7 najlepszych gier typu roguelike na Androida (bezpłatne szybkie pobieranie APK)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 7 najlepszych gier typu roguelike na Androida (bezpłatne szybkie pobieranie APK)

Większość ludzi – jeśli nie wszyscy – kocha gry, ale nie każdy lubi wydawać pieniądze na gry. Niektórzy uważają, że to strata czasu i zasobów. Rozumiem, to znaczy, musiałbyś czuć się komfortowo, zanim zapłacisz za luksusy, prawda? Ale to nie jest powód, aby rezygnować z zabawy i ekscytacji. W sieci jest mnóstwo darmowych gier, wystarczy pogrzebać i znaleźć swoje ulubione. Dla twojego dobra przygotowałem listę roguelike’owych gier budowania talii na Androida i zaufaj mi, są one darmowe.

Najlepsze gry roguelike online i offline na Androida

  1. Wniebowstąpienie: Kronika Zabójcy Bogów
  2. Pathos: Nethack Codex
  3. wojna omenów
  4. Pusty tyran
  5. Drakenlords: Legendarne pojedynki na magiczne karty
  6. Dungeon Tales: gra karciana RPG
  7. Rogue Adventure: Bitwy karciane i RPG z budowaniem talii

1. Ascension: Chronicles of the Godslayer – najlepsza gra polegająca na budowaniu talii typu roguelike na Androida

Pierwsza gra na mojej liście roguelike’owych gier do budowania talii dla użytkowników Androida to Wniebowstąpienie. Jesteś jednym z wojowników, którzy są w stanie obronić swój świat przed Samaelem, ale będziesz potrzebować pomocy Bohaterów i Konstruktów. Samael to upadły bóg, który najechał twój długo chroniony świat, Vigil. Świat Vigil składa się z czterech królestw: Ogo, Arha, Hedron i Pustka. Zgodnie z oczekiwaniami, każdy gracz zaczyna z taliami z najgorszymi kartami. Ale podczas gry musisz zdobywać karty, które pomogą ci zbudować talię wartą największych punktów zwycięstwa.

2. Pathos: Nethack Codex – najlepsze gry do budowania talii offline na Androida

Kolejna gra roguelike; jest to raczej staromodne, ale dość podobne do Nethack. Podobnie jak Nethack, przed rozpoczęciem gry musisz wybrać postać Patos. Wśród postaci znajdziesz typowe postacie, takie jak wojownicy, magowie, łotrzykowie, a także nietypowe postacie, takie jak samurajowie, jaskiniowcy i turyści. Chociaż gra ma domyślnie unikalny zestaw klocków, zawsze możesz go zmienić, kiedy tylko zechcesz.

🔥 Zalecana:  10 najlepszych usług dostarczania zestawów posiłków w Kanadzie w 2023 r

Przeczytaj także: Najlepsze gry, takie jak World of Warcraft na PS4, PS5 i Xbox One

3. War of Omens – najlepsze gry budowania talii dla jednego gracza na Androida

Następna na mojej liście jest niesamowita gra polegająca na budowaniu talii w stylu roguelike na Androida. Jego mechanika rozgrywki i strategie są wspaniałe!

Istnieją cztery frakcje (drużyny) i każda z nich ma swoją unikalną rozgrywkę i karty. Każda drużyna ma również różnych Bohaterów. Wojna Omenów ma trzy tryby rozgrywki: Kampania, Turniej i multiplayer, więc możesz swobodnie odkrywać wszystkie. Posiada również trzy rodzaje kart: monety (dostępne dla dowolnej frakcji), karty normalne i bohaterów (należących do jednej z drużyn). Ciesz się zupełnie nowym światem fantasy, walcząc z bestiami i zbierając karty oraz bohaterów, którzy nieustannie zmieniają układ gry.

Przeczytaj także: Najlepsze gry, takie jak Overwatch na telefony komórkowe z systemem Android

4. Void Tyrant – Najlepsza gra karciana Roguelike na Androida

Pusty tyran to kolejna super ekscytująca gra fabularna, której nie chcesz przegapić. Masz talię zawierającą cyfry od 1 do 6. Twoim zadaniem jako gracza jest dobieranie kart z tej talii i staranie się jak najbardziej zbliżyć do 12, ale nie możesz przekroczyć tej talii.

Im dalej zajdziesz w grze, tym lepsze stają się karty. Każdy świat lub planeta ma zadania i sekretne obszary. Więc bez względu na to, ile razy grasz w tę grę, zawsze jest coś, co Cię ekscytuje.

5. Drakenlords: Legendary Magic Card Duels – najlepsze strategiczne gry karciane na Androida

Jeśli kochasz kolekcjonerskie gry karciane (TCG) i kolekcjonerskie gry karciane (CCG) doprawione magią, fantazją i strategią, ta gra musiała być stworzona specjalnie dla Ciebie. Spotkasz fantastyczne postacie, takie jak wampiry, orki, elfy, smoki i czarodzieje.

🔥 Zalecana:  Przewodnik po pozyskiwaniu klientów: co to jest i jaki jest proces?

Masz także do czynienia z epickimi bossami w świecie lasów i lochów. W miarę postępów w grze możesz odblokowywać nowe umiejętności i ulepszać swoich bohaterów. W tej grze jest wiele fajnych rzeczy do zrobienia (Władcy Smoków), ale nigdy się nie dowiesz, jeśli nigdy nie spróbujesz.

Przeczytaj także: Najlepsze monitory ultrawide do gier i produktywności

6. Gry Dungeon: gry karciane RPG – najlepsze aplikacje do gier karcianych dla wielu graczy

Oto kolejna darmowa gra polegająca na budowaniu talii roguelike na Androida z niesamowitą rozgrywką. Twoim celem jest zajść jak najdalej w lochu, ale gdy stracisz życie, będziesz musiał zaczynać od początku od pierwszego aktu. Aby więc przetrwać długo w tej grze, musisz być przez cały czas odpowiednio opancerzony!

Co najważniejsze, musisz znać swoją talię. Niektóre karty mogą zmienić twoją grę lub bitwę, a efektywne użycie karty znacznie wydłuży twoje przetrwanie. I pamiętaj, im dłużej żyjesz, tym silniejszy stajesz się i tym więcej nagród otrzymujesz. Baw się dobrze, próbując pozostać przy życiu!

Przeczytaj także: Najlepsze gry strategiczne, takie jak Age of Empires na Androida i iPhone’a

7. Rogue Adventure: Card Battles and Deck Building RPG – najlepsze cyfrowe gry strategiczne w budowanie talii

Niektórzy mówią Nieuczciwa przygoda jest prawie jak Slay the Spire, nie wiem o tym, ale wiem, że przygoda Rogue to uzależniająca gra polegająca na budowaniu talii typu roguelike na Androida. W Rogue Adventure Twoim zadaniem jest przejść jak najwięcej lochów, plądrować skarby i walczyć z wrogami, jednocześnie stale budując swoją talię. Liczne reklamy pojawiające się na ekranie mogą być męczące, ale czego możemy oczekiwać od darmowej gry, prawda? Dzięki lekkiej, ale dobrze skonstruowanej zawartości ta gra z pewnością zapewni ci rozrywkę na długi czas.

🔥 Zalecana:  Zamienne słuchawki AirPods nie łączą się? Najlepsze poprawki

Teraz, jeśli nie są to najlepsze gry roguelike z budowaniem talii dla Andriod, nie wiem, co jeszcze jest. Jak powiedziałem, ta lista zawiera darmowe gry. Chociaż za niektóre funkcje trzeba będzie zapłacić, podstawowe funkcje i elementy są bezpłatne, a większość z nich można znaleźć w sklepie Google Play.

Jestem przekonany, że jeśli spróbujesz każdej gry z tej listy, bardzo trudno będzie wybrać swoją ulubioną. Miłej zabawy!

Przeczytaj także: Najlepszy tablet do gier poniżej 200 USD