5 słuchawek do gier z mikrofonem do konsoli Nintendo Switch Lite

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 5 słuchawek do gier z mikrofonem do konsoli Nintendo Switch Lite

Szukasz fajnych słuchawek gamingowych z mikrofonem do Nintendo Switch Lite? Słuchawki do gier to doskonałe uzupełnienie zestawu do gier. Dzięki zestawowi słuchawkowemu do gier będziesz mógł cieszyć się wszechstronnymi wrażeniami z najlepszych gier.

W pośpiechu? Oto nasza trójka najlepszych

Wybrałem pięć najlepszych zestawów słuchawkowych do gier z mikrofonem dla Nintendo Switch. Te zestawy słuchawkowe zostały wybrane po uwzględnieniu jakości dźwięku, jakości mikrofonu, obsługi gier nie tylko na Nintendo Switch, ale także na PS4, PS5, Xbox, smartfonach i komputerach PC.

Przyjrzałem się tym słuchawkom do gier, które są wygodne w uszach, ponieważ nauszniki i mikrofony to dla mnie bardzo ważne elementy.

Lista moich najlepszych słuchawek gamingowych z mikrofonem do Nintendo Switch Lite

Pacrate gamingowy zestaw słuchawkowy z mikrofonem do PC PS4…

Gamingowy zestaw słuchawkowy Butfulake do konsoli Nintendo Switch, PS4,…

Pacrate gamingowy zestaw słuchawkowy z mikrofonem do PC PS4…

Gamingowy zestaw słuchawkowy Butfulake do konsoli Nintendo Switch, PS4,…

Rozkład naszych zestawów słuchawkowych do gier z mikrofonem

Przyjrzyjmy się więc bliżej każdemu z naszych słuchawek. Pokazałbym ci kilka rzeczy, które mi się podobały i kilka rzeczy, które nie podobały mi się tak bardzo w tych zestawach słuchawkowych.

Pacrate GH-1 — najlepsze słuchawki gamingowe z mikrofonem do konsoli Ps4

Używałem tego zestawu słuchawkowego do gier głównie do grania w Fortnite, Agricultural Simulator, Minecraft i Roblox, i działał doskonale. To także świetny dodatek do komunikacji na Twitchu i Discordzie.

Bas jest na najwyższym poziomie, jest wyposażony w oświetlenie i wykonuje niesamowitą robotę, eliminując hałas otoczenia. Było całkiem wygodnie na uszach, ponieważ poduszki są wykonane z wysokiej jakości pianki z pamięcią kształtu. Oprócz tego, że są świetnymi słuchawkami do gier dla Nintendo Switch Lite, słuchawki do gier Pacrate to świetne słuchawki do słuchania muzyki i oglądania filmów.

🔥 Zalecana:  Najlepsze monitory do gier na PS4 poniżej 200 USD [5 Quality 75Hz, 144Hz, 165Hz Options]

Dostajesz gniazdo 3,5 mm, które dzieli się na 2, jedno dla dźwięku, a drugie dla mikrofonu.

Ogólnie rzecz biorąc, myślę, że te słuchawki do gier Switch Lite są niesamowitym dodatkiem do każdej konfiguracji gier.

RUNMUS K2 – najlepszy zestaw słuchawkowy z mikrofonem do Nintendo Switch poniżej 50 USD

Zestaw słuchawkowy do gier RUNMUS jest wyposażony w dźwięk przestrzenny 7.1. Podobało mi się, jak sprawia, że ​​granie w gry takie jak Siege i inne strzelanki FPS są bardziej wciągające. Z łatwością usłyszałbyś swoich wrogów. Bas jest również naprawdę fajny, a poduszki na uszach i na skórze głowy są ładnie zbudowane.

Urządzenie ma również małe pokrętło głośności, za pomocą którego możesz regulować głośność do woli bez konieczności wcześniejszego wstrzymywania gry. Materiały na podkładce są dość wygodne, miękkie i idealnie nadają się do długich okresów grania.

Kabel jest wystarczająco długi, więc nie będziesz musiał zbliżać się do komputera lub konsoli do gier, aby kontrolować głośność.

BENGOO G9000 – Najlepszy gamingowy zestaw słuchawkowy do muzyki

Piankowa wyściółka w BENGOO G9000 jest bardzo wygodna, długość można bardzo łatwo regulować, otrzymujesz również wtyczkę USB i wtyczkę gniazda słuchawkowego, więc niezależnie od tego, czy jest to laptop, PS4 czy Nintendo Switch, BENGOO G9000 jest świetne dopasowanie.

Słuchawki są również wyposażone w kontroler głośności i dźwięku, dzięki czemu możesz łatwo wyciszyć mikrofon i zmniejszyć lub zwiększyć głośność bez wstrzymywania gry. Kabel jest dość długi, wygodnie leży zarówno na uchu, jak i na skórze głowy.

Nie podobało mi się, że niebieskie światła na zestawie słuchawkowym można uzyskać tylko wtedy, gdy używasz go z USB. Czułem również, że mogliby dodać pokrętło wzmocnienia mikrofonu do wbudowanego pokrętła wyciszania i głośności.

🔥 Zalecana:  PlayStation VR2 debiutuje na całym świecie, zapoczątkowując nową erę gier

Jeśli masz długie włosy i mieszkasz w gorącym klimacie, myślę, że powinieneś wiedzieć, że czasami skóra głowy się poci. Wreszcie mikrofon zestawu słuchawkowego do gier działa tylko w jedną stronę. Czasami lubię, gdy podczas korzystania z mikrofonu można przełączać się między prawą a lewą stroną.

Szukasz bezprzewodowego zestawu słuchawkowego do gier w cenie poniżej 100 USD? Oto najlepsze.

Butfulake ENGH0185 — najlepszy budżetowy zestaw słuchawkowy do gier poniżej 50 USD

Zestaw słuchawkowy do gier Butfulake jest wyposażony w dźwięk przestrzenny stereo 7.1. To świetne słuchawki na PS4, Nintendo eShop Switch i wyposażone w mikrofon dookólny.

Dla mnie jakość redukcji szumów była pierwszą rzeczą, którą zauważyłem i nadal kocham ten zestaw słuchawkowy. Podczas gry w NBA 2K podobało mi się, jak zestaw słuchawkowy eliminował otaczający hałas i hałaśliwe dyskusje, które prowadzili moi przyjaciele.

Słuchawki sprawiły, że wrażenia z gry były ogólnie wciągające. Mikrofon nie miał problemów z wychwytywaniem wszystkiego, co powiedziałem, niektórzy inni gracze wskazywali, że brzmię znacznie wyraźniej.

Jedyne, co mi się nie podobało, to to, że słuchawki nie są dostarczane z przewodem przejściowym 3,5 mm. Konieczność inwestowania w przewód adaptera po otrzymaniu zestawu słuchawkowego nie jest czymś, na co się zgodzę. Obiecuje działać z Xboksem, ale zdałem sobie sprawę, że tak nie jest.

RUNMUS K8 — tani zestaw słuchawkowy do gier z redukcją szumów

Pierwszą rzeczą, którą zauważysz w tym zestawie słuchawkowym do gier, jest niebieska poświata. Podobało mi się, że były to słuchawki typu plug-and-play dla mojej konsoli Nintendo Switch Lite.

Dźwięk przestrzenny był idealny do strzelanek dla wielu graczy i jednego gracza oraz gier RPG. Wspaniale było słyszeć wrogich graczy biegnących przez pole bitwy. W grach o zombie zestaw słuchawkowy wydobywa dźwięk rozkładu i odgłosy zbliżających się zombie. Ma niesamowitą redukcję szumów i jest bardzo wygodny dla ucha.

🔥 Zalecana:  Dlaczego kobiety-gracze uwielbiają przełącznik Nintendo

Jeśli chcesz korzystać z diod LED, musisz mieć port USB bardzo blisko, a nie sądzę, żeby podobało mi się to w słuchawkach. Po kilku godzinach grania moje uszy zrobiły się gorące. Druty są również bardzo czułe na końcu. Jeśli jesteś w sesji dla wielu graczy, inni gracze mogą łatwo usłyszeć dźwięk z twoich słuchawek, jeśli głośność zostanie podniesiona bardzo wysoko.

Ogólnie rzecz biorąc, stereofoniczny zestaw słuchawkowy do gier RUNMUS to niesamowita opcja, jeśli szukasz słuchawek do gier z mikrofonem do konsoli Nintendo Switch Lite.

Zobacz także: Najlepsze podkładki pod mysz dla graczy z twardą powierzchnią

Wniosek

Ogólnie rzecz biorąc, każde z tych słuchawek do gier ma dobrą historię i są jednymi z najlepszych słuchawek do gier z mikrofonem dla Nintendo Switch Lite. Chętnie dowiem się, czy próbowałeś któregoś z nich lub jeśli masz jakieś pytania.

Zobacz te 5 tanich myszy do gier z bocznymi przyciskami.

Ostatnia aktualizacja 05.06.2023 Jesteśmy partnerem Amazon.com, Amazon.co.uk i Amazon.in i zarabiamy na kwalifikujących się zakupach za pośrednictwem naszych linków bez dodatkowych kosztów dla Ciebie.