8 najlepszych tanich dużych podkładek pod mysz do gier [Biggest, Extra Large & Inexpensive]

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 8 najlepszych tanich dużych podkładek pod mysz do gier [Biggest, Extra Large & Inexpensive]

Szukasz niedrogiej, dużej podkładki pod mysz do gier? Tutaj udostępniam jedne z największych podkładek pod mysz do gier, które są również dość tanie.

Podkładki pod mysz dla graczy są niezbędne, zwłaszcza jeśli grasz godzinami. Bez nich możesz dojść do punktu, w którym zranisz ręce i biurko do gier.

W pośpiechu? Oto nasza trójka najlepszych

Wybierając podkładki pod mysz dla graczy, które mamy na tej liście, szukałem największych podkładek pod mysz dla graczy, kierowałem się trwałością i komfortem, jaki zapewnia materiał. Przyjrzałem się dotykowi, skuteczności sterowania myszką i starałem się wybrać te, które są łatwe do czyszczenia. Niektóre z tych podkładek są również dość grube, można je złożyć i są idealnymi towarzyszami podróży.

Rzućmy okiem na najlepsze tanie duże podkładki pod mysz do gier.

5 tanich dużych podkładek pod mysz do gier

Glorious 3XL rozszerzona podkładka pod mysz dla graczy -…

Podkładka pod mysz do gier INPHIC XL Rozszerzona…

Duża podkładka pod mysz do gier z antypoślizgową…

Benvo Extended Mouse Pad Duża podkładka pod mysz do gier-…

Podkładka pod mysz do gier Anpollo Extended…

Ogromne podkładki pod mysz 3XL (48”x24”) – Ekstra…

Glorious 3XL rozszerzona podkładka pod mysz dla graczy -…

Podkładka pod mysz do gier INPHIC XL Rozszerzona…

Duża podkładka pod mysz do gier z antypoślizgową…

Benvo Extended Mouse Pad Duża podkładka pod mysz do gier-…

Podkładka pod mysz do gier Anpollo Extended…

Ogromne podkładki pod mysz 3XL (48”x24”) – Ekstra…

Rozkład każdej z naszych największych podkładek pod mysz dla graczy

Przyjrzyjmy się teraz każdej z tych podkładek pod mysz do gier. Daliśmy im dobry test, bawiliśmy się nimi przez jakiś czas i muszę wam powiedzieć, że każda z tych podkładek pod mysz daje inne wrażenia, gra jako całość i sterowanie naszą myszą do gier nie było takie samo na każdej z nich.

Chwalebny – najlepszy 3XL Rozszerzona podkładka pod mysz do gier

Jest to podkładka pod mysz do gier o grubości 4 mm i całkiem niezłą powierzchnią. Podobało mi się również to, że moja mechaniczna klawiatura jest cichsza, ponieważ wibracje są pochłaniane i nie przenoszone bezpośrednio na biurko. Muszę powtórzyć, że ta podkładka pod mysz do gier zapewniła mi cichszą konfigurację do gier.

Można go prać ręcznie lub prać w pralce, co jest fajne. Podczas grania w gry takie jak H1Z1, PUBG, Fortnite i kilka innych gier, które wymagają dużych przeciągnięć po biurku, myślę, że ta podkładka zapewniła mi potrzebną nieruchomość i za to ją pokochałem.

Podobało mi się to, że dobrze trzyma się na moim biurku, ma ogromne rozmiary, wygodnie leży na dłoniach i łokciach, a mysz bardzo dobrze ślizga się po podkładce pod mysz.

Jeśli chodzi o rzeczy, które mi się nie podobały, ta podkładka pod mysz jest cała czarna, więc kurz i plamy łatwo się przyklejają, powierzchnia jest bardziej szorstka, niż bym chciał, i jest mikroskopijnie otwarta, co sprawia, że ​​szybko wchłania wszelkie rozlane płyny. Jeśli jesteś kimś, kto je przed zestawem do gier, warto to rozważyć.

INPHIC Duża podkładka pod mysz dla graczy

Jeśli szukasz cienkiej podkładki pod nadgarstek i podkładki pod mysz, która spełni potrzeby związane z grami, domem i biurem, duża podkładka pod mysz INPHIC jest niesamowitą opcją. Podkładka pod mysz nie ma postrzępionych krawędzi, jeśli ją umyjesz, ponieważ kolor i wzór szwów wokół krawędzi są dobrze wykonane. Jeśli natychmiast usuniesz rozlany płyn, będziesz w stanie utrzymać go w czystości na dłużej.

Gumowy spód utrzymuje ją na biurku, więc ta podkładka pod mysz jest antypoślizgowa, a jej duży rozmiar zapewnia dużo miejsca na klawiaturę i mysz, aby wygodnie się poruszać.

Jeśli otrzymujesz opcję z mapą świata, powinieneś wiedzieć, że niektóre kraje i napisy na mapie nie są wystarczająco czytelne. Pomyślałem, że powinienem to opublikować, zwłaszcza jeśli to jest główny powód, dla którego decydujesz się na zakup tego z mapą świata.

🔥 Zalecana:  5 najlepszych laptopów z czytnikami kart pamięci

Qisan – najlepsza podkładka pod mysz z rozszerzonym podświetleniem RGB i mapą

Jeśli masz ochotę na gamingową podkładkę pod mysz z mapą świata, ta przypadnie Ci do gustu. Mapa świata jest bardzo szczegółowa iw wysokiej rozdzielczości, teksty i obszary są czytelne. Tekstura jest również świetna, bardziej przypomina materiał, a mniej plastik, jak na niektórych podkładkach pod mysz do gier.

Spód również jest gumowany, dzięki czemu ma świetne właściwości antypoślizgowe. To prawdopodobnie największa podkładka pod mysz do gier, jaką teraz dostaniesz, ponieważ prawie całkowicie zakryła blat mojego biurka, a to świetnie nadaje się do grania. Jest gruby i mogłem go uruchomić natychmiast po przybyciu.

Zauważyłem, że ma silny zapach gumy, co dla niektórych może być nieprzyjemne. Musiałem zostawić go poza moją ciemnią na około 48 godzin, aby móc zredukować zapach do możliwego do opanowania stopnia.

Benvo – Najlepsza tania podkładka pod mysz dla graczy

Podkładka pod mysz do gier Benzo jest z pewnością oceniana jako jedna z najlepszych tanich dużych podkładek pod mysz do gier dostępnych obecnie na rynku. Podobało mi się, jak szybko przyszło po złożeniu zamówienia i wypróbowaniu go.

Mieści cały mój sprzęt do gier za jednym razem bez problemów. Nie miałem problemów z umieszczeniem klawiatury, myszy, telefonu, przenośnego dysku twardego i napoju na podkładce pod mysz, która nigdy się nie ześlizgnęła, była wygodna i bardzo łatwa do oceny.

Jakość kolorów i malowania nie była zbyt dobra, błędy ortograficzne na mapie obfitują. Zauważyłem pewne wady na zewnętrznej krawędzi, ale nie ma to wpływu na ogólne wrażenie. Powinienem jednak zaznaczyć, że nie blakną one nawet po pewnym czasie używania podkładki pod mysz.

Anpollo – najlepsza bardzo duża podkładka pod mysz do gier

Jeśli używasz wersji Ryzen, oto mysz do gier z identycznym motywem. Obudowa podkładki pod mysz dla graczy jest wykonana z bardzo dobrego materiału, jest trwała i jest antypoślizgową podkładką pod mysz dla graczy.

Podobało mi się to, że powierzchnia podkładki pod mysz jest bardzo miękka, a jednocześnie zapewnia płynny ruch, aby moja mysz potrzebowała większego zasięgu. Powierzchnia pomaga mi uzyskać jeszcze cichszą konfigurację do grania, ponieważ zmniejsza przenoszenie hałasu z mechanicznej klawiatury na biurko.

Zauważyłem jednak, że ta mysz jest dość cienka i nie ma odpowiednich szwów, co spowodowało, że podrapałem się po nadgarstku, gdy przesuwałem mysz po powierzchni podkładki do gier.

Corsair — najlepsza podkładka pod mysz do gier zapobiegająca strzępieniu się

Corsair MM300 to wysokiej jakości tekstylna podkładka pod mysz dla myszy o wysokim DPI. Wzmocnione zszyte krawędzie są chronione przed zdzieraniem, a zoptymalizowana konstrukcja tekstylna zapewnia wysoką precyzję śledzenia i niskie tarcie.

Występuje w różnych rozmiarach, od małych do rozszerzonych wersji. Ta podkładka pod mysz jest przeznaczona zarówno dla myszy optycznych, jak i laserowych. Antypoślizgowa gumowa podstawa utrzymuje go na miejscu podczas użytkowania.

Ta wielokolorowa podkładka do gier jest wykonana z naturalnego kauczuku i tkaniny i ma prostokątny kształt. Wymiary produktu to 36,6 na 11,8 na 0,1 cala. Podkładka pod mysz jest wodoodporna i można ją czyścić ściereczką lub lekko wilgotną ściereczką.

Podkładka do gier Corsair MM300 Anti-Fray to jedna z najlepiej rozbudowanych podkładek pod mysz, jakie możesz kupić, więc możesz rozważyć jej zakup, jeśli jej potrzebujesz.

EFISH XX – Najlepsza tania podkładka pod mysz dla graczy

Ta niedroga podkładka pod mysz jest przeznaczona dla graczy i nadaje się do biur, domów i komputerów stacjonarnych. Pomaga zwiększyć wrażenia z gry i poprawić produktywność. Jego antypoślizgowa podstawa utrzymuje urządzenia na miejscu i ma miejsce na mysz, klawiaturę i inne urządzenia. Dodatkowo duża i gruba powierzchnia chroni biurko przed zarysowaniami czy uszkodzeniami.

Jest miękka i twarda, co zapewnia większą kontrolę nad myszą. Ponadto EFISH XX jest wykonany z wodoodpornego materiału, więc nie musisz się martwić, że urządzenie zamoczy się po wytarciu wody z powierzchni.

🔥 Zalecana:  Twój przewodnik po znalezieniu pracy jako korektor w Amazon dla początkujących — 8 najlepszych sposobów

Podstawa jest wykonana z nietoksycznej gumy, która utrzymuje ją na miejscu i jest bezpieczna w użyciu. Tymczasem górna powierzchnia jest wykonana z mikroteksturowanego materiału tekstylnego.

Krawędzie obszyte są ciasnymi ściegami, aby zapobiec deformacji przy jednoczesnej poprawie estetyki. Ponadto ciasna technika szycia zapobiega zdzieraniu się wąskiego paska z podstawy. Przy wymiarach 900 na 400 na 3 mm powinien pasować do większości komputerów stacjonarnych.

Japanese Wave — najlepsza bardzo duża podkładka pod mysz

Ten japoński pad do gier zapewnia wysokiej jakości wrażenia podczas grania. Ponadto odporna na ciepło tkanina poliestrowa na górnej powierzchni zapobiega zabrudzeniom i zarysowaniom myszy.

Dolna warstwa wykonana jest z antypoślizgowej naturalnej gumy, która stabilnie trzyma się powierzchni stołu lub biurka. Biały i niebieski wzór oceanu dodaje mu atrakcyjności. Ponadto jest łatwy w czyszczeniu i konserwacji.

Brzegi obszyte są ciasnymi ściegami, aby zapobiec uszkodzeniom, a zastosowana technika poprawia estetykę. Ponadto wzór jest trwały i po pewnym czasie nie odkleja się od powierzchni. Odbywa się to za pomocą trwałego atramentu sublimacyjnego do przenoszenia ciepła.

Materiał jest również wodoodporny; rozlane płyny można zetrzeć suchą szmatką lub ręcznikiem. To dzieło sztuki to nie tylko podkładka pod mysz, ale element dekoracji. Wyjątkowo zaprojektowana podkładka pod mysz to doskonały prezent dla przyjaciela, rodziny lub kolegi.

3XL — najlepsze rozszerzone podkładki pod mysz do gier

Warto to rozważyć, jeśli szukasz rozszerzonej podkładki pod mysz do gier. Ta czarna, bardzo duża podkładka pod mysz dla graczy jest wykonana z wodoodpornego materiału, który zapobiega zamoczeniu myszy i klawiatury.

Zszyte krawędzie zapobiegają odklejaniu się powierzchni. Ponadto zastosowana kauczuk naturalny nie posiada silnego zapachu. Ta bardzo duża podkładka pod mysz może z łatwością wypełnić cały pulpit dzięki wymiarom 48 na 24 na 0,2 cala.

Podkładka powierzchniowa została zaprojektowana z wykorzystaniem doskonałej techniki, dokładności co do piksela i śledzenia o niskim współczynniku tarcia. Ponadto gumowa podstawa zapobiega przesuwaniu się podkładki pod mysz po założeniu.

Przeczytaj także: Z jakiego komputera, monitora, klawiatury, zestawu słuchawkowego, myszy, podkładki pod mysz, fotela do gier korzysta Sen Bugha?

Dlaczego podkładki pod mysz do gier są tak duże – o co chodzi?

Podkładki pod mysz dla graczy są wystarczająco duże, aby zapewnić wygodę podczas grania. Kiedy grasz w gry za pomocą myszy do gier, musisz przełączać się między punktami na cal, powszechnie nazywanymi DPI. Myszy do gier są zbudowane z dużym zakresem DPI i są bardzo czułe, więc podkładka pod mysz powinna być odpowiednia do tej funkcji.

Mysz o niskim DPI potrzebuje dużo miejsca na ramię, aby być precyzyjna. Ponadgabarytowe podkładki pod mysz mają zatem wystarczająco dużo miejsca, aby zapewnić większy komfort. Z drugiej strony mysz o wyższym DPI wymaga dużej koncentracji podczas jej używania. W tym przypadku pomocne będą podkładki pod mysz, które pozwalają na swobodne poruszanie się bez konieczności nadmiernego ograniczania myszy.

Zalety większych podkładek pod mysz dla graczy

Jeśli grasz na komputerze PC, oto niektóre korzyści płynące z używania większej podkładki pod mysz:

Więcej czułości

Jeśli grasz w grę, która wymaga niskiego DPI, Twoja mysz będzie musiała przemieszczać się lub pokonywać dużą odległość na podkładce pod mysz. Na przykład niższe DPI jest potrzebne do osiągnięcia sukcesu w strzelankach, takich jak Call of Duty.

Tak więc posiadanie większej podkładki pod mysz jest integralną częścią sukcesu w takich grach, ponieważ im więcej miejsca ma do przebycia mysz, tym prawdopodobnie lepiej będziesz sobie radził w takich grach. Jest to podobne do gier o wyższym DPI.

Obejmuje całe biurko

Biurko komputerowe może być dość drogie, a pokrycie całego biurka staje się niezbędne, aby zapobiec zadrapaniom i uszkodzeniom. Umieszczenie dużych podkładek pod mysz na biurku to świetny pomysł. Pozwala to również używać myszy w dowolnym miejscu na biurku, co jest dobrą wiadomością dla graczy, którzy mogą mieć dużo rzeczy do trzymania na biurku.

🔥 Zalecana:  Jak zarobić 1000 $ tygodniowo dzięki Uber Eats (przewodnik 2023!)

Obsługuje inny uchwyt myszy

Ludzie używają myszy inaczej. Ci, którzy używają stylu palm grip, skorzystają z dużej myszy, ponieważ mogą przesuwać mysz po całej powierzchni biurka. Posiadanie dodatkowej przestrzeni na ręce jest lepsze niż ciasne miejsce obok ciebie. Masz również dodatkową przestrzeń do poruszania myszą bez dotykania krawędzi podkładki pod mysz.

Przeczytaj także: Najlepsze ergonomiczne podkładki pod mysz z podpórką na nadgarstek

Jak czyścić dużą podkładkę pod mysz do gier – krok po kroku

Dużą podkładkę pod mysz do gier można czyścić ręcznie lub w pralce.

Jak czyścić ręcznie

Do ręcznego czyszczenia plastikowych lub gumowych podkładek pod mysz wystarczy tylko mokra ściereczka lub wilgotna ściereczka. Jednak tekstylne podkładki pod mysz są trudniejsze do czyszczenia i usuwania oleju, brudu lub smaru, które codziennie przenosi się na mysz.

Będziesz potrzebował łagodnego mydła do naczyń, szczoteczki do czyszczenia i ręcznika;

 1. Najpierw zanurz podkładkę pod mysz w dużej misce, wannie lub umywalce wypełnionej ciepłą wodą.
 2. Nalej niewielką porcję łagodnego mydła w płynie lub detergentu na podkładkę pod mysz.
 3. Weź szczoteczkę i dokładnie wyszoruj całą podkładkę pod mysz, aby usunąć brud, plamy, olej lub tłuszcz z powierzchni.
 4. Dokładnie wypłucz podkładkę pod mysz, osusz ją suchym ręcznikiem lub ściereczką, a następnie pozostaw na jakiś czas do wyschnięcia stroną z tkaniną skierowaną w dół.
 5. Po kilku godzinach podkładka pod mysz powinna być gotowa do użycia.

Wyczyść w pralce

Rozumiem, że czasami jesteś zbyt leniwy, aby rozpocząć ręczną procedurę. Dlatego muszę odpowiedzieć na to słynne pytanie: czy można włożyć podkładkę pod mysz do pralki? Na szczęście możesz!

 1. Włóż podkładkę pod mysz do pralki
 2. Dodaj niewielką ilość zwykłego mydła lub detergentu
 3. Ustaw maksymalnie 86 ° F lub 30 ° C i upierz
 4. Po zakończeniu wysusz na świeżym powietrzu, na przykład na słońcu (aby uzyskać optymalny efekt, odczekaj co najmniej 14 do 24 godzin przed użyciem).

Porady

 • Jeśli podkładka pod mysz zepsuje się lub mocno poplami, czas ją wymienić.
 • Gdy czekasz, aż podkładka pod mysz wyschnie, skorzystaj z okazji, aby zetrzeć brud wokół kulki myszy i pod myszą.
 • Radzę ci powtarzać czyszczenie co miesiąc!

Wniosek

Jak widać, wiele z tych tanich, dużych podkładek pod mysz do gier ma różne niestandardowe nadruki. Możesz więc wybrać nadruki na podstawie swoich upodobań i apetytu na gry, jeśli chcesz. Chciałbym wiedzieć, czy wypróbowałeś już którąś z tych podkładek pod mysz dla graczy. Możesz również zostawić wszelkie pytania, które masz.

Ostatnia aktualizacja 06.06.2023 Jesteśmy partnerem Amazon.com, Amazon.co.uk i Amazon.in i zarabiamy na kwalifikujących się zakupach za pośrednictwem naszych linków bez dodatkowych kosztów dla Ciebie.