6 najlepszych zakrzywionych monitorów do pracy biurowej

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 6 najlepszych zakrzywionych monitorów do pracy biurowej

Nie tylko świetnie wyglądają, ale również działają bez zarzutu. Zakrzywione monitory są najlepsze dla osób, które potrzebują szerszego ekranu, lepszej rozdzielczości, częstotliwości odświeżania i wydajności, zwłaszcza dla graczy lub osób pracujących z filmami.

Zakrzywione monitory świetnie nadają się również do pracy biurowej, zwłaszcza tych, które mają do czynienia z danymi. Panoramiczny ekran i rozdzielczość ułatwiłyby jednoczesny dostęp do treści, czyniąc pracę wygodniejszą, a zakrzywienie ułatwia wielozadaniowość.

Krzywizna na monitorze jest również dobra dla oczu, ponieważ nie musisz zawsze tak bardzo wytężać oczu, zanim zobaczysz, co znajduje się w którymkolwiek z górnych rogów ekranu.

W pośpiechu? Oto nasza trójka najlepszych

Pisaliśmy już artykuły na temat zakrzywionych monitorów. Podczas gdy inne artykuły koncentrowały się na zakrzywionych monitorach do gier, pomyśleliśmy, że powinniśmy stworzyć artykuł dla naszych czytelników poszukujących najlepszych zakrzywionych monitorów do pracy biurowej.

6 najlepszych zakrzywionych monitorów do pracy biurowej

Zakrzywiony monitor komputerowy SAMSUNG 23,5” CF396, AMD…

Monitor do gier GTEK 240 Hz, 27-calowy bezramkowy…

AOC C32G2 32-calowy, zakrzywiony, bezramkowy monitor do gier FHD,…

Dell S3221QS 32-calowy zakrzywiony 4K UHD, VA ultrasmukły…

Zakrzywiony monitor komputerowy SAMSUNG 23,5” CF396, AMD…

Monitor do gier GTEK 240 Hz, 27-calowy bezramkowy…

AOC C32G2 32-calowy, zakrzywiony, bezramkowy monitor do gier FHD,…

LG 34WN80C-B UltraWide Monitor 34” 21:9 Zakrzywiony…

Dell S3221QS — najlepszy zakrzywiony monitor do pracy biurowej

Pierwszym produktem na naszej liście najlepszych zakrzywionych monitorów do pracy biurowej jest DELL S3221QS. Jest to 32-calowy zakrzywiony monitor z ultracienką ramką, wbudowanymi głośnikami, rozdzielczością 4K, częstotliwością odświeżania 60 Hz, HDMI i DisplayPort.

Jest wyposażony w zgrabną funkcję, która blokuje niebieskie światło i priorytetowo traktuje komfort oczu.

Jest również kompatybilny ze stojakiem VESA i jest dostarczany z własnym stojakiem, który można regulować zgodnie z preferencjami. Ten monitor przekroczy Twoje oczekiwania dzięki jakości wykonania, zerowemu spadkowi podświetlenia, wyjątkowej rozdzielczości i kolorom.

Ten monitor zapewnia doskonały kontrast, dokładność kolorów i przejrzystość tekstu do pracy biurowej. Otrzymujesz niesamowitą rozdzielczość 4K i doskonały naturalny widok podczas grania i oglądania filmów. Jest świetny do każdego użytku.

Podobnie jak większość monitorów, głośniki na tym nie są zbyt imponujące, preferowany byłby zestaw słuchawkowy lub głośnik zewnętrzny.

Ten monitor może również powodować pewne problemy podczas używania z MacBookiem. Jest również ograniczony tylko do pełnowymiarowych gniazd, więc upewnij się, że wszystkie kable, których chcesz z nim używać, są kompatybilne.

Samsung LC24F396FHNXZA – najlepszy budżetowy zakrzywiony monitor do pracy biurowej

Drugim z naszych najlepszych zakrzywionych monitorów do pracy biurowej jest Samsung LC24F396FHNXZA. Ten monitor jest lekki i wygląda świetnie na 23,5 cala z częstotliwością odświeżania 60 Hz, krzywizną 1800R, łącznością HDMI, kontrastem 3000: 1 i wyświetlaczem LCD.

Monitor jest dostarczany ze stojakiem, ale można go zamontować zgodnie z preferencjami. Zapewnia użytkownikom wysoką jakość obrazu, wyraźny tekst i doskonałą wydajność.

Nie jest dostarczany z głośnikami, więc do odtwarzania dźwięku musisz użyć obecnych głośników zewnętrznych.

Ten monitor Samsung jest idealny do pracy biurowej dzięki standardowym rozmiarom, cenie i wyświetlaczowi IPS.

Zalecamy zamontowanie tego monitora, ponieważ podstawa nie jest regulowana, a ekran pochyla się w dół, jest to jeden z nielicznych minusów korzystania z tego ekranu.

Kolejnym oszustwem jest to, że nie jest dostarczany z aparatem, trzeba by kupić zewnętrzny.

🔥 Zalecana:  YouTube kontra TikTok Boxing (niesamowite fakty o walkach)

GTEK F2740C – najlepszy zakrzywiony monitor ultrawide do pracy biurowej

Kolejnym na naszej liście najlepszych zakrzywionych monitorów do pracy biurowej jest GTEK F2740C. Jest to 27-calowy bezramkowy monitor do pracy biurowej, gier lub użytku osobistego, z częstotliwością odświeżania 240 Hz i wieloma opcjami łączności, w tym DisplayPort, HDMI, audio, USB, Type-C i Type-B. To ogromna zaleta w porównaniu z innymi monitorami z tej listy, ponieważ do monitora można łatwo podłączyć kilka różnych urządzeń. Bezramkowa konstrukcja to kolejna zaleta tego monitora, która pozwala na łatwą konfigurację wielu monitorów, jeszcze szerszy ekran i lepsze wrażenia.

Monitor działa doskonale od razu po wyjęciu z pudełka, zapewniając najwyższą jakość obrazu, wyraźny tekst i technologię FreeSync, która zmniejsza opóźnienia i rozmycie ruchu. Jest również lekki i cienki, zbudowany z wysokiej jakości komponentów. Ważną rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę, jest to, że monitor ma domyślnie częstotliwość odświeżania 60 Hz, aby cieszyć się ostrymi obrazami, należy ręcznie ustawić ją na 240 Hz. Jest wyposażony w stojak, który można przechylać w górę iw dół zgodnie z preferencjami, jest zgodny ze standardem VESA, a także ma wbudowane głośniki – chociaż nie są one zbyt dobre.

Przeczytaj także: Najlepsze rozgałęźniki HDMI do dwóch monitorów

AOC C32G2 – Najlepszy 32-calowy zakrzywiony monitor do pracy biurowej

AOC C32G2 jest kolejnym na naszej liście najlepszych zakrzywionych monitorów do pracy biurowej. Jest to 32-calowy super zakrzywiony monitor z częstotliwością odświeżania 165 Hz i krzywizną 1500R.

Podobnie jak powyższy monitor, ma również konstrukcję bezramkową, co pozwala na bezproblemową konfigurację wielu monitorów i lepsze wrażenia podczas oglądania.

Monitor zapewnia swoim użytkownikom doskonałą jakość obrazu i wyraźny tekst do użytku osobistego, gier lub pracy biurowej. Jest również zgodny ze standardem VESA i jest wyposażony w regulowaną podstawę, która umożliwia regulację wysokości, obrotu i pochylenia.

Ten monitor AOC jest wyposażony w wejścia HDMI, DisplayPort i VGA — kable DisplayPort i HDMI są dołączone do zestawu. Nie ma głośników, ale ma wejście AUX.

Tryb AOC LowBlue, brak migotania i technologia FreeSync poprawiają komfort oczu, zmniejszają opóźnienia i poprawiają ogólne wrażenia użytkownika.

Pamiętaj, że musisz ręcznie ustawić częstotliwość odświeżania na 144 Hz, ponieważ domyślnie jest to 60 Hz. Być może będziesz musiał wykonać inną kalibrację lub dostosowanie, aby cieszyć się pełną funkcjonalnością tego monitora, ponieważ po wyjęciu z pudełka może wydawać się niezbyt imponujący. Możesz także pobrać tzw Oprogramowanie menu G ze strony pomocy technicznej AOC, aby łatwo wprowadzić pewne zmiany.

Przeczytaj także: Czy monitory Dell, LG, AOC, Samsung mają głośniki?

LG 34WN80C-B – najlepszy zakrzywiony monitor do edycji zdjęć i wideo

Ostatnim z naszych najlepszych zakrzywionych monitorów do pracy biurowej jest LG 34WN80C-B. Jest to 34-calowy zakrzywiony monitor z częstotliwością odświeżania 60 Hz i wyświetlaczem IPS.

Jest wyposażony w wejścia HDMI, DisplayPort, audio, USB i typu c do podłączania innych urządzeń. Jest również wyposażony w stojak, który umożliwia regulację wysokości i nachylenia, i może być montowany zgodnie z preferencjami.

Ten monitor zapewnia doskonałą kontrolę oglądania, niesamowity wyświetlacz i najwyższą jakość w miejscu pracy.

Wygląda świetnie w każdym miejscu pracy, zapewnia wyraźny tekst i kolory, które zadowoliłyby większość użytkowników, a oprogramowanie podzielonego ekranu ze strony internetowej LG sprawia, że ​​ten monitor jest idealny do wielozadaniowości.

Ten monitor LG nie ma wbudowanych głośników, więc potrzebujesz zewnętrznych głośników lub słuchawek. Nie ma również opcji obraz po obrazie, może być konieczne pobranie aplikacji.

🔥 Zalecana:  Matematyczny związek między złożonością modelu a… – Ku sztucznej inteligencji

Jedną z zabawnych funkcji jest to, że porty zapewniają zasilanie, co oznacza, że ​​mogą ładować urządzenia podczas połączenia.

AOC CU32V3 32″ — najlepszy budżetowy zakrzywiony monitor do gier

AOC CU32V3 to nasz zalecany wybór najlepszego taniego zakrzywionego monitora 4K do gier i nie bez powodu. Zakrzywiony monitor do gier jest wyposażony w wyświetlacz 4K UHD o rozdzielczości 3840 x 2160 pikseli.

Monitor ma również czas reakcji 4 ms i częstotliwość odświeżania 60 Hz. Dostępne są dwa porty HDMI 2.0 i jeden DisplayPort dla łatwej łączności. Monitor jest wyposażony w uchwyt montażowy VESA, więc jeśli chcesz go zamontować na ścianie, jesteś objęty ochroną.

Super-krzywa monitora ma wartość 1500R, co czyni go świetną opcją, jeśli szukasz monitora do gier z szerokimi kątami widzenia. Zakrzywione panele VA są znane z tego, że są lepsze dla oczu, ponieważ krzywizna pasuje do naturalnej krzywizny oczu.

AOC CU32V3 jest również wyposażony w tryb LowBlue, który jest funkcją zmniejszającą emisję szkodliwych promieni niebieskich, pomagając chronić oczy przed zmęczeniem wynikającym z długich okresów patrzenia na ekran. Inne funkcje obejmują panel FlickerFree, który wyświetla sygnały bez migotania podświetlenia.

Jakość kolorów i obrazu AOC CU32V3 jest po prostu doskonała i bardzo podobała mi się jakość tekstu, który tworzy. Nie ma zauważalnego krwawienia podświetlenia, a kąty widzenia są na najwyższym poziomie.

Monitor do gier ma również bardzo małe ramki, których prawdopodobnie nie docenisz, dopóki nie użyjesz monitora jako części konfiguracji z wieloma monitorami. Monitor jest również wyposażony w 3 wejścia, co czyni go jednym z najlepszych wielofunkcyjnych monitorów do gier. Powinieneś być w stanie łatwo używać go z laptopem, komputerem Mac i komputerem PC, bez potrzeby przeprowadzania rozbudowanych konfiguracji.

Jeśli planujesz skalować niższe rozdzielczości za pomocą AOC CU32V3, na pewno dostaniesz to, czego potrzebujesz. Udało mi się skalować 1080 i 1440 pikseli i było minimalne rozmycie. Monitor poradził sobie z tym doskonale.

Philips 328E1CA 32″ – najlepszy tani monitor do gier 4K na konsolę Xbox One X

Kolejnym najwyższej jakości monitorem do gier 4K z zakrzywionym panelem jest Philips 328E1CA. Zakrzywiony monitor do gier ma czas reakcji 4 ms, częstotliwość odświeżania 60 Hz i synchronizację adaptera FreeSync. Jest również wyposażony w wspornik montażowy VESA 100m x 100m, co jest świetną opcją, jeśli chcesz zawiesić go na stojaku lub ścianie.

Philips 328E1CA jest wyposażony w zakrzywiony wyświetlacz UHD z panelem o taktowaniu krzywizny 1500R i rozdzielczości 3840 x 2160 pikseli.

Philips 328E1CA jest również wyposażony w panel VA, który wyświetla do 120 stopni i 97,8% gamy kolorów TSC oraz ponad 1,074 miliarda kolorów, dzięki czemu na pewno uzyskasz bardzo płynną gradację kolorów i szczegółowość.

Monitor ma również dynamiczny współczynnik kontrastu Mega Infinity, dzięki czemu można zauważyć, że kolory są jaśniejsze, a czerń głębsza.

FreeSync oznacza również superpłynną rozgrywkę. Philips 328E1CA jest również wyposażony w tryby bez migotania i niskiego poziomu niebieskiego, dzięki czemu można używać monitora przez dłuższy czas bez ranienia oczu z powodu emisji niebieskiego promieniowania.

Dzięki temu dłuższe patrzenie na ekran powoduje mniejsze zmęczenie oczu i większą produktywność. Otrzymasz DisplayPort 1.2, wyjście dźwiękowe, VGA, DVI i dwa porty HDMI 2.0 z przodu łączności. Monitor jest również wyposażony we wbudowane głośniki, które zapewniają całkiem zdrową jakość dźwięku w grach.

🔥 Zalecana:  Jak wyłączyć wyciszenie w rozmowach telefonicznych Zoom (wskazówki dotyczące pracy)

Uwielbiałem, jak jasny był ekran i jak dokładniejsze były kolory w porównaniu z innymi monitorami. Podstawa zakrzywionego monitora do gier Philips 328E1CA była również dość solidna, a konstrukcja samego monitora była wysokiej jakości. Górne i boczne ramki były bardzo cienkie, około 1 cm, panel był wystarczająco cienki, co bardzo mi się podobało.

Monitor jest wyposażony w fizyczny joystick, który jest przydatny do sterowania menu i przełączania ustawień. Jest również wyposażony w obsługę regulacji jasności LED, co jest świetne, ponieważ wielu z nas nie uważa bardzo jasnych monitorów za atrakcyjne.

Samsung UR590C 32″ – najlepszy budżetowy monitor 4K do gier na konsole

Samsung UR590C ma rozdzielczość 4K UHD, 3840 x 2160 pikseli. Jest to również monitor z czasem reakcji 4 ms i częstotliwością odświeżania 60 Hz. Nie ma wsparcia dla montażu VESA. Zakrzywiony panel Samsung UR590C ma krzywiznę 1500R, co zapewnia jedno z najbardziej realistycznych wrażeń wizualnych, jakie kiedykolwiek widziałem.

Monitor ma współczynnik kontrastu 2500:1, żywą i ciemniejszą czerń z 1 miliardem kolorów. Monitor jest również wyposażony w obsługę podzielonego ekranu, na wypadek gdybyś potrzebował zakrzywionego monitora, który doskonale radzi sobie z wieloma zadaniami. Dzięki funkcji podzielonego ekranu będziesz mógł podłączyć dwa różne urządzenia i nadal zachować oryginalną rozdzielczość.

Jeśli otrzymujesz to głównie do gier, zakrzywiony monitor do gier Samsung UR590C jest również wyposażony w funkcję o nazwie Tryb gry. Ta funkcja optymalizuje jakość obrazu dla gatunku gry.

Jest wyposażony w True 4K z trybem oszczędzania oczu, który pomaga chronić oczy przed zmęczeniem i uszkodzeniami wynikającymi z długich okresów siedzenia przed ekranem i patrzenia na niego. Jest wyposażony w obsługę łatwej regulacji jasności i kolorów do preferowanego wyboru, co było dla nas bardzo pomocne.

Jest wyposażony w wyświetlacz bez ramki i system zarządzania kablami, który został wbudowany w podstawę. Opcje łączności obejmują dwa porty HDMI, DisplayPort, gniazdo słuchawkowe, port wyjściowy audio, VGA i DVI. Bardzo podobała mi się faktura tyłu, przypomina tkaninę, a krawędzie są zaokrąglone.

Ogólnie rzecz biorąc, Samsung UR590C pozostaje najlepszym budżetowym monitorem 4K, którego używałem do gier na konsole, i wiem, że pokochasz wiele funkcji, które oferuje, łatwość grania z nim i jego cenę.

Wniosek

Kupując najlepszy zakrzywiony monitor do pracy biurowej, warto wziąć pod uwagę niektóre z najlepszych wyborów. Każdy wybór ma swoje mocne i słabe strony, a zapoznanie się z tym przewodnikiem pomoże Ci dokonać najlepszego wyboru dla Twoich potrzeb.

Ostatnia aktualizacja 05.06.2023 Jesteśmy partnerem Amazon.com, Amazon.co.uk i Amazon.in i zarabiamy na kwalifikujących się zakupach za pośrednictwem naszych linków bez dodatkowych kosztów dla Ciebie.