6 najlepszych klawiatur z gładzikami / touchpadami

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 6 najlepszych klawiatur z gładzikami / touchpadami

Tam, gdzie brakuje miejsca na biurku lub pożądana lub potrzebna jest łatwa nawigacja na ekranie z odległości, klawiatury z gładzikami są najlepszym sposobem na kompaktowe i przenośne urządzenie do wszystkiego. Klawiatury przewodowe lub bezprzewodowe ze zintegrowanymi gładzikami nie tylko przypominają laptopy bez ekranu, ale są rzeczywistym połączeniem klawiatury i myszy. Klawiatury z touchpadem to idealny wybór zarówno do domu, jak i biura. Z pewnością uszczęśliwią Twoje ręce, ponieważ wszystkie Twoje techniczne potrzeby są w zasięgu ręki.

W pośpiechu? Oto nasza trójka najlepszych

Niektóre z najlepszych klawiatur z gładzikami, które polecamy, są bezprzewodowe, co ułatwia odtwarzanie multimediów na laptopie lub telewizorze Smart TV w całym pokoju bez ruszania się z siedzenia. Niezależnie od tego, czy są przewodowe, czy bezprzewodowe, wszystkie oferują szybką łączność z łatwą konfiguracją lub bez niej. Oto najlepsze klawiatury z gładzikami.

Najlepsze klawiatury z gładzikami / touchpadami

Podświetlana klawiatura Logitech K830 do salonu…

Adesso PCK-308UB – Tru-Form Pro ergonomiczna…

TOMSENN Surface Pro Type Cover, przenośna bezprzewodowa…

Adesso AKB-425UB – Easytouch Rackmount USB…

Podświetlana klawiatura Logitech K830 do salonu…

Adesso PCK-308UB – Tru-Form Pro ergonomiczna…

TOMSENN Surface Pro Type Cover, przenośna bezprzewodowa…

Adesso AKB-425UB – Easytouch Rackmount USB…

Logitech K830 — wysokiej jakości bezprzewodowa klawiatura z panelem dotykowym

Zalety:

 • Łatwy w konfiguracji
 • Podświetlane klawisze
 • Czuły gładzik
 • Świetne do pisania
 • Akumulator o dobrej żywotności

Cons:

 • Dość drogo
 • Trochę ciężki
 • Port ładowania USB może od czasu do czasu odłączyć się

Logitech K830 został zaprojektowany, aby poprawić wrażenia z rozrywki i jest jedną z naszych najlepszych klawiatur z gładzikami, a to są nasze powody: jest bezprzewodowa. W ten sposób możesz sterować telewizorem podłączonym do komputera z dużej odległości. Jest wyposażony w podświetlane klawisze, które ułatwiają pisanie w pomieszczeniach lub w ciemności. Możesz nacisnąć dowolny klawisz, aby włączyć podświetlenie. Oświetlenie można regulować ręcznie lub czujnik światła otoczenia może automatycznie przyciemniać i rozjaśniać podświetlenie. Światło wyłącza się automatycznie pięć sekund po wpisaniu, co pomaga oszczędzać energię.

Jest również wyposażony we wbudowany touchpad, łatwo dostępne klawisze skrótów do multimediów i klawisze skrótów do systemu Windows lub Android. Touchpad jest bardzo responsywny z dokładnym sterowaniem kursorem i gestami wielodotykowymi, które umożliwiają przewijanie i powiększanie. Wykorzystuje podwójną łączność. Oprócz odbiornika Logitech Unifying (który jest dołączony do zestawu) dostępna jest technologia Bluetooth Smart, która umożliwia klawiaturze współpracę z urządzeniami Bluetooth Smart Ready. Oba zapewniają szybkie i niezawodne połączenie. Ma 10-metrowy zasięg bezprzewodowy, który może się różnić w zależności od warunków otoczenia i komputera. Jest kompatybilny z Windows 10, Android 5 lub nowszym oraz Chrome OS.

Ponadto klawisze skrótów multimedialnych ułatwiają szybkie sterowanie rozrywką, zwłaszcza dzięki łatwemu do opanowania układowi. Można go ładować, więc nie trzeba wymieniać baterii. To, jak długo to potrwa, zależy od tego, jak z niego korzystasz. K830 jest dostarczany z własnym kablem do ładowania micro-USB i przedłużaczem zasięgu USB, który umożliwia ładowanie klawiatury z dowolnego miejsca.

Mierzy 15,1 x 5,59 x 1,65 cala i waży 1,77 funta. Jego styl premium będzie pasował do Twojego salonu, a jego lekka konstrukcja pozwala na bezproblemowe użytkowanie, siedząc wygodnie na kolanach.

🔥 Zalecana:  5 najlepszych dystrybucji Linuksa, które sprawią, że Twój komputer będzie działał lepiej

Adesso PCK-308UB – Najlepsza ergonomiczna klawiatura z gładzikiem

Zalety:

 • Wygodna podpórka pod nadgarstek
 • Wbudowany touchpad pozwala zaoszczędzić cenne miejsce na biurku
 • Konstrukcja z dzielonym kluczem zmniejsza napięcie w barku, ramieniu i nadgarstku
 • Łatwa łączność dzięki interfejsowi USB
 • Dobra dotykowa informacja zwrotna
 • Łatwy w konfiguracji

Adesso PCK-308UB to stylowa, a jednocześnie wygodna, naturalnie ergonomiczna klawiatura z innowacyjnym, wbudowanym touchpadem, podpórką pod nadgarstek, multimedialnymi klawiszami skrótów i cichymi przełącznikami membranowymi.

Bez kłopotów z oddzielną klawiaturą i myszą będziesz cieszyć się płynną kontrolą nad podłączonym urządzeniem, a podpórka pod nadgarstek zapewnia większy komfort. Płytka dotykowa GlidePoint umożliwia nawigację, powiększanie, przewijanie i łatwy dostęp do plików za pomocą lekkiego dotknięcia palca.

Jest wyprofilowany 3D i ma dzielony klucz, który pozwala na naturalne ułożenie dłoni. Posiada wbudowany touchpad z lewym i prawym przyciskiem myszy dający pełną funkcjonalność kursora. Jego multimedialne klawisze skrótów umożliwiają natychmiastowy dostęp do narzędzi multimedialnych i aplikacji systemu Windows. Dzięki 8 wbudowanym klawiszom skrótu uzyskasz natychmiastowy dostęp do często używanych narzędzi internetowych i multimedialnych. Ma również ciche przełączniki membranowe, które zapewniają doskonałą reakcję dotykową i naprawdę ciche pisanie.

Mierzący 19,25 x 10,75 x 2 cale z 105-klawiszowym układem, nie jest do końca lekki. Jego touchpad, choć czuły, jest mały i dziwnie umieszczony. To ostatnie jest spowodowane tym, że stara się zaspokoić potrzeby zarówno osób praworęcznych, jak i leworęcznych. Nie jest to łatwe dla osób praworęcznych, ale można sobie z tym poradzić.

Działa z systemami Windows XP, Windows Vista oraz Windows 7 i 8. Niezależnie od tego, czy pracujesz w domu, czy w biurze, jego ergonomiczna konstrukcja zapewnia wygodę i produktywność.

Jelly Comb – najlepsza przenośna klawiatura Bluetooth z touchpadem

Zalety:

 • Czuły touchpad
 • Lekki, dzięki czemu łatwy do przenoszenia
 • Ładowalna, długo działająca bateria
 • Praktyczna składana konstrukcja
 • Tryb podwójnego połączenia

Cons:

 • Touchpad nie może być używany w systemach iOS
 • Niekompatybilny z pendrivem komputerowym

Praca na wycieczce właśnie stała się łatwiejsza dzięki Jelly Comb. Znalazła się na naszej liście najlepszych klawiatur z touchpadem, ponieważ ma stylowy wygląd, ma czuły touchpad, wykorzystuje moc i ma podwójne połączenie, które pozwala nam łączyć dwa urządzenia jednocześnie.

Dzięki wymiarom 11,89 x 3,82 x 0,31 cala po otwarciu i wadze 197,3 g ta klawiatura jest naprawdę lekka. Po złożeniu ma wymiary 5,98 x 3,82 x 0,71 cala. Jego touchpad jest wyposażony w lewy i prawy przycisk myszy i jest bardzo wygodny w użyciu. Bezproblemowo łączy się z Twoim urządzeniem. Podwójne tryby połączenia umożliwiają podłączenie klawiatury do urządzenia za pomocą kabla USB dołączonego do opakowania lub przez Bluetooth. W przypadku jednoczesnego podłączenia dwóch urządzeń przy użyciu jednego dla każdego z nich tryb przewodowy USB zostanie rozpoznany jako pierwszy.

Klawiatura z technologią Bluetooth 3.0 działa dobrze z systemami iOS, Windows i Android. Jest również wyposażony we wbudowany akumulator o czasie czuwania 560 godzin po 2 godzinach ładowania.

Wykonany z aluminium lotniczego, jest trwały i doskonałej jakości. Jego klawisze wydają ten sam przyjemny dźwięk, co klawisze mechaniczne. Składa się całkiem zgrabnie i łatwo zaczepia do komputera. Klawisze, w których się składa, są nieco mniejsze niż inne klawisze i na początku mogą utrudniać szybkie pisanie. Ale kiedy już się do tego przyzwyczaisz, jest to swobodny przepływ przez cały czas. W drodze możesz wysyłać e-maile i SMS-y, ile chcesz.

🔥 Zalecana:  15 najlepszych witryn, takich jak Remotasks (lista wysoko płatnych 2023!)

Jeśli szukasz przenośnej klawiatury o długiej żywotności baterii, ergonomii, komforcie i absolutnej wartości za swoje pieniądze, Jelly Comb jest jedną z najlepszych klawiatur z touchpadem dla Ciebie.

Tomsenn Surface Pro 4 — najlepsza uniwersalna klawiatura multimedialna firmy Microsoft

Zalety:

 • Świetna żywotność baterii
 • Podłącz łatwo

Cons:

 • Bardzo czuły touchpad
 • Niekompatybilny z Surface Go

Surface Pro 4 to precyzyjna i wszechstronna technologia, która zapewnia swobodę pracy w dowolnym miejscu. Ma 7-kolorową (niebieską, czerwoną, zieloną, akwamarynową, fioletową, białą i żółtą) podświetlaną powierzchnię klawiatury z 2 poziomami regulowanej jasności do użytku w ciemności lub w słabo oświetlonym pomieszczeniu. Aby przełączać się między siedmioma kolorami, kliknij przycisk z literami G, R i B w kółku, jak na diagramie Venna. Jest to drugi przycisk po spacji po prawej stronie. Aby dostosować jasność, naciśnij klawisz Fn + klawisz z ikoną żarówki zaraz po spacji po prawej stronie.

Jest wyposażony w mocny pasek magnetyczny, który mocno przylega do laptopa lub tabletu. Może być używany jako dołączony lub odłączony. Po odłączeniu jego bezprzewodowy Bluetooth umożliwia szybkie i niezawodne połączenie z urządzeniem przez Bluetooth w wersji 3.0 w zasięgu 10 metrów, czyli 33 stóp.

Jego smukła obudowa chroni ekran urządzenia i zapewnia responsywne pociągnięcia. Jest wyposażony w akumulator litowo-jonowy, który zapewnia do 5 godzin ciągłej pracy z włączonym podświetleniem i 125 godzin z wyłączonym podświetleniem.

Chociaż został stworzony specjalnie dla Pro 4, jest kompatybilny z Surface Pro 3, 6 i 7. Po zamocowaniu oferuje podwójną regulację kąta. Może leżeć płasko lub być lekko pochylony. Odpowiedni klawisz zmniejsza interfejs. Nie generuje również hałasu lub jest niewielki. Jego ergonomiczna konstrukcja zapewnia lepsze wrażenia podczas pisania.

Wbudowany gładzik jest większy niż w poprzednich wersjach, co zapewnia łatwą nawigację, a jednocześnie jest bardzo czuły i zapewnia dokładne sterowanie kursorem. Jest wyjątkowo smukły, waży 1,1 funta i ma wymiary 11,61 x 8,5 x 0,22 cala, jest lekki i łatwy do noszenia. Jest również wyposażony w kabel ładujący.

Adesso AKB-425UB – Najlepsza klawiatura mechaniczna z gładzikiem

Zalety:

 • Przełącznik kluczykowy membranowy
 • Wbudowany touchpad GlidePoint
 • Podłącz i graj
 • Kompaktowa konstrukcja
 • Łatwy w konfiguracji

Cons:

 • Niezręczna pozycja prawego kliknięcia i lewego kliknięcia
 • Klawisze są trochę zbyt klikalne

Dzięki kompaktowej konstrukcji 1U, AKB-425UB można zamontować w dowolnej szufladzie do montażu w stojaku. Jest wyposażony we wbudowany touchpad GlidePoint, który jest precyzyjny i obsługuje kliknięcie, przewijanie, a także lewy i prawy przycisk myszy.

Ma przełącznik klawiszy membranowych o cyklu życia wynoszącym pięć milionów naciśnięć klawiszy i sprawia, że ​​pisanie jest wygodne. Dzięki klawiszom skrótów multimedialnych i internetowych możesz sterować funkcjami domowej rozrywki. W zestawie kabel USB, za pomocą którego można podłączyć klawiaturę do urządzenia.

Posiada 5 internetowych klawiszy skrótu, w tym Home, Back, Forward, Search i Email, a także 9 klawiszy multimedialnych, które umożliwiają funkcje Play/Pause, Stop, Poprzedni utwór, Następny utwór, Zwiększanie głośności, Zmniejszanie głośności i Wycisz.

🔥 Zalecana:  8 najlepszych narzędzi do śledzenia SERP do śledzenia Twoich rankingów

Działa z obsługą systemów operacyjnych Windows 2000, Windows XP, Windows Vista, Windows 7, 8 i 10. Mierzy 15,6 x 8,3 x 1,5 cala, a jego touchpad ma wymiary 3,1 x 1,75 cala ze 104-klawiszowym układem amerykańskim.

Do użytku wystarczy podłączyć klawiaturę Trackball do portu USB i gotowe.

Szukasz laptopów i Chromebooków z odłączanymi klawiaturami i ekranami? Oto najlepsze.

Logitech K400 Plus – najlepsza bezprzewodowa klawiatura z touchpadem

Zalety:

 • To jest plug and play
 • Nie wymaga rozbudowanej konfiguracji
 • Czuły touchpad
 • Świetna żywotność baterii
 • Niedrogi
 • Ciche naciśnięcie klawisza

Cons:

 • Mniejszy niż zwykła klawiatura
 • Nie ergonomiczne
 • Nie ma podświetlenia

Logitech K400 Plus zapewnia swobodną kontrolę telewizora podłączonego do komputera z wygodnej kanapy. Posiada wygodne i ciche klawisze oraz wbudowany touchpad 3 x 2 cale z przyciskami podwójnego kliknięcia, które umożliwiają bezproblemową kontrolę i łatwą nawigację.

Dzięki oprogramowaniu Logitech Options możesz spersonalizować ustawienia touchpada. Ma kompaktową, smukłą konstrukcję, 12 konfigurowalnych klawiszy funkcyjnych do skrótów jednym dotknięciem oraz łatwy dostęp do elementów sterujących multimediami i głośnością. Przy wadze 13,8 uncji i wymiarach 13,95 x 5,5 x 0,93 cala jest lekki.

Dzięki zasięgowi bezprzewodowemu 10 metrów (33 stopy) możesz cieszyć się bezproblemowym połączeniem. Użyliśmy go w odległości około 8 metrów i działało dobrze. Możesz przeglądać strony internetowe, oglądać filmy lub rozmawiać bez zbędnych przerw i opóźnień. Zależy to jednak od środowiska operacyjnego i konfiguracji komputera.

Jest wyposażony w klawisze głośności i klawisze strzałek, skrót Windows/Android oraz drugi przycisk lewego kliknięcia, który umożliwia przyjemną interakcję z multimediami. Jest również wyposażony w odbiornik unifikujący. Za pomocą tego odbiornika można podłączyć do komputera do 6 urządzeń unifikujących. Wszystko, co musisz zrobić, to podłączyć mały odbiornik unifikujący do portu USB, a Twój K400 Plus jest gotowy do użytku.

Jest również dostarczany z 2 fabrycznie zainstalowanymi, wytrzymałymi bateriami AA. Nie można go ładować, ale może działać do 18 miesięcy. Baterie można wymienić, gdy się wyczerpią, używając tylko baterii AA. Klawiatura została zaprojektowana do pracy z wieloma systemami operacyjnymi, od Windows 7 do 8, 10 i nowszymi, Android 5.0 i Chrome OS.

Ma układ przyjazny dla mediów, co oznacza, że ​​jego opanowanie zajmuje niewiele czasu. Użyliśmy go do poruszania się po serwisie Netflix i był oświetlony! Wyszukiwanie było łatwiejsze niż irytujące używanie przycisków strzałek na pilocie.

Szukasz klawiatur z podłokietnikiem? Oto najlepsze?

Ostatnia aktualizacja 05.06.2023 Jesteśmy partnerem Amazon.com, Amazon.co.uk i Amazon.in i zarabiamy na kwalifikujących się zakupach za pośrednictwem naszych linków bez dodatkowych kosztów dla Ciebie.