7 najlepszych turowych gier RPG na Androida i iOS

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 7 najlepszych turowych gier RPG na Androida i iOS

Turowe gry RPG stały się bardzo popularne wśród graczy. W turowych grach fabularnych każda drużyna wykonuje turę i wydaje swoim postaciom polecenia wykonania określonych działań w celu zniszczenia wroga. W sieci dostępnych jest mnóstwo turowych gier RPG — zarówno darmowych, jak i płatnych. Dam ci jednak listę najlepszych turowych gier RPG dla użytkowników Androida i iOS. Weź to ode mnie, to są najlepsi z najlepszych.

Najlepsze turowe gry RPG na Androida i iOS

  1. RYCERZE MASZYN
  2. RYCERZE PIÓRA I PAPIERU
  3. PODBÓJ ELIZJUM
  4. OSTATECZNE TAKTYKI FANTASTYCZNE
  5. PIERŚCIENIE CHAOSU III
  6. POWRÓT CIENIA
  7. PODZIEMIE KINGTURN

1. MACHINE KNIGHTS – Najlepsze darmowe turowe gry RPG na Androida

Czy kiedykolwiek marzyłeś o byciu bohaterem? Oto Twoja szansa, aby nim zostać. Jako gracz sterujesz głównym bohaterem Frainem, który ma misję uratowania świata przed straszną pomyłką naukowca. Spotyka dwie bohaterki Bell i Aulin, które wspierają go w jego podróży. Jak w większości gier, zdobywasz punkty, pokonując wrogów i wykonując zadania, a punkty te można wykorzystać do wzmocnienia swoich umiejętności.

Możesz wchodzić w interakcje z kilkoma wieśniakami, a nawet plądrować budynki bez sprzeciwu. Gra jest darmowa, ale za przedmioty premium trzeba zapłacić gotówką. Na szczęście możesz ukończyć grę bez przedmiotów premium!

2. KNIGHTS OF PEN AND PAPER – najlepsza turowa gra RPG na tablety z Androidem

Wiele osób twierdzi, że ta gra została stworzona w stylu podobnym do Dungeon and Dragons. Oprócz kontrolowania swoich postaci, gracze mogą również kontrolować Dungeon Master, stąd decydują, które bitwy stoczyć. Możesz dokonać wyboru między magami a rycerzami. Jeśli lubisz być śmiałkiem, możesz uczynić swoje walki trudniejszymi, walcząc z grupą potworów – tak dla pewności, zostaniesz za to sowicie wynagrodzony. Knights of Paper and Pen to bez wątpienia jedna z najlepszych turowych gier RPG na Androida i iOS.

🔥 Zalecana:  15 najlepszych rzeczy do zrobienia z 50 000 $ w gotówce (aby powiększyć swój majątek)

3. PODBÓJ ELIZJUM

Chociaż gra ta została opracowana w latach 90., wydaje się łaskotać fantazję współczesnych graczy. Jest to turowa gra RPG dla wielu graczy na Androida i iOS, która pozwala maksymalnie 8 graczom i minimum 2 graczom. Postać jest podzielona na cztery kategorie: magów, kapłanów, nieludzi i watażków. Istnieje około 20 różnych postaci i możliwe jest, aby w grze nie było nikogo innego niż człowiek. Chociaż ta gra ma swoje wady, gracze nadal są od niej bardzo uzależnieni. Więc lepiej dołącz do ligi!

Przeczytaj także: Najlepszy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier poniżej 100 USD z potężnym mikrofonem

4. FINAL FANTASY TACTICS – najlepsza turowa gra RPG na Androida w trybie offline

Ta gra, opracowana przez Square Enix, jest taktyczną grą fabularną, która stała się bardzo popularna wśród graczy. Fabuła koncentruje się na Ramzie Beouvle, który zostaje uwikłany w Wojnę Lwa, skomplikowany konflikt zbrojny. W grze dwie przeciwne drużyny walczą o tron. A jeśli pomyślnie wykonasz określone czynności, zdobędziesz punkty pracy i punkty doświadczenia. Ciesz się średniowiecznym światem fantasy Final Fantasy Tactics.

Przeczytaj także: Najlepsze niedrogie bezprzewodowe zestawy słuchawkowe do gier

5. CHAOS RINGS III – Najlepsza turowa gra RPG na iOS

W tej grze grupa podróżników przybywa do Neo Paleo z zamiarem udania się do nieba, planety zwanej Marble Blue. Każda postać ma określone powody, dla których wyrusza w podróż do Marble Blue. W grze jest 5 postaci. Jedna z bohaterek szuka raju na tej planecie, a druga szuka swojego zaginionego ojca. W miarę postępów odkryjesz rzeczywistość Raju i pojawienie się Marble Blue. Historia, rozgrywka i grafika tej gry są wystarczającym dowodem na to, że jest to jedna z najlepszych turowych gier RPG na Androida i iOS.

🔥 Zalecana:  Jak zarabiać na śpiewaniu online lub osobiście

Przeczytaj także: Najlepsze zestawy słuchawkowe do gier poniżej 50 USD

6. POWRÓT CIENIA

Opracowana i wydana przez firmę Harebrained, Shadow Returns to turowa gra fabularna na urządzenia z systemem Android i iOS. Istnieje sześć kategorii postaci, a mianowicie; Magowie, Rigger, Samuraj, Szaman, Fizyczny Adept i Decker. Możesz wybrać wygląd i płeć swojej postaci. Każda postać może używać maksymalnie 3 broni. Ruch postaci opiera się na dostępnych punktach akcji gracza. Jeśli szukasz przygody, lepiej weź w swoje ręce tę super wciągającą grę.

  • Pobierz na Androida
  • Pobierz na iOS

Przeczytaj także: Najlepsze darmowe i płatne gry, takie jak Stardew Valley na Androida i iOS

7. KINGTURN PODZIEMIE

Kingturn to reinkarnacja starej gry Knighturn. Zaufaj mi, ta gra jest całkiem fajna, ale powinienem cię ostrzec przed niezbyt ekscytującą grafiką. Ta ostatnia gra jest mniej trudna niż pierwsza, postacie zostały dostosowane i dokonano kilku ulepszeń. Twój cel jest prosty; Twoja drużyna musi opanować bazę drużyny przeciwnej i zabić wszystkich członków.

Podobnie jak w przypadku większości gier RPG, możesz wyposażyć swoją postać w więcej broni i umiejętności. Możesz zebrać trochę złota, które możesz wykorzystać do wynajęcia najemnika, zakupu dodatkowego wyposażenia. Chociaż grafika nie jest niczym, o czym można by pisać do domu, muzyka z pewnością to zakryje. Baw się dobrze i nie zapomnij mi podziękować, ponieważ będziesz wdzięczny, że skorzystałeś z mojej rady!

Nie ma wątpliwości, że wyżej wymienione gry to jedne z najlepszych turowych gier RPG na Androida i iOS. Wszystkie otrzymały pozytywne recenzje od krytyków i graczy. Chociaż jest kilka negatywnych recenzji – co to za produkt bez negatywnych recenzji, prawda?

Przeczytaj także: Najlepsze gry, takie jak Dark Souls na Androida i iOS