7 najlepszych gier mobilnych, takich jak League of Legends na Androida i iOS

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 7 najlepszych gier mobilnych, takich jak League of Legends na Androida i iOS

League of Legends to bardzo popularna gra online na arenie bitew na urządzenia mobilne. Twoim zadaniem jest zabijanie wrogów, zarówno graczy, jak i osób niebędących graczami. Każdy bohater ma swoją własną historię i specjalne zdolności, zwykle jedną ostateczną i 3 zwykłe. Ta gra jest niesamowita, ale istnieje kilka innych gier mobilnych, takich jak League of Legends dla użytkowników Androida i iOS, które z przyjemnością wypróbujesz.

Najlepsze gry mobilne, takie jak League of Legends na Androida i iOS

 1. ARENA WALKI
 2. ARENA BITWY WIEDŹMINA
 3. PRÓŻNOŚĆ
 4. ARENA BOHATERÓW
 5. EWOLUCJA BOHATERÓW
 6. MISTRZOWIE DUNGEON HUNTER
 7. DOTA 2

1. ARENA OF VALOR – Najlepsze gry, takie jak League of Legends na urządzenia mobilne

Jeśli naprawdę szukasz gier mobilnych, takich jak League of Legends na Androida i iOS, to Arena of Valor powinna być pierwsza na Twojej liście. Jest to gra typu multiplayer online battle arena (MOBA). Twoim głównym celem jest zniszczenie rdzenia wroga.

Arena of Valor ma 3 tryby, a mianowicie; Starcie w otchłani, wielka bitwa i potyczka w dolinie. Możesz kontrolować postacie zwane Bohaterami, a każdy z nich ma swoje specjalne zdolności. Spróbuj dobrze się bawić w tę grę, odkrywając wiele niesamowitych funkcji.

2. WIEDŹMIN BATTLE ARENA – najlepsze darmowe gry online, takie jak League of Legends bez pobierania

Ta gra przypomina mi DOTA 2, gdzie gracze grają w trzyosobowych grupach, starając się utrzymać najwyższe punkty zwycięstwa. Jest tak wiele postaci do wyboru, ale nie zostaną one odblokowane w tym samym czasie.

Na początku gry otrzymujesz trzy postacie za darmo. Znakomita grafika i wspaniała rozgrywka zwali Cię z nóg przy pierwszej próbie. Witcher Battle Arena idealnie pasuje do urządzeń z ekranem dotykowym, myślę, że dlatego pasuje na tę listę gier mobilnych, takich jak League of Legends, dla Android i iOS.

 • Pobierz na Androida
 • Pobierz na iOS
🔥 Zalecana:  Cykl życia uczenia maszynowego — w stronę sztucznej inteligencji

Przeczytaj także: Najlepszy darmowy twórca logo klanu gier

3. VAINGLORY – Najlepsze gry online, takie jak League of Legends

Ta gra przypomina bardziej pojedynek drużynowy. Twoja drużyna może walczyć z inną drużyną, a obie drużyny mają od trzech do pięciu graczy. Każda drużyna może kontrolować awatara znanego jako Bohater. Twoim głównym celem jest zniszczenie kryształu Próżności w bazie wroga i wieży wroga. Istnieją zakupy w aplikacji, które mogą pomóc ci ulepszyć umiejętności twoich bohaterów. Chociaż niektóre przedmioty trzeba kupić za prawdziwe pieniądze.

Czytaj także: Najlepsze turowe gry RPG na Androida i iOS

4. HEROES ARENA – Najlepsze darmowe gry, takie jak League of Legends

Ta jest dość podobna do poprzedniej gry, obejmuje dwie drużyny walczące ze sobą. Gracze mogą wybierać spośród ponad 20 postaci, z których każda ma swoją unikalną zdolność. Istnieje mnóstwo fajnych umiejętności, których możesz użyć, ale musisz je odblokować jedna po drugiej.

Twoim zadaniem jest jak najskuteczniejsze zniszczenie wieży wroga, jednocześnie upewniając się, że on nie dostanie się do twojej jako pierwszy. Na szczęście będziesz mieć sługusów, którzy ci w tym pomogą. Niektórzy mogą powiedzieć, że Heroes Arena nie jest wyjątkową grą, ale jej rozgrywka i grafika to wszystko zatuszują.

Przeczytaj także: Najlepsze gry, takie jak Final Fantasy Tactics

5. EWOLUCJA HEROES – Najlepsze gry dla jednego gracza, takie jak League of Legends

Wszystkie gry z tej listy są do siebie bardzo podobne, ale niektórzy mogą powiedzieć, że Heroes Evolved i Arena of Valor są do siebie bardziej podobne niż inne. W grze Heroes Evolution Twoim głównym celem jest obrona bazy, podczas gdy Twoim celem jest zniszczenie bazy wroga. Unikalna umiejętność twojej postaci przyda się podczas walki z wrogiem.

🔥 Zalecana:  Jak wyświetlić historię konwersacji Snapchata 2023 (przewodnik krok po kroku)

Mądrze jest również ulepszać swoje umiejętności tak bardzo, jak to możliwe. Intrygujące tryby gry, a także niesamowita grafika to cechy, które sprawiają, że warto być grą mobilną, taką jak League of Legends dla użytkowników Androida i iOS.

Przeczytaj także: Najlepsze gry online dla wielu graczy, takie jak Town of Salem

6. DUNGEON HUNTER CHAMPIONS – Najlepsze gry do grania, jeśli lubisz League of Legends

To połączenie MOBA i RPG! Całkiem chore, prawda? Zaczniesz od jednej postaci, ale w miarę postępów możesz zdobyć mnóstwo niesamowitych postaci. Ma zarówno tryb dla jednego gracza, jak i dla wielu graczy, więc możesz oznaczać znajomych. Bohaterów można zdobywać jako nagrody za ukończenie misji, ale głównym sposobem zdobywania broni jest ich przywoływanie. Możesz walczyć z dziesiątkami potworów, wykonując zadania i utrzymując siebie i członków drużyny przy życiu.

Przeczytaj także: Najlepsze gry online, takie jak Poptropica

7. DOTA 2 – Najlepsze gry przeglądarkowe, takie jak League of Legends

Teraz, po raz ostatni i zdecydowanie nie mniej ważny, DOTA 2. Dota, która oznacza Defense of the Ancients, to wieloosobowa gra online na arenie bitewnej opracowana przez Valve. W tej grze – 2 drużyny składają się z 5 graczy – każdy gracz kontroluje postać, a każda drużyna musi spróbować zaatakować bazę wroga, jednocześnie broniąc swojej.

Aby twoi bohaterowie pomyślnie pokonali wroga, konieczne może być ulepszenie umiejętności twojego bohatera, można to zrobić, zdobywając punkty doświadczenia i plądrując przedmioty. Każdego dnia miliony ludzi spotykają się online, aby zagrać w tę fantastyczną grę i całkowicie rozumiem, dlaczego. Jego rozgrywka jest bardzo wciągająca, więc możesz spróbować.

To zdecydowanie moja najlepsza lista gier mobilnych, takich jak League of Legends na Androida i iOS. Ale nigdy się nie dowiesz, jeśli nie dasz im szansy. Zaufaj mi, zanim z nimi skończysz, wrócisz, żeby mi podziękować.

 • Pobierz na Androida
 • Pobierz na iOS
🔥 Zalecana:  Jak się dowiedzieć, czy ktoś prześladuje Cię na Instagramie (korzystając z 3 sposobów)

Przeczytaj także: Najlepsze gry, takie jak Harvest Moon with Marriage