7 najlepszych gier online, takich jak Poptropica [for Adults, with Missions]

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 7 najlepszych gier online, takich jak Poptropica [for Adults, with Missions]

Ci z nas, którzy znają Poptropicę, muszą lubić kreatywność, przygodę, zadania i wszystkie te fajne rzeczy, które można robić w tej grze. A dla tych, którzy nie wiedzą, Poptropica to internetowa gra przygodowa, która pomaga przetestować twoje umiejętności kreatywne i pomysłowe. Dostosuj swoją postać, upiększ swój dom, walcz z potworami, wykonuj zadania, adoptuj zwierzaki i wchodź w interakcje z przyjaciółmi. W tym artykule przedstawię listę gier online, takich jak Poptropica. Cieszyć się!

Najlepsze gry online, takie jak Poptropica

  1. JENNY LeCLUE: DETEKTYWA
  2. NOC W LASIE
  3. KLUBOWA WYSPA PINGWINÓW
  4. ROBLOX
  5. POPULARNA PANI
  6. RYBY

1. JENNY LeCLUE: DETECTIVÙ – Najlepsze gry, takie jak Poptropica z misjami

Gotowy na przygodę? Lepiej bądź, ponieważ Jenny LeClue to gra online, taka jak Poptropica, której celem jest rozwiązywanie zagadek i tajemnic, odkrywanie klimatycznego świata, spotykanie się z mnóstwem interesujących postaci i mnóstwo przygód. Główna postać, Jenny LeClue jest młodą i zaangażowaną detektyw, która musi przyznać rację matce z wydziału zabójstw i zdemaskować prawdziwego winowajcę. Powinieneś także wiedzieć, że w tej grze wybory dokonywane przez graczy mają ogromny wpływ na całą rozgrywkę. Gracze będą musieli wchodzić ze sobą w interakcje, muszą także wykrywać, kto kłamie.

2. NOC W LASIE – Najlepsze gry, takie jak Poptropica Online

Ten jest dla poszukiwaczy przygód, którzy lubią podróżować solo. Będąc grą przygodową dla jednego gracza, wcielisz się w rolę Mae. Mae to młoda dziewczyna, która porzuciła studia i wraca do rodzinnego miasta Possum Springs. Pewnej nocy, gdy Mae jest w lesie, odkrywa mroczne sekrety, które miasto skrywało przez wiele lat. Sekret ma związek z niedawno zamkniętą kopalnią w mieście i zniknięciem Casey, jej dawnej przyjaciółki.

🔥 Zalecana:  Jak nauczyć się nowego języka z ChatGPT

Wróć do domu, zwiedzaj miasto, poznaj dziesiątki nowych postaci i odkryj mroczne sekrety. Baw się dobrze, żyjąc ekscytującą historią Noc w lesie!

Przeczytaj także: Najlepsze gry, takie jak Harvest Moon with Marriage

3. CLUB PENGUIN ISLAND – Najlepsze gry, takie jak Poptropica dla dorosłych

Zaprojektowana przez Disneya gra Club Penguin Island to gra typu MMORPG (Massively multiplayer online role-playing game). Gra oferuje różnorodne funkcje z różnymi obszarami i strefami. Postępy każdego gracza są mierzone na podstawie poziomu pingwina. Zwiększysz swój poziom pingwina wypełniając codzienne zadania i przygody, a za każdym razem, gdy osiągniesz nowy poziom, otrzymujesz nagrody.Wykonywanie zadań przynosi również monety i punkty doświadczenia.Club Penguin Island to jedna z naszych niesamowitych gier online, takich jak Protropica, której nie chcesz przegapić .

Przeczytaj także: Najlepsze gry, takie jak Dark Souls na Androida i iOS

4. ROBLOX – Najlepsze gry, takie jak Poptropica i Club Penguin

Czy kiedykolwiek miałeś pomysł na grę, ale nigdy nie miałeś okazji go zrealizować? Roblox to platforma, za pomocą której gracze mogą programować gry, podczas gdy inni użytkownicy grają w gry. Jeszcze bardziej ekscytujące jest to, że możesz tworzyć gry z grupą przyjaciół, dzięki czemu każdy ma równe szanse na realizację swoich pomysłów. A jeśli potrzebujesz przedmiotów do ozdobienia swojej postaci, zawsze możesz je kupić za walutę w grze o nazwie Robux. Ogólnie, Roblox otrzymał w większości pozytywne recenzje od swojego debiutu, więc prawdopodobnie go pokochasz!

5. TRANSFORMICE – Najlepsze zabawne gry, takie jak Poptropica

Transformacja, która jest czasami znana jako TFM lub T4M, to darmowa gra online dla wielu graczy. Polega na tym, że mnóstwo myszy biegnie, by zwrócić ser. Aby zebrać ser, musisz go dotknąć, a ser musi zostać zabrany z powrotem do mysiej dziury na mapie. Na każdej mapie może znajdować się inna liczba domków z serem i myszami.

🔥 Zalecana:  Najlepsza tania mechaniczna klawiatura do gier poniżej 100 USD [5 Budget Options]

Punkty są naliczane do stałych statystyk gracza za zbieranie sera, otrzymujesz również dodatkowe punkty za zajęcie pierwszego, drugiego lub trzeciego miejsca. Gracz zostaje Szamanem, gdy zdobędzie najwięcej punktów na tablicy wyników. W tej grze jest mnóstwo zabawnych zajęć, które zapewnią ci zajęcie. Zaufaj mi, Transformice ma tak wiele funkcji, że doskonale pasuje do tej listy gier online, takich jak Poptropica.

Przeczytaj także: Najlepsze darmowe i płatne gry, takie jak Stardew Valley na Androida i iOS

6. LADY POPULAR – Najlepsze gry komputerowe, takie jak Poptropica

Jeśli jesteś fashionistką, supermodelką lub po prostu lubisz się przebierać, to w takim razie ta gra jest dla Ciebie. Każdy gracz zaczyna od wybrania swojej postaci o nazwie Lady. Następnie możesz zmienić początkową fryzurę i makijaż swojej postaci. Możesz nawet kupić i udekorować dla niej mieszkanie, nie zapominając przy tym o komunikowaniu się i współpracy z innymi graczami.

Możesz także rywalizować z innymi graczami o najlepsze mieszkanie, najlepszą imprezę i najlepszą Panią. Najlepsze jest to, że musisz dołożyć wszelkich starań, aby stała się popularna, wygrywając te zawody.

Czytaj także: Najlepsze Game Boostery na Androida

7. FISHAO – Najlepsze gry ze zwierzętami, takie jak Poptropica

Ostatnia, ale nie najmniej ważna gra online, taka jak Poptropica Fishao. Twoim zadaniem jest złowienie około 400 różnych ryb w 10 różnych obszarach. Możesz dostosować swoją postać, upiększyć swój dom, a nawet spotykać się z graczami z całego świata. Żebyś wiedział, Twoim ostatecznym celem jest wygranie słynnych zawodów wędkarskich.

Chociaż niektórzy narzekają, że interakcja między postaciami bywa czasem irytująca, myślę, że za kolorową grafikę i niesamowitą rozgrywkę można umrzeć. Zaufaj mi, zanim skończysz wypróbowywać te gry, będziesz chciał mi podziękować. Aha i nie zapomnij wyczyścić swojego harmonogramu, to może być bardzo uzależniające!

🔥 Zalecana:  Jak strony internetowe zarabiają na reklamach? (Wyjaśnione)

Przeczytaj także: Najlepsze gry strategiczne, takie jak Age of Empires na Androida i iPhone’a