5 wskazówek dotyczących rozwiązywania problemów z aplikacją DoorDash

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 5 wskazówek dotyczących rozwiązywania problemów z aplikacją DoorDash

Bez wątpienia, DrzwiDash jest absolutnie jedną z najlepszych używanych obecnie aplikacji do dostarczania żywności.

Stał się bardziej popularny podczas pandemii, ponieważ pomaga uniknąć kontaktu z ludźmi bez poświęcania ulubionych posiłków.

Jeśli masz ochotę na coś, ale nie masz ochoty wychodzić, DoorDash z pewnością może to zaspokoić, po prostu przechodząc do ich aplikacji i klikając ulubioną restaurację, aby zamówić jedzenie.

Ale… co jeśli aplikacja nie działa?

Oczywiście nikt nie chciałby zajmować się problemem technicznym, zwłaszcza jeśli jesteś głodny; to z pewnością ostatnia rzecz, którą chcesz się zajmować. Ale czasami nawet najlepsze aplikacje mogą nie działać poprawnie. To rzadkie scenariusze, ale się zdarzają.

A jeśli kiedykolwiek byłeś w takiej sytuacji (lub będziesz w przyszłości), oto nasze pięć wskazówek dotyczących rozwiązywania problemów z aplikacją DoorDash.

#1 Uruchom ponownie aplikację DoorDash

Jest to prawdopodobnie najprostsza rzecz, jaką możesz zrobić, gdy aplikacja DoorDash nie działa dobrze. Jako pierwszy krok możesz spróbować go zamknąć i ponownie uruchomić.

Jeśli uważasz, że problem dotyczy telefonu, możesz również zamknąć aplikację, a następnie otworzyć ją ponownie, aby sprawdzić, czy problem został rozwiązany.

Wciąż nie działa? Możesz również sprawdzić połączenie Wi-Fi. Upewnij się, że Twoje połączenie internetowe działa. Dioda Internetu w modemie powinna świecić na zielono, sygnał Wi-Fi w telefonie powinien być silny, a tryb samolotowy nie powinien być włączony.

Możesz też sprawdzić inną witrynę internetową lub aplikację, aby sprawdzić, czy działają i czy mają dostęp do internetu.

A jeśli tylko DoorDash nie może uzyskać dostępu do sieci, może nie działać.

#2 Sprawdź, czy aplikacja Doordash nie działa

DoorDash to aplikacja do dostarczania jedzenia, która jest otwarta przez 24 godziny, dlatego zawsze powinna być dostępna do użytku.

🔥 Zalecana:  Dezaktywacja DoorDash – 12 naruszeń umowy DoorDash, których należy unikać

Jeśli więc nie działa, prawdopodobnie zadałbyś sobie pytanie: „Dlaczego DoorDash dzisiaj nie działa?”

Cóż, może spaść.

Ale jak sprawdzić, czy aplikacja DoorDash nie działa?

Pierwszą oznaką jest to, że nie będziesz w stanie płynnie się zalogować. Może pojawić się komunikat o błędzie „503 usługa chwilowo niedostępna” lub coś w rodzaju „502 zła brama”. Możesz również sprawdzić strony mediów społecznościowych DoorDash, aby sprawdzić, czy mają jakieś ogłoszenia o trwających przerwach w działaniu.

Jeśli nie ma jeszcze żadnych ogłoszeń, możesz sprawdzić to sam i przejść do Strona stanu DoorDash pod adresem IsDownStatus. Wykorzystanie tego pokaże ci, czy inni ludzie też mają z tym problemy.

A jeśli zostanie potwierdzone, że nie działa, być może trzeba będzie poczekać, aż problem zostanie rozwiązany przez techników DoorDash.

#3 Sprawdź opcje płatności

DoorDash wymaga posiadania ważnej karty kredytowej lub debetowej połączonej z kontem, więc upewnij się, że ją masz.

Upewnij się też, że na karcie jest wystarczająco dużo pieniędzy, aby pokryć zamówienia na dostawę jedzenia, w przeciwnym razie transakcja nie zostanie zrealizowana i po prostu będziesz sfrustrowany. Warto również wiedzieć, że opcja płatności gotówką została już dawno usunięta przez DoorDash z powodu COVID-19.

Jeśli jednak nie masz karty debetowej lub kredytowej, nadal możesz składać zamówienia za pośrednictwem DoorDash u innych partnerów płatniczych, takich jak Apple Pay, Google Pay, PayPal i Venmo.

#4 Odinstaluj i ponownie zainstaluj aplikację DoorDash

Ok, więc jeśli Twoja opcja płatności działa i wyczerpałeś już wszystkie powyższe wskazówki dotyczące rozwiązywania problemów, w tym sprawdzanie pliku Usługa IsDownStatus DoorDash, możesz także spróbować odinstalować i ponownie zainstalować aplikację DoorDash na swoim telefonie.

Może to rozwiązać problemy z wadliwymi instalacjami, a nawet zaktualizować aplikację. Możesz to zrobić, całkowicie usuwając aplikację DoorDash ze swojego urządzenia i ponownie ją pobierając, przechodząc do sklepu iOS lub Google Play.

🔥 Zalecana:  Shipt Shopper vs DoorDash (2023) – Który koncert płaci więcej?

Czekając na ponowną instalację, możesz również spróbować sprawdzić, czy DoorDash działa na innym telefonie. Jeśli działa na innym urządzeniu, możesz również ponownie uruchomić telefon, aby upewnić się, że problem nie dotyczy Ciebie.

Możesz też…

#5 Użyj wersji internetowej

Tak, DoorDash ma wersja internetowa ale większość ludzi nie zdaje sobie z tego sprawy, ponieważ wszyscy są przyzwyczajeni do używania aplikacji do składania zamówień na jedzenie.

W rzeczywistości jest to bardzo dobra alternatywa, jeśli Twój telefon nie działa. Po prostu przejdź do DoorDash.com i złóż tam zamówienie.

Jest to również bardzo łatwe do naśladowania, ponieważ wersja strony internetowej jest podobna do aplikacji. Nadal możesz tam złożyć zamówienie i płynnie śledzić status zamówienia.

Jest to również świetna opcja, jeśli podróżujesz lub niedawno się przeprowadziłeś, ponieważ zapewnia łatwiejszy sposób skanowania opcji, które są wokół ciebie. Zdecydowanie świetny hack podróżny, o którym powinieneś pamiętać.

Jeśli jednak masz również problemy ze stroną DoorDash, możesz spróbować całkowicie zamknąć przeglądarkę, a następnie wrócić do DoorDash.com po ponownym otwarciu. Inną rzeczą jest to, że zawsze możesz spróbować użyć wersji internetowej w innej przeglądarce niż obecnie używasz, takiej jak Firefox, Edge, Safari lub Google Chrome.

Wniosek

Konieczność rozwiązywania problemów z aplikacją DoorDash nie jest idealna, jeśli wszystko, czego naprawdę chcesz, to jedzenie, które chcesz, ale zawsze dobrze jest wiedzieć, co robić, gdy tak się stanie.

A jeśli wypróbowałeś wszystko z naszej listy i nadal nie możesz uzyskać dostępu do świadczonych przez nich usług, zawsze możesz się z nimi skontaktować dzial obslugi klienta.

Dobrą wiadomością jest to, że zespół obsługi klienta DoorDash jest dostępny na wielu kanałach (telefon, czat i e-mail), a jego zespół jest naprawdę pomocny w rozwiązywaniu problemów swoich klientów.

🔥 Zalecana:  Jak kupić bloga (i zarabiać pieniądze) Kompletny przewodnik po zdobyciu bloga i rozwijaniu go w 2023 r.

jeśli jesteś Abonent DashPassmożesz także aktywować niektóre z jego korzyści, kontaktując się z nimi.

Po raz kolejny te problemy z aplikacją DoorDash zdarzają się bardzo rzadko, ale zawsze najlepiej jest mieć odpowiednią wiedzę na temat rozwiązywania problemów, jeśli takie przypadki wystąpią w przyszłości.