6 najlepszych bezprzewodowych zestawów słuchawkowych do wideokonferencji

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 6 najlepszych bezprzewodowych zestawów słuchawkowych do wideokonferencji

W miarę opracowywania coraz większej liczby aplikacji do wideokonferencji, rozmowy międzymiastowe, które kiedyś były nieuchwytne, są teraz często potrzebne. Pracodawcy uwielbiają teraz zatrudniać pracowników z innych krajów, aby uzyskać większą różnorodność. Oprócz pracy powszechne jest teraz zwykłe utrzymywanie kontaktu z rodziną i przyjaciółmi za pośrednictwem wideokonferencji.

Niezależnie od tego, czy pracujesz w domu, czy po prostu chcesz nadrobić zaległości, potrzebujesz dobrych bezprzewodowych zestawów słuchawkowych do wideokonferencji. Powinieneś zwracać szczególną uwagę na jakość, ponieważ może ona sprawić, że rozmowa będzie produktywna lub nie. Chociaż nie jest łatwo znaleźć wysokiej jakości bezprzewodowe zestawy słuchawkowe do wideokonferencji ze względu na liczne produkty online, nasza niewielka pomoc umili Ci dzień.

W pośpiechu? Oto nasza trójka najlepszych

Czytaj dalej, ponieważ przedstawiamy jedne z najlepszych bezprzewodowych zestawów słuchawkowych do wideokonferencji. Podczas tworzenia tej listy wzięto pod uwagę takie czynniki, jak jakość mikrofonu, redukcja szumów, zasięg Bluetooth i cena

Najlepsze bezprzewodowe zestawy słuchawkowe do wideokonferencji

Bezprzewodowe słuchawki Jabra Evolve2 65 UC z…

Avantree Aria Podio Bezprzewodowa redukcja szumów…

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Jabra Evolve 65 MS, stereo —…

BlueParrott B550-XT Sterowany głosem Bluetooth…

Bezprzewodowe słuchawki Jabra Evolve2 85 UC z…

Bezprzewodowe słuchawki Jabra Evolve2 65 UC z…

Avantree Aria Podio Bezprzewodowa redukcja szumów…

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Jabra Evolve 65 MS, stereo —…

BlueParrott B550-XT Sterowany głosem Bluetooth…

Bezprzewodowe słuchawki Jabra Evolve2 85 UC z…

Jabra Evolve2 65 UC — najlepszy zestaw słuchawkowy Bluetooth do wideokonferencji

Plusy:

 • Technologia redukcji szumów
 • Kombinacja 3 mikrofonów dla wyraźnych połączeń
 • Świetna żywotność baterii
 • Komfortowe uczucie na uszach
 • Kompatybilny z aplikacjami do wideokonferencji

Cons:

 • Mały zasięg bezprzewodowy
 • Zauważono krótkie opóźnienie podczas rozpoczynania połączenia lub oglądania wideo

Pierwszy na naszej liście najlepszych bezprzewodowych zestawów słuchawkowych do wideokonferencji ma imponującą żywotność baterii wynoszącą 37 godzin i zapewnia wyraźne rozmowy. Tak długo, jak jest naładowany, jesteś gotowy na nawet długie rozmowy bez zakłóceń, a także jego izolującą hałas konstrukcję.

Oba uszy są dobrze wyściełane miękkimi poduszkami zapamiętującymi kształt, więc długie godziny użytkowania nie powinny zbytnio obciążać uszu.

Mikrofony mają trzy filtry, które tłumią wszelkie szumy tła. Oznacza to, że możesz pracować z dowolnego miejsca, chodzić po korytarzach, wędrować po domu i zajmować się lekkimi obowiązkami domowymi, pozostając w kontakcie.

Zestaw słuchawkowy ma czerwone światło, które świeci przez cały czas trwania połączenia. Możesz także włączyć czerwone światło, aby przypomnieć Ci o potrzebie skupienia się na zadaniu. Ten zestaw słuchawkowy jest kompatybilny z większością aplikacji do wideokonferencji, takich jak Zoom i Skype, jest łatwy do sparowania i użytkowania.

Jest lekki i możesz nawet zapomnieć, że masz na sobie zestaw słuchawkowy. Jest oznaczony jako „biznesowy zestaw słuchawkowy”, oferujący dźwięk wysokiej rozdzielczości zarówno podczas rozmów, jak i muzyki. A kiedy jesteś poza pracą, można go łatwo sparować z telefonami z systemem Android i iOS, aby korzystać z niego w celach rekreacyjnych.

🔥 Zalecana:  Odporna podróż programofobicznego inżyniera w kierunku nauki o danych - w kierunku sztucznej inteligencji

Avantree Aria Podio – najlepsze słuchawki Bluetooth do połączeń konferencyjnych

Plusy:

 • Niesamowita jakość dźwięku
 • Aktywna redukcja szumów
 • Wygodne etui ładujące
 • Lekki
 • Łatwy do kontrolowania
 • Oferuje maksymalny komfort

Avantree Aria został zaprojektowany, aby zapewnić jedno z najlepszych doświadczeń podczas rozmów z bezprzewodowego zestawu słuchawkowego do wideokonferencji. Dzięki odłączanemu mikrofonowi na wysięgniku, który filtruje szumy tła, możesz teraz znacząco przyczynić się do tego spotkania biznesowego. Zauważalne opóźnienie 220 ms jest typowe dla większości zestawów słuchawkowych, ale nie to.

Jest nie tylko łatwy w użyciu, ale także przyjemniejszy w sterowaniu. Jest dedykowany przycisk, za pomocą którego można przełączać się między rozmowami i muzyką oraz wyciszać mikrofon. Obsługuje również asystentów głosowych, takich jak Siri. Z tym zestawem słuchawkowym masz dwie opcje ładowania; można go naładować za pomocą podstawki ładującej, którą niektórzy uważają za najłatwiejszą, lub podłączyć do ładowarki USB (kabel USB w zestawie).

Ponieważ zawiera znacznie ulepszoną technologię ANC, która redukuje hałas, ten zestaw słuchawkowy jest idealny do podróży lub dojazdów do pracy. Jeśli chodzi o wygodę, skórzane nauszniki i regulowany pałąk zapewniają pewny chwyt i wygodę dla uszu, nawet podczas długotrwałego użytkowania.

Jabra Evolve 65 MS – najlepszy zestaw słuchawkowy do komputera z mikrofonem do Zoom i Skype

Plusy:

 • 24 godziny pracy na baterii
 • Mikrofon z redukcją szumów
 • Niesamowity zasięg Bluetooth wynoszący 100 stóp
 • Łatwe do podłączenia
 • Miękkie nauszniki i obrotowy zaczep na ucho

Cons:

 • Nie można łatwo wyciszyć pomiędzy czynnościami
 • Kruchy

Jeśli podoba Ci się połączenie wydajności i stylu, być może ten Jabra Evolve 65 MS będzie Twoim najlepszym bezprzewodowym zestawem słuchawkowym do wideokonferencji. Dzięki zasięgowi bezprzewodowemu ponad 100 stóp możesz z łatwością łączyć się z telefonem, komputerem. Na pierwszy rzut oka pomyślisz, że wystarczy stylowy wygląd, ale po użyciu zrozumiesz, dlaczego jest określany jako idealny towarzysz pracy z domu.

Możesz zapobiec częstym przerwom dzięki wskaźnikowi zajętości, który sygnalizuje współpracownikom, aby nie przerywali spotkania. Dzięki ulepszonym mikrofonom z redukcją szumów możesz cieszyć się wyraźniejszymi rozmowami.

Jeśli chodzi o żywotność baterii, nie będziesz rozczarowany. Jedno ładowanie zapewnia ponad 14 godzin rozmów. Aby to ukoronować, możesz ładować zestaw słuchawkowy przez jego port USB podczas wykonywania połączenia.

Jest wyposażony w obsługę łączności z 2 urządzeniami jednocześnie. Na przykład, jeśli łączysz się z dwoma urządzeniami jednocześnie, możesz wybrać, z którego urządzenia chcesz odebrać połączenie. Jest kompatybilny z aplikacjami do wideokonferencji, takimi jak Zoom i Skype.

Zgodnie z oczekiwaniami jest lekki i nie stanowi zagrożenia dla zdrowia nawet przez dłuższy czas.

BlueParrott B550-XT — najlepszy budżetowy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do wideokonferencji

Plusy:

 • Najwyższej klasy redukcja szumów
 • Wygodne i lekkie
 • Wbudowana ochrona przed kurzem i deszczem
 • Trwała i solidna konstrukcja
 • Świetna żywotność baterii
🔥 Zalecana:  Lenovo kontra Dell kontra HP — co jest lepsze

Cons:

 • Nie obsługuje poleceń głosowych
 • Wymaga regularnej aktualizacji oprogramowania układowego

Jak sama nazwa wskazuje, Blue „Parrott” B550 zapewnia swobodę wykonywania połączeń przez dłuższy czas bez martwienia się o niski poziom naładowania baterii. Oferuje do 24 godzin rozmów i 400 godzin czuwania. Z boku zestawu słuchawkowego znajduje się przycisk papugi, który zapewnia łatwy dostęp do funkcji, takich jak odbieranie lub odrzucanie połączenia, zwiększanie lub zmniejszanie głośności połączenia, wyciszanie mikrofonu i wiele więcej.

Ten bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do wideokonferencji zapewnia redukcję szumów w około 96%. Obsługuje sterowanie głosowe, dzięki czemu możesz wykonywać połączenia, słuchać muzyki i uzyskiwać wskazówki GPS za pomocą poleceń głosowych. Ten zestaw słuchawkowy całkiem dobrze radzi sobie z kurzem, wilgocią, wstrząsami i upadkami.

Zestaw słuchawkowy jest lekki i wytrzymały. Dodatkowe poduszki nauszników sprawiają, że jest to jeden z najlepszych bezprzewodowych zestawów słuchawkowych do wideokonferencji, jeśli weźmiemy pod uwagę, jak przyjazny dla skóry jest.

Jabra Evolve2 85 UC — najlepszy zestaw słuchawkowy z redukcją szumów dla call center

Plusy:

 • Idealny do rozmów i słuchania muzyki
 • Świetna żywotność baterii
 • Wygodne dla uszu
 • Imponujący zasięg Bluetooth
 • Duże głośniki dla bogatszego dźwięku

Cons:

 • Trochę droższe niż oczekiwano
 • Często przechodzi w tryb bezczynności bez aktywnego strumienia audio

Nie zniechęcajcie się ceną, na pewno warto. Ten zestaw słuchawkowy jest wyposażony w 40-milimetrowe głośniki, które zapewniają wysokiej jakości dźwięk podczas rozmów i słuchania muzyki. Ma technologię 10 mikrofonów, która aktywnie filtruje odgłosy tła, jednocześnie wyraźnie wyświetlając dźwięk.

Bateria zapewnia 37 godzin rozmów po 2,5-godzinnym czasie ładowania. Jeśli się spieszysz, ładowanie tego zestawu słuchawkowego przez 15 minut zapewnia 8 godzin rozmów. Należy również zauważyć, że jest kompatybilny z platformami tip UP do rozmów biznesowych.

Podczas rozmowy kontrolka „zajętości” jest widoczna ze wszystkich stron, co sugeruje, że nie chcesz, aby Ci przeszkadzano.

Dzięki dodatkowym poduszkom na obu nausznikach możesz cieszyć się przyjaznym dla skóry i bezpotnym użytkowaniem zestawu słuchawkowego nawet podczas długich rozmów.

Mpow H19 IPO – najlepszy zestaw słuchawkowy do rozmów biznesowych

Plusy:

 • Silny mikrofon do wyraźnych połączeń
 • Bardziej stabilne połączenie
 • Lekki i wygodny
 • Obsługuje asystenta głosowego

Cons:

 • Mikrofon może działać tylko w trybie Bluetooth
 • Może być ciaśniejszy dla większych rozmiarów głowy

Mpow H19 IPO z łatwością uchodzi za jeden z najlżejszych produktów wśród bezprzewodowych zestawów słuchawkowych do wideokonferencji, waży zaledwie 240 g. Nigdy nie narażaj swojego komfortu dzięki Mpow H19 IPO, ponieważ miękkie nauszniki z białkiem pamięci mają kojący dotyk na uszach, nie przegrzewają się ani nie powodują pocenia się nawet podczas długich rozmów.

Mikrofon ma ocenę CVC 8.0 i został zaprojektowany do izolowania głosu i filtrowania dźwięków otoczenia. Żywotność baterii to kolejna atrakcyjna funkcja, którą pokochasz, uzyskasz około 35 godzin odtwarzania po jednym ładowaniu i 2 godziny odtwarzania po zaledwie 10 minutach ładowania.

🔥 Zalecana:  9 najlepszych linii kredytowych w Kanadzie na rok 2023

To Bluetooth 5.0 zapewnia mu zwiększony zasięg bezprzewodowy i bardziej stabilne połączenie. Ten zestaw słuchawkowy jest zgodny z urządzeniami obsługującymi technologię Bluetooth i aplikacjami do wideokonferencji, takimi jak Skype, Zoom i WhatsApp.

Jego wysokiej jakości produkcja dźwięku, szeroki zakres oraz jakość i komfort zapewniane przez nauszniki to tylko kilka powodów, dla których dodaliśmy Mpow H19 IPO do tej listy najlepszych bezprzewodowych zestawów słuchawkowych do wideokonferencji dla zabawy.

Przeczytaj także: Najlepsze monitory do wideokonferencji Amazon

Avantree DG59 (M) – najlepszy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do hałaśliwego biura

Plusy:

 • Łatwy do sparowania i użytkowania
 • Mocna bateria
 • Mikrofon na wysięgniku można odłączyć, co zapewnia większą elastyczność użytkowania
 • Lekki
 • Kompatybilny z dowolnym urządzeniem obsługującym technologię Bluetooth
 • Skutecznie tłumi szumy tła pomiędzy połączeniami

Cons:

 • Mikrofon może źle działać z niektórymi aplikacjami, takimi jak Zoom

Uzupełnieniem tej listy najlepszych bezprzewodowych zestawów słuchawkowych do wideokonferencji jest elegancki i stylowy Avantree DG59. Dzięki niemu możesz z łatwością grać w gry wideo, oglądać hity filmowe, słuchać muzyki, a co najważniejsze, wykonywać wyraźne połączenia.

2-godzinne ładowanie zapewnia do 2 dni rozmów (40 godzin), ponad dwukrotnie większą pojemność baterii niż zwykłe zestawy słuchawkowe. Mogliśmy rozmawiać przez telefon, podczas gdy nasza ulubiona playlista grała w tle.

Mikrofon jest odłączany i nie jest wbudowany; mikrofon jest również wyposażony w przełącznik wyciszania, funkcję, którą wszyscy doceniamy podczas grania lub na spotkaniach. Mikrofon jest również elastyczny, więc możesz dostosować pozycję do preferowanego kąta, aby uzyskać wyraźniejszy dźwięk podczas rozmów.

Ten bezprzewodowy zestaw słuchawkowy waży zaledwie 180 g i wygodnie dopasowuje się do każdego rozmiaru głowy. Chociaż zasięg bezprzewodowy nie przekracza 60 stóp, nadal jest jednym z najłatwiejszych do sparowania i użycia.

Przeczytaj też: Najlepsza kamera internetowa do wideokonferencji, podcastów, zajęć online i spotkań Zoom

Ostatnia aktualizacja 03.06.2023 Jesteśmy partnerem Amazon.com, Amazon.co.uk i Amazon.in i zarabiamy na kwalifikujących się zakupach za pośrednictwem naszych linków bez dodatkowych kosztów dla Ciebie.