6 najlepszych kursów korekty online, aby rozpocząć nową karierę

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 6 najlepszych kursów korekty online, aby rozpocząć nową karierę

Korekta jest jedną z tych umiejętności zarabiania pieniędzy, która może pomóc Ci uzupełnić dochody z domu lub zastąpić pracę na pełen etat. Jeśli interesuje Cię korekta, powinieneś zastanowić się, jak zacząć z najlepszymi kursami korekty online.

Korekta to coś więcej niż praca; może to być dla ciebie przełom w karierze. Jeśli chcesz zostać w domu, aby być z dziećmi lub po prostu potrzebujesz zresetować się z dala od świata korporacji, korekta może być kolejnym krokiem w kierunku satysfakcjonującego życia.

Dawno minęły czasy, gdy trzeba było zgłaszać się do kogoś innego i pracować według harmonogramu, który nie pasuje do Twojego stylu życia. Podejmij korektę, aby dokonać tej pozytywnej zmiany w swoim życiu, której potrzebujesz. Pierwszą rzeczą do zrobienia jest znalezienie kursów korekty online. Pomogą one skierować Cię we właściwym kierunku, aby odnieść sukces jako korektor.

Nasze popularne oferty zarabiania pieniędzy

Zarejestruj się w każdej z poniższych firm, aby zmaksymalizować swój potencjał zarobkowy.

  • 10 $ premii za rejestrację
  • Płaci za wypełnianie ankiet, wypełnianie ofert, zakupy online i wiele więcej
  • 100 innych płatnych zadań
  • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
  • Dołącz i otrzymaj 10 $
  • 5 $ premii za rejestrację
  • Płaci za granie w gry, oglądanie filmów, odpowiadanie na ankiety i nie tylko
  • 100 innych płatnych zadań
  • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
  • Dołącz i otrzymaj 5 $

Co to jest korekta?

Korekta jest znacznie prostsza, niż mogłoby się wydawać. Jest to sztuka znajdowania literówek i błędów gramatycznych w pracy pisemnej. Korekta nie jest tak skomplikowana jak edycja, w przypadku której czasami wymagana jest duża modyfikacja materiału pisanego. To po prostu znajdowanie błędów i zaznaczanie ich.

Jeśli dobrze znasz język angielski, potrafisz łatwo dostrzec błędy w piśmie i lubisz czytać, możesz otrzymać zapłatę za korektę. Najważniejsze jest to, że możesz pracować we własnym czasie i nie musisz mieć dyplomu ukończenia studiów, aby odnieść sukces.

Powiązany: Jak zostać copyeditorem

6 najlepszych kursów korekty online

Jeśli nie wiesz, od czego zacząć korektę, poniższe kursy zostały wybrane właśnie dla Ciebie. Wybierz przynajmniej jedną, aby poznać tajniki tej nowej kariery.

1. Korekta w dowolnym miejscu

Ten autorski kurs opracowany przez Caitlin Pyle to kopalnia złota dla nowych korektorów. Caitlin jest doświadczoną korektorką, która w 2009 roku zaczęła od korekty transkrypcji dla protokolantów sądowych. Od tego czasu oprócz ogólnej korekty tekstów przyjmuje klientów z branży prawniczej. Teraz uczy innych, jak zostać korektorami.

🔥 Zalecana:  Protokół Unlock wprowadza nową funkcję, która umożliwia zrzucanie NFT za pośrednictwem poczty e-mail

W Korekta w dowolnym miejscu, możesz wybrać kurs korekty, który najbardziej Cię interesuje. Jej kursy zapewnią Ci gruntowne wprowadzenie do teorii i praktyki stojącej za korektą. Dowiesz się również, jakich umiejętności potrzebujesz, aby odnieść sukces. Za byciem niezależnym korektorem kryje się również sposób myślenia. Dodatkowo przyjrzyj się dokładnie, jak zdobyć pierwszych klientów.

Możesz Przetestuj korektę w dowolnym miejscu biorąc udział w bezpłatnych kursach korekty online przed zapisaniem się na płatny kurs. Dzięki bezpłatnemu kursowi zapoznasz się z tym, jak wygląda życie korektora i jak możesz rozpocząć swoją przygodę już dziś.

Powiązany: Korekta recenzji w dowolnym miejscu

1. Edytuj Republikę

Edit Republic oferuje coaching grupowy dla aspirujących korektorów, do których można dołączyć, aby dowiedzieć się, jak rozpocząć własną działalność związaną z korektorami. Środowisko grupowe jest korzystne dla uczniów, którzy chcą uczyć się razem z innymi.

w Kurs Proofreading na wysokim poziomie, co miesiąc otrzymujesz sesje coachingowe na żywo dotyczące odpowiedzialności, które poszerzają wiedzę, którą zdobywasz dzięki lekcjom w programie. Każda lekcja ma na celu przyspieszenie Twojej kariery korektora. Od podstaw korekty do marketingu i podstaw biznesu, Edit Republic zapewnia instrukcje krok po kroku, aby nie było zgadywania.

Phon Ballie, twórca Edit Republic, ma ponad 20-letnie doświadczenie w branży pisania i edytowania. Jej wiedza i doświadczenie sprawiają, że jej kursy korekty online są takim hitem w społeczności redaktorów.

Zacznij od BEZPŁATNEGO kursu e-mail Korekta 101 aby sprawdzić, czy ta droga jest dla Ciebie odpowiednia.

3. Knowadays staje się kursem korektora

Wiedza to 50-godzinny kurs, który można odbyć we własnym tempie. Jest obszerna, ponieważ została stworzona z myślą o Tobie. Żaden szczegół nie jest zbyt mały, jeśli chodzi o rozpoczęcie działalności w zakresie korekty. Ten kurs przeprowadzi Cię przez każdy szczegół, abyś mógł przygotować się na sukces.

W trakcie kursu moduły są podzielone na rozwijanie solidnych umiejętności korekty, budowanie pewności siebie, korektę zgodnie z różnymi przewodnikami stylistycznymi oraz sposoby pracy z pisarzami i autorami. Zrozumiesz również, jak wygląda życie freelancera i jak zbudować biznes wokół stylu życia.

🔥 Zalecana:  Crypto.com współpracuje z Coca-Cola i artystą GMUNK, aby wydać FIFA World Cup NFT

Wiedza oferuje ekscytującą możliwość pracy z firmą partnerską, gdy tylko uzyskasz ocenę wyróżniającą 80% lub wyższą. To będzie na zasadzie próbnej, ale jest to świetny sposób, aby posmakować prawdziwego doświadczenia w korekcie.

Powiązany: Najlepsze oferty pracy dla matek pozostających w domu

3. Akademia Redakcji

Kurs Brie Greenhalgh The Editing Academy to coś więcej niż kolejny kurs korekty online. Został zaprojektowany, aby pomóc początkującym korektorom zyskać pewność siebie, aby poprosić o wyższe stawki. Dowiesz się, jak zarabiać więcej niż przeciętni korektorzy. Dzięki sprawdzonym metodom Akademia Edycji może być dla każdego, niezależnie od tego, czy dopiero zaczyna pracę, czy też przechodzi na emeryturę po latach pracy.

Kurs jest pełen lekcji od gramatyki do rozpoczęcia działalności gospodarczej i możliwości ćwiczenia po drodze. Jest to kompletny przewodnik po tym, jak dzięki korekcie możesz zmienić swoje życie na wymarzone.

Jeśli chcesz wypróbować metodę Brie, skorzystaj z bezpłatnego kursu korekty online, który jest dostępny przed zapisaniem się na płatny kurs. W tym darmowym minikursiemożesz ocenić, czy masz oko do szczegółów wymagane od korektorów.

5. Szybki start korekty w 6 krokach na Udemy

Udemy to zaufana witryna, na którą wielu profesjonalistów przesyła kursy, z których uczniowie mogą się uczyć. Weź Kurs Szybki Start w 6 krokach do korekty dowiedzieć się, jak założyć firmę. Otrzymasz dożywotni dostęp do kursu, który oferuje kilka zasobów do korekty.

Dowiedz się, jak założyć firmę, dokonać korekty bez bycia redaktorem i udoskonalić proces sprawdzania tysięcy słów na godzinę, aby zmaksymalizować swoje zarobki. Zrozumiesz również, jak wycenić swoje usługi, znaleźć klientów do korekty i reklamować swoją firmę zajmującą się korektą.

Ten kurs oferuje certyfikat ukończenia na koniec, dzięki czemu masz dowód całej ciężkiej pracy, którą włożyłeś, aby rozpocząć nową karierę.

Powiązany: Jak zostać czytelnikiem wersji beta

6. Wydawniczy Ośrodek Szkoleniowy

Dla tych w Wielkiej Brytanii, którzy pragną kariery w korekcie, The Publishing Training Centre to doskonały wybór. Jest to kompleksowy kurs, który można ukończyć w ciągu 12 miesięcy lub mniej z godzinami lekcji. Lekcje są przeznaczone dla obecnych korektorów, którzy chcą podnieść swoje umiejętności. Możesz również wziąć udział w kursie, jeśli jesteś nowym korektorem bez doświadczenia. Niezależnie od tego, na jakim etapie korekty jesteś, możesz skorzystać z tego kursu.

🔥 Zalecana:  20 najlepszych platform, na których możesz pisać i natychmiast zarabiać

Dowiedz się, z jakich najnowszych technologii korzystają obecnie korektorzy, aby ułatwić sobie zadania związane z korektą. Wzbogać swoją wiedzę, ćwicząc z oprogramowaniem Adobe i Microsoft podczas udziału w kursie, aby być przygotowanym po ukończeniu studiów. Zapoznaj się z symbolami British Standards Institution, aby zapewnić swoim klientom najlepsze wyniki.

Każdemu uczniowi przydzielany jest osobisty opiekun, który pomaga mu w tym kursie i do trzech miesięcy po jego ukończeniu. Zaliczenie tego kursu oznacza również możliwość zdobywania punktów potrzebnych do członkostwa w Chartered Institute of Editing and Proofreading (CIEP).

Powiązany: Jak zostać edytorem zdjęć

Kariera w korekcie może być korzystna dla twojego życia teraz i w nadchodzących latach

Korekta to znacznie więcej niż tylko zajęcie w wolnym czasie. Może to być zmieniający życie ruch zawodowy, który przyniesie korzyści finansowe, emocjonalne i psychiczne każdemu. Liczne korzyści wynikające z możliwości pracy w dowolnym momencie i z dowolnego miejsca mogą odmienić czyjeś życie.

Z wielu dostępnych kursów korekty online wymienionych tutaj możesz szybko rozpocząć swoją karierę i zacząć zarabiać co miesiąc żądane pieniądze. Jeśli nie masz jeszcze pewności, który kurs jest dla Ciebie odpowiedni, najpierw weź udział w bezpłatnych kursach korekty online, aby zrozumieć, zanim zapłacisz za dalsze materiały.

Nie dowiesz się, czy korekta jest dla Ciebie odpowiednia, jeśli nie spróbujesz. Zacznij od co najmniej jednego kursu wspomnianego powyżej, a będziesz na najlepszej drodze do znalezienia odpowiednich zleceń korekty pracy z domu, które się utrzymają. Sprawdź się w życiu w wolności i zadowoleniu, którego zawsze pragnąłeś.