62 Pomysły na szybką gotówkę, które musisz znać!

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 62 Pomysły na szybką gotówkę, które musisz znać!

Wyjrzyj przez okno, czy jest tam człowiek od darmowych pieniędzy? NIE..? Nieważne, on też nigdy nie przychodzi do mojego domu, bo nie ma ludzi na darmo! Musisz coś zrobić, jeśli chcesz szybko zarobić.

Od czasu do czasu wszyscy przechodzimy przez okresy, kiedy jesteśmy w kropce. Być może będziesz musiał zapłacić rachunki, być może nieoczekiwane rachunki medyczne lub kredyty samochodowe ze znaczną spłatą. Jeśli przeszukałeś Internet, przeczytałeś wszystkie subreddity i nadal masz puste kieszenie, trafiłeś na właściwy artykuł. Czytaj dalej, gdy przeprowadzę Cię przez ostateczną listę, aby szybko zarobić.

Istnieją tylko cztery sposoby na szybką gotówkę:

Rozumiem – potrzebujesz czegoś więcej zacznij zarabiać już teraz. Dlatego przygotowałem tę listę 62 najlepszych sposobów na zarobienie gotówki tego samego dnia. Korzystając z pomysłów, aplikacji i linków z poniższej listy, możesz znaleźć rozwiązanie finansowe, dzięki któremu możesz zarobić trochę pieniędzy już dziś. Więc wejdźmy w to!

Sprzedaj swoje rzeczy

Jestem pewien, że już ci to przyszło do głowy (kiedy byłem spłukany, była to pierwsza rzecz, jaką zrobiłem), ale być może są rzeczy, które posiadasz, a które możesz teraz sprzedać za gotówkę. Chwila eBay jest oczywistą opcjąsą lepsze i szybsze sposoby sprzedawania swoich rzeczy.

Przejrzyj strych w poszukiwaniu starych mebli, ubrań dla dzieci i zabawek dla dzieci, które mogą być teraz coś warte. Zajrzyj do garażu i pod wszystkie łóżka! Książki, które przeczytałeś, stare telefony, iPady i inne urządzenia, których już nie potrzebujesz, są gotowe do zbierania.

Zrób kilka ujęć i prześlij je bezpośrednio na Facebooka, „Czy ktoś to chce? $20” – zdziwisz się, jak szybko uzyskasz odpowiedzi. Jeśli nie dołączyłeś do żadnej lokalnej grupy kupna i sprzedaży, dołącz i opublikuj tam to samo.

Gdzie sprzedawać rzeczy:

 1. Twój kanał na Facebooku
 2. Lokalne grupy kupna i sprzedaży na Facebooku
 3. Craigslist
 4. eBay
 5. Lombardy
 6. Sprzedaż podwórkowa

Odwróć przedmioty z Thrift Store

Jeśli kiedykolwiek byłeś w lokalnym sklepie z artykułami używanymi w czasie otwarcia w poniedziałek rano, zobaczysz kolejkę ludzi czekających na wejście. Co oni robią? Chcą najpierw wybrać tanie nowe produkty w sklepie, aby móc je odsprzedać z zyskiem.

Przerzucanie przedmiotów ze sklepu z używanymi rzeczami to łatwy sposób na zarobienie szybkich pieniędzy na boku. Inwestycja jest minimalna, ponieważ większość rzeczy w sklepach z używanymi rzeczami kosztuje tylko kilka dolarów. Kup kilka rzeczy, sprzedaj je z zyskiem, a potem wróć po więcej. Ty trzeba wcześnie wstać chociaż za dobre rzeczy!

Sklepy z używaną odzieżą, do których warto się udać:

 1. Oszczędność Ameryki
 2. armia Zbawienia
 3. Życzliwość

Oddawanie osocza

Chociaż w Stanach Zjednoczonych nie można zarabiać za oddawanie krwi, można zarabiać za oddawanie osocza. Proces jest prawie taki sam; pielęgniarka wbije igłę w twoje ramię i pobierze krew. Osocze zostanie następnie oddzielone od krwi, której część zostanie zwrócona pacjentowi. To szybki proces, a pieniądze otrzymujesz natychmiast po przekazaniu darowizny.
Pojedyncze darowizny zwykle płacą 40-70 USD, w zależności od tego, ile osocza pobierają. Możesz wpłacać dwa razy w tygodniu.

🔥 Zalecana:  Gadżety dla studentów, które przydadzą im się w nauce

CSL, jedna z największych firm dawców osocza w USA, oferuje nowym dawcom do 1000 USD na pierwszy miesiąc.

Gdzie oddać osocze:

 1. Plazma CSL
 2. Znajdź centrum dawców

Oddawanie nasienia

Oddawanie nasienia może być lukratywnym zajęciem dodatkowym, ale jeśli nigdy wcześniej tego nie robiłeś, nie możesz po prostu oddać dzisiaj i otrzymać zapłatę. Musisz przejść przez kilka wstępnych ocen. Nawet zakładając, że twoje nasienie przejdzie testy, może minąć kilka tygodni, zanim zostaniesz zaakceptowany jako dawca nasienia.

Jednak przechodząc teraz przez aplikację i oceny, zawsze będziesz mieć szybkie rozwiązanie gotówkowe w tylnej kieszeni, gdy następnym razem będziesz musiał zarobić szybkie pieniądze.

Gdzie oddać nasienie:

 1. Banki nasienia blisko mnie

Sprzedaj swój czas

Jeśli nie masz już nic do sprzedania, nadal możesz sprzedać swój czas i wysiłek.

Prace dorywcze

Nie tak dawno znalezienie pracy, która zapewniała szybką gotówkę, jak te poniżej, oznaczało konieczność znajomości kogoś, kto znał kogoś, ale teraz jest aplikacja do każdego rodzaju pracy, jaką można sobie wyobrazić.

Upewnij się, że masz najlepsze narzędzia do zarządzania czasem jeśli sprzedajesz swój czas!

Gdzie szukać pracy dorywczej:

 1. Dorywcze prace dla twoich sąsiadów – zapytaj!
 2. ZadanieKrólik
 3. Następne drzwi
 4. Płatna praca

Prowadź ludzi lub jedzenie dookoła

Możesz szybko zarobić na aplikacjach do udostępniania wind, jeśli masz samochód i nie masz nic przeciwko wożeniu ludzi. Załóżmy, że jesteś bardziej introwertyk ekstrawertyk i wolą nie wchodzić w interakcje społeczne. W takim przypadku możesz dostarczyć jedzenie lub pomóc komuś kupić artykuły spożywcze za opłatą za dostawę i (zazwyczaj) przyzwoity napiwek. Oto kilka świetnych sposobów na zamianę przestoju w twardą gotówkę.

Gdzie zarabiać za jazdę:

 1. Ubera
 2. Uber Eats
 3. Amazonka świeża
 4. DrzwiDash
 5. Instakart

Nauczanie angielskiego online

Rozpoczęcie nauczania angielskiego online jest łatwe. Istnieje wiele aplikacji do zakładania kont, aby szybko zacząć zarabiać pieniądze od nowych studentów. Musisz być native speakerem lub przynajmniej bardzo biegle posługiwać się językiem, którego chcesz uczyć. Zakładając, że tak, na początku możesz zarabiać 10 USD za godzinę. Gdy zdobędziesz doświadczenie, Twoja stawka godzinowa może wzrosnąć nawet do 40 USD za godzinę.

Wystarczy założyć konto na jednej z poniższych platform i pokazać uczniom, dlaczego powinni uczyć się od Ciebie. Niektóre platformy językowe online będą wymagać posiadania certyfikatu TEFL (Teaching English as a Foreign Language), aby rozpocząć nauczanie, ale te poniżej go nie potrzebują.

Gdzie uczyć angielskiego online:

 1. Wstępnie
 2. Italki
 3. VIPKid
 4. Cambly
 5. Angielscy ninja

Czy jesteś miłośnikiem zwierząt?

Jeśli kochasz bawić się ze zwierzętami i opiekować się nimi, pies koncertowy siedzący lub spacerujący to dziś sposób na zarabianie pieniędzy, robiąc coś, co kochasz. Zarabianie na spacerach po parku i zabawie w aportowanie to całkiem niezły interes. Praca polegająca na siedzeniu psa zwykle polega na przebywaniu w czyimś domu i upewnieniu się, że pies jest dobrze odżywiony i szczęśliwy.

Aby szybko znaleźć te oferty pracy, zapytaj w mediach społecznościowych i poproś znajomych, aby udostępnili Twój post. Będziesz zaskoczony, jak wiele osób podejmie się tego po prostu dlatego, że mają pracowity dzień. Jeśli chcesz znaleźć bardziej regularną pracę ze zwierzętami, wypróbuj te:

 1. PetBacker
 2. Wędrowiec
 3. Zaufane opiekunki
 4. Czerwony pies siedzi
🔥 Zalecana:  Jak zamienić kartę podarunkową Visa na gotówkę (lub przelew do banku)

Sprzedaj swoje pomysły

Jeśli sprzedałeś wszystkie swoje rzeczy i nie chcesz wychodzić z domu, nadal istnieje kilka sposobów na szybkie zarobienie gotówki w zaciszu własnego domu.

online Ankiety

Bądźmy całkowicie szczerzy: nie zarobisz dużych pieniędzy na ankietach online, ale jeśli potrzebujesz kilku dolarów, możesz tu szybko zarobić. A jeśli jesteś nieśmiały, to jest jeden z nich Najlepsza praca dla introwertyków.

Poniższe witryny oferują od 0,50 do 3 USD za wypełnioną ankietę. Daniel Inskeep zrobił wideo z YouTube’a dzieląc się swoim doświadczeniem w zarabianiu pieniędzy za pomocą ankiet internetowych.

Gdzie udać się po ankiety online:

 1. Qmee
 2. Jedna opinia
 3. Toluna
 4. Ankieta ćpuna
 5. Swagbucks
 6. Punkty Życia
 7. Markowe ankiety
 8. Placówka opinii
 9. mówię
 10. Badania Szyszki

Pisanie postów na blogu

Nie musisz posiadać strony internetowej, mieć obserwujących ani nawet być świetnym pisarzem, aby zarabiać na pisaniu postów na blogu dla zapracowanych blogerów. Wszystko, czego potrzebujesz, to umiejętność pisania gramatycznego, trochę badań i postępowanie zgodnie z instrukcjami. Pisanie postów na blogu też dobrze płaci. Spodziewaj się, że zarobisz 20 USD za 1000 słów, jeśli jesteś nowym niezależnym pisarzem z niewielkim doświadczeniem, ale doświadczeni pisarze mogą zarobić 100 USD za post na blogu.

Gdzie iść na blogowanie:

 1. Zawodowiec blogowania
 2. Pisanie niezależne
 3. iWriter
 4. ProBlogger
 5. Ludzi na godzinę
 6. praca nadrzędna
 7. Fiverr
 8. Craigslist

[Related Read: How To Start A Personal Finance Blog In 15 Minutes]

Sztuka cyfrowa

Artyści mogą teraz zarabiać na wiele sposobów. Istnieje wiele platform łączących artystów z potencjalnymi klientami. Jednym z mniej znanych sposobów zarabiania pieniędzy na tworzeniu sztuki cyfrowej jest rynek futrzaków. Co to jest futrzak? Są to ludzie, którzy przebierają się za wielkie futrzane zwierzęta.
Wśród futrzastych społeczności istnieje duże zapotrzebowanie na szkice i rysunki przedstawiające ich zwierzęce postacie. Niezależnie od Twojego talentu artystycznego, dziś możesz znaleźć koncerty, aby szybko zarobić pieniądze.
Gdzie sprzedawać dzieła sztuki cyfrowej:

 1. Powinowactwo
 2. Sellfy
 3. Etsy

[Related Read: What Are NFTs? Your Best Guide To A New Digital Investment]

Pisanie fanfiction

Jeśli piszesz posty na blogu lub samopublikowanie nie jest czymś, co Cię interesuje, istnieje duże zapotrzebowanie na fikcję fanowską, która jest po prostu rozszerzeniem historii, które kochasz z filmów, programów telewizyjnych lub innych powieści. Świetnym przykładem jest Annę Todd, który pisał fan fiction na Wattpadzie, co zaowocowało umowami wydawniczymi i filmowymi. Obecnie jest autorką bestsellerów New York Timesa.

Gdzie pisać fan fiction:

 1. Smashwordy
 2. Wattpada

Sprzedaj swoje obietnice

Możesz nie mieć pomysłów lub rzeczy do sprzedania, ale wciąż masz swoje słowo, a to jest coś warte, prawda? Istnieją sposoby, aby pożyczyć pieniądze teraz, uzyskać pożyczkę gotówkową i uzyskać natychmiastową autoryzację, nawet jeśli nie masz kredytu. Możesz nawet złożyć wniosek online i otrzymać natychmiastową gotówkę. Pamiętaj tylko, że musisz spłacić pożyczki.

🔥 Zalecana:  Najlepsze monitory 4K z wbudowanymi głośnikami

Wniosek o chwilówkę możesz złożyć przez Internet. Ta linia kredytowa ma jednak zwykle wysokie oprocentowanie i najlepiej powinna być spłacona w dniu wypłaty. To dobry sposób na zdobycie krótkoterminowej gotówki, ale jeśli obawiasz się, że możesz mieć problemy finansowe, gdy nadejdzie wypłata, wypróbuj najpierw inne pomysły.

Pożyczki

Pożyczki pozabankowe są teraz wszechobecne. Jeśli potrzebujesz dziś gotówki lub szybkiej pożyczki, znajdź pożyczkę osobistą, korzystając z poniższego linku. Jeśli już wypłaciłeś wszystkie swoje środki i potrzebujesz niewielkiej pożyczki na koniec tygodnia lub do następnej wypłaty, odpowiedzią może być wniosek o pożyczkę online. Zwróć szczególną uwagę na umowę pożyczki i oprocentowanie pożyczki i spłacaj swoje długi, gdy wrócisz na właściwe tory.

Kwoty pożyczki mogą nie być ogromne, ale powinny zaspokoić twoje potrzeby finansowe lub nieoczekiwany wydatek. Jeśli Twoja sytuacja finansowa nadal wymaga natychmiastowego finansowania, wypróbuj karty kredytowe dostępne online. Chociaż oprocentowanie kart kredytowych może być wysokie, w zależności od tego, ile pieniędzy potrzebujesz, mogą one być najlepszym rozwiązaniem finansowym, gdy potrzebujesz szybkiej gotówki.

Gdzie uzyskać pożyczki osobiste:

 1. Przyjaciele rodziny
 2. Pożyczki do wypłaty
 3. Natychmiastowe zatwierdzenie kart kredytowych

Darowizny internetowe

Twoi znajomi, nawet ci cyfrowi, których znasz tylko z Twittera czy Instagrama, nie pozwolą Ci umrzeć z głodu, prawda? Więc chociaż może to być trochę upokarzające, proszenie o datki w mediach społecznościowych może być sposobem na zdobycie szybkiej gotówki.

 1. Proś o datki w mediach społecznościowych.

Pożycz od siebie

Jeśli szukasz online sposobów na szybką gotówkę, myślę, że wyczerpałeś już swój kredyt w rachunku bieżącym, ale to nie znaczy, że nie może to być dzisiaj źródłem pieniędzy.

Najpierw sprawdź swoją aplikację bankową lub stronę internetową i sprawdź, czy możesz teraz zwiększyć swój limit debetowy online. Albo idź do banku i zapytaj osobiście. Pamiętaj, że każdy wypłacony dolar będzie wiązać się z opłatami za debet, jeśli używasz debetu jako sposobu na zdobycie pieniędzy.

 1. Zwiększ swój debet

Możesz nawet uniknąć wniosków o pożyczkę, zaciągając pożyczkę od siebie. Na pewno zatwierdzisz, gdy jesteś zarówno pożyczkodawcą, jak i pożyczkobiorcą, więc złóż wniosek o wypłatę pożyczki online lub natychmiastową pożyczkę gotówkową, jeśli potrzebujesz dodatkowej gotówki.

Gdzie wziąć chwilówki:

 1. Zaliczka na listy płac
 2. Kredyt pracowniczy
 3. Pożyczka od 401(k)

62. Badania/próby kliniczne

Poddawanie się próbom medycznym nie jest czymś, co polecam. Istnieje zbyt wiele niebezpieczeństw, o których nie wiedzą nawet lekarze prowadzący badanie. Nie będę więc oferować żadnych linków ani porad, jak dostać się do badania klinicznego, ale jeśli dotarłeś do końca tej listy i nadal naprawdę potrzebujesz pieniędzy, możesz to sprawdzić samodzielnie .