5 najlepszych podkładek pod mysz do gier na twardej powierzchni [2022 Reviews]

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 5 najlepszych podkładek pod mysz do gier na twardej powierzchni [2022 Reviews]

Jeśli zastanawiasz się nad podkładkami pod mysz do gier z twardą powierzchnią, to prawdopodobnie dlatego, że potrzebujesz dokładności sensorycznej, lepszej kontroli i płynności w grach.

Jeśli chodzi o mnie, zdecydowałem się na podkładkę pod mysz do gier z twardą powierzchnią, ponieważ chciałem uzyskać płynniejsze działanie. Inni gracze bardziej dbają o styl, zwłaszcza jeśli celem jest zakup podkładki pod mysz, która pasuje do ich konfiguracji gier.

W pośpiechu? Oto nasza trójka najlepszych

Niezależnie od powodów, dla których kupujesz twardą podkładkę pod mysz do gier, podzielę się listą pięciu moich najlepszych podkładek pod mysz do gier z twardą powierzchnią.

Przeczytaj też: Najlepsze słuchawki z mikrofonem do Nintendo Switch Lite

Mój wybór podkładek pod mysz do gier z twardą powierzchnią

Logitech G440 Podkładka pod mysz do gier o wysokiej rozdzielczości…

Twarda srebrna metalowa aluminiowa podkładka pod mysz Mata gładka…

Podkładka pod mysz do gier Razer Sphex V2: ultracienka…

Podkładka pod mysz, Qcute 9,18″ 6,11″ mysz do gier z aluminium…

Powierzchnia do gier SteelSeries QcK — gruba tkanina XXL —…

Logitech G440 Podkładka pod mysz do gier o wysokiej rozdzielczości…

Twarda srebrna metalowa aluminiowa podkładka pod mysz Mata gładka…

Podkładka pod mysz do gier Razer Sphex V2: ultracienka…

Podkładka pod mysz, Qcute 9,18″ 6,11″ mysz do gier z aluminium…

Powierzchnia do gier SteelSeries QcK — gruba tkanina XXL —…

Rozebrane moje najlepsze podkładki pod mysz do gier z twardą powierzchnią

Będę przeglądać każdą z tych podkładek pod mysz do gier i postaram się udostępnić jak najwięcej szczegółów na ich temat. Te recenzje będą bardziej podkreślać łatwość korzystania z tych podkładek pod mysz do gier, zarówno do gier, jak i codziennego użytku domowego i biurowego.

🔥 Zalecana:  Co to jest synchronizacja w telefonie komórkowym i do czego służy? (iPhone'y i Samsungi)

Logitech G440 — twarda podkładka pod mysz do gier o wysokiej rozdzielczości

Prawdopodobnie najpopularniejsza podkładka pod mysz do gier z twardą powierzchnią, Logitech G440 charakteryzuje się niskim tarciem powierzchni, co zapewnia bardzo wysoką rozdzielczość w grach. Dzieje się tak, ponieważ twarda powierzchnia może poprawić kontrolę nad kursorem i myszą podczas grania w szybką grę. Podobało mi się, jak ta mysz do gier zapewnia precyzyjne śledzenie i celowanie.

Jedną z najlepszych rzeczy w posiadaniu podkładki pod mysz do gier z twardą powierzchnią jest to, że nie musisz się zbytnio martwić, gdy coś na nią wylejesz. Trwałość to także coś, czego możesz oczekiwać.

W przypadku rzeczy, które mi się nie podobały, chociaż jest to sprzedawane jako „twarda” mysz do gier, wciąż jest trochę elastyczności. Końcówka podkładki też była trochę ostra, a guma pod nią nie klei się do niektórych powierzchni.

Vaydeer – Najlepsza ultracienka twarda podkładka pod mysz

Ta aluminiowo-metalowa podkładka pod mysz została zaprojektowana do współpracy z większością myszy do gier dostępnych na rynku. Mogłem używać myszy laserowej, optycznej i mechanicznej, które działały bezproblemowo.

Skóra jest mocno związana, a podkładka pod mysz nie wydziela nieprzyjemnego zapachu. To jedna solidna, cienka podkładka pod mysz dla graczy, która doskonale nadaje się nawet do codziennego użytku. Jeśli zdecydujesz się użyć tego na łóżku lub sofie, otrzymasz solidną płaską podkładkę pod mysz, która zapewnia taką samą dokładność, jak na biurku.

Łatwość czyszczenia i trwałość to coś, na co jeszcze zwrócę uwagę.

Razer Sphex V2 – poliwęglanowa podkładka pod mysz

Jeśli grasz w jakąkolwiek strzelankę i chcesz zwiększyć swoją celność bez złamania barku, Razer Sphex V2 to niesamowita opcja. Chociaż nie jest tak twarda jak metalowa lub aluminiowa podkładka pod mysz, jest cienka, półtwarda (trochę elastyczna), ale dobrze sprawdza się na wszystkich powierzchniach.

🔥 Zalecana:  10 najlepszych sposobów zarabiania pieniędzy na TikTok

Uwielbiałem to, że był bardzo elegancki, nie doświadczyłem żadnego oporu ani oporu podczas grania. W zależności od marki używanej myszy możesz z łatwością skalibrować mysz do pracy z tą podkładką pod mysz do gier.

Podobało mi się, że ma bardzo samoprzylepne dno, więc przyklejenie go do blatu biurka do gier i nie przemieszczanie się podczas przesuwania tam iz powrotem jest po prostu fajne.

Na czymś, co mi się nie podobało, ta podkładka pod mysz do gier zbiera po pewnym czasie kurz.

Qcute FB-216-GD – Duża podkładka pod mysz z twardą powierzchnią

Bardzo podobało mi się, jak ta mysz była bardzo łatwa do czyszczenia. Działała dobrze z moją myszą USB do gier Harbour 7. Jeśli masz mniejszą konfigurację do gier i nie masz nic przeciwko posiadaniu trochę mniejszej myszy do gier, Qcute świetnie się do tego nadaje.

Ta podkładka pod mysz jest dość cienka i ma zaokrąglone krawędzie. Więc po wielu godzinach grania nie odczuwałem żadnych zadrapań ani bólu. Podkładka pod mysz utrzymuje nadgarstek pod dość wygodnym kątem i działa kojąco na nadgarstek. Ponieważ jest to mysz metalowa, nie musisz się martwić, że pęknie, gdy upadnie lub dostanie plam z brudu lub rozlania.

Zauważyłem, że podkładka wydaje odgłosy drapania, ponieważ jest kawałkiem metalu i nie przylega do stołu tak mocno, jak można by się spodziewać.

SteelSeries QcK — najlepsza podkładka pod mysz z twardą powierzchnią

Podkładka pod mysz SteelSeries QcK jest bardzo gruba i wygodna w użytkowaniu. Podobał mi się również rozmiar, ponieważ mogłem cieszyć się grami FPS, które wymagały niskiej czułości. Podobało mi się, że krawędzie są solidne i dobrze przylegają do biurka do gier.

🔥 Zalecana:  Sony rejestruje patent na przenoszenie NFT między platformami gier

Podkładka pod mysz nie pęka po upuszczeniu, można ją również prać w przypadku rozlania lub zabrudzenia.

Poślizg tej podkładki pod mysz do gier był jednak zbyt duży, ponieważ bardzo trudno było mi uzyskać dużą precyzję w grach o większej intensywności. Te szybkie ruchy spowodowały bardzo głośny ruch myszy.

Po kilku tygodniach używania tej podkładki pod mysz zauważyłem, że najbardziej używane obszary zaczęły robić się białe. Chociaż nie ma to żadnego wpływu na mysz, po prostu nie podobało mi się, że zmieniło wygląd podkładki pod mysz do gier.

Wniosek

To są moje najlepsze podkładki pod mysz do gier z twardą powierzchnią. Mogę nie być codziennym użytkownikiem tych podkładek pod mysz z twardą powierzchnią. Ale z mojego testu są to te, które moim zdaniem zapewniają najlepszy stosunek jakości do ceny. Chciałbym usłyszeć od ciebie, więc podziel się swoimi przemyśleniami w komentarzach poniżej.

Zobacz te 5 tanich myszy do gier z bocznymi przyciskami.

Ostatnia aktualizacja 06.06.2023 Jesteśmy partnerem Amazon.com, Amazon.co.uk i Amazon.in i zarabiamy na kwalifikujących się zakupach za pośrednictwem naszych linków bez dodatkowych kosztów dla Ciebie.