7 najlepszych gier, takich jak Final Fantasy Tactics na PC, PS4, PS5 i Nintendo Switch

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 7 najlepszych gier, takich jak Final Fantasy Tactics na PC, PS4, PS5 i Nintendo Switch

Lubisz gry strategiczne z niesamowitą taktyką? Jeśli tak, zgaduję, że jesteś wielkim fanem taktyki Final Fantasy. A jeśli nie, lepiej idź go wypróbować. Walcząc z wrogami, możesz zdobywać punkty doświadczenia i punkty pracy, które możesz wykorzystać do zakupu fajnych przedmiotów w grze. Choć ta gra jest popularna, istnieją inne niesamowite gry, takie jak taktyka Final Fantasy na PC, PS4, PS5 i Nintendo Switch.

Najlepsze gry, takie jak Final Fantasy Tactics na PC, PS4, PS5 i Nintendo Switch

  1. XCOM2
  2. ZAGUBIONA ODYSEJA
  3. NIEUŻYTEK
  4. KRONIKI WALKIRII 4
  5. Łowcy BITW: NOCNA WOJNA
  6. LANGRISSER: POCHODNICY ŚWIATŁA
  7. SAGA BANNERÓW

1. XCOM 2 – Najlepsze gry, takie jak Final Fantasy Tactics dla 3D

XCOM2 jest członkiem wielokrotnie nagradzanej serii XCOM. Fabuła jest dość ciekawa. Ziemia została opanowana przez najeźdźców z kosmosu, którzy mają złowieszczy plan unicestwienia całej rasy ludzkiej. Siły XCOM muszą stawić czoła wyzwaniu i ocalić swoją rasę przed wyginięciem.

Możesz ulepszyć swój zespół wojowników za pomocą nakryć głowy, pancerzy i dodatkowych kostiumów. Zdobądź nowe zdolności bojowe, poznaj nowych wrogów w miarę postępów w grze. Ta gra to jedna strategiczna gra, której nie chcesz przegapić.

2. LOST ODYSSEY — Najlepsze gry, takie jak Final Fantasy Tactics Xbox, iOS i Android

Jestem wielkim fanem popularnej japońskiej serii anime „Naruto”. Możesz sobie wyobrazić radość, jaką poczułem, gdy odkryłem tę grę. Zagubiona Odyseja to japońska gra RPG. Będziesz sterować postacią o imieniu Kaim. Jest jednym z nieśmiertelnych, którzy stracili pamięć, walcząc z zagrożeniami, jakie niosła ze sobą magiczna rewolta przemysłowa zbliżająca się do świata.

Możesz zwiedzać świat. Znajdziesz nawet miasta, w których możesz sprzedawać i kupować sprzęt, oszczędzać punkty, a nawet odzyskiwać zdrowie.

🔥 Zalecana:  Instagram nie mógł odświeżyć kanału: oto jak to naprawić

Zanim skończysz wypróbowywać tę grę, zgodzisz się, że jest to jedna z najlepszych gier, takich jak taktyka final fantasy na PC, PS4, PS5 i Nintendo Switch.

Przeczytaj także: Najlepsze przenośne osobiste stacje do gier z wbudowanymi monitorami

3. WASTELAND – Najlepsze gry na PC, takie jak Final Fantasy Tactics

W roku 2087, po wojnie nuklearnej między Związkiem Radzieckim a Stanami Zjednoczonymi, niektóre części ziemi są w ruinie, a przetrwanie jest na porządku dziennym. Wcielamy się w członków paramilitarnej grupy Desert Rangers. Gra rozpoczyna się z 4 postaciami, ale w miarę postępów możesz zarządzać aż 7 postaciami.

Każda postać ma inne specjalne zalety, takie jak inteligencja, siła, a nawet głupie szczęście. W rezultacie używają różnych broni i umiejętności. Jego walka, rozgrywka i fabuła doskonale ze sobą współgrają, zapewniając jedno z najlepszych wrażeń w grach.

Przeczytaj także: Najlepsze gry online, takie jak Poptropica

4. VALKYRIA CHRONICLES 4 – Najlepsze gry mobilne, takie jak Final Fantasy Tactics

Czwarta pozycja na mojej liście gier, takich jak Final Fantasy Tactical na PC, PS4, PS5 i Nintendo Switch to Kroniki Walkirii 4.

Jest to czwarty członek serii Valkyria Chronicles. Jest to taktyczna gra RPG ze strategiczną rozgrywką. Jest rok 1935WE i druga wojna europejska między Autokratycznym Sojuszem Cesarstwa Wschodniego a Federacją Atlantycką niszczy kontynent europejski.

Chcąc zakończyć wojnę, Federacja przeprowadza operację Northern Cross. Dowódca Claude Wallace i jego lojalni sojusznicy z Oddziału E muszą walczyć, aby operacja zakończyła się sukcesem. Ale napotkają przeszkody, takie jak oddział imperialnych żołnierzy, trudne warunki środowiskowe i odkryją coś, co naprawdę nimi wstrząśnie.

Przeczytaj także: Najlepsze gry online dla wielu graczy, takie jak Town of Salem

5. BATTLE CHASERS: NIGHTWAR – Najlepsze gry na Nintendo Switch, takie jak Final Fantasy Tactics

Łowca bitew to turowa gra RPG z bardzo intrygującą fabułą. Statek głównego bohatera zostaje zestrzelony na dziwnej wyspie, bohaterom nie pozostaje nic innego, jak walczyć ze złoczyńcami na wyspie. Rozwiązuj zagadki, walcz z rzadkimi bossami, plądruj przedmioty i wykonuj inne czynności.

🔥 Zalecana:  Jak wypłacić pieniądze z Coinbase na konto bankowe (2023)

Jego wspaniały system walki, postacie i styl rozgrywki wciągną cię na znacznie dłużej, niż planowałeś.

Przeczytaj także: Najlepsze gry online, takie jak Poptropica

6. LANGRISSER: THE DESCENDANTS OF LIGHT – najlepsze gry, takie jak Final Fantasy Tactics na Nintendo Switch

Langrissera jest również znany jako Warsong w Ameryce Północnej. W grze książę Gareth z Bartii ma za zadanie uwolnić swój kraj spod rządów siły zła.

W miarę postępów będziesz otrzymywać zadania, takie jak zniszczenie określonego wroga lub ochrona kogoś. Możesz także skłonić innych dowódców do walki za ciebie… Więc będziesz mieć wsparcie, kiedy go potrzebujesz. Zaufaj mi, Langrisser to kolejna niesamowita gra, taka jak taktyka final fantasy na PC, PS4, PS5 i Nintendo Switch.

Przeczytaj także: Najlepsze smartfony z Androidem poniżej 300 GBP

7. THE BANNER SAGA – Najlepsze gry, takie jak Final Fantasy Tactics na PS4 i PS5

W tej grze, karawana gracza walczy z nienawidzącą ludzi rasą zwaną Dredge. W grze biorą udział dwie różne postacie, z których każda ma swoją własną, niepowtarzalną historię. Obie historie łączą się w jedną wielką historię. Pamiętaj, aby dokonywać strategicznych wyborów, ponieważ mają one bezpośredni wpływ na Twoją podróż w trakcie gry. Akcja gry to świat fantasy, inspirowany mitami Wikingów. Będziesz musiał chronić wszystkich razem z tobą. Jak powiedziałem, twoje wybory i twoje interakcje z innymi są bardzo ważne w tej grze, ponieważ mogą zmienić całą historię.

Wspomniane wyżej gry zaskoczą Cię i zajmą na długi czas. Więc kiedy następnym razem będziesz potrzebować gier takich jak Final Fantasy Tactical na PC, PS4, PS5 i Nintendo, wiesz, gdzie się udać.

Przeczytaj także: Najlepsze komputery do gier z kombinacją klawiatury i myszy

Table of Contents

🔥 Zalecana:  Jak zobaczyć prywatny profil na Facebooku [The Only Way]