9 sposobów zarabiania na utracie wagi [Earn Up To $10,000]

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 9 sposobów zarabiania na utracie wagi [Earn Up To $10,000]

Chcesz zarabiać na odchudzaniu? Oto 7 aplikacji i stron internetowych, za pomocą których możesz zarabiać, aby schudnąć w tym roku.

Rozpoczął się nowy rok i ludzie mają różne postanowienia. Wiele postanowień kręci się wokół wyzdrowienia, utraty wagi, ustawienia krótkoterminowe cele finansowei podejmowanie działań w celu realizacji ich marzeń.

Kilka miesięcy po rozpoczęciu nowego roku, uczucia dotyczące twoich postanowień prawdopodobnie się zmieniły. Albo to przejrzałeś, albo już wypadłeś z wozu.

Co jeśli powiem ci, że istnieje łatwy sposób na zwiększenie motywacji do utraty wagi? Coś, co naprawdę mnie zmotywowało, to to, że dowiedziałem się, że możesz zarabiać, aby schudnąć. Tak, naprawdę!

Istnieje całkiem sporo aplikacji i stron internetowych, które zapewniają utratę wagi i zarabiają za to. Wypróbuj je i zobacz, które platformy odpowiadają Twoim preferencjom. Kto nie chce schudnąć jako swojego nowego zgiełk boczny? Także jeśli potrzebujesz pieniędzy terazmoże to być opcja trafienia dwóch pieczeni na jednym ogniu.

9 sposobów zarabiania, aby schudnąć w tym roku

Oto najlepsze opcje do rozważenia, gdy chcesz zarabiać na utracie wagi.

1. Zdrowa płaca

Zdrowa płaca to bezpieczna i zaufana aplikacja do odchudzania oparta na zachętach. Dzięki HealthyWage możesz zdecydować, jaką wagę chcesz schudnąć i postawić na nią zakład.

HealthyWage pozwala dołączyć do niesamowitych gier odchudzających i płaci Ci, gdy osiągniesz swoje cele. Witryna HealthyWage ma wygodny kalkulator cen który pomaga obliczyć kwotę nagrody na podstawie tego, ile chcesz schudnąć.

Oprócz zarabiania pieniędzy podczas realizacji celów fitness, możesz także brać udział w innych wyzwaniach HealthyWage. Pomoże ci wygrać dużą nagrodę pieniężną, która będzie doskonałym dodatkiem do twoich dodatkowych dochodów.

Na ich stronie można znaleźć wiele referencji od osób, które wygrały ponad 1000 $, biorąc udział w jednym z ich wyzwań. Oto Anastazja, która zabrał do domu 10 000 $ po utracie 41 funtów w 18 miesięcy.

Jak korzystać z HealthyWage?

Rozpoczęcie korzystania z HealthyWage jest bardzo łatwe i szybkie!

Tylko musisz założyć konto. Następnie skorzystaj z kalkulatora strony, aby obliczyć przedział cenowy zgodnie z wagą, którą chcesz schudnąć, czasem potrzebnym do zrzucenia tej wagi i obstawiaj pieniądze za każdy miesiąc.

Możesz teraz zobaczyć pieniądze, które otrzymasz po osiągnięciu celu utraty wagi.

Aby osiągnąć swój cel utraty wagi, bierz udział w cotygodniowych ważeniach, korzystaj z wykresów ćwiczeń i planuj zdrowe odżywianie. Wszystko to pomoże Ci schudnąć, jednocześnie wygrywając dodatkową gotówkę.

Dzięki HealthyWage możesz otrzymywać zapłatę w gotówce przez PayPal lub w formie kredytu Amazon. Sprawdź całą naszą recenzja HealthyWage Lub przejdź bezpośrednio do ich strony.

2. DietBet

Zarabiaj pasywny dochód za utratę wagi DietBet! DietBet to świetna aplikacja do odchudzania, która pozwala zarabiać pieniądze, obstawiając wagę, którą chcesz schudnąć.

Istnieją różne zakłady, w których możesz wziąć udział w dowolnym momencie. Sposób utraty docelowej masy ciała nie ma znaczenia w tej aplikacji. Możesz wybrać bieganie, pływanie, ćwiczenia lub dowolny plan ćwiczeń, aby stracić tkankę tłuszczową w wolnym czasie.

DietBet pozwala dołączyć do zakładów za jedyne 10 $. Ponadto, gdy osiągniesz cel, otrzymasz zapłatę za utratę wagi za pośrednictwem PayPal.

Jak korzystać z DietBet?

Najpierw musisz założyć konto na DietBet. Następnie możesz wybrać wyzwanie spośród następujących opcji:

  • Kickstarter – stracić 4% masy ciała w 28 dni.
  • Transformator – stracić 10% masy ciała w ciągu sześciu miesięcy.
  • Opiekun – chudnąć przez pełne 12 miesięcy.
🔥 Zalecana:  13 sposobów zarabiania pieniędzy na płatnych ankietach [At Home, Online & More]

Możesz wybrać do trzech kickstarterów i trzech transformatorów jednocześnie.

Pamiętaj, że za każde wyzwanie będziesz musiał zapłacić wpisowe. Kiedy osiągniesz swój cel, wygrasz około 1,5 – 2 razy więcej niż postawiłeś.

Na przykład, jeśli zapłacisz opłatę w wysokości 10 USD za wyzwanie, możesz spodziewać się wygranej w wysokości 15–20 USD za osiągnięcie celu.

Jednorazowo w zakładzie może brać udział wiele zawodów, w tym krótko- i długoterminowych. Możesz utworzyć osobne wyzwanie bukmacherskie lub przeglądać witrynę, aby dołączyć do istniejącego zakładu.

W wyzwaniu zespołowym wszyscy uczestnicy muszą wpłacić trochę pieniędzy, aby zarobić pieniądze do puli. Teraz ostatecznie członkowie, którzy wygrają wyzwanie utraty wagi, mogą podzielić się tym, co jest w puli, oprócz nagród pieniężnych.

3. Patyk

Stickk płaci nagrody finansowe za robienie rzeczy, takich jak ćwiczenia lub udział w maratonie. Jest to jeden ze świetnych sposobów na zarobienie dodatkowych pieniędzy w Internecie.

W przeciwieństwie do DietBet, który skupiał się tylko na utracie wagi, jest to platforma, która pomaga obstawiać wszystko, co jest korzystne dla twojego organizmu.

Możesz wyznaczyć sobie dowolny cel, w tym utratę wagi, rzucenie palenia, ćwiczenia podczas sprzątania garażu i nie tylko. Podsumowując, Stickk to aplikacja do konkretnego celu, która zwraca się, gdy osiągniesz swój cel we wspomnianych ramach czasowych.

Dzięki tej aplikacji nie musisz obstawiać tylko pieniędzy i możesz obstawiać dowolną formę odpowiedzialności, ale tak, obstawianie gotówki jest motywujące.

Jak używać Stickka?

Korzystanie z Stickk jest bardzo łatwe i szybkie. Utwórz konto w aplikacji Stickk. Następnie ustaw swój cel, którym może być utrata wagi.

Teraz podpisz „Umowę Zobowiązującą”, aby powiedzieć, że będziesz trzymał się swojego celu. Na koniec postaw zakład na swój cel w postaci gotówki lub innej przydatnej rzeczy.

Kiedy osiągniesz swój cel, otrzymasz zapłatę za utratę wagi w ciągu 72 godzin.

4. Nagrody za saldo Walgreens

Czy masz w pobliżu Walgreen? Jeśli tak, możesz się zapisać ich Nagrody Równowagi program do zdobywania nagród lub kart podarunkowych, aby schudnąć.

Oferuje wiele wyzwań zdrowotnych, w tym czterotygodniowy cel zdrowotny, do którego możesz dołączyć za darmo. Aplikacja oferuje dwa rodzaje wyzwań: fizyczne i związane ze stylem życia, takie jak ćwiczenia, niepalenie lub inne cele związane ze zdrowiem.

Najlepsze jest to, że możesz uczestniczyć w obu z nich w tym samym czasie.

Walgreens Balance Rewards nie zapłaci Ci gotówką za utratę wagi, ale umożliwia wymianę punktów na zakupy w Walgreens.

Możesz także połączyć konto Balance Rewards z Fitbit i MyFitnessPal. Ułatwi Ci to śledzenie działań związanych z odchudzaniem.

Po osiągnięciu wyznaczonego celu utraty wagi możesz zdobywać punkty w następujący sposób:

  • Podłączanie FitBit może dać ci 250 punktów.
  • Chodzenie, bieganie, jazda na rowerze może dać ci 20 punktów za milę.

Kiedy zdobędziesz 1000 punktów, może to być równowartość 1 $. To świetny i zdrowy sposób zarabiania na utracie wagi.

5. Osiągnięcie

Jeśli szukasz najlepszej aplikacji do zarabiania pieniędzy za zdrowie lub utratę wagi, zastanów się Osiągnięcie.

Ta aplikacja jest bezpłatna i pozwala zarabiać pieniądze podczas ćwiczeń, aby schudnąć. Przyznaje punkty za zdrowy tryb życia, śledząc postępy w ponad 20 aplikacjach fitness, w tym Fitbit i MyFitnessPal.

🔥 Zalecana:  16 najlepszych sposobów zarabiania pieniędzy bez samochodu

Jak korzystać z aplikacji osiągnięć?

Najpierw przejdź do sklepu App Store lub Google Play i zainstaluj na swoim telefonie aplikację Achievement – ​​Reward for health. Teraz podłącz do niego jedną lub więcej aplikacji do monitorowania kondycji i zacznij zdobywać nagrody.

Dzięki tej aplikacji możesz zdobyć do 80 punktów dziennie za takie aktywności jak jazda na rowerze, spacery, bieganie i nie tylko. Ponadto, jeśli bierzesz udział w jakichkolwiek ofertach, ankietach i programach odchudzania, możesz zdobyć dodatkowe punkty.

Gdy Twoje zarobki osiągną 10 000 punktów, możesz otrzymać 10 USD. Ta aplikacja nie jest oszustwem i można ją bezpiecznie zainstalować na urządzeniu.

Możesz także przekazać trochę dodatkowych pieniędzy, które zarobiłeś dzięki aplikacji osiągnięć, na cele charytatywne akt dobroci.

Inne sposoby zarabiania na utracie wagi

Oprócz powyższych aplikacji zakładów, które płacą za utratę wagi, oto trzy inne sposoby zarabiania na utracie wagi.

6. Przesyłka kurierska

Czy lubisz długie przejażdżki lub kochasz jeździć? Jeśli tak, zdobądź zapłatę za fantastyczną przejażdżkę podczas dostarczania przedmiotów za pomocą DoorDash lub Postmates.

Obie firmy pomagają zdobywać nagrody finansowe, gdy dostarczasz przedmioty na rowerze, skuterze lub samochodzie.

Aby rozpocząć, pobierz aplikację, zaloguj się i zacznij przyjmować zamówienia. Po zakończeniu pracy otrzymasz zapłatę za swój cel za pośrednictwem PayPal.

7. Sweatmonety

Niezależnie od tego, czy robisz codzienny poranny spacer, czy pokonujesz dużą odległość pieszo, aby dotrzeć do biura, pozwól Sweatcoinowi policzyć Twoje kroki, aby Ci zapłacić.

To niesamowita aplikacja, która płaci Ci zgodnie z krokami, które podejmujesz każdego dnia. Najpierw musisz pobrać go na swoje urządzenie. Następnie aplikacja Sweatcoin może śledzić Twój ruch lub kroki za pomocą akcelerometru w telefonie.

Za każde 1000 kroków możesz zarobić do 0,95 Sweatcoins. Teraz możesz wykorzystać te wady do sprzętu fitness, ćwiczeń i innych celów.

Możesz także wymienić swoje punkty na gotówkę za pośrednictwem PayPal.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Sweatcoin, sprawdź naszą pełną recenzję Sweatcoin tutaj.

8. Bądź wyprowadzaczem psów

Jeśli chcesz schudnąć i jednocześnie zarabiać pieniądze, spacery z psem mogą być dla Ciebie. Możesz spędzać czas z psami, zarabiać pieniądze i dbać o kondycję. wygrana-wygrana-wygrana!

Jeśli chcesz rozpocząć przygodę ze spacerami z psem, Wędrowiec jest dobrą platformą do rozpoczęcia. Jeśli chcesz rozważyć swoje opcje, oto one najlepsze aplikacje i strony internetowe z ofertami pracy dla psów dla Ciebie.

9. Zostań przewodnikiem

Chociaż prawdopodobnie nie jest to pierwsza rzecz, o której myślisz, bycie przewodnikiem może być świetnym sposobem na zarobienie pieniędzy za utratę wagi. Spacerujesz po mieście, rozmawiasz o swoim mieście i dużo się ruszasz.

Wycieczki przez mieszkańców to platforma, na której możesz się zarejestrować i stworzyć wyjątkowe wrażenia z wycieczki. Chociaż wycieczki są teraz prawdopodobnie nieco powolne, jest to świetna okazja, gdy turystyka znów się ożywi.

Jak utrzymać motywację do utraty wagi

Jeśli chcesz schudnąć, ważne jest, aby zachować motywację. Pomoże Ci osiągnąć cel odchudzania i pomoże Ci zarabiać pieniądze za pomocą wyżej wymienionych aplikacji.

Postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami, aby zachować motywację do utraty wagi:

🔥 Zalecana:  Jak wyświetlić czyjąś historię na Instagramie bez ich wiedzy (6 sposobów)

Miej na uwadze cel

Niezależnie od tego, czy jest to cel miesięczny, czy cel długoterminowy, zawsze myśl o tym i wyobrażaj sobie, że jesteś w dobrej formie. Spróbuj przykleić swój cel w formie harmonogramu lub obrazków na lodówce, szafkach i ścianach swojego pokoju.

Zajmij się jedzeniem emocjonalnym

Aby osiągnąć cel utraty wagi, będziesz musiał poradzić sobie z emocjonalnymi nawykami żywieniowymi. Odsuń się od dodatkowych porcji deserów, smażonych potraw, słodkich napojów i innych produktów spożywczych, które powodują przyrost masy ciała. Spróbuj poszukać zdrowych opcji dla swoich zachcianek i głodu.

Znajdź przyjaciela

Kiedy otrzymujesz wsparcie od innych, utrata wagi staje się znacznie łatwiejsza do opanowania. Znajdź przyjaciela lub partnera do ćwiczeń, który ma podobny cel. Trening z przyjacielem jest nie tylko zabawniejszy, ale także pomaga zachować motywację. Przyjmij także aktywny tryb życia, aby szybko schudnąć.

Dostosuj swoje środowisko

Ważne jest, aby trzymać niezdrowe produkty spożywcze poza zasięgiem. Wypełnij swoją lodówkę wszystkim, co zdrowe, w tym świeżymi owocami, warzywami i sałatkami. To nie odwróci cię od twojej ścieżki, ponieważ nie będziesz miał nic niezdrowego do jedzenia w domu.

Często Zadawane Pytania

Kiedy słyszysz, że możesz zarabiać, aby schudnąć, w twojej głowie mogą pojawić się dziesiątki pytań. Oto najczęściej zadawane pytania.

Czy HealthyWage naprawdę się opłaca?

Tak, HealthyWage to niesamowita aplikacja, która płaci gotówką za utratę wagi. Będziesz musiał postawić na pożądane wyzwanie związane z podróżą do utraty wagi. Po wykonaniu tego zadania otrzymasz nagrodę pieniężną lub gotówkę przez PayPal.

Czy mogę otrzymać zapłatę za utratę wagi?

Tak, możesz zarabiać, aby schudnąć. W tym celu musisz zainstalować odpowiednią aplikację, która wypłaca nagrody i dodatkową gotówkę za utratę wagi. Zarabianie za darmo podczas odchudzania to fantastyczne uczucie.

Jakie aplikacje płacą za utratę wagi?

Wiele bezpiecznych i zaufanych aplikacji płaci za utratę wagi. Niektóre z popularnych aplikacji to HealthyWage, DietBet, FitCoin, mile charytatywne, osiągnięcia, i więcej. Możesz zainstalować dowolne z nich ze sklepu App Store lub Google Play Store na swoim telefonie.

Wniosek – zarabiaj, aby schudnąć

Istnieje wiele aplikacji i platform, które umożliwiają zarabianie pieniędzy, jednocześnie pomagając schudnąć. Możesz stawiać zakłady, być aktywnym, wprowadzać nowe zdrowe nawyki, dostarczać jedzenie lub wyprowadzać psy.

Utrata wagi i dopasowanie to wszystko pozostawanie zmotywowanym i znalezienie sposobów, w jakie trzymasz się swoich celów. Łączenie celów wagowych z zachętami finansowymi z pewnością zwiększy szanse na sukces.

Chcesz być fit w inny sposób? Wypróbuj to 30-dniowe wyzwanie plank dla początkujących. Bardzo pomogło mi to w ponownym rozpoczęciu mojej przygody z fitnessem.