6 najlepszych monitorów komputerowych do pracy [Buyer Guide]

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 6 najlepszych monitorów komputerowych do pracy [Buyer Guide]

Niezależnie od tego, czy pracujesz poza domem, czy w biurze, kiepskiej jakości monitor roboczy może wyrządzić o wiele więcej szkody niż pożytku. Potrzebne byłyby wysokiej jakości ekrany, które nie powodowałyby zmęczenia oczu i bólu głowy, wyświetlacze z ergonomicznym wsparciem, dzięki czemu nie trzeba pozostawać w niezdrowej pozycji przez długie godziny.

W pośpiechu? Oto nasza trójka najlepszych

Wykonaliśmy dla Ciebie brudną robotę, przetestowaliśmy kilka monitorów i przygotowaliśmy listę najlepszych monitorów komputerowych do pracy. Od dużych wyświetlaczy po obsługę ergonomii po dostosowanie do wymagań wideokonferencji, narzędzi zwiększających produktywność, aplikacji i wielu innych, te monitory są z pewnością jednymi z najlepszych na rynku.

Najlepsze monitory komputerowe do pracy w domu i biurze

SAMSUNG CH890 Series 34-calowy Ultrawide QHD…

Komputer Dell Ultrasharp U2415 24,0-calowy FHD 1080 p…

Dell P2418HZM 24-calowy wideokonferencja Full HD LED…

Monitor premium BenQ EW3270U 32″ 4K UHD | HDRi |…

Acer EB321HQU Cbidpx 31,5″ WQHD (2560 x 1440) IPS…

SAMSUNG S27R650FDN, seria SR650 27 cali IPS 1080p…

SAMSUNG CH890 Series 34-calowy Ultrawide QHD…

Komputer Dell Ultrasharp U2415 24,0-calowy FHD 1080 p…

Dell P2418HZM 24-calowy wideokonferencja Full HD LED…

Monitor premium BenQ EW3270U 32″ 4K UHD | HDRi |…

Acer EB321HQU Cbidpx 31,5″ WQHD (2560 x 1440) IPS…

SAMSUNG S27R650FDN, seria SR650 27 cali IPS 1080p…

Samsung Business CH890 – najlepszy monitor komputerowy do pracy w domu

zalety:

 • Dobra liczba portów
 • Ostry projekt
 • Wsparcie dla ergonomii
 • Działa dobrze z MacBookiem Pro i MacBookiem Air
 • Częstotliwość odświeżania, czas reakcji i grafika doskonałe do gier

Cons:

 • Brak wbudowanego mikrofonu i kamery internetowej

Samsung Business CH890 to monitor wybierany przez każdego, kto szuka monitora zapewniającego najlepsze wrażenia podczas oglądania. Oprócz większej liczby funkcji łączności, Samsung CH890 jest również wyposażony w szereg funkcji zwiększających produktywność, które przydadzą się każdemu, kto pracuje nad praktycznie każdym projektem.

Możesz także regulować wysokość podstawy, monitor można pochylać i obracać dla maksymalnego komfortu. Powinienem również dodać, że jest wyposażony w obsługę mocowania VESA, dzięki czemu można go bezproblemowo zamontować na ścianach lub jako część konfiguracji z wieloma monitorami. Niektóre funkcje łączności, które uwielbialiśmy w tym monitorze, to porty Thunderbolt 3, port HDMI 2.0, DisplayPort, port USB 2.0 i gniazdo słuchawkowe 3,5 mm.

Samsung CH890 ma wyświetlacz o proporcjach 21:9 z dzielonym ekranem i obsługą funkcji obrazu w obrazie, dzięki czemu możesz wykorzystać jak najwięcej miejsca do oglądania. Krzywizna Samsung CH890 ma wartość 1800R i jest wyposażona we wbudowane głośniki stereo. Ten monitor ma 34-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 3440 x 1440 pikseli. Jest również wyposażony w częstotliwość odświeżania 100 Hz i czas reakcji 4 ms oraz poziomy kontrastu 3000: 1.

Jeśli zdecydujesz się spróbować swoich sił w zwykłych grach na tym monitorze, jego technologia AMD FreeSync, częstotliwość odświeżania 100 Hz i czas reakcji 4 ms sprawią, że gry z wysoką grafiką nie będą stanowić problemu.

Samsung CH890 jest również wyposażony w tryb oszczędzania oczu i technologię Flicker-Free, dwie funkcje, które pomagają zmniejszyć zmęczenie oczu i chronią przed niebieskim promieniowaniem emitowanym przez te monitory. Nie doświadczysz też bólu głowy w wyniku patrzenia na wyświetlacz podczas długich godzin pracy.

Podłączenie monitora i sprawne działanie z każdym nowoczesnym laptopem, takim jak MacBook Pro, Air, Dell, HP, Lenovo i Acer, było bardzo łatwe. Wszystkie porty łączności zostały dobrze wbudowane z tyłu monitora.

🔥 Zalecana:  15 najlepszych inwestycji długoterminowych w Kanadzie na maj 2023 r

Ogólnie rzecz biorąc, ze względu na zakres funkcji, łatwość konfiguracji i jakość wyświetlacza Samsung Business CH890 z pewnością uchodzi za najlepszy monitor komputerowy do pracy w domu i biurze.

Szukasz monitorów do domowego biura? Oto najlepsze.

Dell U2415 — najlepszy monitor komputerowy do pracy biurowej

zalety:

 • Szerokie kąty widzenia
 • Łatwo regulowany stojak
 • Brak śladów retencji obrazu
 • Może być używany zarówno w trybie pionowym, jak i poziomym
 • Doskonały do ​​profesjonalnej edycji zdjęć i edycji wideo
 • Dobre do gier casualowych

Cons:

 • Brak wbudowanych głośników
 • Czarni są pochmurni

Dell U2415 to bez wątpienia najlepszy monitor komputerowy do pracy biurowej. Otrzymujesz gotową rozdzielczość 1920 X 1200 skoncentrowaną na komputerze PC, a dla użytkowników, którzy potrzebują monitora komputerowego do pracy biurowej, ma on współczynnik proporcji 16:10, co czyni go jednym z najlepszych wśród monitorów produktywności . Jakość obrazu dostarczana przez Dell U2415 jest całkiem przyzwoita i chociaż pojawiły się wady ciemnych scen, są one mniej oczywiste w jasnych biurach.

Ten monitor ma solidną konstrukcję i wygląda bardzo profesjonalnie. Stojaki można łatwo regulować, z dużym wsparciem dla ergonomii. Możesz łatwo przechylać, obracać i regulować wysokość monitora. Jest również wyposażony w wspornik montażowy VESA 100 X 100, dzięki czemu można go powiesić na ścianie lub w ramach konfiguracji z wieloma monitorami. Wszystkie porty łączności znajdują się na podstawie monitora, a przyciski zasilania i nawigacji znajdują się z przodu monitora, co zwiększa łatwość dostępu.

Jeśli chodzi o łączność, Dell U2415 jest wyposażony w porty HDMI, DisplayPort i USB 3.0 po wyjęciu z pudełka, w połączeniu z gniazdem audio 3,5 mm do słuchawek i wyjścia audio.

Ten monitor jest wyposażony w gamę kolorów sRGB i Adobe RGB, dwie funkcje używane w profesjonalnych monitorach i aparatach do drukowania. Jakość kolorów i obrazu zapewniana przez monitor była znakomita, a jeśli zajmujesz się edycją wideo i zdjęć — zadaniami wymagającymi wysokiej jakości wyświetlaczy — możesz mieć pewność, że Dell U2415 zapewnia profesjonalną jakość.

Ogólnie rzecz biorąc, jako jeden z najtańszych monitorów do pracy biurowej, wyposażony w funkcje, ergonomię i opcje łączności umożliwiające długie godziny pracy oraz szereg narzędzi zwiększających produktywność, Dell U2415 z łatwością uchodzi za jeden z najlepszych monitorów komputerowych do pracy, którą polecimy każdemu, kto chce zwiększyć produktywność.

Dell P2418HZ — najlepszy monitor do wideokonferencji

zalety:

 • Wbudowana kamera internetowa wysokiej jakości
 • Wysokiej jakości wbudowane głośniki
 • Wysokiej jakości wbudowany mikrofon
 • Częstotliwość odświeżania i czas reakcji były świetne
 • Wiele opcji połączeń

Cons:

 • Rozmiar wyświetlacza na mniejszym końcu

Bez wątpienia masz ciągłą potrzebę prowadzenia rozmów wideo z klientami i członkami zespołu, a my uważamy, że jest to najlepszy monitor do wideokonferencji, jaki mogliśmy przetestować. Jego kamera Full HD o rozdzielczości 2,1 megapiksela, wbudowany wielokierunkowy podwójny mikrofon, 2 głośniki na wysięgniku i wsparcie dla ergonomii, od możliwości pochylenia monitora, przez możliwość obracania o maksymalnie 45 stopni, po możliwość obracania o do 90 stopni, wszystko to zwiększa wrażenie tego monitora.

Ten 24-calowy monitor roboczy jest wyposażony w przeciwodblaskową powłokę ekranu o twardości 3H, ma również kąty widzenia 178 stopni w pionie i poziomie, w połączeniu ze współczynnikiem kontrastu taktowanym na poziomie 1000: 1, częstotliwością odświeżania 60 Hz i czasem reakcji 6 ms. Jasność wyświetlacza została taktowana średnio na poziomie 250 cd/m2, otrzymujesz funkcje łączności, takie jak porty HDMI, DisplayPort, port VGA, porty USB 3.0, gniazdo combo wyjścia słuchawkowego i wejścia mikrofonowego oraz gniazdo blokady podstawy zabezpieczającej przed kradzieżą.

🔥 Zalecana:  Integracja magazynów cech w architekturze ML. – W stronę SI

Dwa porty USB i gniazdo audio 3,5 mm zostały wbudowane z boku monitora, co ułatwia dostęp, podczas gdy pozostałe porty zostały wbudowane w rzadkość wyświetlacza. Powinienem również dodać, że kamera jest wyposażona w ręczny przełącznik na górze, aby upewnić się, że nikt nie włamie się do twojego systemu i nie szpieguje cię bez twojej wiedzy.

Dell P2418HZ jest również dostarczany z oprogramowaniem, które bardzo ułatwia dostosowywanie i zapisywanie ustawień. Będziesz mógł regulować kontrast, jasność, wybierać między różnymi ustawieniami wyświetlania w zależności od tego, co robisz i kiedy. Powinienem również dodać, że jego częstotliwość odświeżania 60 Hz i czas reakcji 6 ms sprawiają, że doskonale nadaje się do zwykłych gier.

Ogólnie rzecz biorąc, ze względu na funkcje, takie jak wysokiej jakości kamery internetowe, głośniki i mikrofon, a także mnóstwo łatwo dostępnych ustawień i wiele opcji dostosowywania, Dell P2418HZ pozostaje najlepszym wyborem dla każdego, kto szuka najlepszych monitorów komputerowych do pracy który ma pełne wsparcie dla potrzeb audio-wideo.

Szukasz monitora do wideokonferencji? Oto najlepsze.

BenQ EW3270U – najlepsze monitory komputerowe do pracy i gier

zalety:

 • Obsługa HDR10
 • Wąskie ramki
 • Doskonały do ​​gier i produktywności
 • Wsparcie dla ergonomii

Monitor BenQ EW3270U 4K to nasz wybór najlepszego monitora komputerowego do pracy i gier. BenQ EW3270U słynie z najwyższej jakości obrazu o dobrym współczynniku kontrastu. Ten monitor jest wyposażony w obsługę HDR, która pomaga monitorowi zapewniać niesamowitą wyrazistość i szczegółowość. Masz również funkcję Eye Care, która działa w celu zmniejszenia emisji niebieskiego światła, w połączeniu z technologią bez migotania, dzięki czemu nie masz zmęczenia oczu i bólów głowy.

Otrzymujesz około 300cd/m2 jasności, częstotliwość odświeżania 60 Hz, rozdzielczość 3840 x 2160 pikseli i 31,5 cala widocznego obszaru. Otrzymujesz również AMD FreeSync, gamę DCI-P3 i 10-bitowy kolor od razu po wyjęciu z pudełka.

Jeśli chodzi o łączność, ten monitor 4K jest wyposażony w porty HDMI 2.0, DisplayPort i USB typu C. Niektóre inne opcje łączności, które są dostarczane z tym monitorem, to złącza wyświetlacza obsługiwane przez HDCP 2.2, więc chociaż możesz oglądać programy Netflix w rozdzielczości 4K, możesz także używać MacBooków z tym monitorem. Istnieją również dwa wbudowane głośniki i gniazdo słuchawkowe, które zapewniają, że monitor obsługuje połączenia wideo i potrzeby audio-wideo.

BenQ EW3270U jest również wyposażony w uchwyty mocujące 100 X 100 VESA i może pochylać się nawet o 20 stopni.

Chociaż BenQ EW3270U nie stanowi bezpośredniego wyzwania dla wielu innych popularnych monitorów 4K, ma wystarczającą liczbę funkcji, aby sprostać wymaganiom gier i pracy przeciętnego użytkownika.

Ogólnie rzecz biorąc, ze względu na najwyższą wydajność obrazu, dobrą współpracę z narzędziami zwiększającymi produktywność, takimi jak Adobe Photoshop, Adobe Premiere Pro, MS Suite, Android Studio oraz bezproblemową pracę z niektórymi grami, w które z nim graliśmy, BenQ EW3270U z łatwością wypada jako jeden z najlepsze monitory komputerowe do pracy i gier, które testowaliśmy.

Szukasz komputerów typu „wszystko w jednym”? Oto najlepsze.

Acer EB321HQU – Najlepszy monitor do arkuszy kalkulacyjnych Excel

zalety:

 • Mnóstwo ekranowych nieruchomości
 • Funkcja ochrony oczu na długie godziny pracy
 • Niski input lag i szybki czas reakcji
 • Bezproblemowo współpracuje z narzędziami i aplikacjami zwiększającymi produktywność
 • Świetna jakość za cenę

Cons:

 • Brak AMD FreeSync
 • Konstrukcja tylko uchylna

Jeśli spędzasz długie godziny pracy przed arkuszami kalkulacyjnymi Excela i innymi narzędziami zwiększającymi produktywność. Następnie Acer EB321HQU łatwo przechodzi jako monitor do zdobycia. Od jakości wykonania i stylu, przez łatwość konfiguracji, po kilka fajnych opcji dostosowywania, ten monitor jest odpowiedni zarówno dla pracowników biurowych, jak i osób pracujących w domu.

🔥 Zalecana:  12 najlepszych i zabawnych sposobów zarabiania na drzemce

Acer EB321HQU ma rozdzielczość 2560 x 1440 pikseli, częstotliwość odświeżania około 60 Hz i czas reakcji 4 ms, co zapewnia dobrą wydajność za każdym razem, gdy zdecydujesz się używać monitora do zwykłej konsoli i gier komputerowych. Może ci się nie podobać, że nie obsługuje AMD FreeSync i HDR, więc nie byłby idealny do niektórych poziomów gier.

Powinienem również zaznaczyć, że jest wyposażony w technologię Acer VisionCare, która zapewnia, że ​​długie godziny pracy nie powodują zmęczenia oczu i bólu głowy w wyniku migotania wyświetlacza i emisji niebieskiego promieniowania. Acer EB321HQU jest wyposażony w porty łączności, takie jak DisplayPort, port HDMI, DVI z obsługą HDCP, a kabel HDMI jest dołączony do zestawu.

Ogólnie rzecz biorąc, Acer EB321HQU jest jednym z najlepszych monitorów obsługujących wiele aplikacji związanych z produktywnością i rozrywką. Świetny wyświetlacz z niesamowitymi kątami widzenia i żywymi kolorami, obsługujący laptopy i MacBooki, Acer EB321HQU jest z pewnością jednym z najlepszych monitorów do długich godzin pracy.

Samsung SR650 — najlepszy niedrogi monitor komputerowy do pracy

zalety:

 • Wsparcie dla ergonomii
 • Funkcje ochrony oczu
 • Cena budżetu
 • Wiele opcji połączeń

Cons:

 • Przycisk zasilania z tyłu może być dla niektórych trudno dostępny

Jeśli szukasz dobrej jakości monitora do pracy, to Samsung SR650 z łatwością wygrywa bitwę o najlepszy budżetowy monitor komputerowy do pracy. Ten 27-calowy monitor z łatwością sprawdzi się jako monitor dla każdego, kto ma duże zapotrzebowanie na pracę, każdego, kto potrzebuje monitora, który poradzi sobie z dodatkowym obciążeniem.

Samsung SR650 jest wyposażony w częstotliwość odświeżania 75 Hz, która pomaga uzyskać jedne z najbardziej oszałamiających, wyraźnych obrazów pod każdym kątem widzenia. Jest również wyposażony w tryb oszczędzania oczu i technologię Flicker-Free, funkcje, które pomagają chronić oczy przed zmęczeniem i chronią przed bólami głowy podczas długich godzin pracy przed monitorem.

Jeśli chodzi o łączność i ergonomię, ten monitor ma złącza VGA, HDMI, DisplayPort, gniazdo audio i koncentrator USB z dwoma portami USB 2.0 i dwoma portami USB 3.0, dzięki czemu możesz wykonywać praktycznie wszystkie połączenia bez konieczności sięgania za komputerem lub pod biurkiem.

Samsung SR650 może się również obracać, przechylać i obracać według własnego uznania. Jest również wyposażony w regulację wysokości i wspornik montażowy VESA 100 X 100, dzięki czemu możesz zamontować monitor w ramach konfiguracji z wieloma monitorami lub na ścianie.

Samsung SR650 z łatwością uchodzi za jeden z najlepszych monitorów dla każdego, kto zajmuje się edycją wideo i zdjęć, programowaniem, pracą domową i biurową.

Szukasz świetnych monitorów z kamerą internetową i głośnikami? Oto najlepsze.

Ostatnia aktualizacja 2023-06-09 Jesteśmy partnerem Amazon.com, Amazon.co.uk i Amazon.in i zarabiamy na kwalifikujących się zakupach za pośrednictwem naszych linków bez dodatkowych kosztów dla Ciebie.