6 najlepszych słuchawek do gier i muzyki [Audiophile, Lightweight]

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 6 najlepszych słuchawek do gier i muzyki [Audiophile, Lightweight]

Najlepsze słuchawki do gier zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu niesamowitej jakości dźwięku w grach. Zostały również zaprojektowane tak, aby były wygodne, dzięki czemu nie odczujesz dyskomfortu nawet podczas grania przez długi czas. Ale czy istnieją słuchawki do gier, które sprawdzą się również w przypadku entuzjastów muzyki?

W pośpiechu? Oto nasza trójka najlepszych

Cóż, tak, i przygotowałem ten artykuł razem, aby pokazać Ci moje wypróbowane i przetestowane opcje najlepszych słuchawek do gier i muzyki. Te opcje są najlepsze dla audiofilów i osób, które potrzebują lekkich słuchawek do gier.

Najlepsze słuchawki do gier i muzyki

Sennheiser Professional HD 280 PRO słuchawki nauszne…

Skullcandy Crusher Bezprzewodowe słuchawki nauszne Bluetooth…

HyperX Cloud II — gamingowy zestaw słuchawkowy, dźwięk przestrzenny 7.1…

Logitech G633 Artemis Spectrum – RGB 7.1 Dolby…

Gamingowy zestaw słuchawkowy Razer BlackShark V2: THX 7.1…

Sennheiser Professional HD 280 PRO słuchawki nauszne…

Skullcandy Crusher Bezprzewodowe słuchawki nauszne Bluetooth…

HyperX Cloud II — gamingowy zestaw słuchawkowy, dźwięk przestrzenny 7.1…

Logitech G633 Artemis Spectrum – RGB 7.1 Dolby…

Gamingowy zestaw słuchawkowy Razer BlackShark V2: THX 7.1…

Sennheiser HD280PRO — najlepsze słuchawki audiofilskie Sennheiser do gier i muzyki

zalety:

 • Jakość dźwięku
 • Jakość wykonania
 • Izolacja akustyczna
 • Zrównoważony dźwięk
 • Zwinięty drut
 • W zestawie z gniazdem 3,5 mm, które współpracuje ze złączem ¼ cala
 • Zaprojektowany w Niemczech i zbudowany w USA!

Cons:

 • Nie zestaw słuchawkowy z redukcją szumów

Sprzedawane jako para profesjonalnych słuchawek studyjnych, Sennheiser HD280PRO to niesamowity wybór dla użytkowników, którzy potrzebują słuchawek zarówno do muzyki, jak i do grania bez mikrofonu. Te słuchawki tłumią hałas dookoła, ponieważ są wyposażone w uszczelki wokół uszu, więc jeśli chcesz się z nimi poruszać lub grać w gry w dużym mieszkaniu, oto jedna dla Ciebie.

Sennheiser HD280PRO jest lekki, ma bardzo wygodną, ​​solidną i ergonomiczną konstrukcję oraz zwijany przewód, który jest świetny, ponieważ nie zawsze musisz zajmować się przenoszeniem pełnowymiarowego przewodu. Sennheiser HD280PRO to jedne z najlepszych słuchawek dla audiofilów, ponieważ osobiście zauważyłem, że mają ciepły, naturalny dźwięk i rozszerzone pasmo przenoszenia 25 000 Hz. Sennheiser HD280PRO ma nominalną impedancję 64 omów i poziom ciśnienia akustycznego 113 dB.

Zauważyłem też, że te słuchawki dobrze leżą na osobach z dużymi głowami i osobach noszących okulary, więc dla mnie to plus. Osobiście zauważyłem również, że zestaw słuchawkowy jest świetną opcją dla kogoś z dużymi uszami. Używałem zestawu słuchawkowego (a muszę dodać, że mam duże uszy) i idealnie leży na moich uszach. Nie doświadczyłem ani chwili naciskania lub zgniatania uszu. Pomiędzy słuchaniem muzyki, pracą i graniem używam słuchawek przez około 6 godzin każdego dnia, a te słuchawki pasują idealnie i były bardzo wygodne przez cały czas.

Jedną z rzeczy, które moim zdaniem mogą zwrócić na siebie uwagę, jest fakt, że te słuchawki nie pozostają przyklejone do moich uszu, gdy używam ich w okularach. Czułem, że pozwala na filtrowanie hałasu, gdy niektóre osoby z dużymi głowami używają go w okularach. Ogólnie rzecz biorąc, pozostaje to jednym z najlepszych słuchawek Sennheiser do gier i muzyki, które wypróbowałem.

Skullcandy Crusher — najlepsze bezprzewodowe słuchawki do gier i muzyki

zalety:

 • Zmienność i możliwości basu
 • Żywotność baterii
 • Wygodny
 • Pasywna redukcja szumów
 • Bezprzewodowe (niezawodna łączność Bluetooth)
 • Jakość dźwięku
 • Łączy się z urządzeniami mobilnymi, PC, laptopem, Xbox One, PS4 Pro, Nintendo Switch
🔥 Zalecana:  10 najlepszych narzędzi do analizy danych typu open source w 2022 r. — w stronę sztucznej inteligencji

Cons:

 • Brak wskaźnika baterii
 • Trochę brzydkie dla osób dojeżdżających do pracy
 • Duże uszy mogą być ciasne w małych nausznikach

Jeśli bardziej skłaniasz się ku słuchawkom bezprzewodowym, Skullcandy Crusher to jedna z najlepszych opcji, jakie znajdziesz. Te słuchawki zapewniają około 40 godzin soku na jednym pełnym naładowaniu, a według firmy można uzyskać do 3 dodatkowych godzin soku z każdego 10-minutowego czasu ładowania.

Skullcandy Crusher jest wyposażony w technologię bezprzewodową Bluetooth, co czyni go doskonałym rozwiązaniem, gdy chcesz słuchać muzyki w ruchu i gdy chcesz grać na komputerach PC i konsolach. Jest również wyposażony w regulowany sensoryczny bas i wbudowany mikrofon, który przyda się, jeśli lubisz rywalizować w grach i przesyłać strumieniowo.

Skullcandy jest postrzegany w wielu kręgach jako firma, która zawodzi, jeśli chodzi o jakość ich konstrukcji, ale tak nie było w przypadku Crusher. Słuchawki są wyposażone w wysokiej jakości piankę z pamięcią kształtu na nausznikach i pałąku, co zwiększa komfort użytkowania słuchawek. Spodobałby Ci się również metalowy pasek zestawu słuchawkowego i waga. Skullcandy Crusher może wyglądać na solidne i dobrze zbudowane, ale z pewnością nie są to ciężkie słuchawki.

Crusher jest wyposażony w przyciski do włączania i wyłączania słuchawek, pomijania utworów, odbierania i kończenia połączeń, kontrolowania głośności, odtwarzania i wstrzymywania muzyki oraz parowania przez Bluetooth. Przyciski sterujące są umieszczone z tyłu kubka, co zwiększa schludność i ułatwia dostęp do nich.

Z tyłu lewego nausznika znajduje się suwak, który pomaga kontrolować poziom basów. Suwak nie ma liczb ani poziomów wskazujących poziom basów, więc musisz sam znaleźć najlepszy dla siebie.

Słuchawki są wygodne dla uszu i głowy, dźwięk jest niesamowity, a żywotność baterii jest na najwyższym poziomie. Wszystko to w rozsądnej cenie sprawia, że ​​są to jedne słuchawki, które zapewnią droższym opcjom premium ucieczkę za swoje pieniądze.

HyperX Cloud II — najlepszy gamingowy zestaw słuchawkowy do muzyki i gier

zalety:

 • dźwięk przestrzenny 7.1
 • Jakość dźwięku
 • Redukcja szumów
 • Jakość wykonania
 • Wygodny
 • Potężny mikrofon

Zestaw słuchawkowy do gier, który z pewnością przyda się, jeśli potrzebujesz świetnego utworu muzycznego, to HyperX Cloud II. Chociaż mikrofon nie jest wbudowany jak inne, można go łatwo odłączyć. Zestaw słuchawkowy jest wyposażony w dźwięk przestrzenny 7.1 i działa dobrze ze wszystkimi konsolami do gier, komputerami PC, laptopami i urządzeniami mobilnymi.

Słuchawki HyperX Cloud II są dostarczane z pałąkiem na głowę pokrytym sztuczną skórą, a nauszniki są pokryte półmiękkim materiałem wyściełającym, który pomaga poprawić komfort zarówno dla uszu, jak i dla głowy. Miseczki są również większe, co czyni je świetną opcją dla użytkowników o większych uszach, a łatwość regulacji aluminiowej ramy pałąka sprawia, że ​​jest to świetna opcja dla użytkowników o większych głowach.

Cloud II waży około 270 gramów po wyjęciu z pudełka, co oznacza, że ​​przeciętny użytkownik uzna go za stosunkowo ciężki. Ale ogólnie rzecz biorąc, mówiąc o komforcie, uważam, że Cloud II dostaje przepustkę. Używałem zestawu słuchawkowego zarówno do gier, muzyki i filmów, przesyłania strumieniowego i pracy przez około 7 godzin i przez cały czas nie odczuwałem dyskomfortu.

Inne funkcje obejmują duże 53-milimetrowe przetworniki, które zapewniają jedną z najlepszych jakości dźwięku, jakie słyszałem. Z łatwością mogłem lepiej słyszeć szczegóły w grze, a muzyka i piosenki zapewniały niesamowitą głębię w jakości dźwięku. Cloud II jest również wyposażony w pasywną redukcję szumów dzięki zamkniętej konstrukcji nauszników, a mikrofon jest również wyposażony w funkcje redukcji szumów, co oznacza, że ​​możesz cieszyć się czatami i transmisjami strumieniowymi w grze bez zbierania hałasu w tle.

🔥 Zalecana:  Zgodność WordPress ADA: jak zapewnić dostępność witryny

Uniwersalność (do potrzeb związanych z muzyką i grami), modułowa i wygodna konstrukcja, jakość wykonania, dźwięk przestrzenny 7.1 i dźwięk stereo oraz atrakcyjna cena to tylko niektóre z cech, które sprawiają, że HyperX Cloud II jest jednym z najlepsze słuchawki do gier i muzyki jakie testowałem.

Logitech G633 Artemis Spectrum — najlepszy przewodowy zestaw słuchawkowy do gier z mikrofonem do muzyki

zalety:

 • Wysoce konfigurowalny
 • Świetny dźwięk zarówno do muzyki, jak i gier
 • Oświetlenie rgb
 • Sterowanie na samym zestawie słuchawkowym
 • Plecione kable USB i pomocnicze
 • Doskonałe oprogramowanie
 • Składany mikrofon

Cons:

 • Niełatwo przenośne
 • Krętlik jest delikatny

Wyjątkowe oprogramowanie, wygodna konstrukcja i niesamowita jakość dźwięku to tylko niektóre z rzeczy, które sprawiają, że Logitech G633 Artemis Spectrum to jedne z najlepszych słuchawek do grania i słuchania muzyki.

Logitech G633 Artemis Spectrum ma czarną wzorzystą konstrukcję, nauszniki mają prostokątny kształt, są wystarczająco duże dla użytkowników o każdym rozmiarze ucha, a pałąki na głowę są wyściełane. Nauszniki dobrze się obracają, co jest idealne w podróży i zapewnia wygodę. Gdy tylko zestaw słuchawkowy znajdzie się na głowie, wygodnie i bezpiecznie pasuje, co jest dla mnie przepustką.

Uwielbiam to, że nauszniki nie uciskają uszu, zapewniają wsparcie, są wygodne i miękkie. Możesz łatwo dopasować opaski na głowę, aby ściśle przylegały do ​​​​wszystkich rozmiarów głowy. Po używaniu tego zestawu słuchawkowego do gier, muzyki i wideokonferencji przez około 7 godzin nie odczuwałem żadnego dyskomfortu.

Dostajesz dwa oddzielne kable z Artemis Spectrum, jest kabel USB, którego używasz do łączenia zestawu słuchawkowego z komputerami do grania, a jest kabel audio 3,5 mm, który działa z prawie każdym innym połączeniem. Przełączanie między tymi dwoma kablami jest również dość płynne, ponieważ na lewym nauszniku znajduje się przycisk, który jest właśnie do tego przeznaczony. Kabel 3,5 mm jest dostarczany z wbudowanym mikrofonem i przyciskami do wyciszania mikrofonu oraz odtwarzania/wstrzymywania muzyki.

Artemis Spectrum jest również wyposażony w programowalne przyciski na lewym nauszniku. Trzy z tych przycisków można zaprogramować według własnego uznania za pomocą oprogramowania Logitech Gaming Software. Oprogramowanie umożliwia również dostosowywanie i zapisywanie różnych profili dźwiękowych.

Podsumowując, Artemis Spectrum kontynuuje długą listę solidnych produktów firmy Logitech. Zestaw słuchawkowy jest dostarczany z jednymi z najlepszych słuchawek do gier i muzyki. Od grywalnego designu, przez trwałość, po przyzwoitą jakość dźwięku, Artemis Spectrum jest wygodny, trwały, wszechstronny, przyjazny dla użytkownika i przyjemny dla ucha.

Szukasz zestawów słuchawkowych Bluetooth dla kierowców ciężarówek i graczy? Oto najlepsze.

Razer BlackShark V2 — najlepszy lekki bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier

zalety:

 • Jakość wykonania
 • Jakość mikrofonu
 • Jakość dźwięku

Cons:

 • Brak wskaźników po wyciszeniu mikrofonu
 • Pokrętło głośności działa inaczej (musisz obrócić zgodnie z ruchem wskazówek zegara, aby ściszyć dźwięk)

Kolejnym spośród naszych najlepszych słuchawek do gier i muzyki jest Razer BlackShark V2. Wprowadzony na rynek w lipcu 2020 r. zestaw słuchawkowy to niesamowite połączenie jakości — wysokiej jakości dźwięku i wysokiej jakości wykonania.

Waga jest jednym z największych atutów BlackShark V2, ponieważ waży około 262 g, czyli mniej niż w większości konkurencyjnych zestawów słuchawkowych. Mogłem używać tego zestawu słuchawkowego do gier przez około 7 godzin do grania, pracy, przesyłania strumieniowego muzyki i filmów, i działał dobrze. Lekki zestaw słuchawkowy do gier sprawia, że ​​jest to również świetny towarzysz podróży. Zauważyłem, że nie jest składany, ale ma własną torbę podróżną, która ułatwia przenoszenie.

Miseczki BlackShark V2 mają matowe wykończenie i sprawiają wrażenie najwyższej jakości. Pałąk jest pokryty skórą, a na muszli i pałąku zastosowano piankę zapamiętującą kształt. Poduszki na nausznikach mają dobrą grubość i są pokryte dzianiną, dzięki czemu są miękkie w dotyku, nie powodują pocenia uszu i redukują ciepło.

🔥 Zalecana:  Jak zdobyć darmowe punkty COD – 12 najlepszych metod (na rok 2023!)

Mikrofon jest wyjmowany, więc zawsze możesz go wyjąć, wychodząc na spacer lub w podróż, i założyć go z powrotem, gdy przyjdzie czas na grę. Mikrofon jest wyposażony w elastyczny wspornik, dzięki czemu jest solidny w dotyku, a jednocześnie wystarczająco elastyczny, aby można go było łatwo regulować. BlackShark V2 jest również wyposażony w opcje połączenia USB i gniazda audio 3,5 mm do użytku na wszystkich urządzeniach, od smartfonów po komputery PC i konsole do gier.

Szukasz zestawu słuchawkowego do gier za mniej niż 50 dolców? Oto najlepsze.

COWIN E7 — najlepsze budżetowe słuchawki do gier i muzyki

zalety:

 • Jakość dźwięku
 • Redukcja szumów
 • Bezprzewodowy (Bluetooth)
 • Jakość wykonania
 • Komfort
 • Żywotność baterii

Cons:

 • Odciski palców pozostają na plastiku
 • Cyfrowa regulacja głośności
 • Mały wyłącznik zasilania

Jeśli masz ograniczony budżet i potrzebujesz słuchawek z redukcją szumów z wbudowanym mikrofonem, których możesz używać do pracy, muzyki i podróży, to COWIN E7 to moje zalecane słuchawki budżetowe. Największą zaletą słuchawek COWIN E7 będzie umiarkowanie wygodna konstrukcja, długa żywotność baterii (która pozwoliła nam na ponad 30 godzin użytkowania) oraz funkcja redukcji szumów.

Miseczki COWIN E7 są zaprojektowane tak, aby można je było obracać nawet o 90 stopni, co ułatwia transport. Słuchawki są również dostarczane z przewodem, dzięki czemu możesz używać słuchawek zarówno w trybie przewodowym, jak i bezprzewodowym, według własnego uznania. Nauszniki są wysokiej jakości, wygodnie leżą na uszach i zostały zaprojektowane tak, aby pasowały nawet do użytkowników o większych uszach.

Słuchawki są wyposażone w 40-milimetrowe przetworniki o dużej aperturze, które zapewniają głębokie i dokładne basy. Słuchawki mają wbudowany mikrofon, który doskonale nadaje się do odbierania połączeń, czatów w grze i transmisji strumieniowych. Fakt, że mikrofon jest wbudowany, oznacza, że ​​pozostaje to jednym z najbardziej uniwersalnych słuchawek, jakie można dostać z ograniczonym budżetem.

Z drugiej strony zauważyłem odciski palców na plastiku, ponieważ plastik jest nieco błyszczący. Czułem, że zestaw słuchawkowy wykonałby lepszą robotę pod tym względem, gdyby był to matowy plastik. Nie wiem jednak, czy to jest wadą, ale słuchawki są wyposażone w cyfrową regulację głośności, a wyłącznik zasilania nie jest wystarczająco duży, co czasami utrudnia dostęp. Jeśli szukasz niedrogich, lekkich słuchawek do gier i muzyki, moim zdaniem nie jest to najlepsze, ponieważ waży około 387 g.

Przeczytaj także: Najlepszy budżetowy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier.

Ostatnia aktualizacja 2023-06-09 Jesteśmy partnerem Amazon.com, Amazon.co.uk i Amazon.in i zarabiamy na kwalifikujących się zakupach za pośrednictwem naszych linków bez dodatkowych kosztów dla Ciebie.