7 najlepszych gier, takich jak Harvest Moon with Marriage

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 7 najlepszych gier, takich jak Harvest Moon with Marriage

Wszyscy kochają romanse – przynajmniej większość ludzi. Harvest Moon to jedna z najpopularniejszych gier, która pozwala bohaterom zakochać się, a nawet wziąć ślub. Ciesząc się innymi interesującymi zajęciami, możesz spotkać swoją bratnią duszę, sprawić, by się w tobie zakochała, zanim w końcu poprowadzisz ją do ołtarza. Zebrałem jedne z najlepszych gier, takich jak Harvest Moon z małżeństwem, które pokochasz. Więc lepiej usiądź wygodnie i przygotuj się na zaskoczenie.

Najlepsze gry, takie jak Harvest Moon z małżeństwem

  1. MÓJ CZAS W PORCJI
  2. DOLINA GWIEZDNEJ ROSY
  3. ŚWIAT ŚWIATA
  4. ATELIER SOPHIE: ALCHEMIK Z TAJEMNICZEJ KSIĘGI
  5. PRZEJŚCIE DLA ZWIERZĄT
  6. FABRYKA RUNE 4
  7. SIMS 4

1. MÓJ CZAS W PORTII – Najlepsze gry, takie jak Harvest Moon a Wonderful Life

Warsztat twojego dziadka stracił na wartości, a twoim zadaniem jest przywrócenie farmie dawnej świetności. Wystarczy uprawiać zboża, hodować zwierzęta, rozbudowywać warsztat, zdobywać kolejne narzędzia, tworzyć przedmioty, zlecenia i poznawać mieszkańców miasteczka, Porcja. Istnieją inne zajęcia, w które można się zaangażować, takie jak gotowanie, łowienie ryb, uczestnictwo w festiwalach w grze, granie w minigry i eksploracja krainy, jak chcesz. Cenne przedmioty są dostępne do grabieży, ale musisz być przygotowany na przeszkody, które napotkasz.

2. STARDEW VALLEY – Najlepsze gry, takie jak Harvest Moon na Androida i iPhone’a

W tej grze będziesz musiał przejąć zrujnowaną farmę swojego dziadka. Musisz tylko wykonywać proste czynności, takie jak hodowla zwierząt, sadzenie i uprawa roślin, wytwarzanie przedmiotów, sprzedawanie przedmiotów i poznawanie mieszkańców wioski.

Romans to kolejna interesująca cecha tej gry, w której możesz nie tylko wziąć ślub, ale także mieć dzieci. Dolina Gwiezdnej Rosy ma również tryb dla wielu graczy, dzięki czemu możesz wykonywać zabawne zajęcia ze znajomymi, a nawet nawiązywać z nimi relacje. Gra jest również dostępna dla Android urządzeń i iPhone’ów z najnowszymi wersjami iOS.

🔥 Zalecana:  Jak szybko uzyskać polecane fragmenty Google: 11 najszybszych sposobów

Przeczytaj także: Najlepsze gry, takie jak Dark Souls na Androida i iOS

3. ŚWIAT ŚWIATA – najlepsze aplikacje podobne do Harvest Moon

Jeśli jesteś fanem Harvest Moon, pokochasz Świt Świata. To jedna z najlepszych gier, takich jak Harvest Town z małżeństwem – jeśli nie najlepsza. Na początku gry, po przybyciu do nowego miasta, otrzymasz dom i zostaniesz poinstruowany, aby zapoznać się z mieszkańcami miasta. Podczas eksploracji miasta zbierzesz wystarczającą ilość zasobów, które wykorzystasz do rozpoczęcia nowego życia.

Aby ktoś zakochał się w twojej postaci, będziesz musiał codziennie z nim rozmawiać i dawać mu ładne prezenty, aby go pozyskać. Lepiej się przygotuj, ponieważ World’s Dawn z pewnością cię poruszy.

Przeczytaj także: Najlepsze darmowe i płatne gry, takie jak Stardew Valley na Androida i iOS

4. ATELIER SOPHIE: ALCHEMIK Z TAJEMNICZEJ KSIĘGI

Jako gracz, wcielisz się w rolę Sophie, młoda dama z mistycznymi mocami, która daje jej możliwość łączenia przedmiotów i tworzenia czegoś innego. Nie ma jednak opiekuna ani mentora, który nauczyłby ją, jak efektywnie wykorzystywać swoje moce.

Pewnego dnia natrafia na magiczną księgę, która wciela się w rolę mentora. Sophie następnie bierze na siebie przywrócenie ludzkiej postaci i wspomnień książki. W tej magicznej historii czeka na Ciebie wiele przygód.

Przeczytaj także: Najlepsze gry, takie jak Mass Effect: Andromeda

5. ANIMAL CROSSING – Najlepsze gry 3ds, takie jak Harvest Moon

Animal Crossing to bardzo popularna seria gier stworzona przez firmę Nintendo. Mieszkasz w mieście zamieszkałym przez antropomorficzne zwierzęta. Nie masz określonego celu, ale musisz angażować się w takie czynności, jak łowienie ryb, sadzenie roślin i poznawanie innych mieszkańców wioski. W tej grze możesz dostosować swoje postacie od podstaw, co oznacza, że ​​możesz wybrać płeć, imię, ubranie, a nawet fryzurę. Możesz ozdobić i rozbudować swój dom przedmiotami, które zdobędziesz w grze.

🔥 Zalecana:  19 najlepszych aplikacji, takich jak Instawork, do szybkiej gotówki (2023)

Przeczytaj także: Jak poprawić wydajność gier na Androidzie

6. RUNE FACTORY 4 – Najlepsze gry, takie jak Harvest Moon with Marriage

Oto kolejna niesamowita gra, taka jak Harvest Town z małżeństwem. Ta gra jest szóstym członkiem Gra Fabryka Run seria. Twoje zdolności twórcze będą potrzebne w tej grze, ponieważ będziesz tworzyć wyposażenie dla swojej postaci. Gotuj smaczne posiłki, łowij ryby, walcz z potworami, wyjdź za mąż i miej dziecko! Możesz żyć swoim życiem jak król i robić z nim, co chcesz. Możesz nawet skłonić innych wieśniaków, w tym twoje dziecko, do walki razem z tobą. Ciesz się nowym, ekscytującym życiem w Selphia!

Przeczytaj także: Najlepsze niskobudżetowe telefony do gier poniżej 300 USD

7. SIMS 4 – Najlepsze gry, takie jak Harvest Moon i Animal Crossing

Na początku gry stworzysz otoczenie spersonalizowanych postaci zwanych Simami i sprawisz, że odkryją różne osobowości. Wraz ze zmianą nastroju kart SIM zmienia się również rozgrywka. Tworząc kartę SIM, możesz edytować wiele funkcji; fryzurę, kolor włosów, kondycję, a nawet etap życia karty SIM (niemowlę, małe dziecko, dziecko, nastolatek, młody dorosły, dorosły i starszy).

Ekscytującą rzeczą w SIM 4 jest to, że jest więcej rzeczy do odkrycia. Możesz także kontrolować swoje serce Simowie, więc decydujesz, kto się w kim zakochuje. Ze wszystkich gier, takich jak Harvest Town z małżeństwem, ta wymaga bardziej kreatywnych umiejętności. Przygotuj się więc na kreatywność.

Masz to, niesamowite gry, takie jak Harvest Moon z małżeństwem. Gry są zrozumiałe, a czynności są dość proste do wykonania. Ale muszę cię ostrzec, kiedy już zaczniesz, uzależnisz się! Nie stresuj się, po prostu zrelaksuj się i baw się grami.

Przeczytaj także: Słuchawki do gier z mikrofonem do konsoli Nintendo Switch Lite

Table of Contents

🔥 Zalecana:  Jak zapłacić rachunek Verizon innej osoby: krótki przewodnik