5 najlepszych słuchawek dousznych i opasek przeciw chrapaniu z redukcją szumów do spania z chrapiącą osobą

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 5 najlepszych słuchawek dousznych i opasek przeciw chrapaniu z redukcją szumów do spania z chrapiącą osobą

Parskanie lub chrząkanie w oddechu osoby podczas snu może poważnie przeszkadzać. Czy kiedykolwiek nie spałeś całą noc z powodu chrapania osoby lub partnera? A może mieszkasz z hałaśliwymi sąsiadami, którzy wydają się być zdeterminowani, by każdej nocy nie przespać nocy? Pragniesz naturalnego, miłego i przyjemnego snu lub odpoczynku? Cóż, przeprowadziliśmy testy, badania i opracowaliśmy listę naszych najlepszych wkładek dousznych przeciw chrapaniu z redukcją szumów do spania z osobą chrapiącą.

W pośpiechu? Oto nasza trójka najlepszych

Te wkładki douszne z redukcją szumów do spania z osobą chrapiącą są w stanie wyciszyć hałas i sprawić, że będziesz spać w naturalny sposób. Dzięki tym wkładkom dousznym nie będziesz musiał martwić się o hałas dochodzący z dowolnego miejsca w dowolnej formie i będziesz mógł uzyskać potrzebny odpoczynek tak długo, jak chcesz.

Najlepsze wkładki douszne przeciw chrapaniu z redukcją szumów do spania z chrapiącą osobą

Bose Sleepbuds II — technologia snu klinicznie…

Bezprzewodowe słuchawki douszne Sony Bluetooth: hałas…

Zatyczki do uszu z redukcją szumów do spania, Eargrace 3…

Amazfit Zenbuds Inteligentne słuchawki douszne do spania, Noise…

Bezprzewodowe słuchawki douszne Omidyi True Noise…

Bose Sleepbuds II — technologia snu klinicznie…

Bezprzewodowe słuchawki douszne Sony Bluetooth: hałas…

Zatyczki do uszu z redukcją szumów do spania, Eargrace 3…

Amazfit Zenbuds Inteligentne słuchawki douszne do spania, Noise…

Bezprzewodowe słuchawki douszne Omidyi True Noise…

Słuchawki douszne QuietOn — najlepsze słuchawki do spania z chrapiącą osobą

Plusy:

 • Aktywna funkcja redukcji szumów
 • Bardzo łatwy w użyciu
 • Wyjątkowy dźwięk
 • Brak sygnału Bluetooth zakłócającego sen

Cons:

 • Sporadyczne problemy z dopasowaniem dousznym

Pierwsze na tej ekskluzywnej liście wkładek dousznych z redukcją szumów do spania z chrapiącymi są wkładki douszne QuietOn. Wkładki douszne QuietOn są dostarczane z wkładkami dousznymi o różnych rozmiarach, które są dołączone, aby zapewnić idealne dopasowanie do chrapania, ogólne wyciszenie dźwięku i idealny komfort snu.

Jeśli chodzi o świat redukcji hałasu podczas snu, słuchawek QuietOn Earbuds nie można odrzucić. Są bardzo łatwe w użyciu; skutecznie blokują dźwięk bez żadnych problemów.

Te wkładki douszne korzystają z Bluetooth, a ta funkcja jest bardzo istotna dla naprawdę skutecznego urządzenia do spania. Te wkładki douszne zapewniają kontrolę nad środowiskiem snu, eliminację niepożądanych zakłóceń i długoterminową ochronę zdrowia. Ponadto, dzięki świetnej żywotności baterii, możesz cieszyć się imponującym 20-godzinnym czasem użytkowania.

Bose Noise Masking Sleepbuds II — najlepsze słuchawki douszne z redukcją szumów do spania z alarmem

Plusy:

 • Bardzo wygodne douszne
 • Aktywna technologia maskowania szumów
 • Powłoka zapobiegająca tarciu zapobiegająca piskom
 • Dobra żywotność baterii

Kolejnym na tej liście wkładek dousznych z redukcją szumów do spania z chrapiącym jest Bose Sleepbuds II. Zaprojektowane przede wszystkim do snu, słuchawki Bose Sleepbuds II zapewniają uspokajające i tłumiące hałas dźwięki, które pomogą Ci zasnąć i przespać całą noc. Zaawansowane technologicznie urządzenie Bose Sleepbuds II odtwarza tylko oryginalne treści z włączonej aplikacji Bose Sleep.

Masz dostęp do 40 specjalnie dobranych dźwięków w Bibliotece dźwięków, skąd możesz pobierać ulubione do słuchawek, kontrolować głośność, a nawet uzyskiwać dostęp do specjalnych funkcji, takich jak osobisty alarm. Uspokój pędzący umysł lub przenieś się do kojącego otoczenia dzięki zawartości zawierającej tonalne otoczenie i dźwięki natury.

Co ciekawe, słuchawki Bose SleepBuds II mają wkładki douszne wykonane z miękkiego silikonu, dzięki czemu zapewniają wygodę przez całą noc, nawet jeśli przewracasz się i śpisz na boku. Ciesz się całonocnym snem dzięki baterii, która może wytrzymać do 10 godzin aktywnego użytkowania.

Sony WF-SP700N — najlepsze urządzenia wyciszające do spania

Plusy:

 • Dobry i imponujący dźwięk
 • Pasuje bardzo wygodnie
 • Wbudowana technologia redukcji szumów

Cons:

 • W jakiś sposób trudno jest umieścić wkładki douszne w etui ładującym

Kolejną z naszych najlepszych wkładek dousznych z redukcją szumów do spania z osobą chrapiącą są bezprzewodowe słuchawki douszne Sony WF-SP700N. Całkowicie bezprzewodowy Sony WF-SP700N jest kompatybilny z urządzeniami z systemem iOS i Android. Synchronizuje się za pomocą połączenia Bluetooth i NFC. Tłumienie hałasu dzięki technologii redukcji szumów.

Słuchawki douszne Sony WF-SP700N minimalizują zakłócenia i hałasy, zapewniając wyraźny dźwięk. Korzystaj z baterii, która może wytrzymać do 9 godzin. Skorzystaj z jego potężnego dźwięku dzięki funkcji dodatkowego basu, która zapewnia efektywną jakość dźwięku o niskim spektrum dla dużych uderzeń z każdej słuchawki dousznej. Specjalnie stworzony do ruchu, silikonowy wspornik zapewnia swobodne bezpieczeństwo bez względu na to, jak bardzo się poruszasz.

Zatyczki do uszu Eargrace — najlepsze wkładki douszne z redukcją szumów do spania w samolocie

Plusy:

 • Niesamowity projekt
 • Pasuje bardzo wygodnie
 • Technologia redukcji szumów

Cons:

 • Długie okresy użytkowania mogą powodować dyskomfort
🔥 Zalecana:  6 najlepszych monitorów komputerowych z wbudowanymi głośnikami, mikrofonem i kamerą/kamerą internetową

Następne na tej elitarnej liście wkładek dousznych z redukcją szumów do spania z chrapiącymi są zatyczki do uszu Eargrace. Wykonane z ergonomiczną i bezpieczną konstrukcją, zatyczki do uszu Eargrace są zaprojektowane z zaczepami na uszy dla bezpiecznego dopasowania. Nie musisz się więc martwić, że zostaną usunięte podczas snu.

Co ciekawe, te zatyczki do uszu są wykonane z nietoksycznego silikonu, który zapewnia całonocny komfort i nie powoduje swędzenia uszu. Te zatyczki do uszu są modelowane na kształt ludzkiego kanału słuchowego, dzięki czemu lepiej dopasowują się, szczelnie uszczelniają kanał słuchowy i skuteczniej blokują hałas z zewnątrz.

Dopasowane do każdego rodzaju ucha, w zestawie znajdują się 3 pary zatyczek do uszu o różnych rozmiarach do wyboru. Te zatyczki do uszu można prać i używać wielokrotnie, co jest bardzo ekonomiczne.

Przeczytaj także: Najlepsze bezprzewodowe słuchawki douszne do rozmów telefonicznych i biznesowych

Amazfit ZenBuds – najlepsze słuchawki douszne z redukcją szumów do spania bez muzyki

Plusy:

 • Imponująca żywotność baterii
 • Wygodnie pasuje
 • Możliwość śledzenia snu

Cons:

 • Bardzo ograniczona i niewygodna aplikacja

Nie możemy mieć listy wkładek dousznych z redukcją szumów do spania z chrapiącą bez wzmianki o Amazfit Zenbuds. Niezwykle lekkie i wygodne słuchawki Amazfit Zenbuds ważą tylko 1,78 g na wkładkę douszną. Miękkie dla skóry końcówki douszne są tak wygodne, że można zasnąć, prawie nie czując, że istnieją.

Ciesz się kojącymi dźwiękami, ponieważ wkładki douszne idealnie dopasowują się do grzbietu ucha, skutecznie maskując odgłosy z zewnątrz, a także bawią Cię naturalnymi dźwiękami zaprogramowanymi tak, aby zrelaksować umysł i aktywować cykl snu.

Co ciekawe, automatycznie zatrzymują się, gdy wykryją, że zasnąłeś. Wkładki douszne monitorują również tętno, pozycję snu i jakość snu każdej nocy, pomagając wyrobić dobre nawyki związane ze snem.

Ciesz się długim snem dzięki baterii, która może wytrzymać do 12 godzin. Osobisty alarm douszny będzie Twoim osobistym asystentem i nie będzie przeszkadzał nikomu w Twoim otoczeniu. Timer Pomodoro pomaga również zwiększyć produktywność. Dzięki powiadomieniom o połączeniach nie przegapisz żadnych ważnych połączeń w trakcie snu.

Wreszcie, zapomnij o pigułkach nasennych lub godzinach medytacji, Amazfit Zenbuds zostały zaprojektowane tak, aby pomóc Ci łatwo i najbardziej naturalnie zasnąć.

Czytaj więcej: Najlepsze bezprzewodowe słuchawki douszne z etui ładującym

Słuchawki douszne Omidyi z redukcją szumów do spania

Najlepszą rzeczą w słuchawkach przeciw chrapaniu Omidyi jest to, jak niesamowicie wygodne są w uszach. Dzięki połączeniu miękkich dla skóry silikonowych końcówek dousznych i nakładek na wkładki douszne, wkładki douszne dobrze dopasowują się do uszu, nie powodując dyskomfortu.

Kolejnym istotnym czynnikiem wpływającym na wygodę, jaką oferują wkładki douszne przeciw chrapaniu Omidiyi, jest ich niewielki rozmiar i lekkość. Każdy kawałek wkładki dousznej waży 2,4 grama i ma zaledwie 0,197 cala.

Chociaż niektóre osoby mogą nie być zadowolone z funkcji redukcji szumów słuchawek Omidyi, całkiem dobrze blokują one dźwięki zewnętrzne. Wkładka douszna Omidyi może maskować zewnętrzne dźwięki o natężeniu do 24 dB.

Z drugiej strony, żywotność baterii tej wkładki przeciw chrapaniu jest imponująca, biorąc pod uwagę, jak mała jest. Słuchawki douszne przeciw chrapaniu Omidyi mogą działać przez 4 godziny i 30 minut na jednym ładowaniu.

Chociaż żywotność baterii jest godna pochwały, ludzie, którzy nie mogą spać bez słuchania muzyki przez całą noc, nie będą usatysfakcjonowani. Inną rzeczą, która wielu ludzi nie podoba się, jest głośne powiadomienie, które rozlega się w uszach, gdy bateria ma się wyczerpać.

Oprócz kilku nieprzyjemnych funkcji, wkładka douszna przeciw chrapaniu Omidyi to doskonałe urządzenie, które oferuje dobrą jakość w cenie.

Mini słuchawki douszne Bluetooth

Wkładka douszna przeciw chrapaniu Mini Sleep ma niewielki rozmiar, dzięki czemu jest wygodna. Jego niewielka konstrukcja sprawia, że ​​wygodnie mieści się w uszach, gdy rzucasz się i obracasz we śnie.

Poza tym jakość dźwięku, jaką oferuje ta słuchawka, jest na najwyższym poziomie. Słuchawki douszne Mini Sleep wytwarzają głębokie basy z czystym i wyraźnym dźwiękiem.

Oprócz doskonałej jakości dźwięku, Mini Sleep jest również wyposażony w technologię IPX5. Dzięki tej technologii słuchawki są odporne na lekki deszcz, zachlapania i pot.

Kolejną cechą, która sprawia, że ​​wkładka douszna Mini Sleep jest doskonała, jest precyzyjna kontrola jednym dotknięciem. Wystarczy dotknąć słuchawek, aby wstrzymać odtwarzanie muzyki, odebrać połączenie lub odrzucić połączenie.

Chociaż ta funkcja jest doskonałym dodatkiem, jej nadwrażliwość może czasami być denerwująca.

Najlepsze słuchawki z pałąkiem na głowę do spania

Poniżej znajdują się jedne z najlepszych słuchawek z pałąkiem na głowę do spania.

Bezprzewodowe słuchawki TOPOINT Bluetooth do spania z maską na oczy

Słuchawki z pałąkiem na głowę TOPOINT to stosunkowo niedrogie słuchawki bezprzewodowe. Jednak pomimo niższej ceny, te słuchawki przeciw chrapaniu są wyposażone w dobry wybór funkcji.

🔥 Zalecana:  Pisanie tagów (najlepszy przewodnik dla początkujących)

Na początek maska ​​na oczy TOPOINT Sleep jest wyposażona w technologię Bluetooth w wersji 5.0. Technologia Bluetooth umożliwia słuchanie muzyki bez noszenia innych słuchawek.

Ponieważ możesz odtwarzać muzykę, możesz użyć tych słuchawek, aby odciąć się od zewnętrznych hałasów, gdy chcesz spać. Słuchawki TOPOINT mogą również skutecznie blokować światło padające na twarz, w tym okolice nosa.

Jeśli się zastanawiasz, słuchawki osiągają to dzięki unikalnej konstrukcji chrząstki zginanej. Konstrukcja chrząstki słuchawek składa się z aksamitnej i elastycznej bawełnianej tkaniny, która blokuje światło i dźwięki z zewnątrz.

Niestety, ta kombinacja tkanin nie tylko blokuje światło i dźwięk; może również utrudniać oddychanie. Dobrze, że maseczka nie zasłania też nosa.

Perytong Słuchawki sportowe Bluetooth z pałąkiem na głowę

Słuchawki Perytong z pałąkiem na głowę to dobra opcja, jeśli szukasz słuchawek przeciw chrapaniu. Dzieje się tak, ponieważ może wygodnie blokować hałas zewnętrzny.

Dzięki miękkiej konstrukcji z pałąkiem na głowę słuchawki Perytong z pałąkiem na głowę nadają się również do spania, podróży samolotem, siłowni, treningu i jogi.

Ponadto opaska przeciw chrapaniu Perytong jest dostarczana z bezprzewodowym zestawem słuchawkowym do spania. Jego zestaw słuchawkowy składa się z dwóch wbudowanych ultracienkich głośników i połączenia Bluetooth.

W rezultacie możesz oczekiwać, że ten pałąk zapewni dużą szybkość parowania, dobrą jakość i stabilny dźwięk. Nie zużywa też dużo prądu.

Ogólnie rzecz biorąc, opaska przeciw chrapaniu Perytong jest dobra, ale nie jest idealna. Ma głośną głośność, co w większości jest dobrą rzeczą.

Jednak próba słuchania delikatnej muzyki lub słabych bitów, które pomogą Ci zasnąć, może być niewygodna. Poza tym może to być denerwujące, gdy chcesz uzyskać umiarkowaną głośność, ale utkniesz z dużą głośnością.

Poza tym słuchawki Perytong z pałąkiem na głowę to doskonałe słuchawki przeciw chrapaniu.

MUSICOZY Słuchawki do spania

Słuchawki do spania MUSICOZY oferują doskonałą wszechstronną jakość. Te słuchawki mają wiele zalet, od łączności bezprzewodowej po funkcję szybkiego ładowania i konstrukcję premium.

Te słuchawki działają za pomocą Bluetooth 5.0. Jego technologia Bluetooth umożliwia bezprzewodowe połączenie z dowolnym kompatybilnym urządzeniem w promieniu 33 stóp.

Jeśli chodzi o głośniki, głośniki słuchawkowe MUSICOZY są doskonałe. Co więcej, zapewniają czystą jakość dźwięku, aby każde słuchanie było przyjemnością.

Z tymi głośnikami jest jednak jeden problem. Głośniki na tym pałąku są nieco grube po bokach.

Grubość tych głośników sprawia, że ​​osobom śpiącym na boku trudno jest cieszyć się spaniem z pałąkiem na głowę.

Gdyby nie nieco grube głośniki, słuchawki MUSICOZY z pałąkiem doskonale pasowałyby do każdej pozycji do spania. Niemniej jednak ta opaska jest nadal dość delikatna dla twarzy.

Wygoda, jaką oferuje, wynika z lodowego jedwabiu. Jego lodowy jedwab to syntetyczna wersja jedwabiu, która umożliwia lepszą penetrację powietrza.

Pomimo tego, że pozwala na dobrą penetrację powietrza, jest wystarczająco gruby, aby zablokować wszelkie formy oświetlenia w otoczeniu. Doskonale nadaje się również do blokowania hałasu zewnętrznego.

MUSICOZY Słuchawki do spania Bluetooth z pałąkiem na głowę Bezprzewodowy

MUSIZCOZY to odpowiednie nakrycie głowy, które nie tylko pomaga Ci spać spokojnie, blokując hałas i światło. Ta opaska na głowę umożliwia również słuchanie muzyki bez noszenia słuchawek.

W rezultacie ta opaska nadaje się do różnych aktywności, w tym siłowni, joggingu, jogi i innych zajęć na świeżym powietrzu. Tymczasem może być również pomocny w relaksacji, medytacji i pozbyciu się bezsenności.

Bez względu na to, jakiej muzyki chcesz słuchać, ta opaska ma system głośników, który poradzi sobie z Twoimi czynnościami muzycznymi. Ponadto, ponieważ działa z Bluetooth w wersji 5.2, połączenie i transmisja dźwięku są stabilne na słuchawkach.

Głośniki mają zbalansowane wyjście audio, które sprawia, że ​​wszystkie gatunki muzyczne brzmią przyjemnie. Te słuchawki wytwarzają głośne dźwięki z bogatym basem, wyraźną średnicą i wysoką rozdzielczością.

Myślenie, że możesz cieszyć się 10 godzinami doskonałej produkcji dźwięku, sprawia, że ​​ta opaska na głowę jest lepszym wyborem. Co więcej, dobrze, że te słuchawki są w 95% z bawełny i w 5% z poliestru, ponieważ zapewniają wygodę noszenia.

Jednak podczas dłuższego noszenia zaczniesz odczuwać lekki dyskomfort. Na szczęście można to szybko naprawić, wysuwając sterowanie z „kieszeni” i pozwalając mu unosić się w pałąku podczas noszenia.

ASIILOVI Słuchawki Bluetooth z pałąkiem na głowę

Opaska ASIILOVI jest bardzo wygodna do spania i innych aktywności, takich jak siłownia, jogging i joga. Dzieje się tak dlatego, że jest miękki i lekki.

Jeśli chodzi o konstrukcję, opaska ASIILOVI jest wykonana z wytrzymałego materiału, który można łatwo rozciągnąć i dopasować do każdego rozmiaru głowy. Jeśli więc chcesz kupić tę opaskę, nie musisz się martwić o rozmiar głowy.

🔥 Zalecana:  Jak podłączyć PS5 i PS4 do hotelowej sieci WIFI

Ponadto opaska ASIILOVI może blokować hałas z zewnątrz. Dlatego jeśli Twoim głównym celem jest wytłumienie hałasu, aby zapewnić ci wystarczającą ilość snu, możesz rozważyć tę opaskę na głowę.

Oprócz funkcji redukcji szumów możesz korzystać z wbudowanego głośnika bezprzewodowego, który oferuje. Głośniki tej opaski współpracują z Bluetooth w wersji 5.0.

Mogą więc oferować dźwięk HD HIFI, dużą prędkość parowania i mniejsze zużycie energii.

Oferują również wysokiej jakości produkcję dźwięku, którą możesz cieszyć się przez 10 godzin na jednym ładowaniu.

Jeśli możesz po prostu postępować zgodnie z instrukcjami konfiguracji dla tej opaski, nie będziesz mieć z nią znaczących problemów.

Jedyną rzeczą, która może być irytująca, jest głośność komunikatu „BATTERY IS LOW. PROSZĘ NAŁADOWAĆ!” powiadomienie, gdy jego bateria jest słaba. Zwykle robi to co 10 sekund przez kilka minut, zanim w końcu całkowicie się wyłączy.

Quieton Sleep i Bose Sleepbuds — porównanie

Bose Sleepbud ma bardziej zwartą konstrukcję w porównaniu do Quieton Sleep. Dzięki mniejszym rozmiarom Bose Sleepbud jest wygodniejszą wkładką douszną do spania.

Ponieważ jego korpus nie wystaje poza uszy, Bose Sleepbud jest doskonały dla osób śpiących na boku.

Mówiąc o ich konstrukcjach, oba urządzenia mają podobny współczynnik kształtu, który umożliwia im uszczelnienie kanałów słuchowych w celu skutecznej redukcji hałasu.

Są one jednak wyposażone w różne rodzaje końcówek dousznych. Podczas gdy zatyczki Bose Sleepbuds są wyposażone w opatentowane końcówki silikonowe, słuchawki QuietOn Sleep są wyposażone w końcówki z pianki zapamiętującej kształt.

Innym aspektem, w którym obie wkładki douszne różnią się, jest ich etui ładujące. Etui słuchawek Bose Sleepbuds ma wbudowaną baterię, która przechowuje dodatkową energię do samodzielnego ładowania słuchawek.

Tymczasem etui QuietOn Sleep może przechowywać i ładować tylko zatyczki do uszu. Nie ma wbudowanej baterii do magazynowania energii.

Ponieważ nie ma wbudowanej baterii, obudowa QuietOn Sleep jest mniejsza niż Bose Sleepbuds.

Pod względem wydajności oba urządzenia zapewniają dobry dźwięk. Mogą również skutecznie eliminować hałas zewnętrzny.

Jednak ich podejście do redukcji szumów jest inne. Podczas gdy Bose Sleepbuds wykorzystuje metody maskowania hałasu, QuietOn Sleep wykorzystuje aktywną redukcję szumów.

Jeśli chodzi o żywotność baterii, QuietOn Sleep działa dłużej. Bose Sleepbuds działają przez 10 godzin, podczas gdy QuietOn Sleep może działać przez 20 godzin.

Czy możesz spać ze słuchawkami AirPods?

Tak, możesz spać ze słuchawkami AirPods. Spanie ze słuchawkami AirPods jest w porządku, o ile zastosujesz środki ostrożności.
Radziłbym jednak zamiast tego kupić wkładki douszne do spania, ponieważ Airpods zwykle nie mają najlepszego projektu do użytku przed snem.

Czy słuchawki mogą powodować bóle głowy po przebudzeniu?

Tak, słuchawki mogą powodować bóle głowy.
Może się to zdarzyć, gdy śpisz na boku ze słuchawkami na uszach. Słuchawki mogą naciskać na ucho i ściskać je na tyle, aby spowodować ucisk, który przerodzi się w ból głowy.

Czy możesz spać ze słuchawkami z redukcją szumów?

Tak, możesz spać ze słuchawkami z redukcją szumów. Jeśli słuchawki z redukcją szumów są bezprzewodowe, będziesz mógł spać bez obaw o plątanie się przewodów.

Poza tym niektóre słuchawki bezprzewodowe zostały zaprojektowane tak, aby były jak najbardziej wygodne, więc powinieneś móc z nimi spać. Tak długo, jak czujesz się w nich komfortowo, możesz je nosić do spania.

Ostatnia aktualizacja 2023-06-23 Jesteśmy partnerem Amazon.com, Amazon.co.uk i Amazon.in i zarabiamy na kwalifikujących się zakupach za pośrednictwem naszych linków bez dodatkowych kosztów dla Ciebie.