9 Łatwa poprawka dla „Aktualizuj ustawienia Apple ID” na iPhonie i iPadzie

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 9 Łatwa poprawka dla „Aktualizuj ustawienia Apple ID” na iPhonie i iPadzie

Jak zaktualizować ustawienia Apple ID na moim iPhonie? Jeśli kiedykolwiek napotkałeś błąd „Aktualizuj ustawienia Apple ID” lub nadal otrzymujesz powiadomienie w ustawieniach iPhone’a lub iPada.

Nie jesteś sam, ponieważ jest wiele osób, które obecnie doświadczają tego problemu.

Ten typ powiadomienia o błędzie może pojawić się na Twoim iPhonie i iPadzie z różnych powodów i będzie po prostu miał właściwy sposób na naprawienie powiadomienia o aktualizacji ustawień Apple ID.

Zanim powiadomienie „Aktualizuj ustawienia Apple ID” zniknie, musisz to naprawić. W większości przypadków powiadomienie nie będzie chciało iść po naprawieniu, po prostu pozostanie zablokowane.

W tym przewodniku dowiesz się jak naprawić błąd „Aktualizuj ustawienia Apple ID” na iPhonie i iPadzie.

Twój Apple ID daje ci dostęp do wszystkich usług Apple, bez niego nie będziesz mógł prawidłowo korzystać z iPhone’a, iPada, Maca i innych produktów Apple.

Jeśli masz tylko jeden identyfikator Apple ID na swoim urządzeniu, bardzo łatwo będzie rozwiązać problem, ale posiadanie innego identyfikatora oznacza wiele problemów i zamieszania. Dlatego Apple zaleca używanie tego samego identyfikatora we wszystkich usługach Apple.

Wypróbuj tę szybką poprawkę „Aktualizuj ustawienia Apple ID”.

 • Stuknij w „Aktualizuj ustawienia Apple ID”, stuknij w „Kontynuuj” i wprowadź swoje aktualne hasło Apple IDD.
 • Zaktualizuj swoje hasło Apple ID do wszystkich usług Apple, to jeden ze sposobów rozwiązania tego problemu.
 • Zresetuj ustawienia Face ID lub Touch ID
 • Wyloguj się i zaloguj ponownie na swoje konto Apple ID w aplikacji Ustawienia.
 • Uruchom ponownie lub wymuś ponowne uruchomienie urządzenia
 • Sprawdź stronę stanu systemu Apple, aby upewnić się, że występują problemy z serwerem w Apple.

Co to znaczy zaktualizować ustawienia Apple ID

Gdy powiadomienie pojawi się w ustawieniach iPhone’a, oznacza to, że musisz potwierdzić swoje konto, logując się ponownie.

Wynika to z faktu, że Apple chce mieć pewność, że to Ty korzystasz z konta Apple ID, a niektóre usługi wymagają ponownego zalogowania. Jeśli nie zaktualizujesz ustawień Apple ID, nie będziesz mógł korzystać z większości aplikacji na swoim urządzeniu.

Istnieją różne powody, dla których to powiadomienie o błędzie jest wyświetlane, dopóki nie przejmiesz kontroli.

Jeśli chcesz usunąć powiadomienie z ustawień telefonu i w pełni korzystać z urządzenia, musisz zaktualizować ustawienia Apple ID, logując się ponownie przy użyciu hasła.

Dlaczego mój iPhone mówi „Zaktualizuj ustawienia Apple ID”?

Istnieją różne powody, dla których Twój iPhone wciąż prosi o „Aktualizowanie ustawień Apple ID”, może to być spowodowane zmianą hasła na jednym urządzeniu Apple z tym samym identyfikatorem i teraz musisz zalogować się ponownie, aby nadal korzystać z ich usługi.

Jednym z głównych powodów, dla których powiadomienie wciąż się pojawia, są informacje o identyfikatorze Apple ID, ponieważ są one zalogowane na innym urządzeniu.

Możesz zmienić hasło Apple ID na iPhonie, a na iPadzie pojawi się powiadomienie o aktualizacji ustawień identyfikatora.

Jeśli zmienisz jakiekolwiek informacje dotyczące identyfikatora Apple ID, takie jak płatność i wysyłka, imię i nazwisko oraz inne, wkrótce może pojawić się wyskakujące okienko.

Najlepszym sposobem na rozwiązanie tego problemu jest użycie jednego identyfikatora Apple ID dla aplikacji i usług. Jeśli masz wiele kont Apple ID i pojawi się powiadomienie, usunięcie go będzie trudne. Powody, dla których wyświetla się Twój iPhoneS powiadomienie „Zaktualizuj ustawienia Apple ID”..

 • Gdy zmienisz hasło do urządzenia z innego urządzenia Apple, które jest połączone z Twoim Apple ID, może zostać wyświetlone powiadomienie.
 • Po zresetowaniu hasła Apple ID na innym urządzeniu Apple może zostać wyświetlone powiadomienie.
 • Jeśli informacje o Apple ID nie są kompletne i nie są aktualizowane.
 • Jeśli przeniosłeś się na nowe urządzenie Apple, może pojawić się powiadomienie o błędzie.
 • Może to być również spowodowane problemem z serwerami systemu Apple itp.
🔥 Zalecana:  Azuki wprowadza świąteczne stroje dla NFT

Łatwo napraw powiadomienie „Aktualizuj ustawienia Apple ID”.

Co robisz, gdy pojawia się komunikat, aby zaktualizować ustawienia Apple ID? Jeśli chcesz szybko naprawić „Aktualizuj ustawienia Apple ID” w ustawieniach iPhone’a i iPada, istnieje szybka poprawka, która nie powinna zająć więcej niż 2 minuty. Po prostu postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie po dotknięciu.

Zaktualizuj ustawienia Apple ID zgodnie z prośbą.

To z łatwością zadziała, jeśli masz jeden identyfikator Apple ID, którego używasz na wszystkich urządzeniach Apple.

Jeśli zmieniłeś jakiekolwiek dane z innego urządzenia, krok po kroku „Aktualizuj ustawienia Apple ID” wykonaj ten krok, aby usunąć powiadomienie z urządzenia.

 1. Otwórz stronę ustawień iPhone’a i dotknij „Zaktualizuj ustawienia Apple ID” ogłoszenie.
 2. Zostaniesz przeniesiony na nową stronę, a następnie dotknij Kontynuowaćzostaniesz poproszony o podanie aktualnego hasła Apple ID.

Po zweryfikowaniu przesuń palcem w górę od dołu ekranu (lub naciśnij dwukrotnie przycisk Początek na starszych iPhone’ach), aby wyświetlić przełącznik aplikacji, a następnie przesuń palcem w górę, aby zamknąć aplikację Ustawienia.

Na wszelki wypadek, gdyby weryfikacja „Aktualizuj ustawienia Apple ID” nie powiodła się, odłącz połączenie mobilne lub Wi-Fi, a następnie ponownie uruchom telefon, jeśli powiadomienie nigdzie się nie pojawiło i nadal tam jest, wykonaj poniższe metody, aby usunąć je z urządzenia.

Co zrobić, gdy „Aktualizuj ustawienia Apple ID” utknął na Twoim iPhonie

Dlaczego mój telefon utknął podczas aktualizacji ustawień Apple ID? Cóż, jeśli nie możesz usunąć ustawień Apple ID z ustawień telefonu, oznacza to, że utknął i prawdopodobnie zajmie trochę wysiłku, zanim pójdzie.

Jeśli informacja o ustawieniach Apple ID nadal jest wyświetlana, firma Apple nie będzie w stanie zapewnić odpowiedniego działania podczas korzystania z urządzenia. Gdy aktualizacja ustawień Apple ID utknie, oto co musisz zrobić.

Uruchom ponownie lub wymuś ponowne uruchomienie iPhone’a lub iPada

Nawet po wpisaniu hasła Apple ID i wyczyszczeniu aplikacji Ustawienia z szuflady aplikacji powiadomienie nie zniknie.

Następną rzeczą, którą powinieneś rozważyć, jest ponowne uruchomienie urządzenia. Wielu użytkowników przekonało się, że to działa, więc powinieneś to zrobić przed skorzystaniem z rozwiązania zamówienia.

Ponowne uruchomienie iPhone’a odświeży urządzenie i wyczyści wszystkie uruchomione aplikacje, więc jeśli jest jakiś mały błąd, który nie chce, aby powiadomienie zniknęło, możesz go usunąć, po prostu ponownie uruchamiając iPhone’a.

Jeśli ponowne uruchomienie iPhone’a nie usunie problemu Zaktualizuj ustawienia Apple ID, będziesz mieć teraz inną opcję wymuszenia ponownego uruchomienia iPhone’a.

Wymuszenie ponownego uruchomienia iPhone’a i ponowne uruchomienie iPhone’a to dwie różne rzeczy, jedna pomaga zamknąć zarówno sprzęt, jak i oprogramowanie, a druga tylko zamknąć całe oprogramowanie.

Wystarczy wymusić ponowne uruchomienie urządzenia, aby rozwiązać problem, ponieważ kilku użytkowników używa go do usuwania błędów i usterek ze swojego urządzenia.

Więc ponownie, zanim zastosujesz następne rozwiązanie, spróbuj najpierw tego. Napisaliśmy szczegółowy przewodnik, który pomoże Ci wymusić ponowne uruchomienie iPhone’a.

Upewnij się, że jesteś zalogowany przy użyciu właściwego identyfikatora Apple ID

Następną rzeczą, którą powinieneś zrobić po wprowadzeniu hasła Apple ID, a także ponownym uruchomieniu iPhone’a i nie usunięto aktualizacji ustawień Apple ID, jest sprawdzenie identyfikatora Apple ID, na który jesteś zalogowany.

Jeśli masz wiele kont Apple ID, musisz dokładnie sprawdzić używany identyfikator. Być może wprowadziłeś nieprawidłowe hasło do konta Apple ID.

🔥 Zalecana:  Ścieżka do przodu dla ekosystemu przemysłowego

Aby sprawdzić, czy jesteś zalogowany na właściwe konto Apple ID, otwórz ustawienia iPhone’a i stuknij swoje imię na samej górze.

Sprawdź swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail, jeśli jest to prawidłowy identyfikator Apple ID. Dzięki temu poznasz identyfikator Apple ID, na który jesteś zalogowany.

Wyloguj się i zaloguj z powrotem na swoje konto Apple ID

Następnym rozwiązaniem, jeśli powyższe nie działa, aby pozbyć się powiadomienia „Zaktualizuj ustawienia Apple ID”, jest wylogowanie się z konta Apple ID i ponowne zalogowanie.

Po zalogowaniu zalecam ponowne uruchomienie urządzenia, jest to dobry sposób na odświeżenie iPhone’a i ewentualnie. Apple zsynchronizuje zaktualizowane informacje z Twoim kontem.

Jeśli masz wiele kont Apple ID, pamiętaj, aby wylogować się ze wszystkich, a następnie zalogować ponownie po złożeniu zamówienia, aby sprawdzić, czy powiadomienie nadal będzie dostępne. W większości tak nie będzie. Oto jak możesz wylogować się z konta ID.

Aby wylogować się z konta Apple ID;

 1. Przejdź do ustawień iPhone’a, a następnie dotknij swojego imienia.
 2. Przewiń do dołu strony i naciśnij przycisk „Wyloguj się”.
 3. Wprowadź hasło identyfikacyjne i dotknij przycisku „Wyłącz”, a następnie dotknij „Wyloguj się”.
 4. Wybierz elementy, które chcesz zachować na swoim iPhonie, a następnie jeszcze raz stuknij „Wyloguj się”.

Ta funkcja pozwala zachować kopię danych na iPhonie, aby móc z niej korzystać.

Po wylogowaniu się z konta Apple ID uruchom ponownie urządzenie przed zalogowaniem się z tyłu.

Aby zalogować się z powrotem na swoje konto Apple ID;

 1. Otwórz ustawienia swojego iPhone’a i dotknij opcji „Zaloguj się do iPhone’a”.
 2. Zostaniesz poproszony o podanie adresu e-mail i hasła Apple ID, a następnie stuknij Zaloguj się w prawym górnym rogu ekranu.
 3. Stuknij w scalanie, jeśli chcesz scalić swoje dane w iPhonie z danymi w iCloud.

Jesteś teraz zalogowany na swoje konto Apple ID, a powiadomienie o błędzie z ustawień telefonu powinno już zniknąć. Ale jeśli nie przejdzie do następnego rozwiązania.

Zaktualizuj informacje o swoim Apple ID

Jednym z powodów, dla których otrzymujesz „Aktualizuj ustawienia Apple ID” na swoim iPhonie lub iPadzie, jest to, że będziesz musiał zaktualizować informacje o swoim Apple ID po jego wygaśnięciu.

Informacje takie jak adres płatności i wysyłki wymagają aktualizacji. Dzieje się tak również w przypadku aktualizacji na jednym urządzeniu, które nie zostało zsynchronizowane, a wtedy otrzymasz powiadomienie na telefonie.

Aby zaktualizować informacje o Apple ID;

 1. Otwórz aplikację Ustawienia iPhone’a, a następnie stuknij swoje imię u góry.
 2. Przejdź do Płatności i wysyłka.
 3. Wprowadź hasło Apple ID i zaktualizuj szczegóły płatności, jeśli wygasły.
 4. Jeśli nie masz tutaj danych do płatności, to nie musisz ich wprowadzać, możesz wybrać opcję „Brak”.

Sprawdź usługi systemowe Apple

Jeśli próbowałeś tego kilka razy i sytuacja nadal jest taka sama, możesz chcieć sprawdzić, czy serwer Apple jest w trakcie konserwacji i czy działa poprawnie.

Aktualizacja ustawień Apple ID będzie dostępna, jeśli nie wiesz, co robić.

Aby sprawdzić, czy serwery Apple działają poprawnie. Idź do Strona stanu systemu Apple i upewnij się, że wszystko jest na zielono.

Jeśli tak nie jest, będziesz musiał poczekać kilka godzin, aż zostanie naprawiony, a następnie możesz spróbować zaktualizować ustawienia Apple ID.

Zresetuj hasło Apple ID

Jeśli wprowadzasz nieprawidłowe hasło do konta Apple ID, nie będziesz mógł usunąć błędu, a powiadomienie będzie nadal wyświetlane w ustawieniach telefonu.

Następną rzeczą, którą powinieneś zrobić, to zmienić swoje obecne hasło Apple ID. Może to również rozwiązać komunikat o błędzie. Po zmianie będziesz musiał zaktualizować hasło na wszystkich swoich urządzeniach Apple.

🔥 Zalecana:  IVS Crypto 2023 KYOTO mianuje MarketAcross najnowszym partnerem medialnym

Napisaliśmy szczegółowy przewodnik na temat resetowania hasła Apple ID na iPhonie, iPadzie, Androidzie, komputerze Mac i komputerze z systemem Windows. mobilny i komputerowy.

Aby zresetować hasło Apple ID;

Otwórz aplikację Ustawienia telefonu na iPhonie i dotknij swojego imienia u góry > Hasło i bezpieczeństwo > Zmień hasło. Ustaw nowe hasło dla swojego Apple ID, potwierdź hasło, a następnie stuknij w Zmiana.

Po zmianie hasła musisz przejść do zawiadomienia o aktualizacji ustawień Apple ID, stuknąć w „Aktualizuj ustawienia Apple ID”, stuknąć w Kontynuuj i wprowadzić aktualne hasło Apple ID, a powiadomienie zniknie. Jeśli czerwone powiadomienie nadal się wyświetla, wykonaj następną poprawkę.

Zaktualizuj swoją wersję iOS

Jeśli wypróbowałeś różne metody usunięcia powiadomienia „Aktualizuj ustawienia Apple ID” z telefonu i nadal nie ma rezultatów, musisz zaktualizować wersję swojego iPhone’a do najnowszej.

W tym przypadku powiadomienie musi zostać usunięte, a jeśli na przykład czerwone powiadomienie pojawi się po aktualizacji, może to być spowodowane błędem.

Aby zaktualizować iPhone’a lub iPada do najnowszej wersji, przejdź do aplikacji Ustawienia i dotknij Ogólny > Aktualizacja oprogramowania > Ściągnij i zainstaluj jeśli jest nowa aktualizacja.

Zresetuj wszystkie ustawienia

Następną opcją, na którą powinieneś zwrócić uwagę, jest zresetowanie wszystkich ustawień iPhone’a lub iPada, nie powoduje to usunięcia danych z urządzenia, tylko ustawienia, w których dokonałeś zmian. Twoje aplikacje, muzyka i wszystko pozostanie nienaruszone. Więc jeśli chcesz zresetować wszystkie ustawienia.

Otwórz ustawienia iPhone’a i dotknij Ogólne, przewiń w dół i dotknij Resetuj. Stuknij w Zresetuj wszystkie ustawieniauzyskiwać Zresetuj wszystkie ustawienia aby potwierdzić, uwierzytelnij się za pomocą hasła iPhone’a i potwierdź.

Po pomyślnym zresetowaniu wszystkich ustawień powiadomienie o aktualizacji Apple ID powinno przestać wyświetlać się w ustawieniach telefonu.

Zresetuj iPhone’a

Jeśli wypróbowałeś wszystko, co możliwe w tej poprawce i wydaje się, że nic nie działa, inną dostępną opcją jest zresetowanie iPhone’a do ustawień fabrycznych, zanim to zrobisz, upewnij się, że masz kopię zapasową danych iPhone’a lub iPada.

Możesz wykonać kopię zapasową iPhone’a na iCloud lub iTunes, tak czy inaczej. Napisaliśmy szczegółowy przewodnik na temat tworzenia kopii zapasowych iPhone’a na iCloud i iTunes.

Przejdź do ustawień iPhone’a > Ogólny > Resetowanie > Skasuj całą zawartość i ustawienia. Zostaniesz poproszony o utworzenie kopii zapasowej danych telefonu, jeśli nie stukniesz Utwórz kopię zapasową, a następnie wymaż, jeśli nie, pomiń i wymaż. Wprowadź hasło urządzenia, aby potwierdzić przywrócenie ustawień fabrycznych, a następnie stuknij OK.

Po ponownym uruchomieniu urządzenia postępuj zgodnie z instrukcjami instalacji i wybierz opcję odzyskiwania danych z komputera (kopia zapasowa iTunes) lub iCloud. Po skonfigurowaniu urządzenia sprawdź, czy „Zaktualizuj ustawienia Apple ID” jest naprawiony.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie