5 najlepszych wzmacniaczy gier na Androida [CPU / Phone Cooler App Downloads]

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 5 najlepszych wzmacniaczy gier na Androida [CPU / Phone Cooler App Downloads]

Czy kiedykolwiek musiałeś odinstalować jedną ze swoich ulubionych gier, ponieważ spowalnia ona Twój telefon z Androidem? A co, jeśli znajdziesz sposób na obejście tego problemu, wciąż korzystając z tego samego telefonu? Możesz grać we wszystkie swoje ulubione gry przygodowe za pomocą niezawodnego wzmacniacza gier dla Androida, nawet jeśli Twój telefon z Androidem jest stary.

Jedną wadą korzystania z niektórych wzmacniaczy gier na telefony z Androidem jest to, jak szybko mogą one rozładować baterię. Wkrótce telefon może zacząć się nagrzewać i ostatecznie wyczerpać. Jednak zalecane tutaj wzmacniacze gier nie spowodują wyczerpania baterii, ale zamiast tego poprawią szybkość twojego urządzenia z Androidem.

W sklepie Google Play znajdziesz wiele dopalaczy gier na urządzenia z Androidem. Pamiętaj, że nie wszystkie aplikacje dostępne w Sklepie Play poprawią szybkość Twojego telefonu, więc musisz ostrożnie wybierać aplikacje, które naprawdę działają. Dobrą wiadomością jest to, że są one również dostępne do pobrania dla wszystkich.

Najlepsze Game Boostery na Androida

 1. Game Launcher dla uzależnionych od gier
 2. Wzmacniacz prędkości DU
 3. Game Booster: Zaawansowany wzmacniacz prędkości jednym dotknięciem
 4. Game Booster: chłodzenie telefonu
 5. Game Booster / Graj w gry szybciej i płynniej

Game Launcher dla Game Addicted – najlepsze aplikacje poprawiające wydajność gier na PC

A dobry wzmacniacz do gry musi mieć możliwość zamykania aplikacji działających w tle i skanowania telefonu w celu uzyskania lepszej wydajności. Dzięki „programowi uruchamiającemu gry” otrzymujesz jedno i drugie, a nawet więcej. Dodatkowo istnieje funkcja „nie przeszkadzać”, która pozwala cieszyć się grą bez przerywania połączeń i innych powiadomień. Nie wyczerpuje zbytnio baterii, a pamięć telefonu niekoniecznie musi być duża, abyś mógł cieszyć się ulubionymi grami. Kolejną funkcją Game Booster jest tryb „dziecka”, który wyłącza przycisk Home i inne przyciski podczas gry.

🔥 Zalecana:  19 najlepszych aplikacji i witryn z ofertami pracy dorywczej, aby zarobić poważne pieniądze

Przeczytaj także: Jak poprawić wydajność gier na Androidzie

DU Speed ​​​​Booster – Najlepszy wzmacniacz gier online na Androida

Ta aplikacja jest oczywiście środkiem do czyszczenia telefonu, ale w trakcie zwalnia miejsca, które wcześniej były zajmowane przez śmieci. Po tym czyszczeniu Twój telefon z Androidem zostanie zoptymalizowany pod kątem szybkiego działania. Gdy funkcja Speed ​​Booster jest włączona, wszelkie problemy, które mogą prowadzić do opóźnień urządzeń, zostaną usunięte. Jest to aplikacja wspomagająca czyszczenie aplikacji, która zapobiegnie awariom i zaciemnieniom ekranu podczas korzystania z szybkich gier. Aplikacja ma inne funkcje, takie jak optymalizacja jednym dotknięciem, oszczędzanie baterii, skanowanie antywirusowe i zarządzanie pamięcią wewnętrzną.

Przeczytaj także: Jak przetaktować Androida z rootowaniem i bez niego

Game Booster: One Tap Advanced Speed ​​Booster – najlepsza aplikacja do chłodzenia na Androida

Zaprojektowany wyłącznie dla użytkowników Androida, ten zaawansowany przyspieszacz został zaprojektowany, aby wygładzić wrażenia z gry. Jeśli Twoje urządzenie z Androidem ma mniejszą pamięć RAM, jest to dla Ciebie najlepszy wzmacniacz gier. Eliminuje wszelkie możliwości opóźnień lub wolnych występów. Usunie wszelkie niepotrzebne aplikacje, które w naturalny sposób zapobiegają przyspieszeniu pamięci telefonu podczas grania w gry. Całkowicie optymalizuje procesor, pamięć RAM, pamięć masową i inne funkcje, które przyczyniają się do błyskawicznej gry. Aplikacja nie wyczerpuje baterii, a także optymalizuje urządzenia do innych celów niż granie.

Przeczytaj także: Najlepsze niskobudżetowe telefony do gier poniżej 300 USD

Game Booster: Phone Cooler – najlepsza aplikacja do chłodzenia telefonu z systemem Android

Kiedy telefon z Androidem się przegrzewa, prawdopodobnie doprowadzi to do opóźnień. W takich okolicznościach każda gra z wyższej półki ulegnie awarii. The aplikacja do chłodzenia telefonu działa na schłodzenie temperatury telefonu i ograniczenie aplikacji, które normalnie powodują przegrzanie urządzenia. Ma Space Cleaner i Memory Cleaner, które czyści śmieciową pamięć telefonu w sposób, który uwalnia smartfon w celu łatwego uruchamiania gry. Przypomina o usunięciu przestarzałych aplikacji i plików, aby nie zajmowały zbyt dużo miejsca na urządzeniu. Możesz także ustawić przypomnienie o wyczyszczeniu śmieci telefonu, aby nie trzeba było robić tego ręcznie.

🔥 Zalecana:  Potrzebuję pieniędzy teraz i rozpaczliwie - 23 sposoby na szybką gotówkę

Przeczytaj także: Najlepszy tablet do gier poniżej 200 USD

Game Booster/Graj w gry szybciej i płynniej – najlepsze mobilne chłodzenie procesora online

Ten wzmacniacz do gry ma potencjał, aby poprawić wydajność telefonu nawet o 200%. Chociaż różni się od programów do czyszczenia telefonu, które zastępują wzmacniacze gier, ta aplikacja zoptymalizuje usługę Androida w tle, gdy używasz szybkich aplikacji, takich jak ciężkie gry graficzne. Może współpracować z telefonami zrootowanymi i nierootowanymi. Dzięki niemu możesz grać w gry bez zakłócania połączeń i niepotrzebnych powiadomień. Oszczędza także żywotność baterii i pomaga zarządzać pamięcią telefonu niezależnie od jakichkolwiek ograniczeń sprzętowych telefonu z Androidem.

Przeczytaj także: 6 najlepszych smartfonów z Androidem poniżej 300 GBP

Jak pobrać i zainstalować Game Booster na urządzeniach z Androidem

 • Przed wykonaniem któregokolwiek z tych kroków upewnij się, że Twój Internet jest ustawione na ‘NA
 • W telefonie otwórz menu i znajdź Sklep Play. Lub po prostu kliknij dowolne łącze w tym artykule, aby przejść bezpośrednio do strony pobierania gry.
 • Stuknij w Aplikacja Sklep Play. kiedy jesteś w wpisz nazwę aplikacji w pasku wyszukiwania
 • Gdy zobaczysz aplikację, której szukasz, Otwórz to i stuknij w pobierać
 • Po pobraniu przejdź do instalowanie aplikacji. Po zainstalowaniu Game Booster znajdź go w opcjach menu telefonu. Stuknij w aplikację i włączyć opcję jednym dotknięciem jeśli ma
 • Przed rozpoczęciem gry upewnij się, że to zrobisz włącz wzmacniacz gry, i wtedy powinieneś być gotowy na wspaniałe wrażenia z gry

Większość graczy martwi się niespójnymi problemami sprzętowymi podczas pobierania zaawansowanych technologicznie gier z ponadprzeciętną grafiką. Chociaż możesz nie być w stanie kontrolować problemów ze sprzętem, możesz pobrać jeden z najlepszych wzmacniaczy gier na urządzenia z Androidem, zalecany w tym przewodniku.

Przeczytaj także: Jak przetaktować procesor i pamięć RAM laptopa w systemie Windows 10

Table of Contents

🔥 Zalecana:  Technologia dronów obejmuje coraz więcej branż każdego dnia