5 najlepszych zestawów słuchawkowych i słuchawek Bluetooth, które łączą się z wieloma urządzeniami – Multipoint [2 Phones]

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 5 najlepszych zestawów słuchawkowych i słuchawek Bluetooth, które łączą się z wieloma urządzeniami – Multipoint [2 Phones]

Czy kiedykolwiek musiałeś podłączyć zestaw słuchawkowy lub słuchawki do wielu urządzeń? Istnieją dobrej jakości słuchawki z funkcją Bluetooth, które umożliwiają podłączenie dwóch urządzeń jednocześnie. Możesz podłączyć odtwarzacz MP3 do odtwarzania muzyki i podłączyć smartfon do rozmów. Aby Ci pomóc, przygotowaliśmy listę najlepszych zestawów słuchawkowych Bluetooth dla wielu urządzeń.

W pośpiechu? Oto nasze trzy najlepsze wielopunktowe zestawy słuchawkowe Bluetooth

Aby skompilować tę listę najlepszych zestawów słuchawkowych Bluetooth, które łączą się z 2 telefonami, wzięliśmy pod uwagę jakość urządzeń audio, rozważyliśmy ceny, wzięliśmy pod uwagę łatwość podłączenia ich do wielu urządzeń, upewniliśmy się również, że są to jedne z najwygodniejszych dla użytkowników na całym świecie.

Najlepsze zestawy słuchawkowe i słuchawki Bluetooth, które łączą się z wieloma urządzeniami – [Multipoint Bluetooth Headsets]

Słuchawki douszne Avantree Audition Pro 40 godz. Bluetooth…

Zestaw słuchawkowy Bluetooth FIMITECH, słuchawka bezprzewodowa V5.0…

Zestaw słuchawkowy Bluetooth Conambo 5.1 z podwójnym mikrofonem CVC8.0…

Zestaw słuchawkowy Bluetooth ICOMTOFIT, bezprzewodowy…

Sony WH-1000XM4 Bezprzewodowa karta premium z redukcją szumów…

Słuchawki douszne Avantree Audition Pro 40 godz. Bluetooth…

Zestaw słuchawkowy Bluetooth FIMITECH, słuchawka bezprzewodowa V5.0…

Zestaw słuchawkowy Bluetooth Conambo 5.1 z podwójnym mikrofonem CVC8.0…

Zestaw słuchawkowy Bluetooth ICOMTOFIT, bezprzewodowy…

Sony WH-1000XM4 Bezprzewodowa karta premium z redukcją szumów…

Avantree Audition Pro – Najlepszy zestaw słuchawkowy Bluetooth dla wielu urządzeń

zalety:

 • Bardzo łatwy w użyciu
 • Świetna żywotność baterii
 • Można podłączyć do telewizora bez opóźnień
 • Super wygodne i bardzo lekkie
 • Ma świetny dźwięk Hi-Fi

Con:

 • Niezbyt idealne dla niektórych dużych uszu
 • Brakuje aktywnej funkcji redukcji szumów
 • Aby uzyskać najlepszą wydajność, może być potrzebny adapter Bluetooth

Pierwszym na naszej liście najlepszych zestawów słuchawkowych Bluetooth, które łączą się z 2 telefonami, jest zestaw słuchawkowy Bluetooth telefonu komórkowego Avantree Audition Pro. Zaprojektowane z myślą o wygodzie, Avantree Audition Pro mają ultralekką konstrukcję, super miękkie proteinowe nauszniki i regulowany pałąk do noszenia przez cały dzień. Jeśli chcesz wygody słuchawek bezprzewodowych lub długotrwałych właściwości połączenia przewodowego, które nie wyczerpują baterii, Avantree Audition Pro zapewni Ci to, czego potrzebujesz.

🔥 Zalecana:  Jak usunąć kogoś z grupy Snapchat w 2023 r

Słuchawki Avantree Audition Pro, wyposażone w wytrzymałą baterię, która zapewnia do 40 godzin odtwarzania, są idealne do długotrwałego użytkowania. Co ciekawe, nie musisz być technicznym guru, aby połączyć się z zestawem słuchawkowym Avantree Audition Pro. Gdy Twój telefon obsługuje NFC, wystarczy dotknąć, aby sparować i połączyć się z obsługiwanymi telefonami. Namiętni miłośnicy muzyki będą cieszyć się jakością dźwięku z wyraźnymi basami, wysokimi tonami i średnimi tonami.

FimiTech – Najlepsze bezprzewodowe słuchawki do komputera z mikrofonem

zalety:

 • Specjalna odporność na wodę i pot
 • Funkcja redukcji szumów
 • Ma imponującą 12-letnią gwarancję
 • Wyjątkowy wysokiej klasy futerał

Con:

 • Odczytuje tylko liczbę, ale nie nazwisko dzwoniącego

Ten zestaw słuchawkowy Bluetooth został zaprojektowany tak, aby wygodnie mieścił się w uchu dzięki rozciągliwemu i obrotowemu mikrofonowi, który umożliwia regulację kąta w celu dopasowania zarówno do prawego, jak i lewego ucha. Z tym zestawem słuchawkowym możesz sparować z dwoma urządzeniami jednocześnie, dlatego umieściliśmy go na naszej liście najlepszych zestawów słuchawkowych Bluetooth, które łączą się z 2 telefonami.

Może być używany z większością komputerów, laptopów, tabletów i telefonów komórkowych z obsługą Bluetooth. Jest również wyposażony w szybkie parowanie i łączenie. Podpowie głosowo numer dzwoniącego, więc nie musisz się martwić, że przegapisz jakieś połączenie w pracy.

Możesz także używać tego zestawu słuchawkowego Bluetooth w ruchu drogowym, ponieważ bezprzewodowa słuchawka bez użycia rąk pozwoli Ci odbierać połączenia, nawet podczas jazdy, nadal możesz zwracać uwagę na otoczenie.

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Bluetooth FimiTech zasługuje na swoje miejsce na tej liście najlepszych zestawów słuchawkowych Bluetooth, które łączą się z 2 telefonami ze względu na zakres funkcji, obsługę większości urządzeń oraz fakt, że ma dobrą cenę.

Conambo – najlepszy wielopunktowy zestaw słuchawkowy dla kierowców ciężarówek i kierowców

zalety:

 • Pasuje wygodnie do każdego ucha
 • Imponująca żywotność baterii
 • Dobra głośność i jakość dźwięku
 • Bardzo łatwe do sparowania
🔥 Zalecana:  15 najlepszych łatwych i dobrze płatnych prac w tym roku

Con:

 • Brak funkcji ogłaszania dzwoniącego

Kolejnym godnym urządzenia na tej ekskluzywnej liście najlepszych zestawów słuchawkowych Bluetooth dla wielu urządzeń jest zestaw słuchawkowy Conambo Bluetooth.

Wyposażony w najnowszy układ Qualcomm QCC 3020 w połączeniu z Bluetooth 5.0, zestaw słuchawkowy Conambo Bluetooth został zaprojektowany, aby stworzyć silne połączenie między urządzeniami. Podczas rozmów HD nie musisz się martwić o jakość swojego głosu po drugiej stronie, ponieważ ten zestaw słuchawkowy Bluetooth ma specjalną technologię aptX HD, która przesyła dźwięk przez Bluetooth bez pogorszenia jakości dźwięku. Zapewnia, że ​​drugi koniec usłyszy każdy ton Twojego głosu.

Specjalnie wykonany zestaw słuchawkowy Bluetooth, zestaw słuchawkowy Conambo Bluetooth zapewnia niezrównaną czystość głosu dzięki technologii redukcji szumów CVC8.0 i podwójnemu mikrofonowi, który doskonale oddziela Twój głos od 80 dB hałasu ulicznego. Wierzymy, że conambo to bez wątpienia najlepszy zestaw słuchawkowy Bluetooth dla kierowców ciężarówek.

Przeczytaj także: Najlepsze bezprzewodowe słuchawki douszne do rozmów telefonicznych i biznesowych

ICOMTOFIT – Najlepszy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy z mikrofonem do laptopa

zalety:

 • Doskonała jakość dźwięku
 • Pasuje wygodnie do każdego ucha
 • Świetna żywotność baterii
 • Technologia redukcji szumów
 • Aktywne monity dźwiękowe

Con:

 • Wydaje się zbyt duży i nieporęczny
 • Ogłasza tylko numer dzwoniącego, a nie nazwisko

Ważący zaledwie 0,5 uncji i wystarczająco wytrzymały, aby można go było nosić przez wiele godzin, bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Bluetooth ICOMTOFIT znajduje się na naszej liście najlepszych zestawów słuchawkowych Bluetooth dla wielu urządzeń. Jest w stanie sparować się z dowolnymi dwoma urządzeniami Bluetooth w tym samym czasie. Zapewnia szybkie i stabilne parowanie ze smartfonami, tabletami, laptopami i odtwarzaczami MP3 z systemami iOS i Android z odległości do 33 stóp.

Dzięki temu zestawowi słuchawkowemu Bluetooth możesz być pewien komfortu wspieranego przez lekką konstrukcję i wyjątkowo miękkie żele do uszu. Dzięki bardzo wydajnemu wbudowanemu mikrofonowi HD, który zapewnia krystalicznie czystą jakość dźwięku i naturalny dźwięk, możesz cieszyć się wysokiej jakości muzyką i wyraźnymi rozmowami telefonicznymi, gdziekolwiek jesteś.

🔥 Zalecana:  Czy pisanie bloga jest trudne? (Tak, oto 11 powodów)

Przeczytaj także: Najlepsze bezprzewodowe słuchawki douszne z etui ładującym

Sony WH-1000XM4 – Najlepszy zestaw słuchawkowy z redukcją szumów dla Call Center

zalety:

 • Doskonała jakość dźwięku
 • Technologia podwójnego czujnika hałasu
 • Dotknij elementów sterujących czujnika, aby wstrzymać/odtworzyć/pominąć utwory
 • Funkcja redukcji szumów
 • Imponująca żywotność baterii

Con:

 • Urządzenie wydaje się przecenione
 • Jego kontrola dźwięku wymaga lokalnego udostępniania
 • Dźwięk Reality 360 jest ograniczony

Jeden z gwiezdnych słuchawek wyprodukowanych przez Sony, bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Bluetooth Sony WH-1000XM4 dołącza do tej ekskluzywnej listy najlepszych zestawów słuchawkowych Bluetooth, które łączą się z 2 telefonami. Może łączyć się z dwoma urządzeniami jednocześnie, jest również wyposażony w technologię talk-to-chat, która pozwala prowadzić rozmowy całkowicie bez użycia rąk.

Dzięki funkcji cyfrowej redukcji szumów usłyszysz każde słowo, nutę i melodię z wielką wyrazistością, gdziekolwiek jesteś. Godna uwagi jest również żywotność baterii. Dzięki bezprzewodowemu zestawowi słuchawkowemu Bluetooth WH-1000XM4 masz pewność, że uzyskasz do 30 godzin pracy na baterii z obsługą szybkiego ładowania.

Przeczytaj także: Najlepsze zestawy słuchawkowe Bluetooth do muzyki i rozmów telefonicznych

Ostatnia aktualizacja 2023-06-09 Jesteśmy partnerem Amazon.com, Amazon.co.uk i Amazon.in i zarabiamy na kwalifikujących się zakupach za pośrednictwem naszych linków bez dodatkowych kosztów dla Ciebie.