7 najlepszych usług e-mail marketingu dla Twojej firmy (2023)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 7 najlepszych usług e-mail marketingu dla Twojej firmy (2023)

Nawet jeśli chcesz utworzyć listę e-mailową lub promować swój produkt lub usługę wśród subskrybentów, potrzebujesz usługi e-mail marketingu. Marketing e-mailowy może zapewnić wysoki zwrot z inwestycji (ROI). Najlepsza usługa marketingu e-mailowego dla małych firm może skłonić użytkowników do zapisania się na Twoją listę mailingową za pomocą formularza subskrypcji e-mail lub formularza wyskakującego, a także pomóc w wysyłaniu do nich biuletynu e-mail.

Aby zwiększyć sprzedaż swojej firmy za pośrednictwem wiadomości e-mail, musisz uzyskać listę e-mailową. Każde oprogramowanie do e-mail marketingu ma różne funkcje z różnymi przedziałami cenowymi dla każdego planu.

Zanim zaczniesz zbierać e-maile dla swojej listy, musisz utworzyć stronę internetową, aby to zrobić, bez strony internetowej trudno będzie ci łatwo zbierać e-maile. Więc jeśli nie masz strony internetowej, możesz zacząć od jej utworzenia i nie zapomnij skorzystać z jednego z najlepszych usług hostingowych dla swojej witryny.

Jeśli prowadzisz firmę, która potrzebuje usługi e-mail marketingu do promowania swoich produktów i usług, wybór odpowiedniego oprogramowania do e-mail marketingu nie może być trudny, jeśli wybierzesz go z naszej zalecanej listy.

Najlepsza usługa e-mail marketingu dla firm może służyć jako narzędzie rozwoju firmy, dlatego zbadaliśmy najlepsze oprogramowanie do e-mail marketingu dla małych, średnich i dużych firm.

Najlepsza usługa e-mail marketingu dla małych firm

 1. Wyślijinblue
 2. MailChimp
 3. Stały kontakt
 4. ConvertKit
 5. Otrzymać odpowiedź
 6. AWeber
 7. Kroplówka

Wyślijinblue

Sendinblue to jedna z najlepszych usług marketingu e-mailowego z pełną integracją oprogramowania do marketingu SMS-owego i e-mailowego. Usługa marketingu e-mailowego obejmuje oprogramowanie do obsługi poczty e-mail, oprogramowanie SMS, strony docelowe, integrację z reklamami na Facebooku, śledzenie poczty e-mail, testy A/B i nie tylko.

Narzędzie do automatyzacji oprogramowania umożliwia wysyłanie transakcyjnych wiadomości e-mail, tworzenie przepływów pracy i segmentowanie. Sendinblue chce pomóc Ci rozwinąć biznes, a nie rachunki. Dzięki funkcjom, które przewyższają większość innych usług marketingu e-mailowego w oparciu o ceny i liczbę e-maili wysyłanych miesięcznie.

Sendinblue oferuje bezpłatny plan marketingu e-mailowego, który pozwala wysyłać do 600 e-maili dziennie z nieograniczonym kontaktem. Jeśli uważasz, że nie warto, możesz wyszukać inne usługi e-mail poniżej i porównać. Ich płatny plan zaczyna się od 25 USD miesięcznie.

Oprogramowanie poczty e-mail jest wyposażone w prosty interfejs użytkownika typu „przeciągnij i upuść”, który pomoże Ci stworzyć najbardziej wciągającą kampanię e-mailową. Ich platforma jest łatwa w użyciu i pozwala zarządzać zarówno pocztą e-mail, jak i SMS-ami z jednego interfejsu. Jeśli jesteś właścicielem firmy, który potrzebuje potężnego narzędzia do automatyzacji marketingu, które łączy marketing e-mailowy, masowe wiadomości e-mail SMTP i wiadomości SMS, zalecamy korzystanie z Sendinblue.

 • Zacznij od Sendinblue za darmo
 • Plan Lite już od 25 USD miesięcznie
 • Abonament premium już od 65 USD miesięcznie
 • Plan Enterprise, Uzyskaj wycenę

Idź z Sendinblue

Mailchimp

Jedna z najpopularniejszych usług e-mail marketingu dla wydawców, blogerów i twórców treści. Oprócz swojej popularności oferują również bezpłatny plan marketingu e-mailowego, który pozwala mieć do 2000 e-maili. Dzięki popularności Mailchimp można go zintegrować z każdą główną platformą, a także z oprogramowaniem do generowania leadów innych firm, takim jak OptinMonster, SalesForce, ZenDesk itp.

Mailchimp jest wyposażony w łatwe narzędzie do tworzenia wiadomości e-mail typu „przeciągnij i upuść”, autorespondery, segmentację kontaktów na grupy i proste śledzenie wiadomości e-mail. Mailchimp oferuje bezpłatny plan, który pozwala wysłać do 12 000 e-maili do 2000 subskrybentów. Ich płatne plany zaczynają się od 9,99 USD miesięcznie przy 2000 subskrybentach i więcej.

🔥 Zalecana:  Jak znaleźć kogoś na Reddit bez jego nazwy użytkownika (co robić)

Jeśli potrzebujesz więcej funkcji oprogramowania do e-mail marketingu MailChimp, musisz uzyskać plan standardowy lub premium. Wsparcie Mailchimp jest oferowane przez e-mail, czat na żywo i obszerną bazę wiedzy z samouczkami, która poprowadzi Cię przez konfigurację kontaktowych wiadomości e-mail.

 • Uruchom Mailchimp za darmo
 • Podstawowy plan już od 9,99 USD miesięcznie
 • Plan standardowy zaczyna się od 14,99 USD miesięcznie
 • Abonament premium już od 299 USD miesięcznie

Przejdź z MailChimp

Stały kontakt

Firma Constant Contact jest wiodącym ekspertem w dziedzinie marketingu e-mailowego od ponad 20 lat, a ich oprogramowanie do obsługi poczty e-mail jest jedną z największych i najlepszych usług e-mail marketingu dla blogerów i małych firm. Jedna z najpopularniejszych dostępnych usług e-mail marketingu z łatwym w użyciu układem do dostosowywania kampanii e-mail.

Usługa e-mail marketingu umożliwia łatwe śledzenie kampanii e-mail marketingu. Ich funkcje obejmują wbudowane narzędzie do udostępniania w mediach społecznościowych, bezpłatną bibliotekę obrazów, segmentację list, integrację z Facebook Ads i potężną integrację e-commerce dla sklepów Shopify.

Dzięki 30-dniowemu bezpłatnemu okresowi próbnemu ich miesięczny abonament zaczyna się od 20 USD miesięcznie. Jeśli prowadzisz małą firmę lub prowadzisz blog, zalecamy korzystanie z oprogramowania do marketingu e-mailowego Constant Contact. Na początek ich ceny są świetne i oferują wsparcie poprzez czat na żywo, rozmowy telefoniczne, e-mail i dodatkowe wsparcie społeczności.

 • Rozpocznij stały kontakt z 30-dniowym bezpłatnym okresem próbnym
 • Plan e-mail zaczyna się od 20 USD miesięcznie
 • E-mail plus za 45 USD miesięcznie

Idź ze stałym kontaktem

ConvertKit

Podobnie jak Constant Contact, jedna z dynamicznych usług marketingu e-mailowego dla autorów, marketerów cyfrowych i blogerów, którzy po prostu chcą napisać i wymienić kilka rzeczy do swoich subskrybentów. ConvertKit to jedna z najlepszych usług e-mail marketingu z łatwymi w użyciu dostępnymi narzędziami.

Możesz klasyfikować swoich subskrybentów na podstawie tego, czym są zainteresowani, i segmentować subskrybentów na listy i te e-maile, które kupiły od Ciebie. Ta segmentacja pomaga zwiększyć liczbę konwersji dzięki ich oprogramowaniu do e-mail marketingu. Jeśli jesteś sprzedawcą cyfrowym, blogerem lub twórcą treści, zalecamy skorzystanie z usługi marketingu e-mailowego ConvertKit. Pisz umysłem i wyślij do swojego subskrybenta.

ConvertKit to najlepsza usługa e-mail marketingu dla marketerów cyfrowych, blogerów i twórców treści, którzy chcą po prostu pisać i kontaktować się ze swoimi subskrybentami. Oferują bezpłatny plan dla maksymalnie 1000 subskrybentów, a ich miesięczne ceny zaczynają się od 25 USD miesięcznie. ConvertKit oferuje wsparcie przez e-mail i ma bazę wiedzy z materiałami do nauki.

 • Uruchom ConvertKit za darmo
 • Plan zaczyna się od 25 USD miesięcznie
 • Wzrost cen wraz ze wzrostem abonenta

Przejdź z ConvertKit

Otrzymać odpowiedź

Tak jak każda inna najlepsza usługa e-mail marketingu. GetResponse to jedna z najpopularniejszych platform do e-mail marketingu, która jest prosta i łatwa w użyciu zarówno dla marketerów cyfrowych, jak i małych firm. Dzięki GetResponse możesz stworzyć prostą i przejrzystą kampanię e-mailową za pomocą narzędzia do tworzenia e-maili typu „przeciągnij i upuść”.

Możesz segmentować swój kontakt i wysyłać spersonalizowany projekt kampanii e-mail do określonej grupy. Platforma e-mail marketingu jest wyposażona w funkcje automatyzacji, dzięki którym możesz wysyłać automatyczne wiadomości e-mail do nowych lub starych subskrybentów po wykonaniu określonej czynności.

🔥 Zalecana:  Fundacja Nelsona Mandeli ogłasza nadchodzącą kolekcję NFT

GetResponse zawiera przejrzyste formularze rejestracji e-mail, strony docelowe, testy A/B, śledzenie poczty e-mail i autorespondery. I oferują 30-dniowy bezpłatny okres próbny. Ich miesięczny plan zaczyna się od 15 USD miesięcznie. Oferują również bezpłatne materiały do ​​​​nauki, seminaria internetowe, filmy i przewodniki oraz zapewniają wsparcie za pośrednictwem czatu na żywo i poczty e-mail.

 • Rozpocznij GetResponse z 30-dniowym bezpłatnym okresem próbnym
 • Podstawowy plan zaczyna się od 15 USD miesięcznie
 • Plan Plus zaczyna się od 49 USD miesięcznie
 • Profesjonalny plan zaczyna się od 99 USD miesięcznie

Skorzystaj z GetResponse

AWeber

AWeber to jedna z wielu usług e-mail marketingu, która działa w marketingu cyfrowym od dawna, jest jednym z najstarszych dostawców e-mail marketingu. Ich plan marketingowy jest przydatny dzięki niskiej miesięcznej cenie 16,15 USD miesięcznie, ale cena wzrasta, gdy liczba abonentów zaczyna rosnąć. Plan marketingu e-mailowego oferuje przydatne narzędzia zarówno dla małych, jak i średnich firm do zarządzania wiadomościami e-mail.

Dzięki oprogramowaniu do e-mail marketingu AWeber możesz uzyskać gotowe szablony e-maili, segmentację list, autorespondery i śledzenie e-maili. Możesz łatwo używać AWeber z innymi platformami do e-mail marketingu i nadal integrować się z oprogramowaniem do generowania leadów innych firm, takim jak OptinMonster, i zachęcać użytkowników do subskrybowania Twojej listy mailingowej za pomocą formularza rejestracyjnego.

Oprogramowanie oferuje bezpłatny plan dla maksymalnie 500 subskrybentów — ich miesięczna cena zaczyna się od 16,15 USD miesięcznie. Możesz także zarejestrować się w planach kwartalnych lub rocznych, aby zaoszczędzić więcej. AWeber oferuje wsparcie na czacie na żywo dla klientów, szkolenia, przewodniki, szczegółowe kursy, dokumentację dotyczącą korzystania z Drip i seminaria internetowe.

 • Uruchom AWeber za darmo
 • Plan zaczyna się od 16,15 USD miesięcznie
 • Wzrost cen wraz ze wzrostem abonenta

Idź z AWeberem

Kroplówka

Drip to jedna z najlepszych usług marketingu e-mailowego dla eCommerce, blogerów i marketerów cyfrowych. Oferują szeroką gamę narzędzi ułatwiających automatyzację i personalizację marketingu. Drip to jeden z najlepszych e-mail marketingu dla witryn e-commerce i właścicieli firm.

Oprogramowanie umożliwia łączenie się z subskrybentem na poziomie osobistym podczas wysyłania masowych wiadomości e-mail do klientów. Możesz wykorzystać ich automatyzację marketingu e-commerce, aby ulepszyć marketing e-mailowy. Jeśli potrzebujesz bardziej zaawansowanych funkcji dla swoich witryn e-commerce, powinieneś użyć Drip, ponieważ Drip jest jedną z najlepszych usług e-mail marketingu dla sklepów internetowych.

Drip chce pomóc Ci rozwinąć Twój biznes dzięki swoim usługom. Oferują bezpłatne konto z maksymalnie 100 subskrybentami, po czym ich płatny plan zaczyna się od 19 USD miesięcznie dla maksymalnie 500 subskrybentów. Drip oferuje klientom wsparcie na czacie na żywo. A także pomoc w szkoleniach, przewodnikach, szczegółowych kursach, dokumentacji dotyczącej korzystania z Drip i seminariach internetowych.

 • Rozpocznij Drip za darmo, do 100 abonentów
 • EZaczynając od 19 USD miesięcznie do 500
 • Wzrost cen wraz ze wzrostem abonenta

Idź z Dripem

Co to jest marketing e-mailowy

E-mail marketing służy do promowania produktów i usług, wysyłania newsletterów, a także pomaga budować relacje z subskrybentem. Jest to jeden z najlepszych sposobów promowania swojego produktu lub usługi w marketingu cyfrowym. Promowanie swojej usługi lub produktu przez e-mail jest jak piłka wpadająca do siatki.

CZYTAĆ WIĘCEJ

Dlaczego e-mail marketing jest ważny?

Gdy dodasz użytkownika do swojej listy mailingowej, oznacza to, że jest zainteresowany Twoją firmą i chce dowiedzieć się więcej. Jednym z lejków sprzedażowych dla biznesu jest marketing e-mailowy. Email marketing to skuteczne narzędzie dla małych i średnich firm.

🔥 Zalecana:  A16z publikuje pierwszy w historii „Raport o stanie kryptowalut”

E-mail marketing przynosi firmom bardzo wysoki zwrot z inwestycji (ROI). A oprogramowanie do e-mail marketingu daje Ci kontrolę i pozwala na łatwy kontakt z subskrybentem.

Marketing e-mailowy jest jedną z silnych form marketingu cyfrowego, która buduje lojalność klientów. Zautomatyzowane e-maile, takie jak e-maile z porzuconymi koszykami, e-maile powitalne i e-maile po zakupie, pozwalają generować dodatkowe przychody przy niewielkim nakładzie pracy lub czasu.

Na co zwrócić uwagę w e-mail marketingu

Dobra usługa e-mail marketingu ułatwia podzielenie kontaktu na zorganizowane grupy subskrybentów. Usługa marketingu e-mailowego może pomóc w wysyłaniu masowych wiadomości e-mail do docelowych subskrybentów i zapewnia, że ​​wszystkie wiadomości e-mail nie trafią do folderu ze spamem.

Jeśli nowy subskrybent dołączy do Twojej listy mailingowej, możesz skonfigurować automatyczne wiadomości e-mail do nowego subskrybenta. Każda usługa e-mail marketingu powinna być w stanie śledzić e-maile i udostępniać dane analityczne dotyczące każdej wysłanej kampanii e-mailowej, która pokazuje współczynniki otwarć, współczynniki klikalności, dostarczane e-maile, liczbę użytkowników, którzy zrezygnowali z subskrypcji, e-maile, które trafiają do folderów ze spamem i więcej.

Oprogramowanie do e-mail marketingu powinno umożliwiać tworzenie projektów biuletynów e-mailowych za pomocą łatwego w użyciu interfejsu. Jeśli nie wiesz, jak kodować, możesz użyć prostego narzędzia „przeciągnij i upuść”, aby zbudować kampanię e-mailową lub użyć prostego projektu marketingu e-mailowego. Uporządkowana lista e-mailowa, usługa marketingu e-mailowego może pomóc w stworzeniu oddzielnych i niepowtarzalnych list dla wszystkich subskrybentów.

Najlepsze praktyki e-mail marketingu

Daj mu czas na oddech, będzie się rozwijał, żadnego kupowania adresów e-mail, to zaszkodzi Twojej firmie.

Korzystaj z automatyzacji dla nowych subskrybentów

Powitaj nowych subskrybentów na swojej liście mailingowej. Te bezpłatne e-maile z autoresponderem są wysyłane automatycznie, gdy nowi użytkownicy zapiszą się na Twoją listę.

Nigdy nie kupiłeś e-maila

Kupowanie listy e-mailowej to coś, czego nie powinieneś nawet próbować. Kiedy to zrobisz, będziesz spamować ich skrzynkę odbiorczą czymś, czego nie chcą.

Używaj tagów

Używanie tagów w pozdrowieniach e-mailowych to świetny sposób na rozpoczęcie bardziej spersonalizowanego e-maila.

ZOBACZ TEŻ

Dobry temat

Temat e-maila powinien być szalony – poczucie interesującej rozmowy, którą zainstalowałeś dla swoich subskrybentów. Ale nie bądź taki szalony, zawieź ich tam, gdzie chcą zobaczyć.

Istnieje wiele usług marketingu e-mailowego, które nie zrujnują Twojego banku, ale to oprogramowanie chce pomóc Ci rozwinąć firmę, a także zapewnić wspaniałe funkcje za swoją cenę. Wszystko zależy od tego, czego potrzebujesz teraz, nie idź na to, czego nie potrzebujesz. Tak więc, aby wybrać usługę e-mail marketingu dla swojej firmy, musisz wiedzieć, czego potrzebuje Twoja firma.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie