7 najlepszych odnowionych komputerów stacjonarnych z systemem Windows 10 (komputery Quality Core i3, i5 i i7)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 7 najlepszych odnowionych komputerów stacjonarnych z systemem Windows 10 (komputery Quality Core i3, i5 i i7)

Czy planujesz kupić komputer z ograniczonym budżetem? Cóż, zaoszczędź sobie trochę gotówki w tym roku, zadowalając się odnowionymi komputerami. Przygotowaliśmy dla Ciebie listę odnowionych komputerów stacjonarnych z ofertami Windows 10 na Amazon. Chociaż dość używane, wyglądają i czują się jak nowe po sprawdzeniu, przetestowaniu i wyczyszczeniu.

W pośpiechu? Oto nasza trójka najlepszych

Każdy z tych laptopów ma fabrycznie zainstalowany system Windows 10 i procesor Intel Core i3, i5 lub i7. Jeśli coś pójdzie nie tak, masz roczną gwarancję po swojej stronie.

Najlepsze odnowione komputery stacjonarne z systemem Windows 10 (komputery Quality Core i3, i5 i i7)

HP EliteDesk 800 G1 wieża, Intel Core i7-4770…

Lenovo ThinkCentre Premium o wysokiej wydajności M91P…

Biznesowy komputer stacjonarny HP ProDesk 600 G1 SFF Slim…

Biznesowy komputer stacjonarny Lenovo ThinkCentre M92p…

Komputer stacjonarny HP ProDesk Small Form PC, Intel…

Biznesowy komputer stacjonarny HP Compaq Prodesk 6200 Pro Slim…

HP EliteDesk 800 G1 wieża, Intel Core i7-4770…

Lenovo ThinkCentre Premium o wysokiej wydajności M91P…

Biznesowy komputer stacjonarny HP ProDesk 600 G1 SFF Slim…

Biznesowy komputer stacjonarny Lenovo ThinkCentre M92p…

Komputer stacjonarny HP ProDesk Small Form PC, Intel…

Biznesowy komputer stacjonarny HP Compaq Prodesk 6200 Pro Slim…

HP EliteDesk 800 G1 Tower — najlepszy odnowiony komputer stacjonarny z procesorem i7

Ten komputer HP, odnowiony przez autoryzowanego sprzedawcę firmy Microsoft, został odnowiony przy użyciu komponentów wyższej jakości niż w oryginale. Ma świeżo zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows 10 Pro i Czterordzeniowy procesor Intel i7-4770 3,4 GHz. Oferuje również dysk twardy o pojemności 2 TB i 16 GB pamięci RAM DDR3.

Jest dostarczany z wbudowaną kartą sieciową Gigabit i kartą USB Wi-Fi. Posiada kartę graficzną Intel HD 4600 i napęd DVD. Jest również wyposażony w klawiaturę i mysz. Posiada 4 porty USB 3.O, 6 portów USB 2.0, RJ-45, 2 PS/2, VGA, 2x port wyświetlacza i port szeregowy. Waży 20,5 funta, co jest dość ciężkie przy wymiarach 17,4 x 6,7 x 15,7 cala.

Otrzymujesz świetną pamięć RAM, wydajną płytę główną i duży dysk twardy. Jest czysty, a ponieważ początkowo został stworzony w celu zaspokojenia potrzeb biznesowych, jest solidny, choć ciężki. Co więcej? Oferuje luksus dodatków. Jest rozszerzalny, z dużą ilością miejsca na ulepszenia. Jest to również bardzo przystępne cenowo. Aby uniknąć powolnego połączenia z Internetem, pamiętaj o podłączeniu adaptera Wi-Fi do portu USB 3.0.

Lenovo ThinkCentre M91P — najlepsze odnowione komputery stacjonarne z systemem Windows 10

Jest to wysokiej klasy, odnowiony komputer stacjonarny z systemem Windows 10, an Czterordzeniowy procesor Intel Core i5 2400, 8 GB RAM, 1 TB HDD i preinstalowany system operacyjny Windows 10 Home. Niektóre mogą być wyposażone w dysk twardy o pojemności 2 TB, w zależności od szczęścia. Ma niewielki rozmiar, zajmując bardzo mało miejsca. Jest dostarczany z płytą DVD-ROM, kartą graficzną i zintegrowaną kartą graficzną HD 2000.

🔥 Zalecana:  Reklama na oklejaniu samochodów: 7 najlepszych sposobów zarabiania na reklamach samochodów

Posiada 2 porty USB 2.0 z przodu i 6 portów USB 2.0 z tyłu. Port VGA, Display Port i Ethernet. Ten komputer stacjonarny jest dostarczany z partycją odzyskiwania i przewodem zasilającym. W zestawie z bezprzewodowym adapterem USB, klawiaturą USB i myszą. Waży 12 funtów i ma wymiary 18 x 3 x 4 cale.

Można go z łatwością podłączyć do zestawu kina domowego, podłączając port Display do złącza HDMI. Otrzymujesz wartość za swoje pieniądze bez fabrycznie załadowanych śmieci. Możesz zaktualizować kartę graficzną, chociaż opcje są ograniczone, aby gry i edycja wideo przebiegały lepiej. Jeśli masz ograniczony budżet i potrzebujesz odnowionych komputerów stacjonarnych z systemem Windows 10, dobry procesor z dużą ilością miejsca na dysku za mniej niż 200 USD to świetny zakup.

Przeczytaj także: Najlepsze komputery do gier z kombinacją klawiatury i myszy

HP ProDesk 600 G1 SFF — najlepsze odnowione komputery stacjonarne do gier

Odnowiona wersja jest wysoce zalecana z procesorem Intel Quad-Core i5 czwartej generacji i zintegrowanym koprocesorem graficznym Intel HD, 8 GB pamięci DDR3, dyskiem twardym 500 GB, preinstalowanym systemem Windows 10 Pro, napędem DVD oraz klawiaturą i myszą USB. Jest dość ciężki i waży 15,63 funta przy wymiarach 14 x 3 x 10 cali.

Można go rozbudować i może obsługiwać maksymalnie 16 GB pamięci RAM z dyskiem SSD typu plug-and-play oraz dyskiem półprzewodnikowym o pojemności 240 GB. Może nie być wyposażony w adapter Wi-Fi, więc zrób to dobrze. Jest to jeden z najlepiej odnowionych komputerów stacjonarnych z systemem Windows 10 dla firm, zwłaszcza jeśli potrzebujesz go do uruchamiania niektórych programów biurowych. Do lekkich gier też się sprawdza.

Jego opakowanie jest naprawdę imponujące, ponieważ po otwarciu wygląda jak nowe. Chociaż klawiatura i mysz są dość tanie (nie HP), działają dobrze. Posiada wiele portów, w tym 1 GB/PS Ethernet, 6 portów USB 2.0, gniazdo słuchawkowe i 4 porty USB 3.0.

Przeczytaj także: Najlepsze odnowione laptopy z systemem Windows 10

Lenovo ThinkCentre M92p — najlepsze odnowione komputery stacjonarne Lenovo

Jest wyposażony w procesor Intel Quad-Core i7-3770 trzeciej generacji, 16 GB pamięci DDR RAM, 480 GB SSD, kartę graficzną Intel HD 4000, głośniki audio HD Realtek ALC662, zintegrowany Ethernet, napęd DVD i akcesoria RW. W zestawie kabel zasilający, klawiatura i mysz. Zainstalowany jest już system operacyjny Windows 10 Pro. Ma również całkiem przenośny rozmiar w porównaniu do niektórych współczesnych.

🔥 Zalecana:  Jak sprawdzić zaindeksowane strony w Google: jak naprawić te, które nie są

Waży 15,92 funta i ma wymiary 19 x 16,6 x 8 cali. Nawet w tym czasie jego procesor Core i7 trzeciej generacji z 16 GB pamięci RAM jest naprawdę szybki, z przybliżonym czasem uruchamiania wynoszącym 10 sekund. Dla tych, którzy używają wolniejszych komputerów i uaktualniają do tego, kwalifikuje się to do „płonącego” szybkiego. Posiada wiele portów USB, 4 porty USB 3.0 i 4 porty USB 2.0 z tyłu oraz 2 porty USB 2.0 z przodu.

Nie ma gniazda na kartę SD ani wbudowanego Wi-Fi. Po prostu zdobądź adapter Wi-Fi i gotowe. Szczególnie podoba nam się to, że nie ma bloatware i jest gotowy do pracy, gdy tylko go uruchomisz.

Czytaj także: Najlepsze zewnętrzne przedłużacze zasięgu WiFi

HP EliteDesk 800 G1 — najlepsze odnowione komputery stacjonarne do gier poniżej 500

Jeśli potrzebujesz czegoś z dużą ilością portów USB, szybkim dyskiem twardym, DVD, przyzwoitą pamięcią RAM i systemem Windows 10 Pro, ten odnowiony komputer stacjonarny jest dla Ciebie. Jest niesamowicie czysty, prawie bez zadrapań na zewnątrz. Przy wadze 15,64 funta i wymiarach 14,9 x 4 x 13,3 cala jest ciężki, ale nie stanowi większego problemu, ponieważ ma pozostać w miejscu.

Odnowiony HP 800 G1 jest wyposażony w czterordzeniowy procesor Intel i5 3,2 GHz. 16 GB RAM, 240 GB SSD, napęd optyczny DWV, preinstalowany system operacyjny Windows 10 Pro, klawiatura i mysz USB oraz adapter Wi-Fi. Nie ma HDMI, ale jest wyposażony w porty VGA i Display. Uruchamia się w kilka sekund i zapewnia imponującą wydajność.

Jest świetny do gier, aplikacji biurowych i strumieniowego przesyłania wideo, działa dobrze. Działa również cicho, z niewielkim lub zerowym hałasem. Dzięki 16 GB pamięci RAM możesz otwierać jak najwięcej kart w przeglądarce i wykonywać wiele zadań jednocześnie. To doskonały wybór na komputer stacjonarny do podstawowej pracy biurowej. Jego pamięć RAM można rozbudować i ma wiele portów USB. Posiada 2 porty wyświetlacza i 6 portów USB 2.0.

Przeczytaj także: Najlepsze minikomputery z systemem Windows 10 Pro

HP Compaq Prodesk 6200 SFF — najlepsze odnowione komputery stacjonarne HP

W cenie poniżej 200 USD otrzymujesz procesor Intel Quad Core i5 drugiej generacji, 8 GB pamięci DDR3, dysk SSD 120 GB, dysk twardy 1 TB, napęd DVD, system operacyjny Windows 10 Pro oraz klawiaturę i mysz USB. Dzięki procesorowi będziesz cieszyć się szybką, niezawodną i stałą wydajnością komputera. Fabrycznie zainstalowany system operacyjny Windows 10 nie zawiera oprogramowania typu bloatware. Dlatego jest łatwy w konfiguracji; podłącz i graj.

Masz aż nadto miejsca na przechowywanie dzięki 120 GB SSD i 1 TB HDD. Dzięki 8 GB pamięci RAM możesz wydajnie wykonywać wiele zadań jednocześnie bez opóźnień. Posiada 10 portów USB 2.0. Przy wadze 9,02 funta i wymiarach 14,9 x 4 x 13,3 cala nie jest tak ciężki. Nie ma portu HDMI, ale możesz zamocować adapter HDMI w dowolnym z dostępnych portów. Jeśli szukasz odnowionych komputerów stacjonarnych z systemem Windows 10 w cenie poniżej 200 USD, powinieneś to sprawdzić.

🔥 Zalecana:  6 najlepszych minikomputerów z systemem Windows 10 Pro [Mini Desktop Computers for TV, Gaming, Home Theatre]

Przeczytaj też: Najlepsze Chromebooki z obsługą aplikacji na Androida

Dell Optiplex 3070 — najlepsze odnowione komputery stacjonarne firmy Dell

Ta oszczędność miejsca jest wyposażona w procesor Intel Core i3 dziewiątej generacji, 8 GB pamięci RAM i dysk SSD 256 GB. Ma również preinstalowany system operacyjny Windows 10 Pro, 1 przewodowy Ethernet RJ-45, wbudowane Wi-Fi, Bluetooth 5.0, przewodową klawiaturę i mysz firmy Dell.

Ponieważ zajmuje niewiele miejsca lub wcale, możesz zarządzać swoim miejscem pracy, aby zwiększyć produktywność. Jest wyposażony w niestandardowe opcje montażu, takie jak uchwyt VESA i uniwersalny stojak Optiplex Micro. Jeśli chodzi o porty, ma wiele. Posiada 4 porty USB 3.1 (2 z przodu i 2 z tyłu), 2 porty USB 2.O, 1 port HDMI, 1 port wyświetlacza, 1 uniwersalne gniazdo audio i 1 wyjście liniowe.

Jest lekki i waży 5,24 funta przy wymiarach 17,4 x 8,8 x 4,3 cala. jest łatwy w konfiguracji i działa po prostu świetnie. Dzięki karcie graficznej Intel UHD 630 jest to idealny komputer do gier. Więc jeśli jesteś graczem szukającym odnowionych komputerów stacjonarnych z systemem Windows 10 i dobrą kartą graficzną, to jest to. Tak długo, jak nie są to gry z wyższej półki, to zadziała.

Czytaj także: Najlepsze tanie laptopy dla uczniów szkół średnich

Ostatnia aktualizacja 04.06.2023 Jesteśmy partnerem Amazon.com, Amazon.co.uk i Amazon.in i zarabiamy na kwalifikujących się zakupach za pośrednictwem naszych linków bez dodatkowych kosztów dla Ciebie.