6 najlepszych laptopów biznesowych z czytnikami kart inteligentnych

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 6 najlepszych laptopów biznesowych z czytnikami kart inteligentnych

Przy stale rosnącej potrzebie bezpieczeństwa w Internecie, producenci i firmy technologiczne zawsze myśleli o sposobach jeszcze lepszej ochrony użytkowników, ponieważ, jak widać, im większa popularność technologii i rozwój jej zastosowań, tym bardziej jesteśmy podatni na ataki. stać się.

Podobnie jak skanery linii papilarnych i uwierzytelnianie dwuskładnikowe, które mogą wymagać wysłania SMS-a z kodem do naszych urządzeń, zanim uzyskamy dostęp do usługi, laptopy biznesowe z czytnikami kart inteligentnych są również zaprojektowane w celu zapewnienia użytkownikom dodatkowej warstwy bezpieczeństwa. W rzeczywistości, jeśli będziemy musieli korzystać z czytników kart inteligentnych podczas otwierania nowych linii kredytowych lub dokonywania zakupów online, większość kradzieży kart kredytowych i kradzieży tożsamości zostanie powstrzymana.

W pośpiechu? Oto nasza trójka najlepszych

Najbardziej popularne zastosowanie kart inteligentnych występuje w firmach z potężną infrastrukturą IT, dlatego większość laptopów z gniazdami kart inteligentnych jest klasy korporacyjnej. Firmy te używają głównie czytników kart inteligentnych, aby zapewnić swoim pracownikom dodatkową warstwę bezpieczeństwa przed atakami opartymi na hasłach, takimi jak keyloggery, słabe hasła i hasła, które wyciekły, ponieważ trzeba byłoby włożyć kartę inteligentną, aby się zalogować nawet po wprowadzeniu hasła .

Rozejrzeliśmy się, przetestowaliśmy kilka wysokiej jakości laptopów i udało nam się stworzyć listę najlepszych laptopów biznesowych z czytnikami kart inteligentnych.

Najlepsze laptopy biznesowe z czytnikami kart inteligentnych

Mobilna stacja robocza Dell Precision 7550 — 15,6″ FHD…

Lenovo ThinkPad T490s 20NX002HUS 14-calowy ekran dotykowy…

Mobilna stacja robocza HEWLETT PACKARD ZBook 15 G5

Dell Precision 7710 17,3 cala FHD, Core i7-6820HQ…

Mobilna stacja robocza Dell Precision 7550 — 15,6″ FHD…

Lenovo ThinkPad T490s 20NX002HUS 14-calowy ekran dotykowy…

Mobilna stacja robocza HEWLETT PACKARD ZBook 15 G5

Dell Precision 7710 17,3 cala FHD, Core i7-6820HQ…

Dell Precision 7550 — najlepszy notebook firmy Dell ze zintegrowanym czytnikiem kart inteligentnych

Pierwszym laptopem na tej liście najlepszych laptopów z czytnikami kart inteligentnych jest Dell Precision 7550. Jedną z pierwszych kwestii, które brałem pod uwagę przy tworzeniu tej listy, było dla mnie to, że laptop musi mieć czytnik kart inteligentnych, a model Precision 7550 przechodzi na tym poziomie.

Precision 7550 jest również wyposażony w potężną grafikę i wydajny procesor, jasny wyświetlacz 4K, najwyższej jakości baterię, wygodną i mocną, ale przyjazną dla palców klawiaturę. Głośniki to zestaw wysokiej jakości, a maszyna jest jedną z najbardziej przyjaznych, jakie miałem przy sobie, jeśli chodzi o wagę.

Jest to 6-rdzeniowy procesor Intel Core i7 z 16 GB pamięci RAM i kartą graficzną Quadro RTX 3000 z 6 GB pamięci. Mimo to, jeśli chodzi o pamięć, ta maszyna jest wyposażona w dysk SSD PCIe M.2 NVMe klasy 40 o pojemności 512 GB.

Ta maszyna daje również dużo swobody w dziale portów. Masz dwa porty Thunderbolt 3, gniazdo kart inteligentnych Dell, które działa w przypadku uwierzytelniania dwuskładnikowego, gniazdo blokady Noble, dwa porty USB 3.2, gniazdo słuchawkowe, gniazdo kart SD, port Mini Displayport do udostępniania ekranu, HDMI 2.0 port i port Ethernet RJ45.

Mówiąc o funkcjach bezpieczeństwa, ten laptop jest wyposażony w technologię Intel vPro, gniazdo kart inteligentnych, które jest zarówno dotykowe, jak i bezdotykowe, czytnik linii papilarnych, kamerę na podczerwień dla Windows Hello, ekspresowe logowanie, które blokuje komputer, gdy odejdziesz i automatycznie odblokowuje się, gdy wrócisz do swojego biurka lub stanowiska pracy.

🔥 Zalecana:  Wprowadzenie do algorytmu genetycznego (GA) z przykładowym kodem

Precision 7550 przeszedł 17 testów MIL-STD 810G, co czyni go jednym z najtrwalszych laptopów, jakie można kupić. Będzie w stanie wytrzymać ekstremalne temperatury, wysokości, piasek, kurz, wilgoć i wstrząsy jak szef.

Biorąc pod uwagę trwałość tego laptopa, wiele portów łączności do Twojej dyspozycji oraz wiele funkcji bezpieczeństwa, które działają w celu zapewnienia bezpieczeństwa Twoich danych i informacji osobistych, uważamy, że Dell Precision 7550 zasługuje na swoje miejsce na tej liście najlepszych laptopów biznesowych z czytnikami kart inteligentnych.

Lenovo ThinkPad T490s — najlepszy laptop Lenovo z czytnikiem kart Smart Card

Ten 14-calowy laptop Lenovo to kolejna potężna maszyna, którą polecamy, jeśli szukasz laptopów biznesowych z czytnikiem kart inteligentnych. Oprócz posiadania takiej funkcji bezpieczeństwa, jest wyposażony w kilka innych wyjątkowych funkcji bezpieczeństwa, wydajności i zasilania, które po prostu sprawiają, że jest to laptop do rozważenia.

Lenovo ThinkPad T490s jest wyposażony w procesor Intel Core i7 ósmej generacji, 16 GB pamięci RAM i 512 GB pamięci wewnętrznej SSD. Po wyjęciu z pudełka ta maszyna jest dostarczana z systemem Windows 10 Pro i kartą graficzną Intel UHD Graphics 620. Niektóre z jej największych cech fizycznych to cienka obudowa, która jest supertrwała, znakomita klawiatura, która nie była ani zbyt czuła, ani zbyt twardy, szeroki wachlarz portów do wyboru i fakt, że jest to prawdopodobnie jeden z najmniej hałaśliwych laptopów, z których korzystaliśmy.

Mówiąc o funkcjach łączności, które można uzyskać w Lenovo ThinkPad T490s, mamy około dwóch portów USB typu C i dwóch portów USB 3.1 typu A, masz port Thunderbolt 3, port do złącza zasilacza sieciowego, port Ethernet port rozszerzeń, port wyjścia wideo HDMI, gniazdo audio, gniazdo blokady zabezpieczającej w stylu Kensington, czytnik kart inteligentnych, który jest prawdopodobnie funkcją, której szukasz, oraz gniazdo kart micro SD.

The Lenovo ThinkPad T490s wygląda prawie jak każdy laptop ThinkPad, jaki znam, ale jedną z rzeczy, z których te laptopy są znane, jest to, jak prosty wyglądają, a jednocześnie jak potężne mogą być. Jeśli szukasz laptopa biznesowego, wydajnego laptopa do pracy, który doskonale nadaje się do kreatywności, takiej jak edycja wideo, edycja zdjęć, programowanie, a nawet lekka maszyna do gier, Lenovo ThinkPad T490s jest tym, który warto rozważyć.

HP ZBook 15 G5 — najlepszy laptop HP z czytnikiem kart inteligentnych

Naprawdę nie możemy mówić o laptopach biznesowych z czytnikami kart inteligentnych bez HP ZBook 15u G5 jako jednej z najlepszych opcji do wypróbowania. Ta maszyna wyrobiła sobie markę w tej branży jako jeden z niewielu naprawdę użytecznych laptopów, które mogą być używane jako mobilna stacja robocza. W rzeczywistości, kiedy zdaliśmy sobie sprawę, że ten laptop jest wyposażony w czytnik kart inteligentnych, dodanie go do tej listy stało się oczywiste.

Ta maszyna jest wyposażona w zaktualizowany procesor graficzny i jeszcze mocniejszy czterordzeniowy procesor. Metalowa obudowa jest jedną z najwyższej jakości, jakie wypróbowaliśmy, touchpad i klawiatura są przyzwoitej jakości. Maszyna ma również niskie temperatury powierzchni, a do wyboru jest szerszy wybór portów i funkcji bezpieczeństwa, zwłaszcza gdy porównujemy maszynę ze starszymi modelami.

Po wyjęciu z pudełka HP ZBook 15u G5 jest wyposażony w procesor Intel Core i5 ósmej generacji, system Windows 10 Pro i kartę graficzną AMD Radeon Pro WZ 3100. Maszyna jest wyposażona w 8 GB pamięci RAM i dysk SSD o pojemności 256 GB. Jeśli chodzi o łączność, to urządzenie jest wyposażone w gniazdo SIM, dwa porty USB 3.0 typu A, port HDMI, Ethernet, port dokowania, port Thunderbolt 3, port zasilania, blokadę Kensington i czytnik kart inteligentnych.

🔥 Zalecana:  Ponad 41 statystyk dotyczących blogów biznesowych na rok 2023: statystyki, fakty i trendy

Ogólnie rzecz biorąc, jeśli szukasz wydajnej mobilnej stacji roboczej, która wyróżnia się jednymi z najlepszych pod względem wydajności, bezpieczeństwa i konstrukcji, HP ZBook 15u G5 jest z pewnością tym, którego warto wypróbować i bez wątpienia zasługuje na swoje miejsce to lista najlepszych laptopów biznesowych z czytnikami kart inteligentnych.

Przeczytaj też: Najlepsze Chromebooki i laptopy z odłączaną klawiaturą i ekranem

Lenovo ThinkPad P53s — najlepszy laptop biznesowy z czytnikiem kart Smart Card

Czterordzeniowy laptop Lenovo ThinkPad P53s to jedna z technologii, którą możesz zdobyć, jeśli szukasz laptopów biznesowych z czytnikami kart inteligentnych. Jest to również jeden, na który warto spojrzeć, jeśli szukasz laptopa, który może pełnić funkcję stacji roboczej.

Ta maszyna jest wyposażona w procesor Intel Core i7, 16 GB pamięci RAM i dysk SSD PCIe o pojemności 512 GB. Otrzymasz także kartę graficzną NVIDIA Quadro P520 2 GB GDDR5 od razu po wyjęciu z pudełka.

Niektóre porty łączności dostarczane z tym urządzeniem obejmują dwa porty USB 3.1, jeden port HDMI, jeden port Thunderbolt, jeden port USB Type-C, czytnik kart micro SD, gniazdo audio 3,5 mm oraz gniazdo czytnika kart inteligentnych. Powinienem również wspomnieć, że do czytnika kart inteligentnych dodano skaner linii papilarnych, więc masz zarówno fizyczny skaner, jak i uwierzytelnianie dwuskładnikowe w celu zwiększenia bezpieczeństwa na swoim komputerze.

W niektórych rzeczach, które absolutnie uwielbialiśmy w tej maszynie, grafika Colossal Quadro RTX 5000 jest jak pierwsza, a także uwielbialiśmy mnóstwo pamięci masowej i pamięci, którą mamy do dyspozycji. Klawiatura ThinkPad, którą uwielbia każdy z naszych testerów, oraz Wi-Fi 6 to tylko kilka innych interesujących funkcji, które otrzymaliśmy.

W przypadku niektórych rzeczy, które nie podobały nam się w tej maszynie, żywotność baterii wydaje się być największą wadą maszyny. Jest dość ciężki, a jakość kamery internetowej może ulec pewnej poprawie. Maszyna jest droga, a widząc, że nie jest wyposażona w wyświetlacz 4K, po prostu nie uzasadnia ceny. Jeśli więc szukasz laptopów biznesowych z czytnikami kart inteligentnych do intensywnej pracy z grafiką i kamerą internetową, ten Lenovo ThinkPad P53s może nie być maszyną, którą powinieneś dostać.

Czytaj także: Najlepsze laptopy z kartą graficzną Nvidia

Dell Latitude 5424 Rugged — najlepszy notebook do gier z wbudowaną kartą inteligentną

Dell Latitude 5424 Rugged to maszyna do rozważenia, jeśli szukasz czegoś bardziej wytrzymałego i wytrzymałego niż tradycyjny laptop. Ta maszyna jest przeznaczona dla osób pracujących zdalnie lub kreatywnych, które pracują w najbardziej ekstremalnych warunkach.

Po pierwsze, możemy chcieć przyjrzeć się kilku rzeczom, które uwielbialiśmy i oczywiście nie lubiliśmy w tej maszynie, która przyczyniła się do umieszczenia jej na liście najlepszych laptopów biznesowych z czytnikami kart inteligentnych. Po pierwsze, to tylko fakt, że jest wyposażony w czytnik kart inteligentnych do dodatkowego uwierzytelniania dwuskładnikowego, który pomaga w bezpieczeństwie, a także fakt, że nawet w przypadku rozprysków płynu ta maszyna działa.

🔥 Zalecana:  9 najlepszych aplikacji pasywnego dochodu do zarabiania pieniędzy w maju 2023 r

Uwielbialiśmy jasny i kolorowy wyświetlacz, bezproblemowo obsługuje większość aplikacji i oprogramowania, a naszym zdaniem jest po prostu stworzony do najbardziej wymagających zadań w najtrudniejszych warunkach. Nie podobała nam się papkowata natura klawiatury, nie podobało nam się również to, że brakuje jej portu Thunderbolt 3.

Jeśli chodzi o funkcje, Dell Latitude 5424 Rugged jest wyposażony w procesor Intel Core i5, ekran dotykowy i powłokę przeciwodblaskową oraz 8 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci SSD PCIe NVMe.

Wszystkie porty są zakryte, aby je chronić, chociaż osłony ochronne nie mają być wodoodporne. Jest około trzech portów USB 3.0 typu A, port USB 3.0 typu C, port audio jack, rysik, właz, w którym znajduje się wyjmowany dysk rozruchowy PCI Express M.2, gniazda kart SIM, napęd DVD, port Ethernet i HDMI.

Czytaj też: Najlepsze laptopy z czytnikami kart pamięci

Dell Precision 7710 — najlepszy budżetowy notebook firmy Dell ze zintegrowanym czytnikiem kart inteligentnych

Jeśli szukasz stacji roboczej do laptopa, jednym laptopem, który zawsze będziemy polecać, jest Dell Precision 7710. Ta maszyna ma 32 GB pamięci RAM i dysk SSD 512 GB od razu po wyjęciu z pudełka, co czyni ją jedną z najpotężniejszych stacji roboczych, jakie mamy na to lista najlepszych laptopów biznesowych z czytnikami kart inteligentnych.

Dell Precision 7710 jest wyposażony w 17,3-calowy wyświetlacz Full HD w połączeniu z procesorem Intel Core i7 2,7 GHz. Jeśli chodzi o łączność, czuliśmy, że Dell Precision 7710 mógłby być lepszy, zwłaszcza biorąc pod uwagę jego cenę, ale jest wyposażony w niektóre z najważniejszych funkcji dla każdego, kto potrzebuje stacji roboczej. Jest wyposażony w gniazdo kart inteligentnych, VGA, eSATA, Thunderbolt 3, USB 3.1 Gen 2, port HDMI, mini DisplayPort, cztery porty USB 3.0 i gniazdo audio 3,5 mm.

Oprócz czytnika kart inteligentnych, który otrzymujemy z tym laptopem, nie podobał nam się fakt, że nie ma on kamery internetowej ani skanera linii papilarnych, więc jeśli masz nadzieję, być może będziesz musiał kupić zewnętrzną kamerę internetową używać tego laptopa do wideokonferencji.

Co sądzisz o tych laptopach biznesowych z czytnikami kart inteligentnych? Czy są warte swojej ceny? Czy funkcje wyróżniają się na tyle, aby uzasadnić wystawienie ich na tradycyjny laptop z mniejszą liczbą funkcji i mniej złożoną konstrukcją?

Przeczytaj także: Najlepsze laptopy do gier i programowania

Ostatnia aktualizacja 04.06.2023 Jesteśmy partnerem Amazon.com, Amazon.co.uk i Amazon.in i zarabiamy na kwalifikujących się zakupach za pośrednictwem naszych linków bez dodatkowych kosztów dla Ciebie.