żądane płatności są kierowane do Ciebie za pośrednictwem systemu PayPal, kart podarunkowych Amazon lub innych wybranych przez Ciebie kart podarunkowych. Próg wykupu, który musisz osiągnąć przed zażądaniem wypłaty, wynosi 30 dolarów kanadyjskich (30 CAD). Aby wziąć udział, użytkownicy muszą mieć ukończone 18 lat.

Powiązany: Przegląd badań Pinecone: najbardziej ekskluzywne ankiety

Więcej popularnych ofert zarabiania pieniędzy

Zarabiaj więcej pieniędzy w wolnym czasie dzięki tym renomowanym firmom.

 • Darmowa gotówka PayPal
 • Płatne ankiety i wyszukiwania w sieci
 • Zarabiaj łatwy zwrot gotówki
 • Otrzymuj płatności bezpośrednio na konto PayPal
 • Dołącz i zarabiaj
 • PayPal, Visa, Amazon itp.
 • Płaci ci za NIC (z SJ Pulse)
 • Wystarczy zainstalować oprogramowanie
 • Weź udział w płatnych ankietach i badaniach
 • Dołącz i zdobądź gotówkę

Więcej witryn, które twierdzą, że płacą za czytanie wiadomości e-mail (NIEzalecane)

Te inne strony wydają się co najwyżej szkicowe. Twierdzą, że płacą członkom za czytanie e-maili, ale strony wydają się być w stagnacji w kategorii e-maili (i prawdopodobnie także w innych kategoriach). Wymieniam je tutaj w celach edukacyjnych, ale nie jako sposób ich polecania!

7. FusionCash

FusionCash to platforma służąca do zarabiania na wypełnianiu ofert. Zarabiaj na oglądaniu filmów, graniu w gry, polecaniu znajomym i czytaniu e-maili. Istnieją również możliwości zdobycia dodatkowych bonusów.

Rejestracja konta zapewnia natychmiastowy bonus za rejestrację w wysokości 5 USD, który zostanie dodany do Twojego konta. Aby zakwalifikować się do założenia konta, użytkownicy muszą mieć adres e-mail i mieć co najmniej 18 lat LUB co najmniej 13 lat za zgodą rodziców.

Daily Cash Emails to e-maile FusionCash, które użytkownicy klikają, aby zarabiać pieniądze. E-maile reklamują firmy zewnętrzne, a każdy e-mail będzie inny pod względem tego, co oferuje.

Minimalna kwota wypłaty wynosi 25 USD. Z 25 $ co najmniej 15 $ musi pochodzić z kredytów innych niż bonusowe. Odczyt wiadomości e-mail jest uznawany za kredyt niebędący premią. Opcje wypłaty obejmują bezpośrednią wpłatę, czek lub PayPal.

Powiązany: Jak zdobyć darmowe kody PSN do PlayStation Plus

8. Unikalne nagrody

Potencjalnie zarabiaj na otrzymywaniu poczty, otwierając konto z Unique Rewards. Użytkownicy otrzymują e-maile z ofertami specjalnymi. Możesz ewentualnie uzyskać oferty na produkty lub usługi. Konta otrzymują 0,01 USD za samo otwarcie wiadomości e-mail i odwiedzenie witryny reklamowej.

Możesz także zarabiać na wypróbowywaniu markowych produktów, oglądaniu filmów, słuchaniu radia, graniu w gry i nie tylko. Platforma okresowo organizuje również konkursy, aby zwiększyć szanse na zarobek.

Aby wypłacić pieniądze, musisz osiągnąć minimalny próg 20 USD. Opcje płatności obejmują PayPal, Bitcoin lub czek. Użytkownicy muszą mieć ukończone 18 lat, aby się zarejestrować LUB ukończone 13 lat za zgodą rodzica.

Powiązany: Recenzja PrizeGrab: Czy to legalne?

9. Zapłacono za czytanie e-maili

Paid to Read Email to platforma internetowa przeznaczona do czytania e-maili za gotówkę. Użytkownicy rejestrują się i otrzymują zapłatę za otrzymywanie e-maili. Wymaga to progu wypłaty w wysokości 15 USD i twierdzi, że codziennie znajdziesz możliwości zarabiania pieniędzy. Za każdy odczytany e-mail można zapłacić od 0,01 do 0,10 USD.

Firma przyznaje premię za rejestrację w wysokości 3 USD podczas tworzenia konta.

Platforma reklamuje szybkie przetwarzanie płatności, co oznacza, że ​​otrzymasz zapłatę w ciągu 24 godzin od zażądania pieniędzy. Użytkownicy są nagradzani gotówką lub punktami; 100 punktów to 1 $. Prośby o gotówkę są wypłacane do PayPal, a punkty można wymieniać na bezpłatne karty podarunkowe Amazon.

🔥 Zalecana:  6 sposobów na wstępną kwalifikację potencjalnych klientów za pomocą listy e-mailowej

Użytkownicy nie mogą otrzymywać płatności tylko poprzez czytanie e-maili. W wiadomościach e-mail musi być również aktywność z Twojej strony, aby pokazać, że wchodzisz w interakcję. Inne sposoby zarabiania obejmują polecanie znajomych i rodziny, aby się zarejestrowali.

Powiązany: Czy płatność za czytanie wiadomości e-mail jest prawdziwa czy fałszywa? Pełna recenzja witryny

Wskazówki dotyczące czytania wiadomości e-mail za gotówkę

Wykorzystaj maksymalnie swój czas na czytanie e-maili za gotówkę. Chociaż nie uczyni cię to bogatym, nadal możesz upewnić się, że robisz wszystko, co w twojej mocy, aby zarobić jak najwięcej.

Utwórz oddzielny adres e-mail

Utwórz osobny adres e-mail dla swoich kont. Pomoże Ci to zobaczyć e-maile przychodzące dla tych płatnych możliwości, aby nie pomieszały się z Twoimi osobistymi e-mailami.

Unikaj oszustw

Unikaj oszustw, badając otrzymywane promocje i oferty, zanim je wykonasz. Czasami oferty wydają się zbyt piękne, aby mogły być prawdziwe, co może skutkować oszustwem.

Powiązany: 25 miejsc, które zatrudniają w wieku 15 lat online i osobiście

Polecaj znajomym i rodzinie

Wiele witryn, które płacą za czas poświęcony na czytanie e-maili, płaci również za polecanie znajomych i rodziny. Im więcej polecisz, tym więcej pieniędzy możesz zarobić. Możesz zarabiać w ten sposób, publikując reklamy za pomocą unikalnych linków polecających.

Odwiedź swoją skrzynkę odbiorczą przez cały dzień

Ustaw minutnik lub przypomnienie na cały dzień, aby pamiętać o sprawdzeniu skrzynki odbiorczej. Im częściej to sprawdzasz, tym więcej będziesz mógł wypełnić i otrzymać zapłatę za otrzymywanie poczty.

Skorzystaj z ofert

Jeśli już myślałeś o zakupie przedmiotów, najpierw rozważ skorzystanie z ofert w swojej skrzynce odbiorczej. Wiele wiadomości promocyjnych będzie zawierało oferty specjalne, oferty, kupony itp. na rzeczy, które mogą Cię zainteresować. Oznacza to, że otrzymasz zapłatę za otwieranie wiadomości e-mail oraz korzyści z ofert.

Ustaw powiadomienia e-mail

Upewnij się, że nigdy nie przegapisz wiadomości e-mail i ustaw powiadomienia na smartfonie za każdym razem, gdy nadejdzie wiadomość e-mail. To świetny sposób, aby nigdy nie przegapić okazji do zarobienia pieniędzy za otwieranie wiadomości e-mail.

Powiązany: Aplikacje, które płacą prawdziwe pieniądze za łatwe zadania i występy

Nie rzucaj pracy, aby zarabiać na czytaniu e-maili

Z różnych sposobów zarabiania online, czytanie e-maili wydaje się być jedną z najłatwiejszych metod. Nie ma obowiązku wykonywania zadań zawartych w wiadomościach e-mail. Po prostu kliknij na nie, a otrzymasz zapłatę.

Każda wymieniona tutaj witryna ma swoje unikalne oferty. Niezależnie od tego, czy jest to premia za rejestrację, czy większa płaca za zadania, przy wyborze najlepszych witryn należy wziąć pod uwagę wiele rzeczy.

Czytanie płatnych e-maili nie przyniesie ci pełnoetatowego dochodu, ale możesz zarobić dodatkowe pieniądze na opłacenie rachunku za smartfon lub dodatkowy luksus lub dwa miesięcznie.

Powiązany: Brak ankiet dotyczących minimalnej wypłaty