9 najlepszych kursów szkoleniowych wirtualnego asystenta, aby uruchomić usługę

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 9 najlepszych kursów szkoleniowych wirtualnego asystenta, aby uruchomić usługę

Wszyscy są zainteresowani równowagą między życiem zawodowym a prywatnym, dzięki której możesz cieszyć się większą ilością czasu na robienie rzeczy, które kochasz, bez poświęcania swoich dochodów. Wiele osób poszukujących tego typu stylu życia gromadzi się w świecie wirtualnych asystentów, ponieważ mogą kontrolować własne godziny pracy i dochody.

Jeśli chcesz dołączyć do nich w świecie VA, zastanów się, jakie kursy wirtualnego asystenta online są dostępne, aby rozpocząć własną działalność gospodarczą oferującą tę usługę.

Teraz możesz się zastanawiać: „Czy muszę przejść kurs wirtualnego asystenta, zanim będę mógł zostać wirtualnym asystentem?” Odpowiedź brzmi nie. Zastanów się jednak, o ile bardziej korzystne byłoby dla ciebie, gdybyś najpierw miał jakiś wgląd w pracę. Co ważniejsze, byłoby świetnym pomysłem przynajmniej wiedzieć, gdzie szukać tych klientów, którzy zapłacą ci za bycie ich asystentem.

Jeśli to ty i jesteś gotowy, aby zmienić swoje życie i dochody, zostając wirtualnym asystentem, to najlepsze kursy szkoleniowe wirtualnego asystenta są wymienione tutaj, aby pomóc Ci zacząć. Od nauki podstaw po budowanie konkretnych umiejętności do zaoferowania, wirtualny asystent ma większą kontrolę nad swoją karierą, niż mogłoby się wydawać.

Nasze popularne oferty zarabiania pieniędzy

Zarejestruj się w każdej z poniższych firm, aby zmaksymalizować swój potencjał zarobkowy.

  • 10 $ premii za rejestrację
  • Płaci za wypełnianie ankiet, wypełnianie ofert, zakupy online i wiele więcej
  • 100 innych płatnych zadań
  • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
  • Dołącz i otrzymaj 10 $
  • 5 $ premii za rejestrację
  • Płaci za granie w gry, oglądanie filmów, odpowiadanie na ankiety i nie tylko
  • 100 innych płatnych zadań
  • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
  • Dołącz i otrzymaj 5 $

Co to jest wirtualna asystentka?

Wirtualny asystent to ktoś, kto wirtualnie wykonuje zadania dla firmy lub firmy. Ta osoba nie musi pracować w biurze firmy ani spotykać się osobiście, aby móc wykonywać swoją pracę. Jako wirtualna asystentka możesz wykonywać różnorodne zadania z dowolnego miejsca.

Wirtualni asystenci mogą wykonywać obowiązki, takie jak odpowiadanie na e-maile, planowanie spotkań, pisanie listów, wysyłanie faktur, prowadzenie księgowości i wiele więcej. Zazwyczaj wirtualny asystent jest zatrudniany jako pracownik kontraktowy, a nie pracownik. Oznacza to, że możesz zdecydować, ile wynoszą Twoje stawki godzinowe lub pakietowe, a także dyktować, kiedy chcesz pracować.

9 najlepszych kursów wirtualnego asystenta online

Zapoznaj się z najlepszymi kursami wirtualnych asystentów dostępnymi online. Niektóre kursy tutaj są nawet bezpłatne.

1. W pełni zarezerwowane VA

W pełni zarezerwowane VA to jeden z najlepszych kursów wirtualnych asystentów online. Gina Horkey, twórczyni Fully Booked VA, oferuje wiele zasobów i wsparcia w swoim kursie. W ciągu 90 dni lub mniej możesz mieć swojego pierwszego naprawdę płacącego klienta wirtualnego asystenta dzięki kursowi Giny.

🔥 Zalecana:  Blog o tym, czy Twoja firma jest… – W kierunku sztucznej inteligencji

Na jej kursie poznasz wszystkie narzędzia potrzebne do udanej kariery wirtualnej asystentki. Dowiedz się, jakie usługi chcesz oferować klientom i jak znaleźć idealnych klientów. Dowiedz się również, jak stworzyć łatwy do opanowania harmonogram swojego życia, aby naprawdę odzyskać kontrolę nad codziennymi obowiązkami.

Najpierw zdobądź gigantyczną listę usług VA Giny, aby sprawdzić, czy jest taka, która odpowiada Twoim obecnym talentom.

2. $10 000 VA

10 000 $ VA uczy, jak zarabiać 10 000 $ jako wirtualny asystent każdego miesiąca. Twórca programu, Kayla Sloan, uczy, jak stworzyć życie, jakiego pragniesz, bez marnowania energii na Facebooku lub wracania na studia, by zdobyć dyplom. Zdobądź szkolenie wirtualnego asystenta z VA o wartości 10 000 USD.

Zdobądź dokładny plan od Kayli. Uczy Cię, jak prezentować swoje usługi i ustalać stawki. Jej kurs pomaga również chronić Twój biznes i stworzyć system, który działa dla Ciebie. Dodatkowo otrzymasz wszelkie potrzebne wsparcie podczas wywiadów z gośćmi i prywatną społeczność, która pomoże odpowiedzieć na Twoje pytania.

3. Korekta w dowolnym miejscu

Jeśli jesteś gotowy, aby przejść na początek kolejki wirtualnego asystenta, naucz się konkretnej transakcji, która będzie korzystna dla Twoich potencjalnych klientów. Ta umiejętność może być korektą. Wyobraź sobie wszystkie materiały pisemne, których firma potrzebuje, aby sprawnie działać. Istnieją pisemne potrzeby w zakresie komunikacji z innymi pracownikami, pisemne reklamy marketingowe, prezentacje i nie tylko. Wszystko, co jest napisane, wymaga korektora i możesz zapewnić ten zestaw umiejętności.

Jeśli jeszcze nie zacząłeś swojej kariery korektora, możesz uczyć się od Caitlin Pyle na jej kursie Proofread Anywhere. Caitlin ma wieloletnie doświadczenie w korekcie dla innych i opanowała mapę drogową, dzięki której możesz zostać dobrze opłacanym korektorem.

Sprawdź jeden z najlepszych kursów wirtualnej asystentki za darmo biorąc udział Bezpłatne seminarium internetowe Caitlin. Webinarium Caitlin da ci wyobrażenie o tym, jak by to było zostać wirtualną asystentką oferującą usługi korekty.

Powiązany: Najlepsze kursy korekty online

4. Przewodnik edytora zdjęć

Edycja zdjęć to gorąca umiejętność. To nie jest dla każdego, ale wirtualny asystent, który ma tę umiejętność, byłby bardzo poszukiwany. Wiele firm i firm nie ma czasu, aby nauczyć się ulepszać zdjęcia do swoich potrzeb marketingowych. Opowiadanie historii za pomocą zdjęć to sztuka, za którą wielu zapłaci.

Problem ze zdjęciami polega na tym, że jeśli nie zostaną zrobione w odpowiednim świetle, mogą opowiedzieć zupełnie inną historię niż ta, którą firma może próbować przedstawić. Istnieją również drobne wady, które można uchwycić na zdjęciu, które należy usunąć. Wzięcie udziału w kursie edycji zdjęć online, aby nauczyć się robić zdjęcia wszystkiego, czego potrzebuje firma, może być różnicą w zwiększeniu sprzedaży.

🔥 Zalecana:  31 najlepszych ofert pracy dla korektora online dla początkujących i profesjonalistów w 2023 r

Przewodnik edytora zdjęć to kurs poświęcony budowaniu biznesu edycji zdjęć dla profesjonalnych fotografów. Jest to przewodnik krok po kroku, który musisz wiedzieć o świecie edycji zdjęć. Dowiedz się, jak znaleźć swoją kreatywność w edytowaniu zdjęć. Istnieje wiele okazji do przećwiczenia tego, czego nauczysz się podczas kursu i uzyskania wsparcia ze strony prywatnej społeczności.

Możesz przekonać się, jak wygląda profesjonalna edycja zdjęć i styl nauczania twórcy kursu, dołączając do tego bezpłatnego szkolenia wideo.

Powiązany: Najlepsze kursy edytora zdjęć

5. Kurs księgowości Bena

Księgowość jest niezbędna dla każdej rozwijającej się firmy, zarówno nowej, jak i doświadczonej. Bez księgowego firma nie byłaby w stanie dokładnie śledzić swoich wydatków i dochodów. Jest to usługa, którą możesz świadczyć jako wirtualna asystentka swoim klientom.

Księgowość to dbałość o szczegóły. Zrób krok naprzód, aby dowiedzieć się jeszcze więcej o księgowości dzięki jednemu z najlepszych kursów wirtualnego asystenta online poświęconych umiejętnościom księgowym. Brać Bookkeepers.com za darmo, aby uzyskać lepszy obraz tego, jak możesz odnieść sukces dzięki usługom księgowym.

6. Transkrybuj w dowolnym miejscu

Usługi transkrypcji byłyby najlepszą usługą do zaoferowania jako wirtualny asystent. Ta usługa byłaby szczególnie atrakcyjna dla tych firm, które polegają na konwersji nagrań dźwiękowych na tekst. Może to być transkrypcja spotkań, notatek audio na tekst lub usługi transkrypcji prawnej.

Praca wirtualnego asystenta z usługami transkrypcji może być ogromną okazją do pracy z większymi firmami. Weź darmowe Ogólna transkrypcja: teoria i praktyka kurs, aby dowiedzieć się, jaki rodzaj usług transkrypcyjnych chcesz oferować i jak rozpocząć naukę zawodu. Możesz skupić się na rodzaju transkrypcji, który najbardziej Ci odpowiada.

Jeśli podoba Ci się proces transkrypcji, możesz wziąć udział w kursach transkrypcji online, aby poprawić swoje umiejętności, takie jak szybkość i dokładność. Dzięki temu możesz stać się bardziej wydajnym transkryptorem i ostatecznie zarobić więcej pieniędzy w krótszym czasie.

7. Certyfikacja mediów społecznościowych

Skorzystaj z usług wirtualnego asystenta, aby pomóc firmom w ich obecności w mediach społecznościowych. Twoja usługa może obejmować publikowanie zdjęć z przyciągającymi wzrok podpisami i komentowanie z innymi użytkownikami konta. Media społecznościowe to miejsce, w którym wiele firm wkłada mnóstwo wysiłku w doskonalenie. Pomóż odciążyć ich talerze i zaoferuj im media społecznościowe jako specjalność.

Weź Certyfikat Mediów Społecznościowych kurs, aby dowiedzieć się, jak zmaksymalizować swoje umiejętności w mediach społecznościowych. Pomóż firmom rozwijać się, zyskać pozytywną widoczność i rozkwitać w przestrzeni online. Ten bezpłatny kurs wirtualnego asystenta pomoże Ci zdobyć wiedzę na temat strategii w mediach społecznościowych.

8. Szkoła projektowania Canva

Canva to najlepsza platforma do tworzenia oszałamiających grafik na niemal każdą potrzebę. Od postów w mediach społecznościowych po prezentacje, a nawet zaproszenia — Canva umożliwia tworzenie niemal wszystkiego. Firmie nie zawsze łatwo jest podjąć się nowego zadania lub nauczyć się nowych umiejętności. Możesz wyspecjalizować się w serwisie Canva, aby pomagać w tworzeniu elementów kreatywnych potrzebnych firmom do rozwoju.

🔥 Zalecana:  Jak naprawić błąd Twitcha 2000 w 2022 roku

Płótno
Design School oferuje bezpłatne szkolenie wirtualnego asystenta i przeprowadzi Cię przez wszystkie funkcje dostępne na platformie. Możesz nauczyć się wszystkich efektów specjalnych, które możesz stworzyć, bawić się gotowymi szablonami i pobierać wysokiej jakości obrazy, których można używać na stronach internetowych, blogach, e-mailach itp.

9. Wysyłaj profesjonalne e-maile

Komunikacja jest kluczowa w każdym biznesie. Musisz wiedzieć, jak rozmawiać z pracownikami, aby motywować ich do dalszej pracy lub zwracać się do nich w przypadku problemów. Wiele z tych rodzajów komunikacji odbywa się za pośrednictwem wiadomości e-mail. Prawdopodobnie wiesz, jak łatwo e-mail może zostać błędnie zinterpretowany, więc najlepiej jest nauczyć się, jak wysyłać e-maile, które są skuteczne.

Weź Google Kurs wysyłania profesjonalnych e-maili aby pomóc Ci zrozumieć, czego naprawdę potrzebuje profesjonalna poczta e-mail. Ta usługa może być pomocna dla wszystkich firm, zwłaszcza tych, które potrzebują pozytywnego kontaktu ze swoimi pracownikami. Kurs jest bezpłatny, a umiejętności są nieocenione, co oznacza, że ​​możesz pobierać wyższą stawkę za usługę wirtualnego asystenta.

Zwiększ swoją wartość dzięki kursom szkoleniowym wirtualnego asystenta online

Nie musisz być doświadczonym wirtualnym asystentem, aby dobrze zarabiać jako VA. Chociaż być może będziesz musiał podjąć mniej płatną pracę tylko po to, aby zdobyć doświadczenie, możesz szybko podnieść swoje stawki, jeśli ciężko pracujesz nad swoimi umiejętnościami. Zwiększ wartość, którą wnosisz, biorąc udział w większej liczbie kursów wirtualnych asystentów online.

Znajdź umiejętność, która naprawdę pobudzi Twoją kreatywność i radość z pracy jako asystent innej osoby. Może się okazać, że lubisz wykonywać kilka zadań. Jeśli jednak możesz specjalizować się w określonych obszarach, możesz zauważyć, że twoje umiejętności w tej dziedzinie są bardziej potrzebne niż w innych. Weź udział w kursach, aby poprawić te umiejętności, pokaż klientom, co potrafisz i zarabiaj pieniądze, jakich pragniesz.

Wirtualni asystenci mają niepowtarzalną okazję pomagać innym, wykonując dla nich usługi. Poznaj swoją wartość, nie przestawaj się uczyć i przejmij kontrolę nad własnym biznesem jako VA.