6 najlepszych monitorów komputerowych z wbudowanymi głośnikami, mikrofonem i kamerą/kamerą internetową

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 6 najlepszych monitorów komputerowych z wbudowanymi głośnikami, mikrofonem i kamerą/kamerą internetową

Niezależnie od tego, czy monitory do gier lub monitory robocze z głośnikami i wbudowanymi kamerami stają się bardzo ważne, możliwość uzyskania monitorów obsługujących te dwa elementy zmniejsza pieniądze, które trzeba będzie wydać na zakup dodatkowego głośnika lub kamery internetowej.

W pośpiechu? Oto nasza trójka najlepszych

W tym artykule wybrałem kilka fajnych monitorów z głośnikami i wbudowaną kamerą. Szukałem monitorów o przekątnej co najmniej 24 cali, ponieważ okazało się, że mniejsze monitory, których używam, mają stosunkowo widoczną różnicę w rozmiarze. Przez większość czasu korzystam z monitorów szerokoekranowych, więc zawsze wolę używać monitora, który nie jest zbyt mały o każdej porze dnia.

Najlepsze monitory komputerowe z głośnikami oraz obsługą aparatu i kamery internetowej

Monitor HP EliteDisplay E273mNowa sprzedaż detaliczna,…

Dell 24, monitor HD do wideokonferencji — C2422HE…

Dell P2418HZM 24-calowy wideokonferencja Full HD LED…

Monitor biznesowy ASUS BE24EQK 23,8” z rozdzielczością 1080P…

Acer CB242Y Dbmiprcx 23,8″ Full HD (1920 x 1080)…

Dell S2422HZ 24-calowy FHD 1920 x 1080 75Hz…

Monitor HP EliteDisplay E273mNowa sprzedaż detaliczna,…

Dell 24, monitor HD do wideokonferencji — C2422HE…

Dell P2418HZM 24-calowy wideokonferencja Full HD LED…

Monitor biznesowy ASUS BE24EQK 23,8” z rozdzielczością 1080P…

Acer CB242Y Dbmiprcx 23,8″ Full HD (1920 x 1080)…

HP EliteDisplay E273m — 27-calowy monitor z wbudowanym mikrofonem aparatu i głośnikami

HP Business E273m to 27-calowy wyświetlacz Full HD z czasem reakcji 5 ms po wyjęciu z pudełka. Ten monitor został zoptymalizowany pod kątem wysokiej jakości produkcji wideo i audio, jest wyposażony w ramki z mikrokrawędziami z 3 stron, które zapewniają bezproblemową integrację z konfiguracją z wieloma wyświetlaczami.

Monitor jest wyposażony w funkcje przeciwodblaskowe i można go obrócić w tryb portretowy, co jest świetną opcją, jeśli potrzebujesz go do innych wymagań związanych z produktywnością.

Kamera internetowa HP Business E273m jest wbudowana i wyskakuje, gdy trzeba jej użyć. Podstawa monitora jest duża, co zapewnia stabilność w połączeniu z faktem, że monitor jest ciężki.

Konfiguracja była dość płynna, włączyliśmy monitor, podłączyliśmy go przez USB C i HDMI do naszego MacBooka Air 2018 i działało dobrze. Nie mogę zakończyć tej recenzji HP Business E273m, nie wspominając, że ma te funkcje w całkiem rozsądnej cenie.

Dell 24″ P2418HZ — najlepszy 24-calowy monitor firmy Dell z kamerą internetową

Ten 24-calowy monitor Dell P2418HZ został stworzony specjalnie z myślą o wideokonferencjach. Ma wbudowane funkcje, które zostały zaprojektowane tak, aby spełnić Twoje wymagania dotyczące najwyższej jakości monitora do wideokonferencji. Dell P2418HZ jest dostarczany z 2-megapikselową kamerą Full HD z przysłoną prywatności, mikrofonem z redukcją szumów i dwoma głośnikami.

Ramki po obu stronach monitora do wideokonferencji są cieńsze, natomiast ramki na górze i na dole są większe. Monitor ma regulowaną wysokość, można go płynnie przechylać, obracać, a nawet obracać, co czyni go jednym z najbardziej ergonomicznych monitorów do pracy.

Dla użytkowników, którzy chcą mieć monitor zamontowany w pobliżu, jest on wyposażony w obsługę montażu VESA, w połączeniu z innymi funkcjami dostosowywania, takimi jak porty HDMI, porty VGA, dwa porty USB 3.0 oraz wyjście słuchawkowe i gniazdo combo mikrofonu, które jest wbudowane z boku monitora.

Za swoją cenę, będąc jednym z najlepszych monitorów do pracy i najlepszym monitorem do wideokonferencji na tej liście, Dell P2418HZ jest z pewnością wart każdego grosza, który zdecydujesz się na niego przelać.

24-calowy monitor firmy Dell do wideokonferencji — najlepszy monitor firmy Dell z wbudowaną kamerą, głośnikami i mikrofonem

24-calowy monitor do wideokonferencji Dell C2422HE jest wyposażony w 24-calowy ekran, rozdzielczość 2560 x 1440, czas reakcji 5 MS i częstotliwość odświeżania 60 Hz. 24-calowe monitory 1440p to jedne z najbardziej pożądanych monitorów dla osób, które potrzebują monitora do produktywności, a ten spełnia wymagania.

Doceniłem również obecność i umiejscowienie joysticka z wyświetlaczem ekranowym, który sprawia, że ​​dostęp do ustawień i funkcji oraz ich zmiana są całkiem łatwe i bezproblemowe. I myślę, że ze wszystkich cech konstrukcyjnych tę szczególnie cenię.

Jeśli chodzi o jakość wyświetlacza, ekran nie wpływa na oczy i nie jest zbyt ostry do czytania. Jeśli chodzi o oświetlenie, ten monitor jest wyposażony w podświetlenie o wartości znamionowej 350 cd / 2 i współczynnik proporcji 1000: 1, który można znaleźć w większości paneli IPS dostępnych na rynku. Jedną z największych wad dla nas był jednak fakt, że bardziej nadaje się jako monitor biznesowy i produktywny, a mniej jako coś do rekreacji i rozrywki, co jest dość zauważalne w szybkości i HDR.

Dostępny jest port HDMI, dwa złącza DisplayPort i jedno wyjście DisplayPort do szeregowego łączenia dodatkowych monitorów za pomocą Multi-Stream Transport DisplayPort.

Istnieją również dwa porty upstream USB-C [one is for only data, while the second supports DisplayPort over the USB alternate mode] które dostarczają do 90 watów mocy, dzięki czemu będziesz mógł ładować laptopa podłączonego do monitora, MacBooka, HP lub Dell. Jest to funkcja Always On Power Delivery, która umożliwia ładowanie laptopa za pomocą monitora, nawet gdy ten monitor jest wyłączony.

🔥 Zalecana:  9 najlepszych sposobów na zarejestrowanie się i zarobienie 100 $

Otrzymasz także cztery porty USB 3.2 typu A, jeden port USB-C o mocy około 15 watów, gniazdo wyjścia audio 3,5 mm, gdy chcesz podłączyć zestaw słuchawkowy do monitora. Wszystkie porty są skierowane w dół, co ułatwia korzystanie ze wszystkich połączeń i bezproblemowe zarządzanie kablami.

Acer CB272 Dbmiprcx – Najlepszy 27-calowy monitor z głośnikami i kamerą

Acer CB272 Dbmiprcx to kolejny wysokiej jakości monitor z kamerą internetową. Jest to 27-calowy monitor Full HD o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Podobało mi się, że ramki po bokach i na górze monitora prawie nie istnieją, co czyni go świetną opcją dla konfiguracji z wieloma monitorami.

Acer CB272 Dbmiprcx jest również wyposażony w w pełni ergonomiczną podstawkę, dzięki czemu można go przechylać, obracać, obracać i regulować wysokość w dowolnym zakresie bez problemów.

Acer CB272 Dbmiprcx ma również czas reakcji VRB 1 ms i częstotliwość odświeżania 75 Hz, jego wyświetlacz jest wyposażony w technologię AMD FreeSync, konstrukcję Zero-Frame, regulowaną kamerę internetową Full HD z mikrofonem o maksymalnej jasności 250 nitów.

Ten monitor jest również wyposażony w dwa głośniki o mocy 2 W, a porty łączności obejmują DisplayPort, HDMI, VGA i koncentrator USB, USB 2.0. Dostajesz kabel VGA, kabel DP, kabel USB i kabel audio od razu po wyjęciu z pudełka.

HP EliteDisplay E243d — najlepszy monitor do wideokonferencji z kamerą

Jeśli szukasz wysokiej jakości monitora do wideokonferencji do pracy w domu lub w biurze, HP EliteDisplay E243d z pewnością uchodzi za jeden z najlepszych dostępnych na rynku.

Ten 24-calowy monitor jest wyposażony w wyświetlacz LED, jest to ekran Full HD, a jego wysokość można regulować w górę iw dół, obracać i przechylać, aby dopasować się do Twojej unikalnej pozycji podczas pracy.

Ten monitor ma również rozdzielczość 1920 x 1080 pikseli i jasność o taktowaniu około 250 nitów. Dostajesz także kamerę internetową Full HD, co sprawia, że ​​jest to monitor dobrej jakości, który spełni wszystkie wymagania związane z wideokonferencjami i pracą.

Dostajesz również VGA, DisplayPort, USB i HDMI do łączności z innymi urządzeniami i portami. Ogólnie rzecz biorąc, HP E243d jest monitorem wartym rozważenia dla każdego, kto potrzebuje monitora do czytania dokumentów, pracy nad dużymi plikami i współpracy z dużymi zespołami.

HP Business Class — najlepszy monitor z głośnikami i mikrofonem kamery internetowej

HP Business Class jest jednym z najlepszych monitorów z głośnikiem i kamerą internetową.

Ten ekran to 27-calowy wyświetlacz QHD o rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli i częstotliwości odświeżania 60 Hz, co czyni go doskonałą opcją do pracy w domu, zoomu i innych wymagań związanych z wideokonferencjami oraz grania na konsoli.

Jest wyposażony w technologię przeciwodblaskową i dobre ergonomiczne wsparcie. Monitor można obracać, pochylać i obracać, aby dopasować go do dowolnej pozycji, w jakiej pracujesz. To sprawia, że ​​Business Class jest dobrą maszyną wydajną.

To urządzenie jest wyposażone w koncentrator portów USB 3.0, mikrofon, głośnik i dwa mikrofony. Inne porty dostępne z tym monitorem to HDMI, VGA i DisplayPort.

HP EliteDisplay E240c – najlepszy monitor z głośnikami, kamerą i mikrofonem

HP EliteDisplay E240c to jeden z najlepszych wśród monitorów wideokonferencyjnych wyposażonych w głośniki, mikrofon i kamerę internetową. HP EliteDisplay E240c jest wyposażony w 23,9-calowy wyświetlacz Full-HD o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli.

To urządzenie ma również certyfikat Skype for Business, jest wyposażone w mikrofon, który w połączeniu z kamerą HD i dwoma głośnikami sprawia, że ​​jest to niesamowita okazja do wideokonferencji.

Monitor HP EliteDisplay E240c jest również wyposażony w regulowany uchwyt i wspornik obrotowy z zakresem regulacji wysokości 150 mm.

To sprawia, że ​​jest to jeden z najbardziej ergonomicznych monitorów, jakie mamy na tej liście. Otrzymujesz również funkcje łączności, takie jak porty HDMI, DisplayPort, VGA i USB, dzięki którym połączenia z komputerami i innymi urządzeniami są tak płynne, jak to tylko możliwe.

Lenovo ThinkVision T24V-10 — najlepszy monitor do wideokonferencji

Lenovo ThinkVision ma proporcje 16:9 i natywną rozdzielczość Full HD 1080p lub 1920 x 1080 pikseli. Współczynnik kontrastu wynosi 1000: 1, kąty widzenia w poziomie i w pionie są taktowane indywidualnie na poziomie 178, widoczny rozmiar to 23,8 cala, a rozstaw pikseli to 0,2745 piksela.

Jakość kamery, kamery internetowej i mikrofonu była świetna, podobała mi się kalibracja monitora i to, że powłoka przeciwodblaskowa nie błyszczy. Ogólnie rzecz biorąc, ten monitor był świetnym dodatkiem do mojej konfiguracji i z łatwością może stać się miłym, cennym dodatkiem do każdej konfiguracji do gier i pracy.

🔥 Zalecana:  Analizowanie danych porządkowych w SAS-ie przy użyciu metody binarnej, dwumianowej i beta… – W stronę sztucznej inteligencji

HP EliteDisplay E243m – najlepszy monitor HP z kamerą internetową i głośnikami

HP EliteDisplay E243m to pierwszy produkt wśród naszych najlepszych monitorów z głośnikami i kamerą internetową.

Ten monitor ma wbudowaną kamerę internetową i niesamowite głośniki. Używaliśmy tego głównie do naszej stacji roboczej i okazało się, że jest to jeden z najlepiej działających monitorów, jakie dostaliśmy w swoim przedziale cenowym.

Jakość obrazu HP EliteDisplay E243m była świetna, jasność była również doskonała w różnych warunkach oświetleniowych.

Docenisz również wąskie ramki, które są dostarczane z tym monitorem, kamery internetowe mają również wbudowany mikrofon, więc nie musisz kupować dodatkowego mikrofonu do swoich potrzeb związanych z wideokonferencjami. Kamera internetowa jest wysuwana, dzięki czemu monitor wygląda bardzo elegancko.

Oprócz używania tego monitora do zastosowań biznesowych, próbowałem go używać do strumieniowania filmów na YouTube i przeszło mi to w książkach.

Ogólnie rzecz biorąc, jeśli szukasz monitora z głośnikami i kamerą internetową w przyzwoitej cenie, oferującego całkiem fajną głośność dźwięku z kamerami internetowymi z wbudowanym mikrofonem, myślę, że HP EliteDisplay E243m to przepustka.

Philips 329P9H 32″ – najlepszy monitor 4k z kamerą internetową i głośnikami

Philips Brilliance 329P9H to wysokiej jakości 32-calowy monitor IPS LCD. Otrzymujesz pełną rozdzielczość 4K 3840 x 2160 pikseli, co według niektórych wskaźników będzie najnowszą technologią monitorów w tym zakresie. Monitor ma współczynnik kontrastu statycznego 1300:1, który jest o tonę wyższy niż 1000:1 IPS, który znajdujemy na starszych monitorach.

Monitor jest również wyposażony w wąskie ramki, pełen zakres sposobów regulacji monitora, w tym portret, a także wyskakującą kamerę internetową 1080p z obsługą mikrofonu i wbudowanymi głośnikami. Jeśli tworzysz zestaw do gier lub stację roboczą wymagającą tych funkcji, Philips Brilliance 329P9H wydaje się być idealnym wyborem.

Podobała mi się też fabryczna kalibracja tego monitora. Poddałem go testom, a skale kolorów i gradienty nie wykazały żadnych wad. Nasycenie kolorów jest dość mocne, wygląda naturalnie, a tonacja cielista jest dobrze kontrolowana. Uwielbiałem kąty widzenia Philips Brilliance 329P9H. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że jest to monitor IPS z jednym statycznym podświetleniem, wydajność kontrastu z pewnością zostanie zaliczona.

Powłoka przeciwodblaskowa jest pozbawiona blasku; dodanie rozdzielczości 4K daje przyjemny wyświetlacz SDR. Ogólnie rzecz biorąc, ten monitor jest wart każdej zainwestowanej złotówki. Od niesamowitych kątów widzenia, przez doskonałe nasycenie kolorów, po możliwość zmiany pozycji oglądania w celu dopasowania do konfiguracji, Philips Brilliance 329P9H wykonuje całkiem niezłą robotę. Wreszcie, jest to także naprawdę fajny monitor do wideokonferencji.

HP E24d G4 — najlepszy monitor HP z głośnikami kamery internetowej i wbudowanym mikrofonem

Jednym z najlepszych monitorów komputerowych z głośnikami i kamerą jest monitor HP E24d G4 24 cale HD LCD Advanced Docking. Ten monitor ma rozdzielczość 1920 x 1080 pikseli, skórkę wyposażono w technologię IPS i funkcję Windows Hello. HP E24d G4 jest również wyposażony w częstotliwość odświeżania 60 Hz, co czyni go doskonałym rozwiązaniem do oglądania wszystkich filmów, w tym wideokonferencji.

Ten monitor jest również wyposażony we wbudowaną kamerę internetową, dzięki czemu jest doskonałym dodatkiem do miejsca pracy do współpracy.

Jeśli szukasz monitora do wideokonferencji i innych potrzeb związanych z pracą i współpracą, E24d G4 spełni swoje zadanie. Jeśli chodzi o łączność, ten monitor jest wyposażony w port USB, DisplayPort i port USB typu C.

LG 34WP65C-B – Najlepszy monitor komputerowy LG z wbudowanymi głośnikami

LG 34WP65C-B to 34-calowy, zakrzywiony monitor QHD o proporcjach 21:9 i eleganckim, matowoczarnym, estetycznym wyglądzie. Idealnie pasuje do konfiguracji z jednym lub wieloma monitorami i jest wyposażony w solidną/niezawodną konstrukcję, wyświetlacz 3440 x 1440 VA, głośnik stereo 7 W, HDR 10, AMD Free Sync Premium, zgodność z G-sync, jasność 300 cd/m2, częstotliwość odświeżania 160 Hz, Współczynnik kontrastu 3000:1 i czas reakcji 1 ms.

Ekran tego urządzenia jest niesamowicie ultraszeroki, przeciwodblaskowy i 3-stronny, praktycznie bez ramek, dzięki czemu doskonale nadaje się do grania, produktywności i konfiguracji z dwoma monitorami. Zapewnia wyjątkowe wciągające wrażenia wizualne i jest wyposażony w joystick OSD ułatwiający nawigację.

Nie jest to szczególnie duży monitor, ale będziesz potrzebować znacznej przestrzeni na biurku, jeśli taka jest twoja konfiguracja. Podstawa umożliwia regulację wysokości/pochylenia, a monitor jest zgodny ze standardem montażu ściennego VESA.

Jest wyposażony w DisplayPort 1.4, słuchawki 3,5 mm i porty HDMI 2.0 – niestety to urządzenie nie zapewnia portów USB. Ten monitor wykorzystuje filtr światła niebieskiego i oświetlenie tła z redukcją migotania, co zapewnia długotrwałe użytkowanie w celu zmniejszenia zmęczenia oczu.

Niektóre inne funkcje tego monitora LG obejmują czarny stabilizator, sterowanie na ekranie, dynamiczną synchronizację akcji, kalibrację kolorów, inteligentne oszczędzanie energii, automatyczne przełączanie wejścia, podwójny kontroler i celownik.

🔥 Zalecana:  10 najlepszych miejsc na sprzedaż obrączek

Wbudowane głośniki audio Maxx o mocy 7 W zapewniają większą głośność i basy niż oczekiwano. Jednak nadal nie są tak dobre, jak głośniki dedykowane.

Seria Samsung M5 — najlepszy monitor komputerowy Samsung z wbudowanymi głośnikami

Ten monitor z serii Samsung M5 jest pierwszym na świecie monitorem Airplay 2. Pierwotnie został zaprojektowany jako monitor klasowy lub telewizja strumieniowa, ale świetnie sprawdza się również w innych zadaniach. Jest to płaski, 27-calowy inteligentny monitor FHD VA z wyświetlaczem LED, eleganckim wyglądem, usługami internetowymi Netflix/YouTube, poręcznym pilotem i łącznością Bluetooth.

Gładkie białe wykończenie i smukła/bezramkowa konstrukcja sprawiają, że z łatwością pasuje do kilku rodzajów konfiguracji. Ponadto zajmuje mniej miejsca na biurku i zapewnia lepszy wygląd miejsca pracy.

Stworzony z myślą o komforcie i wygodzie, ten monitor Samsung oferuje szereg aplikacji Smart TV, oprócz Netflix, YouTube i HBO. Obsługuje również Airplay 2, umożliwiając pracę i zabawę z urządzeniami Apple oraz łączność mobilną, umożliwiając dostęp do mobilnych aplikacji zwiększających produktywność za pomocą tylko monitora i telefonu. Korzystając z „Tap View”, możesz bezproblemowo połączyć telefon i monitor, aby przeglądać zdjęcia, oglądać filmy itp.

Dzięki temu urządzeniu otrzymujesz również częstotliwość odświeżania 60 Hz, asystentów głosowych, gry i pilota, który ułatwia przełączanie między aplikacjami i wprowadzaniem danych. Funkcje wyświetlane na ekranie komputera w tym urządzeniu pozwalają na zwiększenie produktywności, umożliwiając zdalną edycję dokumentów. Jeśli chodzi o łączność, oferuje HDMI, USB i Bluetooth. Zalecamy trzymanie się standardowego połączenia HDMI zamiast bezprzewodowego airplay 2 ze względu na pewne zacinanie się i ziarnisty wyświetlacz z tym ostatnim.

Ten monitor doskonale nadaje się do codziennej pracy, przesyłania strumieniowego i zajęć osobistych, ale poważnie brakuje go do grania i projektowania. Zalecamy kupowanie monitorów wyższej klasy, aby uzyskać lepszą rozdzielczość i wysokie wymagania graficzne.

Możesz także chcieć podłączyć ten monitor do zewnętrznego głośnika, ponieważ wbudowane głośniki nie robią wrażenia. Wreszcie, podstawa monitora nie oferuje regulacji, ale można użyć uchwytu ściennego VESA.

Jak używać kamery monitorującej zamiast laptopa

Aby użyć kamery monitora zamiast kamery laptopa, możesz przejść do ustawień aplikacji, z którą próbujesz korzystać z kamery, i wybrać kamerę monitora. W przypadku Skype uruchom aplikację i wybierz Opcje >>Narzędzia >>Ustawienia urządzenia wideo. Tutaj możesz wybrać kamerę internetową, której chcesz użyć. Podobne ustawienia można znaleźć w innych aplikacjach obsługujących kamery internetowe.

Możesz także wybrać kamerę internetową jako domyślne urządzenie na swoim komputerze. Aby to zrobić w systemie Windows 10:

  1. Stuknij w Szukaj ikonę na pasku zadań i wyszukaj Panel sterowania
  2. Uruchom go i kliknij Wyświetl urządzenia i drukarkę pod Sprzęt i dźwięk
  3. Na liście urządzeń wyszukaj kamerę internetową
  4. Gdy go znajdziesz, kliknij go prawym przyciskiem myszy i wybierz Ustaw to urządzenie jako domyślne

W systemie Mac OS:

  1. Uruchom Budka fotograficzna aplikację ze stacji dokującej aplikacji
  2. Uzyskiwać Kamera na pasku menu w górnej części okna
  3. Następnie wybierz kamerę internetową z listy opcji

Wniosek

Każdy z nich ma niewielką różnicę pod względem funkcji, ale ogólnie wydajność wszystkich z nich oraz jakość aparatu i dźwięku są po prostu wyjątkowe. Naprawdę trudno było uzyskać dobrej jakości monitory z głośnikami i wbudowaną kamerą/kamerą internetową. To najlepsze, jakie znalazłem na rynku; są trwałe i można je znaleźć w Best Buy, Amazon i wielu różnych sklepach internetowych i stacjonarnych.

Zobacz też: Tania mysz do gier z bocznymi przyciskami

Ostatnia aktualizacja 2023-06-03 Jesteśmy partnerem Amazon.com, Amazon.co.uk i Amazon.in i zarabiamy na kwalifikujących się zakupach za pośrednictwem naszych linków bez dodatkowych kosztów dla Ciebie.