6 najlepszych bezprzewodowych słuchawek dousznych do rozmów telefonicznych i biznesowych

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 6 najlepszych bezprzewodowych słuchawek dousznych do rozmów telefonicznych i biznesowych

Pewnie już wiesz, że niezbędnym elementem zwiększającym produktywność nawet podczas pracy w domu jest dobra bezprzewodowa słuchawka douszna, za pomocą której można wygodnie wykonywać połączenia biznesowe. Dzięki niemu możesz nadążać za klientami, uczestniczyć w wideokonferencjach i wykonywać połączenia telefoniczne.

W pośpiechu? Oto nasza trójka najlepszych

Wybierając najlepsze bezprzewodowe słuchawki douszne do rozmów telefonicznych i biznesowych, pamiętaj, że zwykłe słuchawki do słuchania muzyki mogą nie spełniać swojej roli, ponieważ mogą nie mieć funkcji specyficznych dla połączeń biznesowych, takich jak redukcja szumów i doskonała jakość dźwięku.

Oprócz jakości dźwięku, o której właśnie wspomnieliśmy, należy również potwierdzić, że ma on regulację głośności; rozmiar, gwarancja, a także budżet to rzeczy, które również chciałbyś wziąć pod uwagę. Wszystko to zostało wzięte pod uwagę podczas tworzenia listy najlepszych bezprzewodowych słuchawek dousznych do rozmów telefonicznych i biznesowych.

Najlepsze bezprzewodowe słuchawki douszne do rozmów telefonicznych i biznesowych

Echo Buds (1st Gen) – Bezprzewodowe słuchawki douszne z…

Samsung Galaxy Buds Plus, prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne…

Bose Sport Earbuds — prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne —…

Bezprzewodowe słuchawki douszne Apple AirPods (2. generacji)…

Jabra Elite Active 75t True Wireless Bluetooth…

Sony WF-1000XM3 Wiodący w branży system redukcji szumów…

Echo Buds (1st Gen) – Bezprzewodowe słuchawki douszne z…

Samsung Galaxy Buds Plus, prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne…

Bose Sport Earbuds — prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne —…

Bezprzewodowe słuchawki douszne Apple AirPods (2. generacji)…

Jabra Elite Active 75t True Wireless Bluetooth…

Sony WF-1000XM3 Wiodący w branży system redukcji szumów…

Echo Buds — najlepsze słuchawki douszne Bluetooth do rozmów w hałaśliwym otoczeniu

zalety:

 • Wysokiej jakości funkcja redukcji szumów
 • Świetna jakość dźwięku
 • Alexa umożliwia sterowanie bez użycia rąk
 • Ma mocną żywotność baterii
 • Jest odporny na pot, dzięki czemu jest doskonałym wyborem do treningów

Cons:

 • Ogólna głośność jest niska
 • Problemy z oprogramowaniem układowym podczas parowania Alexa
 • Dość nieporęczne jak na rozmiar słuchawek

Dobra para słuchawek do rozmów biznesowych musi być wygodna, dobrze dopasowana i dobrej jakości. Ta wkładka douszna kompatybilna z Alexą gwarantuje to wszystko. Możesz nawiązywać i odbierać połączenia, przesyłać strumieniowo muzykę, a nawet odtwarzać audiobooki.

Ważący zaledwie 8 uncji pozostaje jednym z najbardziej ergonomicznych na rynku. Ponieważ jest odporny na pot, możesz się zrelaksować i używać go poza miejscem pracy do swoich potrzeb fitness.

Warto również wspomnieć o jakości dźwięku; Zaprojektowany z wykorzystaniem technologii aktywnej redukcji szumów Bose, jest doskonałym wyborem dla osób mieszkających w obszarach, w których hałas w tle jest nieunikniony.

Jednym z czynników decydujących o najlepszych bezprzewodowych słuchawkach dousznych do rozmów telefonicznych i biznesowych jest jakość baterii. Ten niesamowity produkt Echo ma świetną żywotność baterii, która będzie działać do 24 godzin po pełnym naładowaniu. Gdy baterie są wyczerpane, możesz je naładować od 0 do 100 procent w zaledwie 2 godziny.

🔥 Zalecana:  9 najlepszych prac pisarskich dla nastolatków (wysoko płatne koncerty!)

Zapewnia również wysoką ochronę Twojej prywatności dzięki wielu warstwom ochrony prywatności. Dostęp do ustawień, takich jak nagrywanie głosu lub rozmów, można uzyskać za pośrednictwem aplikacji Alexa. Za pomocą tej samej aplikacji możesz odrzucić każde nagranie, które nie jest już przydatne. W wolnym czasie możesz przesyłać strumieniowo muzykę do 5 godzin po pełnym naładowaniu.

Samsung Galaxy Buds+ – najlepsze prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne z najlepszym mikrofonem

zalety:

 • Obsługuje ładowanie bezprzewodowe
 • Świetna żywotność baterii
 • Łatwy w użyciu i kontroli
 • Może łączyć się z wieloma urządzeniami jednocześnie

Cons:

 • Nie jest najszybszy podczas ładowania

Rozmowy biznesowe w słuchawkach dousznych Samsung z pewnością staną się wyraźniejsze. Kompatybilne zarówno z systemem Android, jak i iOS, masz jedną z najłatwiejszych w konfiguracji i sterowaniu parą bezprzewodowych słuchawek dousznych do rozmów telefonicznych i biznesowych. Jest lekki, waży zaledwie 4,8 uncji.

Nie tylko gwarantuje, że usłyszysz wyraźnie wszystkich rozmówców, ale także, że będziesz słyszany głośno i wyraźnie. Robi to dzięki 3 wbudowanym mikrofonom. Te mikrofony wychwytują Twój głos z dowolnego miejsca, odróżniają go od dźwięków otoczenia i emitują Twój głos, aby Twój szef lub klienci słyszeli Cię głośno i wyraźnie.

Żongluj pracą i wypoczynkiem dzięki słuchawkom dousznym Samsung, słuchając ulubionej listy odtwarzania. Dzięki dużej żywotności baterii masz gwarancję do 11 godzin ciągłego wydmuchiwania notatek na jednym ładowaniu.

Nawet jeśli nie ma Cię w domu i musisz na chwilę naładować baterię na następną rozmowę, zaledwie 3 minuty ładowania zapewniają około 1 godziny użytkowania.

Jest łatwy w użyciu; jednym stuknięciem możesz odtwarzać, wstrzymywać i zmieniać utwory podczas słuchania muzyki. Możesz także odbierać połączenia za pomocą Galaxy Buds +.

Po podłączeniu go do konta w chmurze Samsung automatycznie łączy się z podłączonymi urządzeniami za każdym razem, gdy znajdą się w zasięgu.

Bose Sports Earbuds — najlepsze niedrogie bezprzewodowe słuchawki douszne do rozmów

zalety:

 • Świetne do ćwiczeń i uprawiania sportu
 • Mocna żywotność baterii
 • Jakość dźwięku jest niezrównana
 • Bardzo trwałe
 • Wodoodporny i odporny na pot
 • Łatwy w użyciu

Cons:

 • Regulacja głośności mogłaby być lepsza
 • Może nie pasować do większych uszu

Możesz nie być w stanie uniknąć szumów w tle, ale możesz użyć tych sportowych wkładek dousznych Bose, aby ograniczyć zakłócenia w rozmowach telefonicznych. Zapewnia wyraźne rozmowy dzięki wbudowanej technologii, która odróżnia Twój głos od hałasu otoczenia. Dzięki tej technologii Twój rozmówca usłyszy Cię, nawet jeśli pracujesz z domu w pracowity dzień.

Odbieranie połączeń lub odrzucanie połączeń można wykonać jednym dotknięciem przycisku. A ponieważ możesz pracować przez dłuższy czas, pot z twoich uszu nie spowoduje żadnej szkody dla wkładek dousznych ze względu na ich wodoodporną i odporną na pot konstrukcję. Technologia ta przydaje się również, gdy wkładki douszne są używane do uprawiania sportu.

🔥 Zalecana:  Ile zarabiają rapowi Ghostwriterzy? (Z liczbami rzeczywistymi)

Bateria jest zbudowana tak, aby wytrzymać długie godziny rozmowy przez telefon. Technologia redukcji szumów gwarantuje, że szumy tła są redukowane w taki sposób, że nie wpływają one na jakość dźwięku.

Wkładki douszne oferują około 5 godzin soku na jednym ładowaniu i szybkie ładowanie dzięki dołączonemu etui ładującemu.

Słuchawki Bose Sports Earbuds są kompatybilne z aplikacjami na Androida i iOS oraz mają zasięg Bluetooth do 30 stóp. Oceniamy ją jako jedną z najlepszych bezprzewodowych słuchawek dousznych do rozmów telefonicznych i biznesowych ze względu na lekkość, najnowszą technologię audio i Bluetooth oraz przystępną cenę.

Apple Airpods — najlepsze słuchawki douszne do rozmów biznesowych i służbowych

zalety:

 • Łatwa konfiguracja i podłączenie
 • Świetna jakość dźwięku
 • Redukcja szumów jest na najwyższym poziomie
 • Niesamowita żywotność baterii
 • Może łączyć się z wieloma urządzeniami jednocześnie

Cons:

 • Trochę drogo
 • Po pewnym czasie mikrofon może zacząć działać nieprawidłowo

Apple jest znane ze swoich produktów premium, które są teraz synonimem jego marki. Ten airpod z pewnością zapewni jedną z najlepszych jakości dźwięku. Wystarczy jedno dotknięcie, aby skonfigurować Airpods. Z gwarancją około 24 godzin słuchania i 18 godzin rozmów, jest idealnym wyborem dla osób ze spazmatycznym zasilaniem.

Waży zaledwie 3,5 uncji i dobrze pasuje do uszu. Ma podwójne mikrofony kształtujące wiązkę, które zostały zaprojektowane w celu zmniejszenia, a nawet wyeliminowania szumów tła.

Etui można ładować za pomocą złącza Lightning, podczas gdy AirPods będą z kolei ładowane za pomocą etui.

Przeczytaj także: Jak naprawić odpowiedź „Wybrany numer nie działa”.

Jabra Elite Active 75t – najlepsze słuchawki do biegania i rozmów telefonicznych

zalety:

 • Świetna jakość baterii i szybkie ładowanie
 • Jest objęty 2-letnią gwarancją
 • Wodoodporny i odporny na pot
 • Dobrze zintegrowana regulacja głośności
 • Przyjazny dla kieszeni

Nie możemy uzupełnić listy najlepszych bezprzewodowych wkładek dousznych do rozmów telefonicznych i biznesowych, nie wspominając o wielofunkcyjnych wkładkach dousznych ze sklepu Jabra.

Z pewnością uzyskasz około 6 godzin pracy na baterii podczas rozmów i muzyki, uzyskując około godziny soku z 15-minutowego ładowania wkładek dousznych.

Zmniejsza również zakłócenia szumów tła, dzięki czemu nie zakłóca jakości Twojej firmy i rozmów telefonicznych. Posiada również zachęcającą regulację poziomu głośności, którą można dostosować do profilu słuchu.

Posiada 4 różne wbudowane mikrofony, które zapewniają, że Twój głos jest dobrze odróżniony od dźwięków otoczenia. Filtrują dochodzące dźwięki, emitują Twój głos, aby rozmówca mógł Cię wyraźnie usłyszeć.

Dobrze pasuje, jest wodoodporny i odporny na pot, co czyni go jednym z najlepszych bezprzewodowych wkładek dousznych do rozmów telefonicznych i biznesowych oraz do ćwiczeń fizycznych, takich jak bieganie. Jest kompatybilny z aplikacją Jabra Sound, która sprawia, że ​​proste sterowanie jest bardziej dostępne. Jest lekki, objęty 2-letnią gwarancją i bezpiecznie dopasowany dzięki specjalnej powłoce uchwytu.

🔥 Zalecana:  Zagadka Siedmiu Planet | Czy potrafisz rozwiązać zagadkę siedmiu planet?

Przeczytaj także: Najlepsze prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne z zaczepami na uszy

Sony WF — najlepsza prawdziwie bezprzewodowa słuchawka douszna z redukcją szumów do wideokonferencji

zalety:

 • Świetna jakość dźwięku
 • Kontrola Alexa promuje obsługę bez użycia rąk
 • Świetna żywotność baterii
 • Można sparować z wieloma urządzeniami jednocześnie

Cons:

 • Słuchawki douszne nie mogą działać niezależnie od siebie
 • Wymaga aktualizacji oprogramowania układowego

Ta para wkładek dousznych uzupełnia naszą listę najlepszych bezprzewodowych wkładek dousznych do rozmów telefonicznych i biznesowych. Wbudowany procesor Sony QN1e z redukcją szumów HD gwarantuje najlepszą jakość dźwięku podczas rozmów z klientami.

Nie ma znaczenia, gdzie jest twój telefon, o ile masz słuchawki douszne, po prostu stuknij, aby odebrać połączenie, a nie będziesz mieć problemów z wbudowanym mikrofonem.

Jest również zaprojektowany, aby dostosować jakość dźwięku do każdej wykonywanej czynności. Odbywają się za to dodatkowe wbudowane mikrofony, które izolują Twój głos, zapewniając lepszą jakość dźwięku, nawet jeśli jesteś w autobusie.

Żywotność baterii wynosząca około 24 godzin w futerale jest jedną z najlepszych na rynku, a technologia szybkiego ładowania to kolejna atrakcyjna cecha tej ulepszonej pary wkładek dousznych firmy Sony.

Obsługuje Alexa, dzięki czemu możesz sterować urządzeniami inteligentnymi za pomocą głosu. Ponieważ jest kompatybilny z aplikacją mobilną Sony, możesz łatwo zsynchronizować wkładki douszne, aby uzyskać łatwy dostęp do wszystkich funkcji.

Po wyjęciu z pudełka wkładki douszne są dostarczane z 6 wkładkami dousznymi w różnych rozmiarach, dzięki czemu możesz je wymieniać, aby uzyskać odpowiednie dopasowanie do uszu. Etui ładujące jest stylowe, a wkładki douszne są modne. Umieść wkładki douszne w uchu i przekręć je lekko do tyłu, aby upewnić się, że dobrze pasują.

Przeczytaj także: Najlepsze wkładki douszne z redukcją szumów do spania z chrapiącym

Ostatnia aktualizacja 07.06.2023 Jesteśmy partnerem Amazon.com, Amazon.co.uk i Amazon.in i zarabiamy na kwalifikujących się zakupach za pośrednictwem naszych linków bez dodatkowych kosztów dla Ciebie.