8 najlepszych ergonomicznych podkładek pod mysz z podpórką na nadgarstek

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 8 najlepszych ergonomicznych podkładek pod mysz z podpórką na nadgarstek

Jeśli szukasz najlepszych podkładek pod mysz do gier z podpórką pod nadgarstek, przygotowałem listę 5 najlepszych. Ból nadgarstka to coś, z czym prawdopodobnie będziesz musiał sobie poradzić, jeśli używasz myszy przez długi czas.

Jeśli grasz i musisz przesuwać mysz do gier tam iz powrotem po powierzchni podkładki pod mysz przez niekończące się godziny, szanse na ból nadgarstka są jeszcze większe.

Bestsellery tego tygodnia

Tak więc na tej liście znajdą się tylko te podkładki pod mysz dla graczy, które są wyposażone w podpórkę pod nadgarstek, te, które są gładkie na powierzchni, antypoślizgowe i te, które są najlepszej jakości.

8 najlepszych ergonomicznych podkładek pod mysz z podpórką na nadgarstek

Podkładka pod mysz TECKNET z podpórką na nadgarstek, ergonomiczna…

Gimars Large Smooth Superfine Fibre Memory Foam…

Podkładka pod mysz do gier Redragon P020 z podpórką pod nadgarstek…

10 “x8” Inspired 3D biust podkładka pod mysz do gier…

MROCO Ergonomiczna podkładka pod mysz z żelem podtrzymującym nadgarstek…

Hueilm ergonomiczna podkładka pod mysz podpórka pod nadgarstek, ból…

Podkładka pod mysz TECKNET z podpórką na nadgarstek, ergonomiczna…

Gimars Large Smooth Superfine Fibre Memory Foam…

Podkładka pod mysz do gier Redragon P020 z podpórką pod nadgarstek…

10 “x8” Inspired 3D biust podkładka pod mysz do gier…

MROCO Ergonomiczna podkładka pod mysz z żelem podtrzymującym nadgarstek…

Hueilm ergonomiczna podkładka pod mysz podpórka pod nadgarstek, ból…

Rozkład każdej podkładki pod mysz do gier

Przyjrzyjmy się każdemu z naszych padów do gier. Zobacz, czego możesz się spodziewać po każdym z nich. Jak później zauważysz, te podkładki pod mysz do gier z podpórką pod nadgarstek nie są tak duże, jak niektóre inne podkładki do gier, które możesz mieć. Ideą tych podkładek pod mysz dla graczy jest zmniejszenie lub wyeliminowanie problemów z pisaniem, które są spowodowane długimi okresami grania. Przejdźmy od razu do naszych recenzji.

TeckNet – Najlepsza ergonomiczna podkładka pod mysz

Ta podkładka pod mysz z podpórką na nadgarstek bez problemu przylega do blatu biurka do gier. Podobało mi się to, że mysz ma dość dużą powierzchnię i wygodną żelową podkładkę pod nadgarstek. Nie sądziłem, że podpórka pod nadgarstek jest ani zbyt miękka, ani zbyt twarda, ani zbyt śliska, jest po prostu idealna.

Jedyną powierzchnią, na której ta podkładka pod mysz do gier nie działała dobrze, są szklane blaty lub kolorowe powierzchnie. Podróżowałem z nim, używałem go do komputera biurowego i domowego, przeglądania i grania, i myślę, że świetnie sprawdza się we wszystkich wyżej wymienionych.

Jednak po pewnym czasie poczułem, że pianka zapamiętująca kształt spłaszcza się, więc jeśli potrzebujesz wsparcia przez bardzo długi czas, nie sądzę, aby ta podkładka pod mysz do gier była dobrze dopasowana do Twoich potrzeb. Ogólnie rzecz biorąc, myślę, że jest to świetna podkładka pod mysz do gier i jest warta każdego wydanego na nią grosza.

Gimars – Tania podkładka pod mysz do gier z podpórką na nadgarstek

Świetne rozwiązanie na obolałe nadgarstki i ból nadgarstka. Jeśli kiedykolwiek miałeś problemy z nadgarstkiem z powodu intensywnego używania myszy do gier, ta podkładka pod mysz to świetny zakup.

Jeśli potrzebujesz podkładki pod mysz do gier, która nie zajmuje dużo miejsca na biurku, podkładka pod mysz Gimars jest właśnie taka. Dobrze leży na nadgarstkach, nie jest za gruba, jest bardzo miękka, a zarazem twarda. W przeciwieństwie do niektórych podkładek pod mysz do gier, ta podkładka jest dostarczana z gąbczastym płynnym żelem, więc nie ma wycieków, co skutkuje spłaszczoną podkładką pod mysz do gier.

🔥 Zalecana:  Jak długo trwa usunięcie konta Discord?

Podobało mi się, że tekstura podkładki pod mysz była wystarczająco gładka dla niektórych gier, ale niewystarczająco gładka dla niektórych innych gier. Nie marszczy się podczas przesuwania do przodu, a wsparcie nadgarstka zapewni Ci tyle godzin grania, ile to możliwe.

Podkładka pod mysz dla graczy Redragon P020

Podkładka pod mysz do gier Redragon to świetna podkładka pod mysz dla graczy w każdym wieku i na każdym poziomie umiejętności. Uwielbiałem rozmiar myszy do gier, który dawał więcej miejsca podczas grania w gry takie jak PUBG, Fortnite i COD.

Powierzchnia tej podkładki pod mysz jest z tego co zauważyłem wodoodporna, co bardzo ułatwiło jej czyszczenie, gdy rozlałem na nią napoje. Jeśli często podróżujesz, jest to świetne akcesorium do zabrania ze sobą. Wygląda minimalistycznie i elegancko.

Ponieważ była w tubie, zauważyłem, że przez pierwsze kilka dni niektóre krawędzie podkładki unosiły się od stołu. Podobało mi się to, że reakcja myszy na podkładce w praktycznie wszystkich naszych grach była tak płynna i szybka, jak to tylko możliwe.

Ogólnie rzecz biorąc, po użyciu tej myszy do gier przez około dwa tygodnie, myślę, że jest to świetny dodatek do konfiguracji do gier.

Oppai „Deadpool” – podkładka pod mysz anime z podpórką pod nadgarstek

Jeśli jesteś fanem Deadpoola, ta mysz do gier z pewnością zapewni ci niezły chichot podczas grania. Poza tym, że jest nowością i dobrym prezentem dla Deadpool fanem, ta mysz do gier jest całkiem wygodna na nadgarstku. Gumka pod myszą sprawia, że ​​pozostaje ona przyklejona do blatu biurka tak długo, jak długo grasz.

Podkładka pod nadgarstek i mysz ArtSo do klawiatury

Czy odczuwasz ból nadgarstka, gdy używasz myszy lub klawiatury przez długi czas? Możesz uwolnić swój nadgarstek od stresu i bólu dzięki podkładce pod mysz ArtSo. Pianka zapamiętująca kształt chroni nadgarstek i pomaga mu się zatopić, dzięki czemu możesz dłużej grać w gry komputerowe.

Gładki materiał tekstylny ułatwia poruszanie myszą. Krawędzie zostały wzmocnione, aby zapobiec uszkodzeniom podczas użytkowania. Miękka pianka zapamiętująca kształt odbije się i nie straci łatwo kształtu.

Podstawa podkładki pod mysz wykonana jest z antypoślizgowego materiału z naturalnej gumy. Można je zamocować u podstawy stołu komputerowego lub pulpitu, aby zapobiec przesuwaniu się. Podkładka pod nadgarstek klawiatury ma wymiary 17,3 na 3,3 na 0,98 cala, podkładka pod mysz obsługuje wymiary 9,9 na 7,9 na 0,98 cala, a podstawka pod kubek ma wymiary 3,9 na 3,9 cala.

Estetyczny nadruk artystyczny upiększa Twoje biurko i sprawia, że ​​wygląda atrakcyjnie podczas pracy lub grania w gry. Ponadto podkładka pod mysz utrzymuje nadgarstek w pozycji neutralnej i idealnie wyrównanej.

Podkładka pod mysz HUEILMB Podkładka pod nadgarstek

Ta podkładka pod mysz składa się w całości z pianki zapamiętującej kształt, a wyjątkowy ergonomiczny kształt z nachylonym kątem utrzymuje ramię we właściwym ułożeniu, zapewniając optymalny komfort nadgarstka. Ponadto gładka powierzchnia jest wykonana z tkaniny Lycra, która jest stylowa, wygodna i gładka do codziennego użytku w domu lub biurze.

Wypełnienie z pianki zapamiętującej kształt sprawia, że ​​ramię jest wypoczęte i zrelaksowane. Ponadto tkanina Lycra nie podrażnia skóry podczas użytkowania. Nadaje się do myszy przewodowych, bezprzewodowych, mechanicznych i optycznych. Podstawa podkładki pod mysz wykonana jest z silikonu, dzięki czemu podkładka dobrze trzyma się biurka.

Podkładka ma charakterystyczny owalny kształt, który umożliwia łatwe poruszanie myszą. Podkładka ma wymiary 32,8 na 19,5 na 3,1 cm. Tkanina jest ciasno przyszyta do silikonowego podłoża, a brzegi nie podwijają się nawet przy długotrwałym użytkowaniu.

Podkładka pod mysz Everlasting Comfort z podpórką na nadgarstek

Podkładka pod mysz Everlasting Comfort i podpórka pod nadgarstek zapewniają wygodne osadzenie nadgarstka na wyściełanej piance zapamiętującej kształt podczas grania lub pracy, ale z lepszą postawą nadgarstka i mniejszym obciążeniem.

🔥 Zalecana:  Co mogę zastawić za 500 $? 15 najlepszych przedmiotów do zastawienia w 2023 r

Podkładka pod mysz ma ergonomiczny kształt dla wszystkich typów klawiatur i myszy. Jest odpowiedni dla osób, które są zarówno leworęczne, jak i praworęczne.

Jest również idealny do gier, ponieważ pozwala na większą dokładność myszy i zapobiega opóźnieniom, zaczepianiu i przeskakiwaniu podczas korzystania z myszy. Podkładka pod mysz i pianka na nadgarstek są wykonane w całości z pianki zapamiętującej kształt, która może pochłaniać ciepło ciała. Ponadto pianka może się odbić, dzięki czemu nadgarstek może zatopić się w materiale.

Podkładka pod nadgarstek jest zakrzywiona, aby dopasować się do naturalnego kształtu nadgarstka.

Przeczytaj także: Najlepsze podkładki pod mysz do gier na twardej powierzchni

Podkładka pod mysz MROCO z podpórką na nadgarstek

Ta ergonomiczna podkładka pod mysz z miękkiego żelu zapewnia dobre wsparcie nadgarstka. Żel, pokryty wysokiej jakości materiałem Lycra, aby zapobiec lepkości, zmniejsza zmęczenie podczas korzystania z myszy. Działa dobrze z różnymi typami myszy.

Ta podkładka pod mysz ma owalny kształt. Wypełniona żelem podpórka pod nadgarstek umożliwia łatwe korzystanie z myszy i klawiatury podczas grania w gry lub pracy. Gumowa podstawa zapobiega zsuwaniu się podkładki z biurka, dzięki czemu możesz swobodnie korzystać z myszy na podkładce. Krawędzie są wzmocnione, aby chronić je przed uszkodzeniem.

Podkładka pod mysz dla graczy VicTsing rgb

Oprócz tego, że oferuje perspektywę zdrowszego nadgarstka, ta mysz do gier wydaje się i wygląda na premium, mimo że jest dość tania. To jedna z najmniejszych podkładek pod mysz do gier, które mamy na tej liście, więc jeśli jesteś kimś, kto kocha minimalistyczną konfigurację do gier, nie powinno to stanowić problemu.

Gumowy spód sprawia, że ​​podkładka pod mysz przylega do każdej powierzchni i mocno ją chwyta. Jego uchwyt jest tak mocny, że trzeba by unieść podkładkę, zanim będzie można ją przesunąć.

Z drugiej strony guma po pewnym czasie zatrzymuje kurz i brud. W zależności od stanu twojego zdrowia zauważyłem, że ta podkładka pod mysz dla graczy ma bardzo silny chemiczny zapach. Zostawiłem go w garażu na jakieś 48 godzin, aby zredukować chemiczny zapach do poziomu, który jest dla mnie wystarczająco bezpieczny.

Podkładka pod mysz z podpórką na nadgarstek została zaprojektowana tak, aby pasowała do nadgarstka i dłoni, zapewniając optymalne podparcie podczas pracy. Praca z tą podkładką pod mysz nie wymaga żadnego wysiłku, ponieważ nie trzeba się do niej przyzwyczajać. Większość osób, które ich używają, może potwierdzić ulgę w bólu, jaką zapewnia.

Wykonane z pianki z pamięcią dla wygody

Pianki pamięciowe na podkładkach pod mysz są korzystne dla tych, którzy cały dzień pracują przy komputerze, ponieważ mogą modelować kontury nadgarstka. Większość ergonomicznych podkładek pod mysz jest wykonana w 100% z pianki zapamiętującej kształt, co zapewnia wygodę przez cały dzień. Nie martw się o to, jak długo używasz podkładki pod mysz, ponieważ powraca ona do kształtu, gdy skończysz.

Zmniejsza obciążenie stawów nadgarstka, dyskomfort i ból

Nadgarstek, dłonie i przedramię mogą szybko ulec stresowi podczas wykonywania powtarzalnych czynności, które są powszechne podczas pisania lub wskazywania myszą. Na przykład możesz mieć trudności z przesunięciem standardowej podkładki pod mysz pod kątem prostym, co prowadzi do nadwyrężenia.

Stare podkładki pod mysz powodują, że nadgarstek spoczywa na płaskim biurku z lekko uniesionymi rękami. Prowadzi to do obciążenia mięśni i dyskomfortu. Ergonomiczna podkładka pod mysz zapobiega temu.

Ergonomiczna podkładka pod mysz naturalnie dopasuje się do dłoni, zapobiegając odczuwaniu bólu podczas pracy.

Przyjazny dla skóry

Sztywna lub szorstka tkanina może powodować swędzenie podczas pracy. Ergonomiczna podkładka pod mysz z podkładką pod nadgarstek jest zwykle wykonana z cienkiej tkaniny, która jest gładka w dotyku i oddychająca. Tkanina zapewnia wygodę i jest prawie niezauważalna podczas pracy przy komputerze.

🔥 Zalecana:  Poshmark vs thredUP dla sprzedawców (2023) – The Ultimate Guide

Często Zadawane Pytania

Czy podkładki pod mysz z podpórką pod nadgarstek są dobre do gier?

Podkładki pod mysz z podkładkami pod nadgarstki pomagają utrzymać nadgarstek w neutralnej pozycji i wspierają przedramię. Dzięki temu mięśnie nie będą obciążone. Mniejszy nacisk oznacza mniej zaburzeń mięśniowo-szkieletowych.
Jeśli zwykle grasz w gry przez dłuższy czas, możesz potrzebować podpórki pod nadgarstek, którą można przymocować do klawiatury lub podkładki pod mysz.
Podpórka pod nadgarstek wspiera nadgarstki i dłonie, pochłaniając nacisk klawiatury podczas pisania.

Czy powinienem oprzeć nadgarstek na podkładce pod mysz?

To zależy od tego, jak długo zamierzasz je odpoczywać. Zwykle jest dobrze, jeśli odpoczywasz tylko przez chwilę, ale jeśli robisz to przez długi czas, może to prowadzić do stanu zapalnego ścięgien i sztywnego nadgarstka.
Lepiej jest używać podkładki pod mysz podczas grania lub długotrwałej pracy.

Czy podpórka pod nadgarstki powinna znajdować się na podkładce pod mysz?

Idealnie, podkładka pod mysz powinna być dostarczana z podpórką pod nadgarstki. Podpórka pod nadgarstki jest przeznaczona do podtrzymywania dłoni podczas przerw, gdy nie piszesz ani nie używasz myszy. Podczas pisania lub wskazywania myszką zaleca się, aby nadgarstek mógł się swobodnie poruszać i nie opierał się o podpórkę pod nadgarstki.
Oparcie nadgarstka lub dłoni podczas pisania powoduje zgięcie i przytrzymanie nadgarstka i palców do tyłu. Może to również prowadzić do ucisku pod nadgarstkiem.

Wniosek

Ideą posiadania jednej z tych najlepszych podkładek pod mysz do gier z podpórką pod nadgarstek jest możliwość grania w gry tak długo, jak chcesz, bez bólu nadgarstka związanego z używaniem myszy przez długi czas. Będziesz go potrzebować jako część konfiguracji do gier.

Jeśli ból nadgarstka ustąpi po pewnym czasie używania podkładki pod mysz, możesz zdecydować się na jej przechowywanie, dopóki nie będzie ponownie potrzebna. Nie jest to jednak reguła ustalona w kamieniu, więc możesz używać jej jako codziennej podkładki pod mysz, jeśli czujesz, że daje ci to, czego chcesz.

  • Jakiej myszy, podkładki pod mysz, zestawu słuchawkowego i klawiatury używa Tfue
  • Jakiego komputera, monitora, klawiatury, myszy, podkładki pod mysz, zestawu słuchawkowego, fotela do gier używa osłona?
  • Jakiego komputera, monitora, klawiatury, zestawu słuchawkowego, myszy, podkładki pod mysz, fotela do gier używa Sen Bugha?

Ostatnia aktualizacja 06.06.2023 Jesteśmy partnerem Amazon.com, Amazon.co.uk i Amazon.in i zarabiamy na kwalifikujących się zakupach za pośrednictwem naszych linków bez dodatkowych kosztów dla Ciebie.